Turnaje
Česká republika (17)
Mistrovství ČR v jednobandu 22. 10. 2011, 10.00 – 23. 10. 2011, 18.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Jednoband | Česká republika |
Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole 4. 11. 2011, 14.00 – 6. 11. 2011, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Malý stůl | Volná hra | Česká republika |
Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu 5. 11. 2011, 10.00 – 6. 11. 2011, 18.00 Billiard club Kladno | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
1. Grand prix v trojbandu 18. 11. 2011, 18.00 – 20. 11. 2011, 16.00 Billiard club Kladno | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v kádru 52/2 18. 11. 2011, 18.00 – 20. 11. 2011, 16.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika |
Mistrovství České republiky ve volné hře 3. 12. 2011, 10.00 – 4. 12. 2011, 14.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Závodní stůl | Volná hra | Česká republika |
Mistrovství České republiky juniorů v trojbandu 17. 12. 2011, 10.00 – 18. 12. 2011, 16.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu 14. 1. 2012, 10.00 – 15. 1. 2012, 18.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
2. Grand prix v trojbandu 28. 1. 2012, 10.00 – 29. 1. 2012, 18.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v kádru 47/2 11. 2. 2012, 10.00 – 12. 2. 2012, 18.00 BC LakoPlast spolek | Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika |
Mistrovství České republiky v kádru 71/2 25. 2. 2012, 10.00 – 26. 2. 2012, 18.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika |
Mistrovství České republiky juniorů VH + kádr 47/2 10. 3. 2012, 10.00 – 11. 3. 2012, 18.00 BC LakoPlast spolek | Závodní stůl | Volná hra, Kádr 47/2 | Česká republika |
Mistrovství České republiky v trojbandu 5. 4. 2012, 12.00 – 8. 4. 2012, 18.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj 21. 4. 2012, 12.30 – 22. 4. 2012, 18.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband | Česká republika |
Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu 28. 4. 2012, 10.00 – 29. 4. 2012, 18.00 TJ Sokol Plzeň | Malý stůl | Jednoband | Česká republika |
Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci 5. 5. 2012, 10.00 – 6. 5. 2012, 18.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva 19. 5. 2012, 10.00 – 20. 5. 2012, 18.00 Billiard club Bohumín z.s. | Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika |
Východní Čechy (10)
Přebor VČO 2.třída VH 24. 3. 2012, 09.00 – 24. 3. 2012, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třídy VH 24. 3. 2012, 09.00 – 24. 3. 2012, 18.00 Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třída K52/2 14. 4. 2012, 09.00 – 14. 4. 2012, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 1.třída K52/2 15. 4. 2012, 09.00 – 15. 4. 2012, 18.00 SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třída K52/2 15. 4. 2012, 09.00 – 15. 4. 2012, 18.00 TJ Náchod | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 1.třída 1B 28. 4. 2012, 09.00 – 28. 4. 2012, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třída 1B 28. 4. 2012, 09.00 – 28. 4. 2012, 18.00 TJ Starý Harcov Liberec | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třída 1B 29. 4. 2012, 09.00 – 29. 4. 2012, 18.00 Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3B 12. 5. 2012, 09.00 – 12. 5. 2012, 20.00 TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou | Malý stůl | Trojband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3B 26. 5. 2012, 09.00 – 26. 5. 2012, 20.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy |
Jižní Morava (3)
Oblatní přebor JM oblasti Volná hra 19. 11. 2011, 10.00 – 19. 11. 2011, 18.00 Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou | Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava |
Oblastní přebor JM oblasti Jednoband 20. 11. 2011, 10.00 – 20. 11. 2011, 20.00 Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou | Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava |
Oblatní přebor JM oblasti Trojband 17. 12. 2011, 10.00 – 17. 12. 2011, 20.00 SKK Vedra Slatina | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
Střední Morava (5)
Oblastní přebor v 1B 19. 11. 2011, 09.00 – 19. 11. 2011, 18.00 Billiard club Šumperk | Malý stůl | Jednoband | Střední Morava |
Oblastní přebor v kádru 3. 12. 2011, 09.00 – 3. 12. 2011, 18.00 BILLARD CLUB Olomouc, z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava |
Oblastní přebor volná hra 14. 1. 2012, 09.00 – 14. 1. 2012, 18.00 Billiard club Šumperk | Malý stůl | Volná hra | Střední Morava |
Oblastní přebor v 3B na MS 24. 3. 2012, 09.00 – 24. 3. 2012, 18.00 BC Kroměříž z.s. | Malý stůl | Trojband | Střední Morava |
Oblatní přebor 3B na VS 21. 4. 2012, 09.00 – 21. 4. 2012, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Střední Morava |