Česká replublikaZündorf Egbert Franz Česká replublika

Závodní stůl

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
224 / 70 | 20.342
0.371
48.00000000 %
13 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 18.00 | Coufalík Ivo | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.3712
11 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 11.30 | Šimek Stanislav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.3140

Malý stůl

2021/2022

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
685 / 152 | 7 | 50.559
0.966
47.22220000 %
29 / 30 | 7 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 10.00 | Stareček Vladimír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.9662
8 / 20 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 10.50 | Gazdoš Ivo | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.4000
14 / 24 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 11.40 | Stareček Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.5830
12 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 14.00 | Kohout Štěpán | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.5000
13 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 14.50 | Hájek Radovan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.5410
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 15.40 | Dvořáček Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.3000

2020/2021

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3189 / 55 | 13 | 103.43
4.05
37.80000000 %
45 / 15 | 11 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2020, 10.00 | Richter Milan II. | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
3.002
81 / 20 | 10 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2020, 13.00 | Hykš Petr | JM TD 1.třída
4.050
63 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2020, 13.00 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
3.150

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3118 / 52 | 16 | 52.26
2.75
53.63640000 %
21 / 15 | 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2020, 14.00 | Richter Milan II. | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.400
55 / 20 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2020, 13.00 | Kuchařík Jiří | JM TD 1.třída
2.752
42 / 17 | 16
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2020, 13.00 | Knap Josef | JM TD 1.třída
2.470

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6109 / 172 | 6 | 40.633
0.966
60.55560000 %
12 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 10.00 | Starý Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.4002
15 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 10.50 | Hronek Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.5002
25 / 30 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 11.40 | Müller David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.8332
29 / 30 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2021, 11.00 | Filip Antonín | Ponětovický trojband NLM 2021
0.9662
16 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2021, 13.00 | Adámek Petr | Ponětovický trojband NLM 2021
0.5330
12 / 22 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2021, 15.00 | Stareček Pavel | Ponětovický trojband NLM 2021
0.5450

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3175 / 50 | 21 | 123.50
4.25
50.00000000 %
57 / 15 | 21 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 9. 2020, 12.00 | Majewski Václav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
3.800
85 / 20 | 16 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 9. 2020, 11.30 | Vašina Radoslav | JM TD 1.třída
4.252
33 / 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 12. 2020, 11.30 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
2.200

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
121006 / 240 | 23 | 224.19
5.80
55.88890000 %
62 / 20 | 11 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 13.00 | Fibinger Jan | JM TD 1.třída
3.100
72 / 20 | 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 11.30 | Bartošek Pavel | JM TD 1.třída
3.602
95 / 20 | 19 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 13.00 | Melo Petr | JM TD 1.třída
4.750
92 / 20 | 19 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 12.00 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
4.600
54 / 20 | 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 16.00 | Führlinger Jaroslav | JM TD 1.třída
2.701
96 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.30 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
4.800
97 / 20 | 23 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2019, 12.00 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
4.852
87 / 20 | 14 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 12.00 | Hrdlička Lubomír | JM TD 1.třída
4.352
116 / 20 | 23 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 11.30 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
5.802
82 / 20 | 13 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 12.00 | Vašek Petr | JM TD 1.třída
4.102
73 / 20 | 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 12.00 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
3.650
80 / 20 | 12 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2020, 11.30 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
4.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
12602 / 238 | 15 | 122.52
3.33
83.61110000 %
58 / 20 | 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 14.30 | Fibinger Jan | JM TD 1.třída
2.902
35 / 20 | 7 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 13.00 | Melo Petr | JM TD 1.třída
1.752
36 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 13.00 | Caha Josef | JM TD 1.třída
1.800
43 / 20 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 18.00 | Führlinger Jaroslav | JM TD 1.třída
2.152
60 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 14.30 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
3.002
41 / 20 | 8 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2019, 13.00 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
2.052
60 / 18 | 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 14.00 | Hrdlička Lubomír | JM TD 1.třída
3.331
53 / 20 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 14.30 | Beneš Karel | JM TD 1.třída
2.652
56 / 20 | 10 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 14.00 | Vašek Petr | JM TD 1.třída
2.802
40 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 13.00 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
2.002
60 / 20 | 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2020, 13.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
3.002
60 / 20 | 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2109, 13.00 | Bartošek Pavel | JM TD 1.třída
3.002

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
18370 / 526 | 7 | 50.703
1.304
68.51850000 %
18 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 10.00 | Krist Radek | 3B JM 1.třída
0.6002
30 / 26 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 11.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
1.1532
24 / 30 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 12.00 | Hykš Petr | 3B JM 1.třída
0.8002
30 / 30 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 14.00 | Petinis Theodor | 3B JM 1.třída
1.0002
20 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 15.00 | Rösner Tomáš | 3B JM 1.třída
0.6660
30 / 23 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 16.00 | Klíma David | 3B JM 1.třída
1.3042
10 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 18.00 | Fibinger Jan | 3B JM 1.třída
0.3700
27 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 19.00 | Hrdlička Lubomír | 3B JM 1.třída
0.9002
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 20.00 | Filip Antonín | 3B JM 1.třída
0.8332
18 / 30 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2019, 11.00 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.6002
30 / 30 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
1.0002
14 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.00 | Hammer Ivan | 3B JM 1.třída
0.4660
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2020, 10.00 | Hykš Petr | 3B JM 1.třída
0.2660
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2020, 11.00 | Vašina Radoslav | 3B JM 1.třída
0.5002
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2020, 12.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.4332
26 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 18.00 | Vala Miroslav | 3B JM 1.třída
0.8662
14 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 18.00 | Filip Antonín | 3B JM 1.třída
0.4660
18 / 30 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 20.00 | Hrdlička Lubomír | 3B JM 1.třída
0.6000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
12882 / 229 | 29 | 163.85
5.88
73.50000000 %
63 / 20 | 24 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 9. 2019, 11.30 | Fibinger Jan | JM TD 1.třída
3.150
59 / 20 | 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 10. 2019, 10.00 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
2.950
100 / 20 | 13 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2019, 11.30 | Melo Petr | JM TD 1.třída
5.002
91 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 11. 2019, 10.00 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
4.550
79 / 20 | 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 11. 2019, 14.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
3.952
42 / 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 12. 2019, 11.30 | Müller David | JM TD 1.třída
3.000
82 / 18 | 16 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 12. 2019, 10.00 | Müller David | JM TD 1.třída
4.550
59 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 1. 2020, 11.30 | Beneš Karel | JM TD 1.třída
2.952
85 / 20 | 11 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 1. 2020, 11.10 | Čajka Petr | JM TD 1.třída
4.252
100 / 17 | 29 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2020, 11.30 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
5.882
76 / 20 | 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 3. 2020, 10.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
3.802
46 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 4. 2020, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM TD 1.třída
2.300

