Česká replublikaNápravník Matěj Česká replublika

Závodní stůl

2020/2021

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
580 / 249 | 5 | 20.321
0.380
53.33330000 %
15 / 50 | 5 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2020, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B I. LIGA
0.3000
11 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2020, 16.00 | Malíř Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.2200
17 / 49 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2020, 10.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.3460
19 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 10. 2020, 14.00 | Košťál Kamil | ZS 3B I. LIGA
0.3802
18 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2020, 10.00 | Konvička Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.3602

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
24234 / 670 | 8 | 30.349
0.533
46.80000000 %
7 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 12.45 | Škop Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.3500
9 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 13.30 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.4502
7 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 15.00 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.3501
3 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 15.45 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.1500
14 / 30 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 16.00 | Šlambor Aleš | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4660
8 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.40 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2660
7 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 16.00 | Toth Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2330
15 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.40 | Absolon Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.5001
2 / 24 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 16.00 | Ziogas Janis | VČ 3B ZS přebor družstev
0.0830
12 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.40 | Bušanský Petr | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4001
12 / 60 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.2000
12 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2019, 16.00 | Tichák Josef | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4000
14 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2019, 17.40 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4662
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2020, 16.00 | Šlambor Aleš | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4332
7 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.40 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2330
12 / 30 | 5 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2020, 16.00 | Toth Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4000
9 / 27 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2020, 17.40 | Absolon Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3330
10 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 16.00 | Bušanský Petr | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3330
16 / 30 | 8 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.40 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.5332
8 / 20 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 10.40 | Toth Jiří | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.4001
7 / 20 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 13.10 | Řehůřek Luděk | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.3500
7 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 15.40 | Skalický Jaroslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.3500
12 / 29 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2020, 16.00 | Tichák Josef | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4130
11 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2020, 17.40 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3662

Malý stůl

2021/2022

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
164 / 30 | 10 | 82.13
2.13
64.00000000 %
64 / 30 | 10 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 9. 2021, 11.10 | Tůma Miloš | VČ TD 4.třída
2.132

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
139 / 30 | 9 | 71.30
1.30
78.00000000 %
39 / 30 | 9 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 9. 2021, 12.00 | Tůma Miloš | VČ TD 4.třída
1.302

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172 / 30 | 82.40
2.40
48.00000000 %
72 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2020, 10.00 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
2.402

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162 / 30 | 112.06
2.06
62.00000000 %
62 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2020, 11.10 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
2.062

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
150 / 23 | 112.17
2.17
100.00000000 %
50 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2020, 12.00 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
2.172

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
663 / 119 | 30.529
0.615
35.00000000 %
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2020, 09.00 | Špiroch Martin | VČ 3B 1.třída
0.4750
24 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2020, 10.10 | Červenka Josef st. | VČ 3B 1.třída
0.6150
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2020, 11.20 | Tolar Patrik | VČ 3B 1.třída
0.5002

Malý stůl: Trojband
19. 12. 2020, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ 3B 1.třída

Malý stůl: Trojband
19. 12. 2020, 11.10 | Rozsypal Martin | VČ 3B 1.třída

Malý stůl: Trojband
19. 12. 2020, 12.20 | Marek Jan | VČ 3B 1.třída

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6251 / 120 | 19 | 92.09
2.65
69.72220000 %
42 / 20 | 6 | 4
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 10.00 | Cyprián Luboš | MČR JUNIORŮ VH MS
2.102
37 / 20 | 7 | 5
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 11.00 | Kubín Kryštof | MČR JUNIORŮ VH MS
1.852
53 / 20 | 19 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 14.00 | Procházka Michal | MČR JUNIORŮ VH MS
2.652
30 / 20 | 4 | 3
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 15.00 | Dlask Šimon | MČR JUNIORŮ VH MS
1.502
40 / 20 | 9 | 5
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 16.00 | Rybáček Matyáš | MČR JUNIORŮ VH MS
2.002
49 / 20 | 11 | 5
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 17.00 | Kuchař Matouš | MČR JUNIORŮ VH MS
2.452

