Hrdlička Lubomír

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
348 / 150 | 3 | 20.320
0.420
53.33330000 %
11 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 14.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.2200
16 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.3200
21 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B I. LIGA
0.4200

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11172 / 425 | 50.404
0.525
52.12120000 %
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 14.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 11.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.3250
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 14.00 | Kalabis Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.3250
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 11.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
8 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.2000
14 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 11.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2018, 15.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 11.00 | Přeček Jiří | ZS 3B EXTRALIGA
0.4251
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 14.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4660
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2019, 13.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21286 / 662 | 50.432
0.810
59.58330000 %
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 14.00 | Držík Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4252
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Hajný Radim | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.8102
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Daněk Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
9 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 11.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.2360
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 14.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
17 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 1. Turnaj 3B VS
0.5660
20 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.45 | Beneš Karel | 1. Turnaj 3B VS
0.6662
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.30 | Kopl Josef | 1. Turnaj 3B VS
0.4332
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 12.15 | Jaroš Vladimír | 1. Turnaj 3B VS
0.4332
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1. Turnaj 3B VS
0.5662
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Chytil Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.2250
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Chytil Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.4752
4 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 12.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.1600
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 13.15 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.4802
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 10.00 | Jaroš Vladimír | 2. Turnaj 3B VS
0.3200
7 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 10.30 | Vala Miroslav | 2. Turnaj 3B VS
0.3180
14 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.30 | Beneš Karel | 2. Turnaj 3B VS
0.5602
11 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.00 | Klíma David | 2. Turnaj 3B VS
0.4400
11 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.30 | Uher Miroslav ml. | 2. Turnaj 3B VS
0.4400
2 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Rösner Tomáš | 2. Turnaj 3B VS
0.0800

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21310 / 656 | 50.472
0.675
55.35710000 %
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 11.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4751
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 17.30 | Švára Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3751
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 10.00 | Joch Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4002
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 14.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5002
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Beneš Karel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4502
8 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.45 | Bartošek Pavel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4002
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.30 | Vala Miroslav | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4500
12 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Pernica Ivan | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.6002
11 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.45 | Hošek Ondřej | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5500
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 14.30 | Uher Miroslav ml. | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4500
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 13.00 | Dirn Marcel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5250
24 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2017, 11.00 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6660
14 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 11.00 | Hykš Petr | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.5602
5 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 11.00 | Matyáš Radek | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.2000
6 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 13.00 | Filip Antonín | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.2400
8 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 15.00 | Maňák Jaromír | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.3200
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 11.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4251
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 12.00 | Škop Pavel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 15.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6750
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Škop Pavel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5750
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2017, 11.00 | Hroník Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4252

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
589 / 184 | 50.483
0.675
59.33330000 %
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 10.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6752
8 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 13.00 | Dostál Martin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3330
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 16.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2502

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2225 / 40 | 335.62
5.95
56.25000000 %
106 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Veselý Milan | JM TD 1.třída
5.302
119 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
5.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6524 / 117 | 24 | 54.47
6.55
58.22220000 %
112 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 13.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
5.600
131 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 13.00 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
6.552
117 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 11.30 | Bartošek Pavel | JM TD 1.třída
5.852
31 / 20 | 8 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
1.550
93 / 17 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 11.30 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
5.470
40 / 20 | 15 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 13.00 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
2.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5210 / 92 | 16 | 132.28
3.33
70.00000000 %
35 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 13.00 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
1.940
57 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 13.00 | Bartošek Pavel | JM TD 1.třída
2.852
60 / 18 | 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
3.331
40 / 16 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 13.00 | Müller David | JM TD 1.třída
2.500
18 / 20 | 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 14.30 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
0.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12238 / 341 | 8 | 60.697
1.000
66.11110000 %
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 18.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.6332
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 19.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
0.7330
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 20.00 | Burian Vladimír | 3B JM 1.třída
0.4662
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Vašina Radoslav | 3B JM 1.třída
0.4660
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.6000
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.00 | Konečný Martin | 3B JM 1.třída
0.6662
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 00.00 | Jaroš Petr | 3B JM 1.třída
0.9662
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 01.00 | Vybíral Daniel | 3B JM 1.třída
0.4662
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 02.00 | Petinis Theodor | 3B JM 1.třída
0.6330
30 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 19.00 | Hošek Ondřej | 3B JM 1.třída
1.0002
9 / 11 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.8180
30 / 30 | 8 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 20.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
1.0002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3168 / 54 | 14 | 113.11
3.78
56.00000000 %
53 / 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2020, 11.30 | Müller David | JM TD 1.třída
3.780
48 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 2. 2020, 11.30 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
2.400
67 / 20 | 11 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 4. 2020, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
3.352

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1109 / 20 | 395.45
5.45
54.50000000 %
109 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2019, 10.00 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
5.450

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4360 / 80 | 374.50
5.25
60.00000000 %
98 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2018, 11.10 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
4.902
105 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 11.10 | Kalábek Roman | MS TD - 1. třída JM
5.252
61 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 11.10 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
3.052
96 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2019, 12.20 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
4.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4217 / 78 | 172.78
3.33
90.41670000 %
50 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2018, 13.30 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
2.502
60 / 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 12.20 | Kalábek Roman | MS TD - 1. třída JM
3.332
48 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 12.20 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
2.400
59 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 12.20 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
2.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15257 / 404 | 80.636
1.333
61.19050000 %
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
0.3660
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.6660
24 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
0.5330
15 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.45 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
0.5000
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 19.30 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
0.6660
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 18.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.7330
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 18.45 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.8662
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 19.30 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
0.4662
12 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.00 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.4000
19 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.45 | Petinis Theodor | MS 3B - 1. třída JM
0.6332
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 11.30 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
20 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.30 | Osvald Josef | Oblastní přebor JM 3B
1.3332
8 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Hošek Ondřej | Oblastní přebor JM 3B
0.5710
6 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.30 | Klíma David | Oblastní přebor JM 3B
0.4000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2106 / 40 | 122.65
3.60
53.00000000 %
72 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 9. 2018, 11.10 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
3.600
34 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 11. 2018, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
1.700

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6678 / 116 | 325.84
9.37
75.33330000 %
80 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
17. 9. 2017, 10.00 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
4.002
150 / 16 | 32
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 15.00 | Beneš Karel | JM - 2. třída
9.372
117 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 14.00 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
5.852
120 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 10.00 | Melo Petr | JM - 2. třída
6.002
133 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2018, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
6.650
78 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 10.00 | Nováček František | JM - 2. třída
3.902

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6468 / 117 | 504.00
7.05
65.00000000 %
80 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2017, 11.30 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
4.000
120 / 17 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 16.30 | Beneš Karel | JM - 2. třída
7.052
83 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2017, 15.30 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
4.150
59 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 11.30 | Melo Petr | JM - 2. třída
2.950
93 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2018, 11.30 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
4.652
33 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2018, 11.30 | Nováček František | JM - 2. třída
1.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
254 / 27 | 112.00
2.50
54.00000000 %
24 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2017, 12.45 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
1.600
30 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 12.45 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19315 / 513 | 80.614
1.153
58.33330000 %
0
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 18.45 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
2
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 17.45 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
0.6662
21 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.7002
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 11.00 | Šmíd Jiří | 3B JM - 1.třída
0.4332
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 12.00 | Biháry Ľudovít | 3B JM - 1.třída
0.7332
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 00.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.4000
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 01.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
1.1532
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 02.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.5662
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.5001
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 11.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
1.0002
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 12.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.6662
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 10.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.4330
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.4330
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 12.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.9002
24 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.45 | Jaroš Petr | JM - 2. třída
0.8002
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2018, 13.45 | Nováček František | JM - 2. třída
0.4332
10 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 10.30 | Filip Antonín | JM přebor v 3B
0.5000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.00 | Kopl Josef | JM přebor v 3B
0.3000
6 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.30 | Vala Miroslav | JM přebor v 3B
0.3520

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6568 / 114 | 404.98
7.64
72.82050000 %
30 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 10.00 | Štefl František | JM - 3. třída
1.502
104 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 10.00 | Vašek Štěpán | JM - 3. třída
5.202
130 / 17 | 19
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2016, 14.00 | Spružina Jan | JM - 3. třída
7.642
72 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 14.00 | Konečný Martin | JM - 3. třída
3.602
102 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | Krchňák Libor | JM - 3. třída
5.102
130 / 17 | 34
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 14.00 | Maňák Jaromír | JM - 3. třída
7.642

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8745 / 126 | 415.91
11.11
93.12500000 %
82 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 11.30 | Procházka Zdeněk st. | JM - 3. třída
4.102
100 / 14 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 11.30 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída
7.142
100 / 14 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 16.30 | Floner Erich | JM - 3. třída
7.142
100 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2016, 15.30 | Spružina Jan | JM - 3. třída
5.002
100 / 10 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 11.30 | Menoušek František | JM - 3. třída
10.002
63 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 15.30 | Polášek Jan | JM - 3. třída
3.152
100 / 9 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 11.30 | Vrba Michal | JM - 3. třída
11.112
100 / 19 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 15.30 | Vintr Jaroslav | JM - 3. třída
5.262

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8249 / 139 | 131.79
2.35
77.81250000 %
30 / 14 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 12.30 | Hoffman Petr | JM - 3. třída
2.140
28 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 12.30 | Vašek Štěpán | JM - 3. třída
1.400
39 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 17.30 | Šebela Otakar | JM - 3. třída
1.952
39 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2016, 16.30 | Strnad Marek | JM - 3. třída
1.952
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 12.30 | Menoušek František | JM - 3. třída
1.702
40 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 16.30 | Blažek Josef | JM - 3. třída
2.352
32 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 12.30 | Krchňák Libor | JM - 3. třída
1.602
7 / 8 | 3
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2017, 16.30 | Maňák Jaromír | JM - 3. třída
0.870

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13226 / 431 | 60.524
0.937
64.57140000 %
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 3B - skupina B
0.4001
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 13.00 | Vašek Štěpán | JM 3B - skupina B
0.3752
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 15.00 | Hammer Ivan | JM 3B - skupina B
0.5250
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 10.00 | Hykš Petr | JM 3B - skupina B
0.9372
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.00 | Vašek Štěpán | JM 3B - skupina B
0.7692
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 14.00 | Burian Vladimír | JM 3B - skupina B
0.3500
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 11.00 | Hammer Ivan | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.5500
15 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 12.00 | Hošek Ondřej | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.3840
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 15.00 | Klíma David | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.3750
13 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 10.30 | Beneš Karel | Oblastní přebor v trojbandu
0.5202
15 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 11.00 | Blažek Josef | Oblastní přebor v trojbandu
0.6002
13 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 11.30 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor v trojbandu
0.5900
7 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 12.30 | Vala Miroslav | Oblastní přebor v trojbandu
0.7770

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121167 / 231 | 395.05
8.66
74.80770000 %
78 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Richter Pavel | JM - 3. třída TD
3.902
102 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Turek Jaroslav | JM - 3. třída TD
5.102
92 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2015, 14.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
4.602
130 / 15 | 39
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 10.00 | Hutař Miroslav | JM - 3. třída TD
8.662
69 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2015, 14.00 | Frenc Ivan | JM - 3. třída TD
3.452
113 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
5.652
130 / 19 | 26
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2016, 10.00 | Zrůna Ladislav | JM - 3. třída TD
6.842
98 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 00.00 | Polášek Jan | JM - 3. třída TD
4.902
66 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2016, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 3. třída TD
3.300
130 / 17 | 25
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2016, 14.00 | Turek Jaroslav | JM - 3. třída TD
7.642
113 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2016, 10.00 | Procházka Zdeněk ml. | JM - 3. třída TD
5.652
46 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2016, 10.00 | Zrůna Ladislav | JM - 3. třída TD
2.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121006 / 218 | 284.61
7.69
83.83330000 %
100 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 12.00 | Uher Miroslav st. | JM - 3. třída TD
5.002
55 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 12.00 | Meško Ivan | JM - 3. třída TD
2.752
100 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 16.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
6.662
100 / 13 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 12.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
7.692
78 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2015, 16.00 | Masařík Milan | JM - 3. třída TD
3.902
80 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 12.00 | Petr Martin | JM - 3. třída TD
4.000
88 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2016, 12.00 | Vašek Štěpán | JM - 3. třída TD
4.402
98 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 02.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
4.902
100 / 14 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2016, 12.00 | Hejný Vlado | JM - 3. třída TD
7.142
81 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2016, 16.00 | Modl Ivan | JM - 3. třída TD
4.052
100 / 16 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2016, 12.00 | Menoušek František | JM - 3. třída TD
6.252
26 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2016, 12.00 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída TD
1.300

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12423 / 173 | 152.44
4.00
88.12500000 %
40 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 14.00 | Uher Miroslav st. | JM - 3. třída TD
2.352
16 / 11 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 14.00 | Modl Ivan | JM - 3. třída TD
1.450
40 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 18.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
2.502
38 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 14.00 | Hutař Miroslav | JM - 3. třída TD
3.160
40 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 18.00 | Masařík Milan | JM - 3. třída TD
2.852
40 / 10 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 14.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
4.002
40 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2016, 14.00 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída TD
2.662
40 / 13 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 04.00 | Konečný Martin | JM - 3. třída TD
3.072
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2016, 14.00 | Hejný Vlado | JM - 3. třída TD
1.600
40 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2016, 18.00 | Turek Jaroslav | JM - 3. třída TD
2.501
40 / 11 | 14
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2016, 14.00 | Štefl František | JM - 3. třída TD
3.632
17 / 18 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2016, 14.00 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída TD
0.940

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16283 / 557 | 70.508
1.000
64.31820000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 3B skupina A
0.4502
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 13.30 | Lancinger Petr | JM - 3B skupina A
0.3250
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 15.45 | Šimek Radim | JM - 3B skupina A
0.2000
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 11.00 | Sviták František | JM - 3B skupina A
0.7892
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 13.00 | Jeřábek Kamil | JM - 3B skupina A
0.6252
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 14.00 | Lancinger Petr | JM - 3B skupina A
0.6752
13 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 10.00 | Hošek Ondřej | JM - 3B skupina A
0.3930
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 13.00 | Klíma David | JM - 3B skupina A
0.5500
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 14.00 | Frenc Ivan | JM - 3B skupina A
0.6252
9 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 10.00 | Kováč Zoltán | JM 3B finále soutěže
0.2430
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 13.00 | Hošek Ondřej | JM 3B finále soutěže
0.5000
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 15.00 | Močička Miroslav ml. | JM 3B finále soutěže
0.5752
15 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 10.00 | Vala Miroslav | JM oblastní přebor 3B
0.7140
5 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 11.20 | Rösner Tomáš | JM oblastní přebor 3B
0.2000
20 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 12.00 | Boháč Martin | JM oblastní přebor 3B
1.0001
10 / 23 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 12.40 | Filip Antonín | JM oblastní přebor 3B
0.4340

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5519 / 100 | 515.19
8.45
49.42860000 %
83 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 10.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
4.152
169 / 20 | 51
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2014, 10.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
8.452
140 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2015, 14.00 | Horna Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.000
38 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2015, 00.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
1.900
89 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
4.450

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7491 / 140 | 233.50
5.55
44.63640000 %
50 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 10.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
2.502
80 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2014, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída
4.002
93 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 12.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
4.650
111 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2014, 10.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
5.552
71 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2015, 14.00 | Coufal Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.550
15 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 00.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
0.750
71 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
3.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
148 / 20 | 82.40
2.40
48.00000000 %
48 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2015, 14.00 | Coufal Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31570 / 943 | 50.604
1.133
29.59500000 %
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2014, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
0.4662
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 11.00 | Foukal Patrik | JM - 3B skupina C
0.8002
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina C
0.6332
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 14.00 | Foukal Patrik | JM - 3B skupina C
0.4332
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 15.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina C
0.5332
17 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída
1.1330
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2014, 13.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
0.6002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 07.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
0.5332
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 11.00 | Foukal Patrik | JM - 3B skupina C
0.8002
8 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 12.00 | Jaroš Vladimír | JM - 3B skupina C
0.2660
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Binder Otto | JM - 3B skupina C
0.5330
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 15.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina C
0.7000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2015, 00.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
0.3000
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 11.00 | Klíma David | JM - 3B skupina C
0.8002
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 12.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina C
0.8002
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 14.00 | Binder Otto | JM - 3B skupina C
1.0342
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 15.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina C
0.5000
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2015, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
0.6332
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 11.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B finále družstev
0.8572
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 13.00 | Pernica Ivan | JM - 3B finále družstev
0.5252
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.00 | Hošek Ondřej | JM - 3B finále družstev
0.6750
4 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - Přebor 3B
0.2000
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Tůma Jakub | JM - Přebor 3B
0.7002
11 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - Přebor 3B
0.5502
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | JM - Přebor 3B
0.7000
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 17.00 | Hošek Ondřej | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5750
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 18.00 | Hošek Ondřej | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5000
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6752
22 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 11.00 | Bača Tomáš | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6660
7 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 15.00 | Korec Jaroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.2250
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 15.00 | Majewski Václav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5752

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7571 / 135 | 254.22
6.35
40.78570000 %
63 / 15 | 17
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 10.00 | Hammer Ivan | Jižní Morava - 1. třída
4.200
59 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2013, 10.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
2.950
112 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2013, 14.00 | Vrba Michal | Jižní Morava - 1. třída
5.602
56 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2013, 09.30 | Sviták František | Jižní Morava - 1. třída
2.800
79 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 10.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
3.950
75 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 09.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
3.752
127 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2014, 10.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
6.352

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7612 / 136 | 284.50
6.10
58.28570000 %
73 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 11.30 | Hammer Ivan | Jižní Morava - 1. třída
4.560
51 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2013, 10.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
2.550
87 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2013, 14.00 | Vrba Michal | Jižní Morava - 1. třída
4.352
74 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2013, 09.30 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
3.700
112 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 10.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
5.600
93 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 09.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
4.652
122 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2014, 10.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
6.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3153 / 60 | 132.55
2.95
85.00000000 %
44 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2013, 10.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
2.202
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 09.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
2.500
59 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2014, 10.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
2.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21385 / 702 | 60.548
1.071
26.36990000 %
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2013, 13.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
0.2660
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2013, 14.00 | Vrba Michal | Jižní Morava - 1. třída
0.6662
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 12.00 | Osvald Josef | JM 3B skupina B
0.5752
17 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 13.00 | Hronek Jiří | JM 3B skupina B
0.4250
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 14.00 | Vašina Radoslav | JM 3B skupina B
0.5752
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 11.00 | Lancinger Petr | JM 3B skupina B
0.8332
11 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 13.00 | Strmiska Jan | JM 3B skupina B
0.2750
13 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 15.00 | Spružina Jan | JM 3B skupina B
0.3252
20 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 09.30 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
0.7142
9 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 10.00 | Hammer Ivan | Jižní Morava - 1. třída
0.3000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Burian Vladimír | JM 3B skupina B
0.4750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 13.00 | Lancinger Petr | JM 3B skupina B
0.3750
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 14.00 | Vašina Radoslav | JM 3B skupina B
0.5502
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 3B skupina B
1.0712
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 10.00 | Lancinger Petr | JM 3B skupina B
0.6502
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 10.00 | Spružina Jan | JM 3B skupina B
0.6502
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 10.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
0.4332
14 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Zapletal Karel | Přebor JM v 3B
0.5601
17 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Richter Pavel | Přebor JM v 3B
0.6802
4 / 16 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor JM v 3B
0.2500
25 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor JM v 3B
1.0411

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131665 / 246 | 476.76
19.23
50.45450000 %
133 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2012, 09.00 | Hammer Ivan | 1.třída - Jižní Morava
6.652
90 / 19 | 19
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2012, 10.00 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
4.730
94 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2012, 09.00 | Jedlička Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
4.700
250 / 13 | 47
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 10.00 | Beneš Karel | 1.třída - Jižní Morava
19.232
112 / 14 | 42
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | 1.třída - Jižní Morava
8.000
127 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2012, 10.00 | Pošvář František | 1.třída - Jižní Morava
6.352
145 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2013, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída - Jižní Morava
7.252
135 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 10.00 | Jedlička Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
6.752
70 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 10.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
3.502
140 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2013, 10.00 | Bartošek Pavel | 1.třída - Jižní Morava
7.000
107 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2013, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | 1.třída - Jižní Morava
5.352
157 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 10.00 | Pošvář František | 1.třída - Jižní Morava
7.852
105 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2013, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída - Jižní Morava
5.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131231 / 256 | 384.80
7.50
61.55000000 %
150 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2012, 09.00 | Hammer Ivan | 1.třída - Jižní Morava
7.502
89 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2012, 10.00 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
4.450
129 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2012, 09.00 | Kavan Jiří | 1.třída - Jižní Morava
6.452
90 / 16 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 12.00 | Kotásek René | 1.třída - Jižní Morava
5.620
51 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 12.00 | Uher Miroslav ml. | 1.třída - Jižní Morava
2.550
101 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2012, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída - Jižní Morava
5.052
52 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2013, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída - Jižní Morava
2.602
147 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 10.00 | Jedlička Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
7.352
44 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 10.00 | Studňař Martin | 1.třída - Jižní Morava
2.200
72 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2013, 10.00 | Bartošek Pavel | 1.třída - Jižní Morava
3.602
105 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2013, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | 1.třída - Jižní Morava
5.250
133 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2013, 11.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída - Jižní Morava
6.652
68 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída - Jižní Morava
3.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6244 / 114 | 102.14
3.14
64.21050000 %
44 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2012, 09.00 | Hammer Ivan | 1.třída - Jižní Morava
2.202
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2012, 10.00 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
1.350
53 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2012, 09.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
2.650
46 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2012, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída - Jižní Morava
2.302
30 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2013, 10.00 | Kotásek René | 1.třída - Jižní Morava
1.500
44 / 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2013, 12.30 | Kotoun Martin II. | 1.třída - Jižní Morava
3.140

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21387 / 662 | 70.584
1.052
17.83410000 %
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 9. 2012, 10.00 | Osvald Josef | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.4750
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 11.00 | Pacejka David | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.7892
14 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 13.30 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.8750
19 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 15.30 | Hammer Ivan | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.5000
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2012, 14.00 | Beneš Karel | 1.třída - Jižní Morava
0.5661
30 / 36 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 11.00 | Osvald Josef | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.8331
11 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.3790
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 15.00 | Polášek Miroslav | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.5752
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2012, 13.00 | Zündorf Egbert Franz | 1.třída - Jižní Morava
1.0522
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2013, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
0.4002
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 12.30 | Pacejka David | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6752
24 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 16.30 | Soušek Michal | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6850
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2013, 10.00 | Kavan Jiří | 1.třída - Jižní Morava
0.6002
7 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2013, 10.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
0.2330
0
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 00.00 | Kuneš Petr | 3B 1.skupina - Jižní Morava
2
20 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 10.00 | Šlapanský Luděk | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.5002
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 11.30 | Soušek Michal | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.5502
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2013, 13.30 | Zündorf Egbert Franz | 1.třída - Jižní Morava
0.4330
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2013, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
0.6892
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.6252
16 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 19.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.5000

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111157 / 220 | 435.25
12.10
42.07270000 %
46 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2011, 10.00 | Tichý Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
2.300
83 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2011, 10.00 | Blažek Libor | 1. třída - Jižní Morava
4.150
196 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2011, 10.00 | Hrubý Josef | 1. třída - Jižní Morava
9.802
242 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2011, 10.00 | Jurčík Antonín | 1. třída - Jižní Morava
12.102
92 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 10.00 | Sedlák Pavel | 1. třída - Jižní Morava
4.600
76 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.800
118 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 10.00 | Burian Vladimír | 1. třída - Jižní Morava
5.902
55 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1. třída - Jižní Morava
2.750
108 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 1. třída - Jižní Morava
5.402
79 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2012, 09.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.952
62 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2012, 10.00 | Vintr Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10851 / 195 | 314.36
6.10
56.73330000 %
99 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2011, 10.00 | Tichý Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
4.952
101 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2011, 10.00 | Blažek Libor | 1. třída - Jižní Morava
5.050
73 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2011, 10.00 | Hrubý Josef | 1. třída - Jižní Morava
3.650
122 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2011, 10.00 | Jurčík Antonín | 1. třída - Jižní Morava
6.102
79 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 10.00 | Sedlák Pavel | 1. třída - Jižní Morava
5.260
81 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
4.050
75 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1. třída - Jižní Morava
3.750
94 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2012, 10.00 | Doubek Vítězslav | 1. třída - Jižní Morava
4.700
63 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2012, 09.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.150
64 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2012, 11.30 | Vintr Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.202

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5228 / 93 | 182.45
3.52
76.00000000 %
34 / 16 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2011, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1. třída - Jižní Morava
2.120
60 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
3.522
29 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 13.00 | Burian Vladimír | 1. třída - Jižní Morava
1.450
52 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 10.00 | Litterbach David | 1. třída - Jižní Morava
2.602
53 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2012, 12.30 | Studňař Martin | 1. třída - Jižní Morava
2.652

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20400 / 595 | 70.672
1.052
21.36750000 %
21 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zündorf Egbert Franz | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8400
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Burian Vladimír | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.6002
15 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Močička Miroslav ml. | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.7502
20 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Rösner Tomáš | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
1.0522
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.6500
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
0.5332
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 10.00 | Uher Miroslav ml. | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.7502
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 11.30 | Pacejka David | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.5752
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
0.6002
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2011, 10.00 | Jurčík Antonín | 1. třída - Jižní Morava
0.5002
20 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Sedlák Pavel | 1. třída - Jižní Morava
0.8332
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Jež Libor | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.6252
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2012, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.5500
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 11.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Trojband 2.skupina Jižní Morava
1.0002
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 11.30 | Pacejka David | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.6002
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 1. třída - Jižní Morava
1.0002
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2012, 09.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
0.5332
21 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 10.00 | Vala Miroslav | Trojband Finále Jižní Morava
0.5520
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 13.00 | Böhm Pavel | Trojband Finále Jižní Morava
0.9672
9 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Trojband Finále Jižní Morava
0.3210

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162221 / 294 | 447.55
10.31
54.17070000 %
150 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2010, 10.00 | Kotásek René | JM 1.třída
7.500
125 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
6.250
129 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM 1.třída
6.452
139 / 14 | 20
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2010, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
9.920
91 / 19 | 18
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | II.liga B
4.780
106 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2010, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM 1.třída
5.300
188 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2010, 10.00 | Meitner Martin | JM 1.třída
9.402
115 / 17 | 32
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2010, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM 1.třída
6.760
200 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2010, 10.00 | Přerovský Petr | JM 1.třída
10.000
128 / 18 | 25
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2011, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
7.110
128 / 19 | 17
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2011, 10.00 | Strmiska Jan | JM 1.třída
6.730
61 / 13 | 16
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
4.690
159 / 20 | 44
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2011, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM 1.třída
7.952
196 / 19 | 28
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | JM 1.třída
10.310
150 / 15 | 32
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2011, 10.00 | Both Michael | JM 1.třída
10.000
156 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 10.00 | Přerovský Petr | JM 1.třída
7.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161416 / 304 | 274.65
7.33
56.54950000 %
124 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2010, 10.00 | Kotásek René | JM 1.třída
6.200
131 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
6.550
103 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2010, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM 1.třída
5.150
44 / 6 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2010, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
7.330
96 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | II.liga B
4.800
64 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2010, 10.00 | Pošvář František | JM 1.třída
3.200
76 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2010, 10.00 | Hammer Ivan | JM 1.třída
3.800
71 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM 1.třída
3.551
45 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2010, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM 1.třída
2.500
126 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 10.00 | Kozel František | JM 1.třída
6.302
107 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2011, 10.00 | Kalábek Roman | JM 1.třída
5.350
46 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2011, 10.00 | Doubek Vítězslav | JM 1.třída
2.300
104 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2011, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM 1.třída
5.202
57 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2011, 10.00 | Osvald Josef | JM 1.třída
2.850
96 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2011, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM 1.třída
4.802
126 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM 1.třída
6.302

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13589 / 256 | 172.30
3.75
73.62500000 %
32 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2010, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
1.602
31 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2010, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 1.třída
1.552
60 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2010, 10.00 | Veselý Jiří | JM 1.třída
3.752
40 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | II.liga B
2.000
35 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2010, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM 1.třída
1.750
53 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2010, 10.00 | Hammer Ivan | JM 1.třída
2.652
37 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 10.00 | Hronek Jiří | JM 1.třída
1.850
54 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2010, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM 1.třída
2.702
56 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2011, 10.00 | Kalábek Roman | JM 1.třída
2.802
49 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2011, 10.00 | Doubek Vítězslav | JM 1.třída
2.452
55 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2011, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM 1.třída
2.752
57 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2011, 13.30 | Střechovský Jan | JM 1.třída
2.852
30 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM 1.třída
1.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22383 / 674 | 60.568
0.909
37.54900000 %
17 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Tůma Jakub | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6802
11 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Osvald Josef | Oblastní přebor JMo Trojband
0.4400
17 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Tůma Jakub | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6802
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Vala Miroslav | Oblastní přebor JMo Trojband
0.4800
8 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblastní přebor JMo Trojband
0.3200
17 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Vala Miroslav | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6802
8 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblastní přebor JMo Trojband
0.3200
11 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Osvald Josef | Oblastní přebor JMo Trojband
0.4400
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2010, 11.00 | Fibinger Jan | JM-3B
0.7002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2010, 13.00 | Jež Libor | JM-3B
0.4752
17 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2010, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM-3B
0.5480
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 11.00 | Hammer Ivan | JM-3B
0.6250
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 13.30 | Uher Miroslav ml. | JM-3B
0.6250
9 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 14.30 | Pavlík Karel | JM-3B
0.4090
20 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2011, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM 1.třída
0.9092
25 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2011, 11.00 | Fibinger Jan | JM-3B
0.6410
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2011, 12.30 | Hammer Ivan | JM-3B
0.6002
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2011, 15.30 | Polášek Miroslav | JM-3B
0.5002
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2011, 10.00 | Meitner Martin | JM 1.třída
0.5662
17 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 11.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM-3B
0.8500
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 12.00 | Vala Miroslav | JM-3B
0.3750
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 14.00 | Hammer Ivan | JM-3B
0.7000

