Jirout Ivo

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121003 / 212 | 32 | 264.73
6.36
55.72220000 %
24 / 4 | 12
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2019, 10.00 | Králíček Pavel | VČ TD 2.třída
6.000
91 / 15 | 17
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 13.00 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
6.060
62 / 21 | 10
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2019, 13.30 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
2.950
129 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 10.00 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
5.162
64 / 16 | 16
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 13.00 | Cvetanov Krasimir | VČ TD 2.třída
4.000
76 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 13.00 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
3.800
140 / 22 | 31
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2020, 13.00 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
6.360
75 / 17 | 32
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2020, 11.00 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
4.410
77 / 15 | 29
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
5.130
30 / 7 | 22
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2020, 13.00 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
4.280
101 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2020, 13.00 | Kučera Jan | VČ TD 2.třída
4.040
134 / 25 | 28 | 26
Malý stůl: Volná hra
7. 6. 2020, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
5.360

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12904 / 220 | 32 | 114.10
6.25
75.33330000 %
43 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2019, 11.20 | Králíček Pavel | VČ TD 2.třída
2.860
88 / 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 14.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
4.000
87 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2019, 14.50 | Černý Luděk | VČ TD 2.třída
5.430
40 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 11.20 | Kučera Jan | VČ TD 2.třída
2.000
73 / 16 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 14.20 | Cvetanov Krasimir | VČ TD 2.třída
4.560
48 / 13 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 14.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
3.690
87 / 22 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2020, 14.20 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
3.950
83 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 12.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
5.530
100 / 16 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 11.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
6.252
90 / 17 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 14.20 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
5.290
76 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2020, 14.20 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
3.042
89 / 23 | 13 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 6. 2020, 11.20 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
3.860

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12464 / 213 | 12 | 92.17
3.33
77.33330000 %
50 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2019, 12.20 | Králíček Pavel | VČ TD 2.třída
2.382
30 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 15.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
1.200
28 / 9 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2019, 15.50 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
3.110
50 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 12.20 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
2.942
13 / 11 | 3
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 15.20 | Kočička Petr | VČ TD 2.třída
1.180
21 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 15.20 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
1.750
50 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2020, 15.20 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
2.002
49 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 13.20 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
2.330
50 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 12.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
3.332
27 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 15.20 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
1.580
50 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2020, 15.20 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
2.632
46 / 21 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2020, 12.20 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.190

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10708 / 199 | 183.55
6.83
47.20000000 %
56 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2018, 13.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.240
129 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.162
41 / 6 | 12
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2018, 09.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
6.830
17 / 8 | 4
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
2.120
81 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
3.240
70 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2019, 13.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.800
100 / 21 | 18
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 10.00 | Kočička Petr | VČ - TD 2.třída
4.760
72 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2019, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
2.880
92 / 14 | 17
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 13.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
6.570
50 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2019, 13.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
2.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10745 / 213 | 213.49
5.10
74.50000000 %
60 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2018, 14.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
2.400
63 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 11.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.730
73 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
4.860
48 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
1.920
100 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 11.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.002
68 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 14.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.720
100 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 11.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
5.002
87 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 11.00 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
3.482
51 / 10 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 14.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
5.100
95 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 14.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
3.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10441 / 212 | 152.08
3.57
88.20000000 %
19 / 19 | 3
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2018, 15.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
1.000
50 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 12.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.172
43 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 11.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
1.860
43 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 12.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
2.040
50 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 12.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.172
47 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 15.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.350
50 / 14 | 15
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 12.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
3.572
44 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 12.00 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
1.762
45 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 15.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
1.802
50 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2019, 15.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.632

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6435 / 109 | 223.99
5.71
36.25000000 %
74 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.700
76 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 10.00 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
3.802
73 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2017, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
3.650
70 / 15 | 22
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 13.30 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.660
62 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2017, 10.00 | Lukeš Martin | VČ - TD 1.třída
3.100
80 / 14 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 13.30 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 1.třída
5.710

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6359 / 120 | 132.99
4.35
39.88890000 %
69 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 11.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.450
64 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 11.10 | Štok Jarmil | VČ - TD 1.třída
3.202
87 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2017, 11.10 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.350
52 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 14.40 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
2.600
29 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 11.10 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
1.450
58 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2017, 14.40 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 1.třída
2.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6260 / 118 | 112.20
3.00
72.22220000 %
41 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 12.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.270
44 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 12.10 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
2.202
29 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2017, 12.10 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
1.450
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 15.40 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
1.602
54 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 12.10 | Lukeš Martin | VČ - TD 1.třída
2.702
60 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 15.40 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 1.třída
3.002

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141271 / 333 | 293.81
6.00
60.52380000 %
96 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2016, 14.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 2.třída
3.842
81 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
3.240
132 / 22 | 29
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
6.000
80 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2016, 10.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.200
122 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2016, 14.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
4.882
43 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 14.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
2.150
145 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2016, 14.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
5.802
123 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
4.922
112 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2017, 14.00 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
4.482
29 / 17 | 10
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2017, 14.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
1.700
71 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 14.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.840
73 / 24 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2017, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
3.040
74 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2017, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
2.962
90 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2017, 09.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
3.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191412 / 352 | 314.01
7.14
74.31580000 %
80 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 15.10 | Vlačiha Josef | VČ - TD 2.třída
3.202
100 / 17 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 11.10 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
5.882
47 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 11.10 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.130
83 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2016, 11.10 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.322
73 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 15.10 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
2.920
97 / 19 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 15.10 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
5.100
99 / 19 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2016, 15.10 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
5.210
92 / 22 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 10.10 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
4.180
65 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2017, 15.10 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
2.602
75 / 11 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2017, 15.10 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
6.810
83 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 15.10 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
3.322
100 / 14 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 11.10 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
7.142
27 / 9 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 11.10 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.000
89 / 22 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 10.10 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
4.040
12 / 6 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 4. 2017, 09.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO 2.třída kádr
2.000
91 / 16 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 4. 2017, 10.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2.třída kádr
5.680
53 / 17 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 4. 2017, 11.00 | Novotný Aleš | Přebor VČO 2.třída kádr
3.110
62 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 4. 2017, 12.00 | Severýn Pavel | Přebor VČO 2.třída kádr
3.100
84 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 4. 2017, 13.00 | Kuchař František | Přebor VČO 2.třída kádr
4.202

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14677 / 301 | 172.24
3.12
96.71430000 %
49 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 16.20 | Vlačiha Josef | VČ - TD 2.třída
1.962
50 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 12.20 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
2.172
50 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 12.20 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
2.172
50 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2016, 12.20 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.501
50 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 16.20 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.942
48 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 16.20 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
2.400
50 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2016, 16.20 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.172
50 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 11.20 | Křížek Miloslav | VČ - TD 2.třída
2.772
44 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2017, 16.20 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
1.762
37 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 16.20 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.480
50 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 16.20 | Urban Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.502
49 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2017, 12.20 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
1.962
50 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 12.20 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.122
50 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 11.20 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.381

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9105 / 270 | 40.388
0.600
58.33330000 %
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 09.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.6002
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.00 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.3330
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 14.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 3.třída
0.5332
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.4002
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.00 | Staněk Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.2662
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.2660
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 09.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.5002
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 11.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 3.třída
0.3000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 14.00 | Farkaš David | VČ - 3B 3.třída
0.3000

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201930 / 514 | 343.75
7.14
68.92860000 %
124 / 30 | 34
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2015, 10.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
4.132
124 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
4.132
69 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.300
102 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
3.402
102 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
3.400
136 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
4.532
0 | 0
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
00
138 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
4.602
41 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.360
125 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2016, 10.00 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
4.162
88 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2016, 10.00 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
2.932
94 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 10.00 | Koňarik Štefan | VČ - TD 3.třída
3.132
114 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Szabó Ladislav | VČ - TD 3.třída
3.802
101 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2016, 09.00 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
3.362
98 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2016, 10.00 | Brož Josef | VČ - TD 3.třída
3.262
128 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2016, 10.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
4.262
100 / 14 | 28
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 09.00 | Brandejs Karel | Přebor VČO 3 třída volná
7.142
100 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 10.10 | Janský Ondřej | Přebor VČO 3 třída volná
5.002
89 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 11.20 | Kučera Jan | Přebor VČO 3 třída volná
4.452
57 / 10 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 13.40 | Kačírek Karel | Přebor VČO 3 třída volná
5.700

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191555 / 435 | 293.57
5.55
84.51090000 %
68 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.262
100 / 18 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.00 | Štok Jarmil | VČ - TD 3.třída
5.552
91 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
3.032
88 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.932
100 / 27 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 11.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
3.702
100 / 18 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
5.552
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 11.00 | Brož Josef | VČ - TD 3.třída
00
100 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 11.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
3.332
97 / 30 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
3.232
77 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2016, 11.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
2.562
100 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 11.00 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
3.332
100 / 18 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 11.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
5.552
100 / 19 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 11.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
5.262
73 / 17 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2016, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
4.290
57 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.900
100 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2016, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
5.002
44 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 4. 2016, 09.00 | Kulíšek Rudolf | Přebor VČO 3 Třída kádr
2.200
80 / 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 4. 2016, 10.10 | Červinka František | Přebor VČO 3 Třída kádr
4.212
80 / 19 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 4. 2016, 11.20 | Vlačiha Josef | Přebor VČO 3 Třída kádr
4.212

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19828 / 430 | 141.92
2.94
87.15790000 %
50 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 11.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.722
43 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 11.50 | Štok Jarmil | VČ - TD 3.třída
1.432
50 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 11.50 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
2.082
50 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 11.50 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
2.002
50 / 28 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 11.50 | Szabó Ladislav | VČ - TD 3.třída
1.782
50 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 11.50 | Sedlák Josef | VČ - TD 3.třída
2.502
0 | 0
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 11.50 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
00
50 / 27 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 11.50 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.852
50 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 11.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.002
40 / 27 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2016, 11.50 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
1.480
50 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2016, 11.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.942
50 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 11.50 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
2.942
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.50 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.082
48 / 28 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2016, 10.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.710
50 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 11.50 | Kopecký Emil st. | VČ - TD 3.třída
2.502
50 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2016, 10.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
1.722
44 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 09.00 | Vlačiha Josef | Přebor VČO 3 Třída 1B
2.202
22 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 10.10 | Kulíšek Rudolf | Přebor VČO 3 Třída 1B
1.100
31 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 11.20 | Kučera Jan | Přebor VČO 3 Třída 1B
1.550