Česká republikaRučka Damián Česká republika

Závodní stůl

2021/2022

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
12162 / 590 | 5 | 30.274
0.400
45.00000000 %
15 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2021, 10.00 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.3000
9 / 46 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2021, 17.30 | Bílek Rudolf | ZS 3B I. LIGA
0.1950
15 / 50 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2022, 10.00 | Štok Radek | ZS 3B I. LIGA
0.3000
11 / 47 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2022, 15.30 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.2340
14 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2022, 17.30 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.2800
20 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 2. 2022, 10.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.4002
10 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2022, 10.00 | Peter Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.2000
14 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2022, 12.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.2800
18 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2022, 16.00 | Matoška Jiří | ZS 3B I. LIGA
0.3602
7 / 47 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2022, 11.00 | Líška Antonín ml. | ZS 3B I. LIGA
0.1480
12 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2022, 13.30 | Nápravník Matěj | ZS 3B I. LIGA
0.2402
17 / 50 | 5 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2022, 17.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3400

2020/2021

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
464 / 200 | 3 | 20.320
0.460
53.33330000 %
16 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2020, 11.00 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3202
8 / 50 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
3. 10. 2020, 15.30 | Poláček Ladislav | ZS 3B I. LIGA
0.1600
17 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2020, 10.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.3400
23 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2020, 13.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B I. LIGA
0.4602

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10157 / 496 | 3 | 30.316
0.380
52.33330000 %
18 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 10.00 | Rösner Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.3600
18 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 14.00 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.3600
15 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Křístek Martin | ZS 3B I. LIGA
0.3000
19 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3802
14 / 46 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.3040
9 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 14.00 | Štok Radek | ZS 3B I. LIGA
0.1800
17 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 14.00 | Karkoška Roman | ZS 3B I. LIGA
0.3402
16 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 11.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B I. LIGA
0.3200
18 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 15.30 | Hajný David | ZS 3B I. LIGA
0.3602
13 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 12.30 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.2600

2018/2019

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
579 / 80 | 70.98
1.35
26.33330000 %
24 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.202
27 / 20 | 7
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Szczeponek Pavel | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.352
13 / 20 | 3
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.650
0
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2
15 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14103 / 344 | 30.299
0.525
29.85510000 %
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 9. 2018, 10.00 | Najzar Petr | SM 3B ZS D2
0.5252
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 9. 2018, 11.30 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.4252
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.3500
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 10.00 | Koky Dušan | SM 3B ZS D2
0.2500
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 11.30 | Ležák Václav | SM 3B ZS D2
0.2500
7 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 14.30 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.1750
7 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 14.00 | Stareček Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.2410
6 / 35 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B I. LIGA
0.1710
0
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 11.00 | Peter Jaroslav | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0
0
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 12.30 | Dunaj Mojmír | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0
0
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 13.30 | Koky Dušan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0
0
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 14.30 | Najzar Petr | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0
0
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 16.30 | Šnyta Radek | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.2750

2017/2018

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11181 / 217 | 100.83
1.45
19.25530000 %
16 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
1. 12. 2017, 16.00 | Frieda Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.800
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Jednoband
1. 12. 2017, 21.00 | Jaroš Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.450
18 / 20 | 10
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 10.00 | Žabenský Zbyněk | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.902
8 / 17 | 2
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 13.20 | Dvořáček Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.470
11 / 20 | 2
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 16.40 | Ostruszka Petr | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.550
19 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 18.20 | Ševeček Milan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.950
25 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 21.40 | Koky Dušan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.250
29 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 10.50 | Žabenský Zbyněk | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.452
12 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 12.30 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.600
21 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 13.20 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.052
13 / 20 | 2
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 15.50 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26288 / 929 | 60.310
0.475
38.91890000 %
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 14.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.3501
5 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Vala Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.1250
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
6 / 35 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 14.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.1710
15 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 11.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
10 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 14.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 11.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.2502
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Kafka Jan st. | ZS 3B EXTRALIGA
0.4751
9 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 12.15 | Stareček Vladimír | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.4500
6 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 15.15 | Přeček Jiří | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.2400
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 16.45 | Šnyta Radek | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.3200
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Ležák Václav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Ležák Václav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3250
10 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Chytil Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
10 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 11.00 | Vala Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.2700
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4502
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3250
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 14.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Malíř Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.2752
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.00 | Michálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
2 / 17 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 09.30 | Bača Miroslav | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.1170
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 11.30 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.4000
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.30 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.2660
7 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.30 | Křístek Martin | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.2330
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 11.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.4750