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111312 / 200 | 626.56
8.70
47.70910000 %
136 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2009, 10.00 | Blažek Libor | 1.třída JM
6.800
154 / 20 | 57
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2009, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída JM
7.702
91 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2009, 10.00 | Svoboda Karel | 1.třída JM
4.552
150 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2009, 10.00 | Caha Josef | 1.třída JM
7.500
123 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2010, 10.00 | Kotásek René | 1.třída JM
6.150
167 / 20 | 62
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2010, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída JM
8.352
131 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2010, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1.třída JM
6.552
0
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2010, 10.00 | Führlinger Patrik | 1.třída JM
2
45 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2010, 10.00 | Frolek Robert | 1.třída JM
2.250
141 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2010, 10.00 | Cibulka Miroslav | 1.třída JM
7.050
174 / 20 | 54
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2010, 09.00 | Hladký Jiří | 1.třída JM
8.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10923 / 180 | 495.12
7.05
61.53330000 %
74 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2009, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1.třída JM
3.700
94 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2009, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída JM
4.702
105 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2009, 10.00 | Svoboda Karel | 1.třída JM
5.252
135 / 20 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Daniel Vladislav | 1.třída JM
6.752
114 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2010, 10.00 | Skarolek Leopold | 1.třída JM
5.700
92 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2010, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída JM
4.602
73 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2010, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída JM
3.650
0
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2010, 10.00 | Führlinger Patrik | 1.třída JM
2
95 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2010, 10.00 | Turek Jaroslav | 1.třída JM
4.752
141 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2010, 09.00 | Daniel Vladislav | 1.třída JM
7.052

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11431 / 198 | 212.17
2.78
65.30300000 %
43 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2009, 10.00 | Pošvář František | 1.třída JM
2.152
47 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2009, 10.00 | Hoffman Petr | 1.třída JM
2.352
48 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2009, 10.00 | Svoboda Karel | 1.třída JM
2.402
53 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2009, 10.00 | Daniel Vladislav | 1.třída JM
2.780
36 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2010, 10.00 | Skarolek Leopold | 1.třída JM
1.802
52 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2010, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1.třída JM
2.730
43 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2010, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1.třída JM
2.152
0
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2010, 10.00 | Hrubý Josef | 1.třída JM
2
40 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2010, 10.00 | Turek Jaroslav | 1.třída JM
2.002
43 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2010, 10.00 | Cibulka Miroslav | 1.třída JM
2.150
26 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2010, 09.00 | Kavan Jiří | 1.třída JM
1.302

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22487 / 766 | 70.635
1.153
76.93520000 %
15 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Veselský Petr | Oblastní přebor JM oblasti Trojband
0.6002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Pacejka David | Oblastní přebor JM oblasti Trojband
0.5002
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopuletý František | Oblastní přebor JM oblasti Trojband
0.8002
25 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Berdis Vratislav | Oblastní přebor JM oblasti Trojband
0.6250
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Jež Libor | Oblastní přebor JM oblasti Trojband
0.5002
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2009, 08.00 | Pánek Rudolf | 3B-JM skupina A
0.6752
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2009, 10.00 | Dvořák Miroslav | 3B-JM skupina A
0.6502
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2009, 10.00 | Frenc Ivan | 3B-JM skupina A
0.6002
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2009, 10.00 | Beneš Karel | 3B-JM skupina A
0.5252
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Meitner Martin | 3B-JM skupina A
0.9091
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Dvořák Miroslav | 3B-JM skupina A
0.7252
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Beneš Karel | 3B-JM skupina A
0.6502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Meitner Martin | 3B-JM skupina A
0.7502
15 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B-JM skupina A
0.9370
15 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Hammer Ivan | 3B-JM skupina A
0.3750
20 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 3B-JM skupina A
0.5400
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 10.00 | Berdis Vratislav | 3B-JM finále
0.6252
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 14.00 | Pacejka David | 3B-JM finále
1.1532
19 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 15.00 | Ráček Milan | 3B-JM finále
0.4870
11 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.4400
24 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Vydra Roman | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.8002
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 08.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.5000

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121043 / 200 | 535.21
7.00
46.77130000 %
90 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2008, 10.00 | Starý Radek | JM 2.třída
4.500
140 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2008, 14.00 | Kratochvíl Miroslav | JM 2.třída
7.002
85 / 20 | 53
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2008, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM 2.třída
4.250
0
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2008, 10.00 | Bachan Radim | JM 2.třída
2
106 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2008, 10.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
5.300
126 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2008, 10.00 | Turek Jaroslav | JM 2.třída
6.302
0
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2008, 10.00 | Klíma David | JM 2.třída
2
91 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2009, 14.00 | Kropáček Milan | JM 2.třída
4.552
127 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2009, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM 1.třída
6.350
110 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2009, 14.00 | Polášek Jan | JM 2.třída
5.502
94 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2009, 10.00 | Svoboda Karel | JM 2.třída
4.700
74 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 10.00 | Klíma David | JM 2.třída
3.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13916 / 217 | 404.22
6.31
57.61010000 %
63 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2008, 10.00 | Svoboda Jiří | JM 2.třída
3.150
63 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2008, 14.00 | Kropáček Milan | JM 2.třída
3.152
37 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2008, 10.00 | Uher Petr | JM 2.třída
1.850
0
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2008, 10.00 | Bachan Radim | JM 2.třída
2
120 / 19 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2008, 10.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
6.312
90 / 19 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2008, 10.00 | Svoboda Karel | JM 2.třída
4.730
0
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2008, 10.00 | Binder Otto | JM 2.třída
2
84 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2009, 14.00 | Kratochvíl Miroslav | JM 2.třída
4.202
114 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2009, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM 1.třída
5.702
87 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2009, 14.00 | Polášek Jan | JM 2.třída
4.352
120 / 19 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2009, 18.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
6.312
80 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2009, 10.00 | Turek Jaroslav | JM 2.třída
4.000
58 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2009, 10.00 | Binder Otto | JM 2.třída
2.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12416 / 173 | 132.40
3.84
68.19670000 %
50 / 13 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2008, 14.00 | Preis Josef | JM 2.třída
3.842
26 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2008, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM 2.třída
1.730
0
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2008, 10.00 | Bachan Radim | JM 2.třída
2
33 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2008, 10.00 | Hudlík Jaroslav | JM 2.třída
1.650
41 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2008, 10.00 | Svoboda Karel | JM 2.třída
2.730
0
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2008, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM 2.třída
2
37 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2009, 14.00 | Kropáček Milan | JM 2.třída
1.852
42 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2009, 10.00 | Pošvář František | JM 1.třída
2.470
50 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2009, 14.00 | Vašina Radoslav | JM 2.třída
3.572
39 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2009, 18.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
1.950
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2009, 10.00 | Frolek Robert | JM 2.třída
2.501
48 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2009, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM 2.třída
2.520

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18293 / 441 | 70.664
1.250
75.12820000 %
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 11.00 | Kropáček Milan | 3B-JM skupina A
0.4662
20 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 11.30 | Kropáček Milan | 3B-JM skupina A
0.8332
20 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 12.00 | Fišer Jan | 3B-JM skupina A
0.7402
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 12.30 | Fišer Jan | 3B-JM skupina A
0.4332
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2008, 10.00 | Berdis Vratislav | 3B-JM skupina A
0.4662
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2008, 10.30 | Novák Jiří | 3B-JM skupina A
0.6891
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2008, 11.00 | Novák Jiří | 3B-JM skupina A
0.6002
17 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2008, 11.30 | Berdis Vratislav | 3B-JM skupina A
0.5660
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 10.00 | Berdis Vratislav | 3B-JM skupina A
0.6662
0
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 11.00 | Novák Jiří | 3B-JM skupina A
2
20 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 13.00 | Berdis Vratislav | 3B-JM skupina A
0.9092
0
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 15.00 | Novák Jiří | 3B-JM skupina A
2
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2009, 11.00 | Hammer Ivan | 3B-JM finále
0.7000
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2009, 12.00 | Tůma Jakub | 3B-JM finále
0.8572
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2009, 15.00 | Zoufalý Radek | 3B-JM finále
1.2502
12 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Zapletal Karel | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.6000
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Tůma Jakub | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.5000
7 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 08.00 | Meitner Martin | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.3502