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151131 / 281 | 264.02
6.93
47.12500000 %
75 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 12.20 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
3.752
76 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2018, 11.10 | Krchňák Libor | MS TD - 1. třída JM
3.802
70 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
3.500
82 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2018, 12.20 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
4.102
72 / 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2018, 11.10 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
4.230
64 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2018, 12.20 | Novotný Jiří | MS TD - 1. třída JM
3.200
62 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2018, 12.20 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
3.100
71 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Horna Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.730
79 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 11.10 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
3.950
57 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 12.20 | Zaňát Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
2.852
123 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2019, 11.10 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
6.152
75 / 14 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 13.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.350
104 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2019, 10.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.932
68 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2019, 12.20 | Kuchař Radim | MS TD - 1. třída JM
3.400
53 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 12.20 | Hladký Jiří | MS TD - 1. třída JM
2.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18842 / 334 | 152.52
3.52
70.16670000 %
25 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Jaroš Vladimír | Oblastní přebor JM 1B
1.250
57 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kalábek Jaromír | Oblastní přebor JM 1B
2.852
57 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Jaroš Petr | Oblastní přebor JM 1B
2.852
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 13.30 | Fibinger Jan | MS TD - 1. třída JM
3.002
42 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2018, 12.20 | Müller David | MS TD - 1. třída JM
2.330
58 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 12.20 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
2.902
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2018, 13.30 | Gajda Robert | MS TD - 1. třída JM
1.350
47 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 13.30 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
2.350
57 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2018, 13.30 | Novotný Jiří | MS TD - 1. třída JM
2.852
50 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2018, 13.30 | Knap Josef | MS TD - 1. třída JM
2.502
30 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.000
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 12.20 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
2.500
51 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 12.20 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
2.552
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 12.20 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
3.522
37 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 19.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.460
29 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2019, 16.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.930
45 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2019, 12.20 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
2.640
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 12.20 | Hladký Jiří | MS TD - 1. třída JM
3.522

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30560 / 821 | 60.682
1.153
64.73990000 %
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.00 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
0.7332
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.45 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1. třída JM
1.0002
26 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 11.30 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8662
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.00 | Hrdlička Lubomír | MS 3B - 1. třída JM
0.5662
19 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.45 | Vala Miroslav | MS 3B - 1. třída JM
0.6780
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 19.30 | Filip Antonín | MS 3B - 1. třída JM
0.4800
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2018, 18.00 | Kalábek Jaromír | MS 3B - 1. třída JM
0.3330
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2018, 18.45 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.5662
28 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2018, 19.30 | Kopl Josef | MS 3B - 1. třída JM
0.9332
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2018, 18.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.7662
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2018, 18.45 | Soušek Michal | MS 3B - 1. třída JM
1.1532
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2018, 19.30 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
1.1532
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 18.00 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.5330
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 18.45 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1. třída JM
0.7332
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 19.30 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
0.5000
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.00 | Filip Antonín | MS 3B - 1. třída JM
0.7000
8 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.45 | Vala Miroslav | MS 3B - 1. třída JM
0.3330
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.30 | Fibinger Jan | MS 3B - 1. třída JM
0.7662
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2019, 18.00 | Čajka Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.7002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2019, 18.45 | Kopl Josef | MS 3B - 1. třída JM
0.5332
16 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2019, 19.30 | Kalábek Jaromír | MS 3B - 1. třída JM
0.5332
16 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 18.00 | Soušek Michal | MS 3B - 1. třída JM
0.5330
25 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 18.45 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8332
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 19.30 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
1.0002
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.00 | Petinis Theodor | Oblastní přebor JM 3B
0.5332
12 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.30 | Beneš Karel | Oblastní přebor JM 3B
0.8002
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.30 | Fibinger Jan | Oblastní přebor JM 3B
0.5332
13 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.15 | Müller David | Oblastní přebor JM 3B
0.6500
12 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 10.00 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D3 MS
0.4130
14 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 16.00 | Váša Marek | MČR TROJBAND D3 MS
0.5000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15859 / 280 | 223.06
4.55
52.06060000 %
54 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 9. 2018, 11.10 | Fibinger Jan | MS TD - 1. třída JM
2.700
41 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 9. 2018, 11.10 | Müller David | MS TD - 1. třída JM
2.730
55 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 10. 2018, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
2.750
51 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 11. 2018, 11.10 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
2.550
63 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 11. 2018, 11.10 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
3.150
83 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 11. 2018, 11.10 | Novotný Jiří | MS TD - 1. třída JM
4.152
91 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 12. 2018, 11.10 | Knap Josef | MS TD - 1. třída JM
4.552
32 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 12. 2018, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.130
71 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 1. 2019, 11.10 | Müller David | MS TD - 1. třída JM
3.550
48 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 1. 2019, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
2.400
79 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 2. 2019, 11.10 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
3.952
61 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 2. 2019, 15.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.060
46 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 2. 2019, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.062
54 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 2. 2019, 11.10 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
2.700
30 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 3. 2019, 11.10 | Konečný Radek | MS TD - 1. třída JM
1.502