2016/2017

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6232 / 120 | 101.93
2.45
38.66670000 %
32 / 20 | 9
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Žabenský Zbyněk | Krajský přebor v K 47/2
1.602
25 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Krajský přebor v K 47/2
1.250
49 / 20 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Krajský přebor v K 47/2
2.452
49 / 20 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Dvořáček Jan | Krajský přebor v K 47/2
2.450
35 / 20 | 9
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Vaněk Petr | Krajský přebor v K 47/2
1.750
42 / 20 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 6. 2017, 17.00 | Andrejovský Robert | Krajský přebor v K 47/2
2.100

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13128 / 483 | 30.265
0.359
32.82050000 %
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 13.00 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750
10 / 32 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 16.00 | Stareček Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3120
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 11.30 | Nenál Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2000
6 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 14.30 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2220
8 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 17.30 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2000
6 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 13.00 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2300
6 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 17.30 | Stareček Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1500
9 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 13.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2300
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 17.30 | Žilka Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3502
14 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 10.00 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3590
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 14.30 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 17.30 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
895 / 319 | 40.297
0.475
39.58330000 %
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 10.00 | Pernica Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3252
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 13.00 | Chytil Rudolf | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3000
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 17.30 | Paprskář Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3500
7 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 13.00 | Paprskář Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.1790
9 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 17.30 | Coufalík Ivo | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2250
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 10.00 | Kováč Aladar | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3002
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 13.00 | Kováč Aladar | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.4752
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 16.00 | Ležák Václav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2250

Malý stůl

2022/2023

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
152 / 20 | 8 | 72.60
2.60
34.66670000 %
52 / 20 | 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2022, 15.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
2.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
149 / 20 | 11 | 62.45
2.45
81.66670000 %
49 / 20 | 11 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2022, 16.00 | Schneider Norbert | SM TD D3 1. Třída
2.452

2021/2022

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6250 / 100 | 14 | 122.50
3.25
20.83330000 %
19 / 20 | 6 | 3
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2021, 17.00 | Slowik Ladislav | SM TD D3 1. Třída
0.950
52 / 20 | 13 | 12
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2021, 17.00 | Lukáč Tomáš | SM TD D3 1. Třída
2.600
52 / 20 | 11 | 8
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2021, 17.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
2.600
62 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2022, 14.00 | Lukáč Tomáš | SM TD D3 1. Třída
3.102
65 / 20 | 14 | 11
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2022, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM TD D3 1. Třída
3.250

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6244 / 95 | 17 | 112.56
3.55
27.11110000 %
71 / 20 | 13 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2021, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD D3 1. Třída
3.552
28 / 15 | 6 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2021, 18.00 | Kondziolka Marcel | SM TD D3 1. Třída
1.860
38 / 20 | 8 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2021, 18.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
1.900
58 / 20 | 8 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2022, 15.00 | Kondziolka Marcel | SM TD D3 1. Třída
2.900
49 / 20 | 17 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2022, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM TD D3 1. Třída
2.450

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9155 / 100 | 10 | 61.55
2.20
28.70370000 %
29 / 20 | 4 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2021, 19.00 | Slowik Ladislav | SM TD D3 1. Třída
1.452
44 / 20 | 10 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2021, 19.00 | Kondziolka Marcel | SM TD D3 1. Třída
2.200
22 / 20 | 4 | 3
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2021, 19.00 | Schneider Norbert | SM TD D3 1. Třída
1.100
23 / 20 | 4 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2022, 16.00 | Lukáč Tomáš | SM TD D3 1. Třída
1.150
37 / 20 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2022, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM TD D3 1. Třída
1.850

Malý stůl: Jednoband
25. 6. 2022, 09.00 | Andrejovský Robert | Přebor SM oblast 1B
0

Malý stůl: Jednoband
25. 6. 2022, 09.00 | Kováč Aladar | Přebor SM oblast 1B
0

Malý stůl: Jednoband
25. 6. 2022, 10.20 | Szczeponek Pavel | Přebor SM oblast 1B
0

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
152 / 20 | 11 | 82.60
2.60
26.00000000 %
52 / 20 | 11 | 8
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2020, 17.00 | Sládek Milan | SM TD D3 1. Třída
2.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
197 / 20 | 17 | 164.85
4.85
64.66670000 %
97 / 20 | 17 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2020, 18.00 | Kuchař Karel | SM TD D3 1. Třída
4.852