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91203 / 173 | 726.95
9.47
71.18340000 %
161 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2007, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-2.
8.052
51 / 18 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2007, 10.00 | Kotásek René | JM-2.
2.830
180 / 19 | 72
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2007, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
9.472
157 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2007, 10.00 | Meitner Martin | JM-2.
7.852
93 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2007, 10.00 | Binder Otto | JM-2.
4.652
165 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2008, 10.00 | Daniel Vladislav | JM-2.
8.250
125 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2008, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
6.252
99 / 16 | 46
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2008, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
6.180
172 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2008, 15.00 | Strmiska Jan | JM-2.
8.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9774 / 158 | 294.89
6.66
69.72970000 %
99 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2007, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-2.
5.500
120 / 19 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2007, 10.00 | Veselý Jiří | JM-2.
6.312
63 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2007, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
3.150
87 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2007, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM-2.
4.352
120 / 19 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2007, 10.00 | Binder Otto | JM-2.
6.312
56 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2008, 10.00 | Antoš Jan | JM-2.
2.800
59 / 12 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2008, 10.00 | Starý Radek | JM-2.
4.910
50 / 12 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2008, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
4.160
120 / 18 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2008, 15.00 | Strmiska Jan | JM-2.
6.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9363 / 173 | 202.09
2.63
78.91300000 %
37 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2007, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-2.
1.852
34 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2007, 10.00 | Veselý Jiří | JM-2.
1.700
34 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2007, 10.00 | Šibíček Jan | JM-2.
1.700
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2007, 10.00 | Vedra Vladimír | JM-2.
1.952
36 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2007, 10.00 | Binder Otto | JM-2.
1.800
36 / 14 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2008, 10.00 | Antoš Jan | JM-2.
2.570
47 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 10.00 | Šibíček Jan | JM-2.
2.352
50 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2008, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-1.
2.502
50 / 19 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2008, 15.00 | Polášek Jan | JM-2.
2.632

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10163 / 306 | 70.532
0.789
67.91670000 %
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 11.00 | Svoboda Jiří | 3B/JM
0.4252
19 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 13.00 | Frenc Ivan | 3B/JM
0.4752
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 14.00 | Kopuletý František | 3B/JM
0.3250
28 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 10.00 | Brychta Miloš st. | 3B/JM
0.7002
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 12.00 | Frenc Ivan | 3B/JM
0.7892
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 15.00 | Kopuletý František | 3B/JM
0.5752
4 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Vala Miroslav | Oblastní přebor Trojband
0.5000
8 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Hoffman Petr | Oblastní přebor Trojband
0.4002
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Berdis Vratislav | Oblastní přebor Trojband
0.5001
11 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Andrysík Jiří ml. | Oblastní přebor Trojband
0.5500

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4334 / 59 | 305.66
6.25
33.40000000 %
125 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2006, 09.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
6.250
90 / 19 | 21
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2006, 10.00 | Hanák Jan | JM-1.
4.730
0
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2006, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM-1.
2
119 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2007, 10.00 | Kalábek Roman | JM-1.
5.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5551 / 91 | 396.05
11.53
73.46670000 %
119 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2006, 09.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
5.950
150 / 13 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2006, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
11.532
133 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2006, 10.00 | Kalábek Roman | JM-1.
6.652
77 / 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2006, 10.00 | Beneš Karel | JM-1.
4.270
72 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2007, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM-1.
3.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5197 / 76 | 162.59
3.75
65.66670000 %
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2006, 09.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
1.950
38 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2006, 10.00 | Hanák Jan | JM-1.
1.900
0
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2006, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM-1.
2
60 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2006, 10.00 | Meitner Martin | JM-1.
3.002
60 / 16 | 16
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2007, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM-1.
3.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18359 / 616 | 50.582
1.250
74.79170000 %
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2006, 10.00 | Strmiska Jan | 3B/JM-A
0.7002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2006, 12.00 | Kopuletý František | 3B/JM-A
0.4500
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2006, 14.00 | Střechovský Jan | 3B/JM-A
0.6752
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 12.00 | Kopuletý František | 3B/JM-A
0.4502
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 14.00 | Dvořák Miroslav | 3B/JM-A
0.6252
26 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Wlodarczyk Leo | 3B/JM-A
0.6840
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 12.00 | Kopuletý František | 3B/JM-A
0.7502
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 14.00 | Dvořák Miroslav | 3B/JM-A
0.6752
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2007, 12.00 | Kopuletý František | 3B/JM-A
0.5252
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2007, 12.00 | Kopuletý František | 3B/JM-FINÁLE
0.7502
18 / 41 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2007, 15.00 | Svoboda Jiří | 3B/JM-FINÁLE
0.4391
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Masár Stanislav | MČR družstev TROJBAND
0.4250
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Mikysa Jiří | MČR družstev TROJBAND
0.6250
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Absolon Jiří | MČR družstev TROJBAND
0.3750
6 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Koci Miloš | Přebor JM 3B
0.4001
15 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Zapletal Karel | Přebor JM 3B
1.2502
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Kopl Josef | Přebor JM 3B
0.2000
10 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor JM 3B
0.6660

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7946 / 131 | 567.22
11.85
77.73210000 %
66 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2005, 14.00 | Klíma David | JM-2.
3.302
121 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2005, 10.00 | Šibíček Jan | JM-2.
6.052
116 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2005, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM-2.
5.800
170 / 17 | 38
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2005, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
10.000
163 / 20 | 56
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2006, 10.00 | Šibíček Jan | JM-2.
8.152
144 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2006, 10.00 | Beneš Karel | JM-2.
7.202
166 / 14 | 44
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2006, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-2.
11.850

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8698 / 154 | 254.53
8.57
70.71940000 %
103 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2005, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM-2.
5.152
77 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2005, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
3.850
120 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2005, 10.00 | Kalábek Roman | JM-2.
6.002
82 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2005, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
4.100
60 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2006, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM-2.
3.002
81 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2006, 10.00 | Šibíček Jan | JM-2.
4.052
55 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2006, 10.00 | Frenc Ivan | JM-2.
2.750
120 / 14 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2006, 10.00 | Kalábek Roman | JM-2.
8.572

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7308 / 132 | 132.33
3.57
85.55560000 %
48 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2005, 10.00 | Jakubec Jaroslav | JM-2.
2.402
40 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2005, 14.00 | Klíma David | JM-2.
2.002
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2005, 10.00 | Holub Miloš | JM-2.
1.702
45 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2005, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
2.250
50 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2006, 10.00 | Kratochvíl Miroslav | JM-2.
2.772
50 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2006, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
3.572
41 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2006, 10.00 | Jochman David | JM-2.
2.050

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10205 / 309 | 70.663
0.937
77.50000000 %
19 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2005, 10.00 | Sedláček Vladimír | "JM/3B-""A"""
0.6332
15 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2006, 10.00 | Šlapanský Luděk | "JM/3B-""A"""
0.9370
12 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2006, 10.00 | Knecht Vladimír | "JM/3B-""A"""
0.5210
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2006, 12.00 | Šlapanský Luděk | "JM/3B-""A"""
0.5332
64 / 83 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2006, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
0.7710
79 / 127 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2006, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Přebor JM (BCF)
0.6226

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101162 / 198 | 635.86
9.47
62.77690000 %
69 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2004, 10.00 | Jochman David | JM-2.
3.450
66 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2004, 10.00 | Sedlák Ladislav | JM-2.
3.302
79 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2004, 10.00 | Holešínský Štěpán | JM-2.
3.952
180 / 19 | 43
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2004, 10.00 | Skarolek Leopold | JM-2.
9.472
146 / 20 | 48
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2004, 10.00 | Matyáš Radek | JM-2.
7.300
120 / 20 | 63
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2005, 10.00 | Binder Otto | JM-2.
6.002
85 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2005, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM-2.
4.252
154 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2005, 18.00 | Otoupal Pavel | JM-2.
7.702
83 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2005, 09.00 | Kavan Jiří | JM-1.
4.150
180 / 19 | 38
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2005, 10.00 | Kratochvíl Miroslav | JM-2.
9.472