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121011 / 240 | 264.21
5.95
42.12500000 %
74 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
17. 9. 2017, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
3.700
68 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 10.00 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
3.402
89 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2017, 10.00 | Zaňát Jaroslav | JM - 1. třída
4.452
119 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 10.00 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída
5.950
73 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 10.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
3.650
115 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 10.00 | Veselý Milan | JM - 1. třída
5.752
66 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2017, 10.00 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
3.300
111 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
5.552
73 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2018, 10.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída
3.650
72 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2018, 10.00 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída
3.600
69 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2018, 10.00 | Foretník Vladimír | JM - 1. třída
3.452
82 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2018, 10.00 | Veselý Milan | JM - 1. třída
4.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
46821 / 1356 | 70.605
1.071
59.49280000 %
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2017, 15.20 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
0.2330
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 15.20 | Frolek Robert | JM - 1. třída
0.4332
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 15.20 | Zaňát Jaroslav | JM - 1. třída
0.5332
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2017, 10.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.6330
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2017, 11.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.5660
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2017, 12.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.8662
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 10.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
0.4000
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 11.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.5500
26 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 12.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.8662
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 15.20 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída
1.0712
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.2660
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 11.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.6330
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 12.00 | Hammer Ivan | 3B JM - 1.třída
0.5002
19 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 15.20 | Pánek Rudolf | JM - 1. třída
0.6332
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 15.20 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
0.6332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 18.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.6002
26 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 19.00 | Cupák Lubomír | 3B JM - 1.třída
0.8662
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 20.00 | Gottwald Radek | 3B JM - 1.třída
0.5662
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.4332
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 11.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
0.6662
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 12.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.9002
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2017, 15.20 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
0.6002
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 10.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.4330
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
0.5332
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 12.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.4331
16 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2018, 15.20 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
0.5332
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.00 | Šlapanský Luděk | 3B JM - 1.třída
0.8332
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 11.00 | Frenc Ivan | 3B JM - 1.třída
0.4332
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 12.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.6332
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 15.20 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
0.5002
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 10.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.6332
26 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 11.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.8662
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.7660
5 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 18.00 | Fibinger Jan | 3B JM - 1.třída
0.3330
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 19.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
0.7660
21 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 20.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.7000
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2018, 15.20 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída
0.5332
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2018, 15.20 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
0.2662
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 18.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.6662
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 19.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.4000
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 20.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.6662
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2018, 15.20 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
0.6662
17 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 16.00 | Váša Marek | MČR TROJBAND D3 MS
0.6530
18 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Pernica Ivan | MČR TROJBAND D3 MS
0.5142
28 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 11.45 | Ráček Milan | MČR TROJBAND D3 MS
1.0370
19 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Peter Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.5421

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12759 / 228 | 193.32
5.88
63.25000000 %
63 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 9. 2017, 13.00 | Ocásek Jiří | JM - 1. třída
3.150
44 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 9. 2017, 13.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
2.200
60 / 19 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 10. 2017, 13.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
3.150
38 / 18 | 6
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 11. 2017, 13.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída
2.110
84 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 11. 2017, 13.00 | Pánek Rudolf | JM - 1. třída
4.202
51 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 11. 2017, 13.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
2.550
63 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 12. 2017, 13.00 | Hladký Jiří | JM - 1. třída
3.150
38 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 1. 2018, 13.00 | Ocásek Jiří | JM - 1. třída
1.900
100 / 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 1. 2018, 13.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
5.262
49 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 2. 2018, 13.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída
3.260
69 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 3. 2018, 13.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
3.450
100 / 17 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 3. 2018, 13.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
5.882

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141118 / 278 | 274.02
6.05
39.92860000 %
103 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 10.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
5.152
111 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2016, 14.00 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
5.552
52 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2016, 10.00 | Kalábek Roman | JM - 1. třída
2.600
98 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2016, 10.00 | Uher Petr | JM - 1. třída
4.900
56 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 10.00 | Starý Radek | JM - 1. třída
2.800
41 / 19 | 6
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2016, 10.00 | Daniel Vladislav | JM - 1. třída
2.150
121 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2016, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
6.052
102 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2017, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
5.102
60 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2017, 10.00 | Pánek Rudolf | JM - 1. třída
3.000
74 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 10.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
3.702
89 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 10.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
4.452
75 / 19 | 21
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | Starý Radek | JM - 1. třída
3.940
78 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 10.00 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
3.900
58 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 10.00 | Cupák Lubomír | JM - 1. třída
2.902

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14995 / 276 | 193.60
4.70
47.38100000 %
76 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 12.00 | Pánek Rudolf | JM - 1. třída
3.802
78 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2016, 16.00 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
3.902
69 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2016, 12.00 | Kalábek Roman | JM - 1. třída
3.452
87 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 12.00 | Uher Petr | JM - 1. třída
4.352
74 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 12.00 | Starý Jiří | JM - 1. třída
3.700
94 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 12.00 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
4.702
63 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2016, 12.00 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
3.150
88 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2017, 12.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída
4.402
43 / 16 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2017, 12.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
2.680
49 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 12.00 | Uher Petr | JM - 1. třída
2.452
53 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 12.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
2.651
69 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 12.00 | Starý Radek | JM - 1. třída
3.450
87 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 12.00 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
4.352
65 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 12.00 | Cupák Lubomír | JM - 1. třída
3.252