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
142 / 20 | 10 | 72.10
2.10
70.00000000 %
42 / 20 | 10 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2020, 19.00 | Kuchař Karel | SM TD D3 1. Třída
2.100

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3162 / 60 | 14 | 62.70
3.35
27.00000000 %
67 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2020, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM TD D3 1. Třída
3.350
45 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2020, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD D3 1. Třída
2.250
50 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2020, 17.00 | Wieczorek Jan | SM TD D3 1. Třída
2.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3184 / 60 | 16 | 103.06
4.30
40.88890000 %
43 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2020, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM TD D3 1. Třída
2.152
86 / 20 | 16 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2020, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD D3 1. Třída
4.302
55 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2020, 18.00 | Šíma Jiří | SM TD D3 1. Třída
2.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3118 / 60 | 13 | 61.96
2.25
65.55560000 %
45 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2020, 19.00 | Kulich Libor | SM TD D3 1. Třída
2.252
33 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2020, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD D3 1. Třída
1.650
40 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2020, 19.00 | Šíma Jiří | SM TD D3 1. Třída
2.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12204 / 403 | 6 | 30.506
0.869
56.66670000 %
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
17 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.4350
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.6500
13 / 34 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.3820
5 / 12 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.4160
14 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.3502
15 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 16.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.4830
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 16.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.8690
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 16.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.5500
10 / 40 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.2500
16 / 24 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.6660
19 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.4752

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3163 / 60 | 172.71
3.90
27.16670000 %
51 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2018, 17.00 | Ožog Jan | SM TD 1. Třída
2.552
34 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2019, 17.00 | Richter Ladislav | SM TD 1. Třída
1.700
78 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2019, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
3.900

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6230 / 105 | 132.19
3.35
30.66670000 %
67 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2018, 18.00 | Ožog Jan | SM TD 1. Třída
3.352
40 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2019, 18.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
2.000
31 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2019, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
1.550
34 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 10.00 | Ševeček Milan | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
2.260
24 / 15 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 11.00 | Antoni Jiří | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
1.600
34 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 13.30 | Kuchař Karel | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
2.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7184 / 140 | 111.31
2.35
43.80950000 %
47 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2018, 19.00 | Ožog Jan | SM TD 1. Třída
2.352
15 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2019, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
0.750
32 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 10.00 | Kuchař Karel | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
1.602
18 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 10.40 | Dunaj Mojmír | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
0.900
29 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 11.20 | Ševeček Milan | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
1.450
15 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 12.00 | Koky Dušan | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
0.750
28 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 12.40 | Szczeponek Pavel | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
1.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21357 / 797 | 60.447
0.769
56.66670000 %
17 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.4850
8 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. Třída
0.5000
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4752
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.4250
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.4500
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3750
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.6500
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 18.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.4500
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 19.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.5252
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.6000
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.5502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.5752
15 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.00 | Košťál Kamil | SM 3B 1. Třída
0.3752
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.3500
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.7692
13 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.3610
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4752
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.3000
6 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.1710
7 / 36 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.1940
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3250

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2127 / 40 | 183.17
3.95
31.75000000 %
48 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
14. 9. 2017, 17.00 | Wieczorek Jan | SM TD 1. Třída
2.402
79 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2018, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
3.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6321 / 100 | 153.21
4.20
45.85710000 %
58 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 9. 2017, 18.10 | Wieczorek Jan | SM TD 1. Třída
2.902
53 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2018, 18.10 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
2.650
53 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 10.00 | Ostruszka Petr | Krajsky přebor Kádr52/2
3.530
49 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 12.00 | Kováč Aladar | Krajsky přebor Kádr52/2
3.260
45 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 14.00 | Dunaj Mojmír | Krajsky přebor Kádr52/2
3.002
63 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 16.00 | Andrejovský Robert | Krajsky přebor Kádr52/2
4.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14309 / 199 | 91.55
2.25
42.91670000 %
45 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 9. 2017, 19.00 | Wieczorek Jan | SM TD 1. Třída
2.252
28 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 19.00 | Koky Dušan | Petřkovický jednoband
1.862
31 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 21.00 | Dunaj Radim | Petřkovický jednoband
2.062
18 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 22.00 | Andrejovský Robert | Petřkovický jednoband
1.200
25 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 13.00 | Skořupa Rostislav | Petřkovický jednoband
1.660
23 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2018, 19.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
1.150
8 / 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 10.00 | Ostruszka Petr | Krajský přebor v jednobandu
0.880
22 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 11.10 | Szczeponek Pavel | Krajský přebor v jednobandu
1.460
0
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 12.20 | Košťál Kamil | Krajský přebor v jednobandu
2
20 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 15.50 | Dunaj Mojmír | Krajský přebor v jednobandu
1.332
18 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 18.10 | Hajný Radim | Krajský přebor v jednobandu
1.200
26 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 19.20 | Andrejovský Robert | Krajský přebor v jednobandu
1.730
16 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 21.40 | Ševeček Milan | Krajský přebor v jednobandu
1.060
29 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 6. 2018, 22.50 | Kováč Aladar | Krajský přebor v jednobandu
1.930

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
39726 / 1369 | 50.530
0.846
62.05130000 %
13 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 17.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. Třída
0.4480
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.3000
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4750
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.8101
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 18.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. Třída
0.4000
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.4250
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.7252
9 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 11.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.3330
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 12.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
0.5000
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. Třída
0.4750
16 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 18.00 | Andrejovský Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.7270
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.4000
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.4250
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.5250
20 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.5550
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 17.00 | Antoni Jiří | SM 3B 1. Třída
0.4501
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 18.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. Třída
0.5502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 19.00 | Richter Ladislav | SM 3B 1. Třída
0.3002
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.6502
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.8000
8 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 19.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.4000
11 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Hájek Radovan | SM 3B 1. Třída
0.8460
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.5752
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.6752
19 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.5000
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.4750
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.5502
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.00 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3662
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.00 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6000
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.00 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6002
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 16.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.7002
9 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 18.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5290
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 19.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5660
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.7002
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.6250
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.5500
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.4750
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.6002
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.3250

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8431 / 150 | 202.87
3.80
26.93750000 %
54 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2016, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
2.700
26 / 10 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2016, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
2.600
32 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2016, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
1.600
59 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2016, 17.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
2.952
61 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2017, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
3.050
60 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
3.002
76 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2017, 17.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
3.802
63 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2017, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1.třída
3.152

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8465 / 159 | 162.92
3.45
38.75000000 %
47 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2016, 18.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
2.350
65 / 19 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2016, 18.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
3.420
59 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2016, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
2.950
59 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2016, 18.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
2.952
44 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2017, 18.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
2.200
59 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2017, 18.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
2.952
69 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2017, 18.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
3.452
63 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2017, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1.třída
3.152

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12390 / 225 | 101.73
2.50
52.70270000 %
37 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2016, 19.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1.třída
1.850
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2016, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
1.700
27 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2016, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
1.350
33 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2016, 19.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
1.652
36 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2017, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
1.800
45 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2017, 19.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
2.252
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2017, 19.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
1.702
23 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2017, 20.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1.třída
1.150
5 / 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 10.00 | Bača Miroslav | Oblastní přebor jednotlivci 1B
1.000
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 11.30 | Matoušek Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.502
31 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.00 | Kováč Aladar | Oblastní přebor jednotlivci 1B
1.552
35 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 14.30 | Kolder Milan | Oblastní přebor jednotlivci 1B
1.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36630 / 1288 | 60.489
0.857
60.57690000 %
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.5500
12 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.3630
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.5252
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. třída
0.7252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.5000
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2016, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.5002
19 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2016, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.5130
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2016, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.4002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.4500
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 18.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.5250
9 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 19.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.2640
15 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2017, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.3940
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2017, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.4252
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2017, 19.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. třída
0.5002
8 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
0.2580
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 18.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.3500
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.6252
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2017, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.5250
9 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2017, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.2720
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2017, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.6252
17 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.4470
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.4000
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. třída
0.4752
15 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.4540
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.5002
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.4750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.4250
17 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 18.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. třída
0.5480
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.5252
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2017, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.5750
19 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2017, 18.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.6780
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2017, 19.00 | Držík Jan | SM 3B 1. třída
0.8572
15 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 10.00 | Čaněcký Patrik | Oblastní přebor v 3B
0.7502
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 12.00 | Koky Dušan | Oblastní přebor v 3B
0.6002
3 / 17 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 13.20 | Bača Miroslav | Oblastní přebor v 3B
0.1760
6 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 14.00 | Vintrocha Richard | Oblastní přebor v 3B
0.3000

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7445 / 140 | 293.17
4.30
31.78570000 %
86 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2015, 17.00 | Schoffer Bruno | SM - TD 1. třída
4.300
57 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2015, 17.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
2.850
38 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2015, 17.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
1.900
55 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2015, 17.00 | Nutil Jiří | SM - TD 1. třída
2.750
53 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2016, 17.00 | Lipský Jan | SM - TD 1. třída
2.652
81 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2016, 17.00 | Dunaj Radim | SM - TD 1. třída
4.052
75 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2016, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM - TD 1. třída
3.752