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9892 / 176 | 285.06
7.00
80.94370000 %
61 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2004, 10.00 | Jochman David | JM-2.
3.050
116 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2004, 10.00 | Sedlák Ladislav | JM-2.
5.802
81 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2004, 10.00 | Holešínský Štěpán | JM-2.
4.052
120 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2004, 10.00 | Matyáš Radek | JM-2.
6.002
120 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2005, 10.00 | Binder Otto | JM-2.
6.002
119 / 17 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2005, 10.00 | Jochman David | JM-2.
7.000
94 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2005, 18.00 | Kotásek René | JM-2.
4.700
132 / 19 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2005, 09.00 | Caha Josef | JM-1.
6.940
49 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2005, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM-2.
2.452

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8332 / 153 | 142.16
3.84
80.97560000 %
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2004, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM-2.
1.350
44 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2004, 10.00 | Sedlák Ladislav | JM-2.
2.202
50 / 13 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2004, 10.00 | Skarolek Leopold | JM-2.
3.842
37 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2004, 10.00 | Psota Peter | JM-2.
1.850
40 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2005, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM-2.
2.002
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2005, 10.00 | Jochman David | JM-2.
2.502
47 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2005, 09.00 | Caha Josef | JM-1.
2.350
37 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2005, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM-2.
1.852

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10199 / 306 | 100.650
1.000
83.33330000 %
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2004, 14.00 | Kopuletý František | "JM/3B-""A"""
0.7892
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2005, 17.00 | Česnek Josef | JM/3B-FIN
0.8332
15 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2005, 20.00 | Pavlík Karel | JM/3B-FIN
0.4680
124 / 200 | 10
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 00.00 | Hrdlička Lubomír | přebor JM (BC Faus)
0.6208

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5795 / 125 | 426.36
7.56
63.60000000 %
189 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2003, 09.00 | Hladký Jiří | JM-1.
7.562
168 / 25 | 42
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2003, 10.00 | Veselský Petr | JM-1.
6.722
167 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2003, 10.00 | Gajda Robert | JM-1.
6.680
180 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2004, 08.00 | Menoušek Jaromír | JM-1.
7.202
91 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 10.00 | Holub Miloš | JM-1.
3.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7695 / 149 | 274.66
5.96
66.19050000 %
106 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2003, 10.00 | Kalábek Roman | JM-1.
4.242
76 / 19 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2003, 09.00 | Kavan Jiří | JM-1.
4.000
149 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2003, 10.00 | Veselský Petr | JM-1.
5.960
68 / 14 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2003, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM-1.
4.850
143 / 25 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2004, 10.00 | Šibl Petr | JM-1.
5.722
103 / 25 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2004, 08.00 | Menoušek Jaromír | JM-1.
4.120
50 / 16 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2004, 10.00 | Novotný Jiří | JM-1.
3.120

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6300 / 140 | 102.14
3.33
83.33330000 %
51 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2003, 10.00 | Kalábek Roman | JM-1.
2.040
60 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2003, 09.00 | Hladký Jiří | JM-1.
3.332
60 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2003, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-1.
2.502
48 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2004, 10.00 | Liška Zdeněk | JM-1.
1.922
46 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2004, 08.00 | Menoušek Jaromír | JM-1.
1.842
35 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2004, 10.00 | Müller David | JM-1.
1.520

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
477 / 138 | 40.558
1.000
71.29630000 %
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2003, 14.00 | Česnek Josef | "JM/3B-""A"""
0.5002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 11.00 | Kopl Josef | JM/3B-FIN
0.3500
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 12.00 | Filip Antonín | JM/3B-FIN
1.0002
18 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 14.00 | Zapletal Karel | JM/3B-FIN
0.4730

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121456 / 254 | 605.73
13.15
49.69280000 %
250 / 20 | 60
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2002, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
12.501
84 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2002, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM-1.
2.800
47 / 10 | 18
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2002, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
4.700
84 / 17 | 16
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2002, 10.00 | Gajda Robert | JM-1.
4.940
250 / 19 | 57
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2002, 08.00 | Tichý Miroslav | JM-1.
13.152
121 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2003, 10.00 | Binder Otto | JM-1.
4.030
86 / 19 | 37
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2003, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
4.520
219 / 30 | 38
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2003, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM-1.
7.302
19 / 6 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2003, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
3.160
79 / 13 | 21
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2003, 10.00 | Kopl Josef | JM-1.
6.070
116 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2003, 10.00 | Tichý Miroslav | JM-1.
3.860
101 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2003, 10.00 | Skarolek Leopold | JM-1.
3.360

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131226 / 253 | 294.84
9.37
62.87180000 %
102 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2002, 10.00 | Klouda Miloš | JM-1.
3.402
90 / 13 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2002, 10.00 | Svoboda Tomáš | JM-1.
6.920
150 / 23 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2002, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM-1.
6.522
48 / 12 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2002, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
4.000
60 / 16 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2002, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM-1.
3.750
150 / 16 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2002, 08.00 | Tichý Miroslav | JM-1.
9.372
149 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2003, 10.00 | Vlk Jan | JM-1.
4.962
34 / 12 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2003, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
2.830
112 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2003, 10.00 | Novotný Jiří | JM-1.
5.600
30 / 6 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2003, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
5.000
97 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2003, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM-1.
4.850
90 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2003, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
3.000
114 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2003, 10.00 | Ráček Vladimír | JM-1.
4.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12587 / 273 | 172.15
3.35
81.52780000 %
57 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2002, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM-1.
3.350
27 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2002, 10.00 | Jakš Petr | JM-1.
2.250
60 / 26 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2002, 10.00 | Zapletal Karel | JM-1.
2.302
32 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2002, 10.00 | Kopl Josef | JM-1.
1.880
37 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2002, 08.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
2.050
60 / 19 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2003, 10.00 | Binder Otto | JM-1.
3.152
33 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2003, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
1.100
60 / 29 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2003, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM-1.
2.062
45 / 28 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2003, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
1.600
56 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2003, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM-1.
3.290
60 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2003, 10.00 | Tichý Miroslav | JM-1.
2.002
60 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2003, 10.00 | Skarolek Leopold | JM-1.
2.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11216 / 369 | 60.585
0.785
74.09330000 %
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2003, 10.00 | Kazda Zdeněk | "JM/3B-""B"""
0.6252
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2003, 12.00 | Kalábek Jaromír | "JM/3B-""B"""
0.6502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 10.00 | Kazda Zdeněk | "JM/3B-""B"""
0.4502
13 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 12.00 | Petrucha Dan | "JM/3B-""B"""
0.3252
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 15.00 | Böhm František | "JM/3B-""B"""
0.5502
10 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM/3B-FIN
0.5260
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 14.00 | Hammer Ivan | JM/3B-FIN
0.7252
73 / 110 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2003, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Přebor JM (Nové Město)
0.6633