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31706 / 1047 | 70.674
1.034
75.91400000 %
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2016, 14.50 | Pánek Rudolf | JM - 1. třída
0.7662
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 10.00 | Pánek Rudolf | JM 3B - skupina A
0.8332
28 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 12.00 | Klíma David | JM 3B - skupina A
0.7002
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 14.00 | Šlapanský Luděk | JM 3B - skupina A
1.0342
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2016, 18.50 | Frolek Robert | JM - 1. třída
0.8332
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2016, 14.50 | Hykš Petr | JM - 1. třída
0.6662
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2016, 14.50 | Blažek Dalibor | JM - 1. třída
0.9002
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2016, 14.50 | Starý Jiří | JM - 1. třída
0.2660
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Hrubý Josef | JM 3B - skupina A
0.3500
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Binder Otto | JM 3B - skupina A
0.5752
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Meitner Martin | JM 3B - skupina A
0.6252
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2016, 14.50 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
0.7332
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 14.50 | Meitner Martin | JM - 1. třída
0.4662
24 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2017, 14.50 | Hykš Petr | JM - 1. třída
0.8002
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 10.00 | Hrubý Josef | JM 3B - skupina A
0.7502
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 12.00 | Binder Otto | JM 3B - skupina A
0.7002
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 14.00 | Meitner Martin | JM 3B - skupina A
0.4500
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2017, 14.50 | Pánek Rudolf | JM - 1. třída
0.3000
25 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 14.50 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
0.8332
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2017, 14.50 | Frolek Robert | JM - 1. třída
0.3662
24 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2017, 14.50 | Starý Jiří | JM - 1. třída
0.8002
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 10.00 | Preis Josef | JM 3B - skupina A
0.7892
22 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.00 | Klíma David | JM 3B - skupina A
0.5502
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 14.00 | Grandič Ladislav | JM 3B - skupina A
0.8822
28 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2017, 14.50 | Daniel Vladislav | JM - 1. třída
0.9332
27 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2017, 14.50 | Osvald Josef | JM - 1. třída
0.9002
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 10.00 | Binder Otto | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.7002
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 12.00 | Pernica Ivan | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.5002
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 14.00 | Hronek Jiří | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.7252
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 13.45 | Bača Tomáš | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.8000
10 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 17.30 | Ráček Milan | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.5000

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11670 / 212 | 213.16
3.85
30.45450000 %
76 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 10.00 | Blažek Josef | JM - 1. třída TD
3.802
52 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2015, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída TD
2.602
62 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2015, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída TD
3.100
72 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 10.00 | Přerovský Antonín | JM - 1. třída TD
3.602
36 / 12 | 8
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2015, 10.00 | Knap Josef | JM - 1. třída TD
3.000
64 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2015, 10.00 | Hudlík Jaroslav | JM - 1. třída TD
3.200
48 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2016, 14.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
2.400
47 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 13.30 | Hykš Petr | JM - 1. třída TD
2.350
77 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2016, 10.00 | Fibinger Jan | JM - 1. třída TD
3.852
67 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2016, 10.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída TD
3.352
69 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2016, 10.00 | Grandič Ladislav | JM - 1. třída TD
3.452

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161221 / 313 | 293.90
6.15
50.87500000 %
56 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 12.00 | Blažek Josef | JM - 1. třída TD
2.802
54 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2015, 12.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída TD
2.700
99 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 12.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
4.952
56 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 12.00 | Přerovský Antonín | JM - 1. třída TD
2.802
45 / 16 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 12.00 | Vala Miroslav | JM - 1. třída TD
2.810
75 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2015, 12.00 | Hudlík Jaroslav | JM - 1. třída TD
3.752
88 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 16.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
4.400
65 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 15.30 | Hykš Petr | JM - 1. třída TD
3.250
121 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2016, 12.00 | Jaroš Vladimír | JM - 1. třída TD
6.052
123 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2016, 12.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
6.152
60 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2016, 12.00 | Grandič Ladislav | JM - 1. třída TD
3.002
78 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 10.00 | Červenka Vítězslav | JM přebor v kádru 52/2
3.900
110 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 11.30 | Uher Miroslav ml. | JM přebor v kádru 52/2
5.500
78 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 13.00 | Hampl Michal | JM přebor v kádru 52/2
3.900
43 / 17 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 14.30 | Kalábek Jaromír | JM přebor v kádru 52/2
2.520
70 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 16.00 | Jaroš Vladimír | JM přebor v kádru 52/2
3.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3103 / 44 | 122.34
2.46
57.22220000 %
30 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM oblastní přebor 1B
2.140
37 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 11.20 | Hampl Michal | JM oblastní přebor 1B
2.460
36 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 12.40 | Uher Miroslav ml. | JM oblastní přebor 1B
2.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23440 / 741 | 70.593
1.111
75.86210000 %
20 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2015, 16.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída TD
0.8332
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 16.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída TD
0.4662
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 10.00 | Šimek Radim | JM - 3B skupina A
0.4752
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Simandl Pavel | JM - 3B skupina A
0.5752
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Hronek Jiří | JM - 3B skupina A
0.5502
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2015, 16.00 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída TD
0.7402
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B skupina A
0.4250
20 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 12.30 | Sviták František | JM - 3B skupina A
0.5002
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 14.30 | Hronek Jiří | JM - 3B skupina A
0.4002
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 16.00 | Přerovský Antonín | JM - 1. třída TD
0.4332
7 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2015, 16.00 | Kováč Zoltán | JM - 1. třída TD
0.4660
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 16.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída TD
0.9092
20 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2016, 20.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
0.8332
15 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 19.30 | Hykš Petr | JM - 1. třída TD
0.5000
14 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 16.00 | Fibinger Jan | JM - 1. třída TD
0.5180
20 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2016, 16.00 | Beneš Karel | JM - 1. třída TD
0.8002
30 / 36 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 10.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina A
0.8332
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 12.00 | Hronek Jiří | JM - 3B skupina A
0.7252
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 15.00 | Binder Otto | JM - 3B skupina A
0.6002
20 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2016, 16.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída TD
1.1112
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 11.00 | Močička Miroslav ml. | JM 3B finále soutěže
0.5250
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 13.00 | Pernica Ivan | JM 3B finále soutěže
0.6002
12 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 14.00 | Filip Antonín | JM 3B finále soutěže
0.3630

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161347 / 320 | 434.20
6.55
41.44620000 %
95 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
4.752
87 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2014, 14.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída
4.350
76 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2014, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - 1. třída
3.800
69 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2014, 10.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
3.450
124 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
6.202
78 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
3.902
78 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2014, 10.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
3.902
73 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2015, 10.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída
3.650
67 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
3.350
107 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2015, 10.00 | Zapletal Karel | JM - 1. třída
5.352
48 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 00.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
2.400
81 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2015, 10.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
4.052
96 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 15.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
4.802
87 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
4.350
50 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2015, 00.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
2.500
131 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
13. 6. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
6.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161170 / 313 | 253.73
5.75
47.75510000 %
76 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 12.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
3.800
110 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 14.00 | Kotásek René | JM - 1. třída
5.502
69 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2014, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 1. třída
3.450
79 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 10.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
3.952
80 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 12.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
4.000
62 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 12.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
3.100
89 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2014, 11.30 | Preis Josef | JM - 1. třída
4.452
115 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2015, 12.00 | Kotásek René | JM - 1. třída
5.752
65 / 13 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2015, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
5.000
58 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2015, 12.00 | Zapletal Karel | JM - 1. třída
2.900
49 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 00.00 | Sviták František | JM - 1. třída
2.450
82 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 11.30 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
4.102
61 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 15.00 | Kalábek Roman | JM - 1. třída
3.050
61 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
3.050
56 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 00.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
2.800
58 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 6. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
2.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4177 / 77 | 132.29
2.85
63.21430000 %
57 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM - Přebor 1B
2.852
37 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - Přebor 1B
1.850
37 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - Přebor 1B
2.170
46 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 6. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
2.300

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
39714 / 1052 | 70.678
1.333
19.42860000 %
0
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2014, 14.00 | Bartoš Jiří | JM - 3B skupina B
2
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2014, 15.00 | Polášek Jaroslav | JM - 3B skupina B
0.9332
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2014, 13.30 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
0.7142
0
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 11.00 | Bartoš Jiří | JM - 3B skupina B
2
20 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Polášek Jaroslav | JM - 3B skupina B
0.6662
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 14.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída
0.7142
20 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 1. třída
1.3332
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 10.00 | Kopečný Vladimír | JM - 1. třída
0.5662
20 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2014, 13.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
0.8332
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 11.00 | Černošek Petr | JM - 3B skupina B
1.0712
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 12.00 | Vintr Jaroslav | JM - 3B skupina B
0.5002
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Černošek Petr | JM - 3B skupina B
0.7002
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 15.00 | Vintr Jaroslav | JM - 3B skupina B
0.6332
20 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2014, 13.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
0.6892
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 13.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
0.6002
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2015, 13.30 | Beneš Karel | JM - 1. třída
0.5002
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2015, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
0.6662
26 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 11.00 | Kuneš Petr | JM - 3B skupina B
0.8662
23 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 12.00 | Kalábek Jaromír | JM - 3B skupina B
0.7662
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 14.00 | Jež Libor | JM - 3B skupina B
0.7002
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 15.00 | Hampl Michal | JM - 3B skupina B
0.7332
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 13.30 | Zapletal Karel | JM - 1. třída
0.5662
20 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 00.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
0.7692
20 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2015, 13.00 | Gavenda Milan | JM - 1. třída
1.0522
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2015, 15.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
0.4330
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
0.4000
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2015, 00.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
0.4000
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | JM - 3B finále družstev
0.6250
26 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 12.00 | Hammer Ivan | JM - 3B finále družstev
0.6502
21 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.00 | Zapletal Karel | JM - 3B finále družstev
0.7770
18 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Fibinger Jan | JM - Přebor 3B
0.9001
4 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - Přebor 3B
0.2000
24 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Fibinger Jan | JM - Přebor 3B
0.9600
11 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - Přebor 3B
0.5502
17 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Pernica Ivan | JM - Přebor 3B
0.8502
10 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 14.00 | Bača Tomáš | Finále MČR 3B MS Družstva
0.3220
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 10.00 | Hrdlička Lubomír | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5750
22 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 17.00 | Majewski Václav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5940
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 19.00 | Korec Jaroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.7502

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151312 / 291 | 314.50
6.10
43.01640000 %
113 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2013, 10.00 | Konečný Martin | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.652
112 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 14.00 | Vrba Michal | Jižní Morava - 1. třída
5.602
39 / 11 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 10.00 | Fibinger Jan | Jižní Morava - 1. třída
3.540
75 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2013, 12.00 | Červenka Vítězslav | Jižní Morava - 1. třída
3.750
107 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Studňař Martin | Jižní Morava - 1. třída
5.350
72 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2013, 10.00 | Lancinger Petr | Jižní Morava - 1. třída
3.602
98 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2013, 10.00 | Hrubý Josef | Jižní Morava - 1. třída
4.900
75 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2013, 10.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
3.750
69 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 10.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
3.450
89 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2014, 10.00 | Zapletal Karel | Jižní Morava - 1. třída
4.452
74 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 10.00 | Sviták František | Jižní Morava - 1. třída
3.700
122 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2014, 10.00 | Studňař Martin | Jižní Morava - 1. třída
6.102
76 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2014, 10.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
3.800
109 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2014, 10.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
5.452
82 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2014, 09.00 | Jančák František | Jižní Morava - 1. třída
4.102

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151210 / 300 | 244.03
5.50
52.60870000 %
69 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2013, 11.30 | Švábik Roman | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.452
85 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 14.00 | Vrba Michal | Jižní Morava - 1. třída
4.252
92 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 11.30 | Zapletal Karel | Jižní Morava - 1. třída
4.600
98 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2013, 14.00 | Sviták František | Jižní Morava - 1. třída
4.902
110 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 12.00 | Studňař Martin | Jižní Morava - 1. třída
5.500
73 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2013, 10.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
3.650
55 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 12.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
2.752
100 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2013, 12.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
5.000
85 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 12.00 | Starý Radek | Jižní Morava - 1. třída
4.250
88 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2014, 12.00 | Zapletal Karel | Jižní Morava - 1. třída
4.402
54 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 10.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
2.700
94 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Sedlák Pavel | Jižní Morava - 1. třída
4.702
58 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2014, 11.30 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
2.900
58 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2014, 10.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
2.900
91 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2014, 09.00 | Jančák František | Jižní Morava - 1. třída
4.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5154 / 80 | 111.92
2.46
45.29410000 %
40 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2013, 13.00 | Švábik Roman | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.002
33 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2014, 10.00 | Tůma Jakub | Prebor JM kraje v jednobandu
2.202
37 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2014, 10.00 | Vala Miroslav | Prebor JM kraje v jednobandu
2.460
23 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2014, 10.00 | Müller David | Prebor JM kraje v jednobandu
1.530
21 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2014, 10.00 | Jaroš Vladimír | Prebor JM kraje v jednobandu
1.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33664 / 993 | 90.668
1.200
19.70330000 %
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2013, 14.00 | Vrba Michal | Jižní Morava - 1. třída
0.5002
11 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2013, 13.00 | Fibinger Jan | Jižní Morava - 1. třída
0.6110
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 15.00 | Červenka Vítězslav | Jižní Morava - 1. třída
0.5662
20 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2013, 13.30 | Sedlák Pavel | Jižní Morava - 1. třída
1.0002
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2013, 10.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
0.5662
20 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 10.00 | Švábik Roman | JM 3B skupina A
0.5002
29 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 12.00 | Polášek Jaroslav | JM 3B skupina A
0.7252
14 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 15.00 | Tůma Jakub | JM 3B skupina A
0.3780
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2013, 13.30 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
0.4662
20 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2013, 13.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
0.8002
20 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 13.30 | Starý Radek | Jižní Morava - 1. třída
1.1762
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM 3B skupina A
0.5000
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 10.00 | Pernica Ivan | JM 3B skupina A
0.7502
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 10.00 | Blažek Josef | JM 3B skupina A
0.8572
13 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2014, 14.00 | Fibinger Jan | Jižní Morava - 1. třída
0.6500
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2014, 10.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
0.5002
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2014, 10.00 | Beneš Karel | Jižní Morava - 1. třída
0.9092
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 11.30 | Pernica Ivan | JM 3B skupina A
0.4251
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 13.30 | Hampl Michal | JM 3B skupina A
0.7252
29 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 16.30 | Tůma Jakub | JM 3B skupina A
0.7630
17 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 13.00 | Hammer Ivan | Jižní Morava - 1. třída
0.6070
30 / 35 | 9
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 00.00 | Tůma Jakub | Finále JMO 3B družstev
0.8572
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 11.00 | Spružina Jan | Finále JMO 3B družstev
0.6252
22 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 13.00 | Močička Miroslav ml. | Finále JMO 3B družstev
0.5502
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2014, 10.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
0.6002
20 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 09.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
0.9522
9 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 12.30 | Hájek Radovan | MS MČR 3B
0.8180
17 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR 3B
0.6800
24 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 17.00 | Šlechta Jan | MS MČR 3B
1.2000
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Korec Jaroslav | MS MČR 3B - družstva
0.7002
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Líška Antonín ml. | MS MČR 3B - družstva
1.1112
15 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 12.00 | Filip Antonín | MS MČR 3B - družstva
0.4050
9 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 14.00 | Aleš Jan | MS MČR 3B - družstva
0.5290

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161247 / 305 | 444.08
6.70
30.04820000 %
37 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2012, 10.00 | Preis Josef | 2.LIGA MORAVA
1.850
35 / 10 | 16
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 09.00 | Hammer Ivan | 1.třída - Jižní Morava
3.500
134 / 20 | 44
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Beneš Karel | 1.třída - Jižní Morava
6.702
102 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 10.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
5.100
108 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Andrejovský Robert | 2.LIGA MORAVA
5.402
114 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 10.00 | Zapletal Karel | 1.třída - Jižní Morava
5.702
91 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2012, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída - Jižní Morava
4.550
93 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 10.00 | Pošvář František | 1.třída - Jižní Morava
4.650
40 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 10.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
2.000
84 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 10.00 | Hammer Ivan | 1.třída - Jižní Morava
4.200
55 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 10.00 | Beneš Karel | 1.třída - Jižní Morava
2.750
68 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2013, 10.00 | Sedlák Pavel | 1.třída - Jižní Morava
3.400
61 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2013, 10.00 | Hrdlička Lubomír | 1.třída - Jižní Morava
3.050
99 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída - Jižní Morava
4.950
39 / 15 | 10
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
2.600
87 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2013, 10.00 | Pošvář František | 1.třída - Jižní Morava
4.350