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
17291 / 552 | 5 | 20.527
0.967
66.89660000 %
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 10.00 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.4500
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.10 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.3500
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.20 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.5752
11 / 25 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 10.00 | Kubín Kryštof | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.4400
9 / 25 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 11.00 | Dlask Šimon | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.3602
15 / 20 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 12.00 | Krajčí ml. Theodor | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.7502
15 / 21 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 13.30 | Kuchař Matouš | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.7142
12 / 13 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 14.30 | Ettel Milan | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.9230
23 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2019, 11.10 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.6380
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2019, 12.20 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.4750
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.3250
18 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.20 | Hurdálek Pavel | VČ 3B 2.třída
0.6200
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 11.10 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.4250
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 12.20 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.3250
20 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 10.00 | Marek Jan | VČ 3B 2.třída
0.6250
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 11.10 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.5252
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 12.20 | Florek Josef | VČ 3B 2.třída
0.9672

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7314 / 145 | 152.16
3.00
74.76190000 %
25 / 15 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 10.00 | Ettel Milan | MČR JUNIORŮ VH MS
1.660
60 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 11.00 | Rejzek Leoš | MČR JUNIORŮ VH MS
2.402
37 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 12.00 | Kubín Kryštof | MČR JUNIORŮ VH MS
1.482
46 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 13.00 | Škultéty Filip | MČR JUNIORŮ VH MS
1.842
60 / 24 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 15.00 | Rybáček Matyáš | MČR JUNIORŮ VH MS
2.502
60 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 16.30 | Krajčí ml. Theodor | MČR JUNIORŮ VH MS
3.002
26 / 11 | 7
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 17.15 | Ettel Milan | MČR JUNIORŮ VH MS
2.360

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26260 / 635 | 50.409
1.000
52.52530000 %
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 10.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.2330
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 11.00 | John Jiří st. | VČ - 3B 3.třída
0.5002
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 12.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.2662
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 13.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.5002
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 14.00 | Macek Václav | VČ - 3B 3.třída
0.4000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 15.00 | Brož Josef | VČ - 3B 3.třída
0.3000
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 10.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 3.třída
0.2000
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 11.00 | Navrátil Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.3330
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 12.00 | Černý Luděk | VČ - 3B 3.třída
0.4662
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 13.00 | Červinka František | VČ - 3B 3.třída
0.5662
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 14.00 | Korbelář Bohumil | VČ - 3B 3.třída
0.4332
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 15.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 3.třída
0.4002
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 10.00 | John Jiří st. | VČ - 3B 3.třída
0.3330
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.4332
12 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.4280
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 10.00 | Kubín Kryštof | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.4802
7 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 11.00 | Krajčí ml. Theodor | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.2802
15 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 12.00 | Dlask Šimon | MČR JUNIORŮ 3B MS
1.0002
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 13.30 | Procházka Michal | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.4802
6 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 14.30 | Ettel Milan | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.6000
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2019, 10.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 3.třída
0.5002
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2019, 11.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 3.třída
0.2331
13 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2019, 12.00 | Severýn Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.4810
0
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 3.třída
0
0
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 11.00 | Korbelář Bohumil | VČ - 3B 3.třída
0
0
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 12.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 3.třída
0

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18222 / 529 | 40.419
0.633
61.66670000 %
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.00 | Štěpán Milan | VČ - 3B 4.třída
0.3332
8 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.05 | Červenka Michal | VČ - 3B 4.třída
0.3470
12 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.10 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.4610
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2017, 10.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 4.třída
0.4662
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2017, 10.05 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.4332
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2017, 10.10 | Křížek Miloslav | VČ - 3B 4.třída
0.5332
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.00 | Macek Václav | VČ - 3B 4.třída
0.3000
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.05 | Kopecký Emil st. | VČ - 3B 4.třída
0.5001
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.10 | Vít Jiří | VČ - 3B 4.třída
0.6332
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.00 | Štěpán Milan | VČ - 3B 4.třída
0.3332
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.05 | Králíček Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.3000
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.10 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.5661
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2018, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.4000
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2018, 10.05 | Krotil Ladislav | VČ - 3B 4.třída
0.4002
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2018, 10.10 | Červinka František | VČ - 3B 4.třída
0.3332
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2018, 10.00 | Macek Václav | VČ - 3B 4.třída
0.3332
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2018, 10.05 | Vít Jiří | VČ - 3B 4.třída
0.3662
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2018, 10.10 | Kopecký Emil st. | VČ - 3B 4.třída
0.5002