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81385 / 221 | 396.26
8.92
64.41860000 %
229 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2001, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-1.
7.632
162 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Skarolek Leopold | JM-1.
5.402
152 / 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2001, 10.00 | Hamšík František | JM-1.
5.060
109 / 15 | 16
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2001, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
7.260
250 / 28 | 39
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2002, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
8.921
101 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2002, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM-1.
3.360
184 / 28 | 36
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 10.00 | Novotný Jiří | JM-1.
6.570
198 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2002, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM-1.
6.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131557 / 341 | 354.56
6.81
75.95120000 %
113 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2001, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
5.650
150 / 22 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2001, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-1.
6.812
72 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Dang Luong Ngos | JM-1.
2.400
136 / 29 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2001, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM-1.
4.680
150 / 28 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2001, 10.00 | Hamšík František | JM-1.
5.352
129 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2001, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
5.160
98 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2001, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
6.530
84 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2002, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
2.800
76 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2002, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-1.
2.530
133 / 30 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2002, 10.00 | Burian Vladimír | JM-1.
4.432
150 / 24 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
6.252
116 / 30 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2002, 10.00 | Zapletal Karel | JM-1.
3.860
150 / 28 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2002, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
5.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14728 / 342 | 142.12
3.91
83.96770000 %
60 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2001, 10.00 | Zlomek Miroslav | JM-1.
2.002
60 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2001, 10.00 | Doubek Vítězslav | JM-1.
2.722
36 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Ráček Vladimír | JM-1.
1.560
59 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2001, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM-1.
2.680
53 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2001, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
1.760
60 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2001, 10.00 | Zapletal Karel | JM-1.
3.002
23 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2001, 13.00 | Sedláček Ivan | 1.LIGA B
1.150
60 / 29 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2002, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
2.062
60 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2002, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM-1.
2.852
55 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2002, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM-1.
1.831
47 / 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2002, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
3.910
60 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2002, 10.00 | Matyáš Radek | JM-1.
2.002
35 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2002, 10.00 | Zapletal Karel | JM-1.
1.400
60 / 28 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2002, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM-1.
2.142

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
382 / 114 | 60.719
0.882
91.11110000 %
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2001, 10.00 | Blahoušek Jiří | "JM/3B-""C"""
0.6750
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2001, 12.00 | Hrbek Pavel | "JM/3B-""C"""
0.8822
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 10.00 | Menoušek Jaromír | "JM/3B-""C"""
0.6252

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10969 / 149 | 476.50
10.66
68.76190000 %
134 / 16 | 26
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2000, 10.00 | Soušek Michal | JM-2.
8.370
76 / 11 | 29
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2000, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-2.
6.900
83 / 18 | 21
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2000, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-2.
4.610
150 / 24 | 32
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2000, 15.00 | Tichý Miroslav | JM-2.
6.252
150 / 19 | 47
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2001, 15.00 | Matyáš Radek | JM-2.
7.892
80 / 11 | 36
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2001, 10.00 | Uher Petr | JM-2.
7.270
49 / 8 | 32
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2001, 10.00 | Kavan Jiří | JM-2.
6.120
247 / 42 | 26
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2001, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Přebor JM-2 (Žarošice)
5.880

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8719 / 155 | 304.63
6.25
89.87500000 %
74 / 21 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2000, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM-2.
3.520
88 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2000, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-2.
3.520
85 / 18 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2000, 10.00 | Ráček Vladimír | JM-2.
4.720
100 / 26 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2000, 15.00 | Štěpánek Ladislav | JM-2.
3.842
100 / 16 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2001, 15.00 | Matyáš Radek | JM-2.
6.252
72 / 17 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2001, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-2.
4.230
100 / 16 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2001, 10.00 | Beneš Emilián | JM-2.
6.252
100 / 16 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2001, 10.00 | Hladký Jiří | JM-2.
6.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3126 / 70 | 111.80
2.63
84.00000000 %
50 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2000, 10.00 | Dang Luong Ngos | JM-2.
2.172
50 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2000, 15.00 | Novák Mirek | JM-2.
2.632
26 / 28 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2000, 15.00 | Šibíček Jan | JM-2.
0.920

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10126 / 284 | 60.443
0.833
96.80850000 %
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2000, 10.00 | Müller David | JM-2.
0.4331
15 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2000, 10.00 | Kolaja Aleš | JM-2.
0.5172
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2000, 15.00 | Cedivoda Dušan | JM-2.
0.4330
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2001, 15.00 | Beneš Karel | JM-2.
0.3330
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2001, 10.00 | Dang Luong Ngos | JM-2.
0.3330
15 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2001, 10.00 | Beneš Emilián | JM-2.
0.8332
15 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2001, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-2.
0.6812
35 / 95 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2001, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Přebor JM Oblasti (TJ Billard Brno)
0.3680

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6660 / 102 | 486.47
8.82
73.33330000 %
150 / 19 | 45
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 1999, 18.00 | Hrazdíra Miroslav | JM-2.
7.892
150 / 23 | 34
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 10.00 | Jaroš Petr | JM-2.
6.522
59 / 11 | 20
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2000, 10.00 | Uher Petr | JM-2.
5.360
70 / 9 | 48
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2000, 18.00 | Strejček Radomír | JM-2.
7.770
150 / 17 | 30
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2000, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | JM-2.
8.822
81 / 23 | 15
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM-2.
3.520

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7620 / 158 | 353.92
5.88
88.57140000 %
88 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 1999, 18.00 | Uher Miroslav ml. | JM-2.
5.860
87 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 1999, 10.00 | Klouda Miloš | JM-2.
2.902
100 / 27 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2000, 10.00 | Gavenda Milan | JM-2.
3.702
100 / 17 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2000, 10.00 | Kolaja Aleš | JM-2.
5.882
52 / 14 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2000, 18.00 | Pacák Erik | JM-2.
3.710
100 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2000, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | JM-2.
4.002
93 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2000, 10.00 | Kopl Josef | JM-2.
3.100

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8781 / 205 | 233.80
5.60
65.08330000 %
129 / 23 | 17
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1998, 18.00 | Janda František | JM-2.
5.600
78 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 1998, 15.00 | Vašina Radoslav | JM-2.
2.600
95 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 1998, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM-2.
3.162
85 / 26 | 22
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 1999, 18.00 | Hrazdíra Miroslav | JM-2.
3.260
79 / 17 | 19
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 1999, 10.00 | Jakš Petr | JM-2.
4.640
126 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 1999, 10.00 | Brabec Jan | JM-2.
4.202
99 / 22 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 1999, 15.00 | Kratochvíla Michal | JM-2.
4.500
90 / 27 | 12
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 1999, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-2.
3.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6493 / 120 | 214.10
7.14
82.16670000 %
82 / 26 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 1998, 18.00 | Burian Vladimír | JM-2.
3.150
100 / 14 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 1998, 15.00 | Borovička Stanislav | JM-2.
7.142
100 / 22 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 1999, 18.00 | Hrazdíra Miroslav | JM-2.
4.542
100 / 21 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 1999, 10.00 | Svoboda Tomáš | JM-2.
4.762
68 / 23 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 1999, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM-2.
2.950
43 / 14 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 1999, 15.00 | Nejeschleba Radek | JM-2.
3.070

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181616 / 463 | 323.49
6.66
90.65220000 %
100 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 1997, 10.00 | Procházka Jaroslav | JM-3.
3.332
96 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1997, 10.00 | Šrámek Martin | JM-3.
3.202
76 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 1997, 10.00 | Stejskal František | JM-3.
2.530
63 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1997, 15.00 | Kuchařík Marcel | JM-3.
2.102
97 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1997, 10.00 | Kovář Petr | JM-3.
3.232
77 / 26 | 13
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 1997, 15.00 | Kolaja Aleš | JM-3.
2.960
100 / 24 | 22
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 1997, 15.00 | Borkovec Milan | JM-3.
4.162
84 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 1997, 15.00 | Štěpánek Ladislav | JM-3.
3.360
100 / 15 | 22
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 1998, 10.00 | Vlk Jan | JM-3.
6.662
100 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 1998, 10.00 | Janda František | JM-3.
4.002
70 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 1998, 15.00 | Novák Mirek | JM-3.
2.330
88 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 1998, 15.00 | Doubek Vítězslav | JM-3.
2.932
100 / 21 | 32
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 1998, 10.00 | Borovička Stanislav | JM-3.
4.762
100 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1998, 10.00 | Borkovec Milan | JM-3.
4.002
365 / 92 | 28
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 1998, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Soutěž JM - III.třída (POHOŘELICE)
3.964