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161309 / 285 | 304.59
6.65
50.34620000 %
101 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2012, 10.00 | Preis Josef | 2.LIGA MORAVA
5.050
98 / 16 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 09.00 | Močička Miroslav ml. | 1.třída - Jižní Morava
6.120
67 / 14 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 12.00 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
4.780
55 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1.třída - Jižní Morava
2.750
105 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 12.00 | Kováč Aladar | 2.LIGA MORAVA
5.252
97 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 12.00 | Hanák Jan | 1.třída - Jižní Morava
4.852
133 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2012, 12.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída - Jižní Morava
6.652
56 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 10.00 | Pošvář František | 1.třída - Jižní Morava
2.802
73 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2013, 11.00 | Kavan Jiří | 1.třída - Jižní Morava
3.652
67 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 12.00 | Močička Miroslav ml. | 1.třída - Jižní Morava
3.350
78 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 10.00 | Beneš Karel | 1.třída - Jižní Morava
3.902
120 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2013, 12.00 | Studňař Martin | 1.třída - Jižní Morava
6.000
107 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2013, 12.00 | Hrdlička Lubomír | 1.třída - Jižní Morava
5.352
118 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2013, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída - Jižní Morava
5.902
34 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2013, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
2.262
0
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 10.00 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8444 / 144 | 263.08
3.33
73.26730000 %
26 / 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
3.250
66 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopl Josef | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
3.302
54 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Hošek Ondřej | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
2.702
56 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Veselský Petr | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
3.110
60 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Osvald Josef | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
3.332
63 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2012, 10.00 | Preis Josef | 2.LIGA MORAVA
3.152
57 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 13.30 | Andrejovský Robert | 2.LIGA MORAVA
2.852
62 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2013, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
3.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28582 / 804 | 60.723
1.428
15.72970000 %
29 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 10.00 | Osvald Josef | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.8052
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 13.30 | Hejný Vlado | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.9372
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 14.30 | Polášek Miroslav | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6752
8 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2012, 09.00 | Hammer Ivan | 1.třída - Jižní Morava
0.4000
17 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2012, 13.30 | Beneš Karel | 1.třída - Jižní Morava
1.0000
19 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2012, 10.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
0.8632
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 11.00 | Pacejka David | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6752
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 12.00 | Zapletal Karel | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.5500
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 14.00 | Osvald Josef | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6000
6 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2012, 13.00 | Hrdlička Lubomír | 1.třída - Jižní Morava
0.3150
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2012, 13.30 | Ocásek Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
1.2502
11 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2013, 10.00 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
0.3790
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 11.00 | Pacejka David | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.5252
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 14.00 | Hammer Ivan | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6002
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 16.30 | Zapletal Karel | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6502
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 12.00 | Kavan Jiří | 1.třída - Jižní Morava
0.5000
20 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2013, 13.30 | Osvald Josef | 1.třída - Jižní Morava
1.0002
20 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2013, 10.00 | Beneš Karel | 1.třída - Jižní Morava
0.9092
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 11.30 | Zapletal Karel | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.9672
0
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 11.30 | Kuneš Petr | 3B 1.skupina - Jižní Morava
2
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 13.30 | Šlapanský Luděk | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.7891
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2013, 00.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
0.4332
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2013, 13.30 | Hrdlička Lubomír | 1.třída - Jižní Morava
0.6332
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2013, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
0.7402
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 12.00 | Spružina Jan | 3B družstva JM - FINÁLE
0.6002
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 14.00 | Tůma Jakub | 3B družstva JM - FINÁLE
1.2502
30 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 15.00 | Šlapanský Luděk | 3B družstva JM - FINÁLE
1.1112
20 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2013, 10.00 | Pošvář František | 1.třída - Jižní Morava
1.4282

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111054 / 220 | 284.79
6.50
38.32730000 %
68 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2011, 10.00 | Turek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.400
105 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Hanák Jan | 1. třída - Jižní Morava
5.250
104 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Polášek Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
5.202
74 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 09.00 | Kavan Jiří | 1. třída - Jižní Morava
3.702
80 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
4.000
85 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2011, 10.00 | Doubek Vítězslav | 1. třída - Jižní Morava
4.250
117 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 10.00 | Blažek Dalibor | 1. třída - Jižní Morava
5.852
103 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2012, 09.00 | Svoboda Karel | 1. třída - Jižní Morava
5.150
130 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 10.00 | Hanák Jan | 1. třída - Jižní Morava
6.500
79 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Kuneš Petr | 1. třída - Jižní Morava
3.950
109 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2012, 10.00 | Doubek Vítězslav | 1. třída - Jižní Morava
5.452

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131070 / 260 | 234.11
6.10
54.87180000 %
61 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2011, 10.00 | Turek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.050
122 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 12.00 | Hanák Jan | 1. třída - Jižní Morava
6.102
99 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 12.00 | Sedlák Pavel | 1. třída - Jižní Morava
4.952
69 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 09.00 | Kavan Jiří | 1. třída - Jižní Morava
3.450
95 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
4.750
97 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2011, 10.00 | Doubek Vítězslav | 1. třída - Jižní Morava
4.852
91 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1. třída - Jižní Morava
4.550
63 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 11.00 | Svoboda Karel | 1. třída - Jižní Morava
3.152
82 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 11.30 | Hanák Jan | 1. třída - Jižní Morava
4.100
45 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Polášek Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
2.250
102 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 12.00 | Kavan Jiří | 1. třída - Jižní Morava
5.102
74 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 10.00 | Hoffman Petr | 1. třída - Jižní Morava
3.702
70 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2012, 12.00 | Doubek Vítězslav | 1. třída - Jižní Morava
3.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31606 / 890 | 90.680
1.666
16.22920000 %
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Tůma Jakub | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5002
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Pacejka David | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.7002
22 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8802
7 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Vala Miroslav | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.2800
14 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Vala Miroslav | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.9330
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Filip Antonín | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5600
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Gajda Robert | 1. třída - Jižní Morava
0.5662
17 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2011, 14.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
0.6070
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 10.00 | Malina Jiří | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.9092
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 12.30 | Pacejka David | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.6752
20 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2011, 13.00 | Polášek Miroslav | 1. třída - Jižní Morava
1.6662
17 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2011, 09.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
0.5662
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2011, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
0.5002
20 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2011, 10.00 | Doubek Vítězslav | 1. třída - Jižní Morava
0.7142
20 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Blažek Dalibor | 1. třída - Jižní Morava
0.8692
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2012, 11.00 | Jež Libor | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.7252
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2012, 12.00 | Zapletal Karel | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.5500
8 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2012, 12.30 | Gajda Robert | 1. třída - Jižní Morava
0.3470
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2012, 13.00 | Zapletal Karel | 1. třída - Jižní Morava
0.6892
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2012, 10.00 | Pacejka David | 1. třída - Jižní Morava
0.3330
30 / 26 | 9
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 11.00 | Zapletal Karel | Trojband 2.skupina Jižní Morava
1.1532
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 13.00 | Studňař Martin | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.7502
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2012, 13.00 | Kavan Jiří | 1. třída - Jižní Morava
0.6332
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2012, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
0.5000
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2012, 13.00 | Veselý Jiří | 1. třída - Jižní Morava
0.8692
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 11.00 | Hammer Ivan | Trojband Finále Jižní Morava
0.8102
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Dvořák Otakar | Trojband Finále Jižní Morava
0.4752
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 14.00 | Malina Jiří | Trojband Finále Jižní Morava
0.7892
25 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 15.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.8920
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 17.00 | Filip Antonín | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.7660
12 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 20.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5450

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2167 / 40 | 184.17
4.60
33.40000000 %
75 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2010, 10.00 | Kopuletý František | JM 1.třída
3.750
92 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM 1.třída
4.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131151 / 260 | 244.42
6.65
59.02560000 %
99 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2010, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM 1.třída
4.952
86 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2010, 10.00 | Kocáb Lukáš | JM 1.třída
4.302
96 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 15.00 | Vašina Radoslav | JM 1.třída
4.802
133 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2010, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM 1.třída
6.652
71 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM 1.třída
3.551
62 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2010, 10.00 | Meitner Martin | JM 1.třída
3.101
119 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 10.00 | Doubek Vítězslav | JM 1.třída
5.952
80 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 10.00 | Pošvář František | JM 1.třída
4.002
82 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2011, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
4.100
98 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2011, 10.00 | Kalábek Roman | JM 1.třída
4.902
54 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2011, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM 1.třída
2.700
76 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2011, 12.00 | Hrdlička Lubomír | JM 1.třída
3.800
95 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 10.00 | Meitner Martin | JM 1.třída
4.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28611 / 864 | 80.707
1.034
15.58670000 %
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2010, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
0.6662
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2010, 10.00 | Jež Libor | JM-3B
0.6252
19 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2010, 12.00 | Fibinger Jan | JM-3B
0.5130
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2010, 15.00 | Kopuletý František | JM-3B
0.7692
20 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2010, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM 1.třída
0.7142
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 10.00 | Strnad Marek | JM 1.třída
0.6662
13 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2010, 15.00 | Kuchařík Jiří | JM 1.třída
0.6500
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Jež Libor | JM-3B
0.5502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 13.30 | Kopuletý František | JM-3B
1.0002
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2010, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM 1.třída
0.8692
19 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2010, 10.00 | Kopuletý František | JM 1.třída
0.6332
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2010, 10.00 | Hammer Ivan | JM 1.třída
0.5000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 08.00 | Jež Libor | JM-3B
0.4500
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 11.00 | Böhm Pavel | JM-3B
0.8332
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 14.00 | Tůma Jakub | JM-3B
0.6502
20 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2011, 10.00 | Veselý Jiří | JM 1.třída
0.8332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Pošvář František | JM 1.třída
0.6002
20 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2011, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM 1.třída
0.7402
20 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM 1.třída
0.9522
18 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM 1.třída
0.7200
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 11.00 | Malina Jiří | JM-3B
0.7502
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 13.00 | Meitner Martin | JM-3B
0.7000
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 15.00 | Vala Miroslav | JM-3B
0.7330
20 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2011, 13.30 | Kopuletý František | JM 1.třída
0.9092
19 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | JM 1.třída
0.8260
21 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 11.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.7000
30 / 29 | 8
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 13.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.0342
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 14.00 | Žilka Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.6000

2009/2010

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3161 / 58 | 122.77
3.05
81.31310000 %
50 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2010, 10.00 | Skřivánek Jaroslav | 2.třída JM
2.772
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2010, 10.00 | Menoušek Jaromír | 2.třída JM
2.502
61 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2010, 10.00 | Kotásek René | 2.liga B
3.052

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6139 / 240 | 60.579
0.750
77.22220000 %
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Preis Josef | 3B-JM skupina A
0.5752
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Meitner Martin | 3B-JM skupina A
0.4752
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 08.00 | Pánek Rudolf | 3B-JM skupina A
0.7002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Zapletal Karel | 3B-JM skupina A
0.3500
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Meitner Martin | 3B-JM skupina A
0.6250
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 11.00 | Jež Libor | 3B-JM finále
0.7502