Turnaje

Česká republika (10)

  VS MČR KÁDR 47/2
14. 10. 2016, 16.30 – 16. 10. 2016, 16.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  VS MČR KÁDR 71/2
4. 11. 2016, 18.00 – 6. 11. 2016, 15.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  VS MČR JEDNOBAND
18. 11. 2016, 16.00 – 20. 11. 2016, 15.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  VS MČR TROJBAND D2
14. 1. 2017, 10.00 – 15. 1. 2017, 16.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika
  MS MČR KÁDR 52/1
14. 1. 2017, 14.00 – 15. 1. 2017, 14.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika
  MS MČR JEDNOBAND
11. 2. 2017, 10.00 – 12. 2. 2017, 17.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  VS MČR TROJBAND
30. 3. 2017, 12.00 – 2. 4. 2017, 18.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MS MČR KÁDR 52/2
6. 5. 2017, 11.00 – 7. 5. 2017, 16.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  MS MČR TROJBAND
20. 5. 2017, 12.00 – 21. 5. 2017, 16.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
3. 6. 2017, 11.00 – 4. 6. 2017, 15.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika

Severní Čechy (3)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
29. 4. 2017, 10.00 – 29. 4. 2017, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
30. 4. 2017, 11.00 – 30. 4. 2017, 21.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
20. 5. 2017, 09.00 – 20. 5. 2017, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Střední Čechy (3)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
29. 4. 2017, 10.00 – 29. 4. 2017, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
30. 4. 2017, 11.00 – 30. 4. 2017, 21.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
20. 5. 2017, 09.00 – 20. 5. 2017, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Východní Čechy (9)

Přebor VČO 3B VS
14. 4. 2017, 09.00 – 14. 4. 2017, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO 3.třída volná
22. 4. 2017, 09.00 – 22. 4. 2017, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třída volná
22. 4. 2017, 09.00 – 22. 4. 2017, 18.00
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 1.třída volná
23. 4. 2017, 09.00 – 23. 4. 2017, 18.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 3.třída kádr
29. 4. 2017, 09.00 – 29. 4. 2017, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 1.třída kádr
29. 4. 2017, 09.00 – 29. 4. 2017, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třída kádr
30. 4. 2017, 09.00 – 30. 4. 2017, 18.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 1.třída 1B
6. 5. 2017, 09.00 – 6. 5. 2017, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 3B MS
13. 5. 2017, 09.00 – 13. 5. 2017, 18.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy

Západní Čechy (3)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
29. 4. 2017, 10.00 – 29. 4. 2017, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
30. 4. 2017, 11.00 – 30. 4. 2017, 21.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
20. 5. 2017, 09.00 – 20. 5. 2017, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Jižní Morava (8)

1. JM turnaj v 3B na VS
19. 11. 2016, 10.00 – 19. 11. 2016, 23.50
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Jižní Morava
2. JM turnaj v 3B na VS
11. 2. 2017, 10.00 – 11. 2. 2017, 20.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Jižní Morava
Přebor 2. a 3. třídy volná
8. 4. 2017, 10.00 – 8. 4. 2017, 22.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Oblastní přebor VH
8. 4. 2017, 10.00 – 8. 4. 2017, 20.00
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
9. 4. 2017, 10.00 – 9. 4. 2017, 20.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Oblastní přebor 1B
9. 4. 2017, 10.00 – 9. 4. 2017, 20.00
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Oblastní přebor v trojbandu
6. 5. 2017, 10.00 – 6. 5. 2017, 20.00
SK Billiard Žarošice
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava
Oblastní přebor v kádru 52/2
7. 5. 2017, 10.00 – 7. 5. 2017, 20.00
SK Billiard Žarošice
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava

Severní Morava (5)

Oblastní přebor jednotlivci
25. 2. 2017, 10.00 – 26. 2. 2017, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Severní Morava
Oblastní přebor jednotlivci 1B
13. 5. 2017, 10.00 – 14. 5. 2017, 16.00
Vital Sports z.s.
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava
Oblastní přebor Kádr 52/2
27. 5. 2017, 10.00 – 27. 5. 2017, 20.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Oblastní přebor v 3B
10. 6. 2017, 10.00 – 10. 6. 2017, 20.00
Vital Sports z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Morava
Krajský přebor v K 47/2
24. 6. 2017, 10.00 – 24. 6. 2017, 00.00
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Severní Morava

Střední Morava (4)

Oblastní přebor jednotlivci
3. 12. 2016, 09.00 – 3. 12. 2016, 18.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Oblastní přebor jednotlivci
26. 2. 2017, 09.00 – 26. 2. 2017, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Oblastní přebor jednotlivci
12. 3. 2017, 09.00 – 12. 3. 2017, 18.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
Oblastní přebor jednotlivci
8. 4. 2017, 09.00 – 8. 4. 2017, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava