Turnaje

Česká republika (18)

  66. MČR KÁDR 52/2 MS
19. 10. 2019, 10.00 – 20. 10. 2019, 16.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  MČR JUNIORŮ VH MS
9. 11. 2019, 10.00 – 9. 11. 2019, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  29. MČR JEDNOBAND ZS
9. 11. 2019, 10.00 – 10. 11. 2019, 15.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  MČR JUNIORŮ 3B MS
10. 11. 2019, 10.00 – 10. 11. 2019, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  7. MČR KÁDR 52/1 MS
25. 1. 2020, 10.00 – 26. 1. 2020, 16.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika
  49. MČR KÁDR 47/2 ZS
22. 2. 2020, 10.00 – 23. 2. 2020, 15.00
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
Soustředění talentované mládeže
22. 2. 2020, 10.00 – 23. 2. 2020, 15.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Česká republika
  3. MČR TROJBAND ZS ŽENY
14. 3. 2020, 10.00 – 14. 3. 2020, 20.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  29. MČR KÁDR 71/2 ZS
4. 4. 2020, 10.00 – 5. 4. 2020, 20.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  35. MČR TROJBAND ZS
10. 4. 2020, 14.00 – 12. 4. 2020, 16.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
18. 4. 2020, 10.00 – 19. 4. 2020, 16.00
Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Kádr 52/1 | Česká republika
Přebor JM v 3B
18. 4. 2020, 10.00 – 18. 4. 2020, 21.00
AKK Brno, z.s.

 Přihlásit on-line: 2. 3. 2020, 12.00 – 16. 4. 2020, 23.59
Malý stůl | Trojband | Česká republika, Jižní Morava
Přebor JM v 1B
19. 4. 2020, 10.00 – 19. 4. 2020, 21.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.

 Přihlásit on-line: 2. 3. 2020, 12.00 – 16. 4. 2020, 23.59
Malý stůl | Jednoband | Česká republika, Jižní Morava
  MČR SCOTCH DOUBLE 3B ZS
1. 5. 2020, 16.00 – 3. 5. 2020, 16.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

 Přihlásit on-line:  – 19. 4. 2020, 20.00
Závodní stůl | Družstvo [2] Doubles | Trojband | Česká republika
  30. MČR TROJBAND MS
8. 5. 2020, 16.00 – 10. 5. 2020, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 26. 4. 2020, 20.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  27. MČR MS 1B
16. 5. 2020, 10.00 – 17. 5. 2020, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 3. 5. 2020, 20.00
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  MČR 3B MS D3
22. 5. 2020, 08.00 – 24. 5. 2020, 18.00
Billiard Club Ostrava, z.s.

 Přihlásit on-line: 1. 1. 2020, 00.00 – 10. 5. 2020, 20.00
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika
  3. MČR TROJBOJ MS
30. 5. 2020, 10.00 – 31. 5. 2020, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Jednotlivec (víceboj) | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika

Severní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
7. 3. 2020, 09.00 – 7. 3. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
22. 3. 2020, 09.00 – 22. 3. 2020, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
18. 4. 2020, 09.00 – 18. 4. 2020, 22.00
1. Karambol klub Chomutov

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 11. 4. 2020, 23.59
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
9. 5. 2020, 09.00 – 9. 5. 2020, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 2. 5. 2020, 23.59
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Střední Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
7. 3. 2020, 09.00 – 7. 3. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
22. 3. 2020, 09.00 – 22. 3. 2020, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
18. 4. 2020, 09.00 – 18. 4. 2020, 22.00
1. Karambol klub Chomutov

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 11. 4. 2020, 23.59
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
9. 5. 2020, 09.00 – 9. 5. 2020, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 2. 5. 2020, 23.59
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Východní Čechy (1)

Přebor VČO-3B ZS
25. 4. 2020, 09.00 – 25. 4. 2020, 20.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

 Přihlásit on-line: 6. 10. 2019, 00.00 – 12. 4. 2020, 20.00
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy

Západní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
7. 3. 2020, 09.00 – 7. 3. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
22. 3. 2020, 09.00 – 22. 3. 2020, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
18. 4. 2020, 09.00 – 18. 4. 2020, 22.00
1. Karambol klub Chomutov

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 11. 4. 2020, 23.59
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
9. 5. 2020, 09.00 – 9. 5. 2020, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Přihlásit on-line: 1. 9. 2019, 00.00 – 2. 5. 2020, 23.59
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Jižní Morava (4)

Přebor JM v 3B
18. 4. 2020, 10.00 – 18. 4. 2020, 21.00
AKK Brno, z.s.

 Přihlásit on-line: 2. 3. 2020, 12.00 – 16. 4. 2020, 23.59
Malý stůl | Trojband | Česká republika, Jižní Morava
Přebor JM v 1B
19. 4. 2020, 10.00 – 19. 4. 2020, 21.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.

 Přihlásit on-line: 2. 3. 2020, 12.00 – 16. 4. 2020, 23.59
Malý stůl | Jednoband | Česká republika, Jižní Morava
Přebor JM ve VH
9. 5. 2020, 10.00 – 9. 5. 2020, 21.00
TJ Sokol Hodonín

 Přihlásit on-line: 2. 3. 2020, 12.00 – 7. 5. 2020, 23.59
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM v K52/2
10. 5. 2020, 10.00 – 10. 5. 2020, 21.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.

 Přihlásit on-line: 2. 3. 2020, 12.00 – 7. 5. 2020, 23.59
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava

Severní Morava (1)

Přebor SM oblasti 3B jednotlivců
4. 4. 2020, 09.30 – 4. 4. 2020, 21.00
Billiard Club Havířov, z.s.

 Přihlásit on-line: 3. 2. 2020, 00.00 – 1. 4. 2020, 20.00
Malý stůl | Trojband | Severní Morava

Střední Morava (5)

STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
5. 10. 2019, 09.00 – 5. 10. 2019, 20.00
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
27. 10. 2019, 09.00 – 27. 10. 2019, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
12. 1. 2020, 09.00 – 12. 1. 2020, 20.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
15. 3. 2020, 09.00 – 15. 3. 2020, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
18. 4. 2020, 09.00 – 18. 4. 2020, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.

 Přihlásit on-line: 11. 9. 2019, 21.00 – 11. 4. 2020, 23.59
Závodní stůl | Trojband | Střední Morava