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7395 / 140 | 202.82
4.25
37.61900000 %
66 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2015, 18.00 | Schoffer Bruno | SM - TD 1. třída
3.300
36 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2015, 18.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
1.800
54 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2015, 18.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
2.700
34 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2015, 18.00 | Nutil Jiří | SM - TD 1. třída
1.700
71 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2016, 18.00 | Lipský Jan | SM - TD 1. třída
3.550
49 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2016, 18.00 | Meca Miroslav | SM - TD 1. třída
2.450
85 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2016, 18.00 | Konieczný Miroslav | SM - TD 1. třída
4.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7208 / 135 | 101.54
2.20
49.52380000 %
35 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2015, 19.00 | Schoffer Bruno | SM - TD 1. třída
1.752
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2015, 19.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
1.352
27 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2015, 19.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
1.800
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2015, 19.00 | Nutil Jiří | SM - TD 1. třída
1.500
27 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2016, 19.00 | Lipský Jan | SM - TD 1. třída
1.350
44 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2016, 19.00 | Dunaj Radim | SM - TD 1. třída
2.202
18 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2016, 19.00 | Konieczný Miroslav | SM - TD 1. třída
0.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36586 / 1290 | 70.454
1.034
54.25930000 %
11 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 17.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.7330
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 18.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.4500
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.4750
13 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 10.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.5650
17 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
0.4850
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.3750
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Kubiš Peter | SM - 3B 1. třída
0.6002
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 15.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
1.0342
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 16.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.3250
10 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.2500
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 18.00 | Andrejovský Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.3500
17 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 19.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.6070
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 17.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.3501
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 18.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.5250
9 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 19.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.4500
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM - 3B 1. třída
0.3250
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.3752
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.6002
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 17.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.4251
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 18.00 | Skořupa Rostislav | SM - 3B 1. třída
0.4751
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 19.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.3001
13 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 17.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.3250
18 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 18.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.6420
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 19.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.5502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 17.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.3000
18 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.4610
13 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.3930
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2016, 17.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.2250
13 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2016, 18.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.6840
9 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2016, 19.00 | Bača Tomáš | SM - 3B 1. třída
0.4280
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 17.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.5752
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 18.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.5752
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 19.00 | Žabenský Zbyněk | SM - 3B 1. třída
0.5251
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 17.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.3750
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 18.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.4250
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 19.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.3752

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24369 / 848 | 60.435
0.810
51.25000000 %
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Šnyta Radek | 3B Severní Morava
0.2250
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Peter Jaroslav | 3B Severní Morava
0.4002
9 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B Severní Morava
0.4730
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2014, 17.00 | Vintrocha Richard | 3B Severní Morava
0.3500
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 3B Severní Morava
0.4250
6 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2014, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
0.3150
6 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | 3B Severní Morava
0.4280
10 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 00.00 | Hyšperský Jindř. | 3B Severní Morava
0.4000
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 00.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
0.4000
14 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 3B Severní Morava
0.3880
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2015, 17.00 | Cibulka Jan | 3B Severní Morava
0.6002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2015, 17.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
0.5001
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 3B Severní Morava
0.3752
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B Severní Morava
0.5250
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Šnyta Radek | 3B Severní Morava
0.3250
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 10.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.4250
12 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 10.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
0.3420
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 10.00 | Kubiš Peter | 3B Severní Morava
0.3252
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 14.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.7252
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 14.00 | Švejda Ivan | 3B Severní Morava
0.3000
24 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 14.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
0.6150
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 3B Severní Morava
0.8102
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Vintrocha Richard | 3B Severní Morava
0.4250
5 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
0.2080

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7384 / 140 | 132.74
3.65
27.42860000 %
73 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2012, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
3.652
64 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2012, 17.00 | Stach Lumír | 1.třída Severní Morava
3.200
67 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2012, 10.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
3.352
45 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2013, 17.00 | Nutil Jiří | 1.třída Severní Morava
2.250
34 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2013, 10.00 | Humeňanský František | 1.třída Severní Morava
1.700
68 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
3.400
33 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2013, 10.00 | Stach Lumír | 1.třída Severní Morava
1.650

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6341 / 120 | 162.84
4.00
37.88890000 %
50 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2012, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
2.500
80 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2012, 17.00 | Stach Lumír | 1.třída Severní Morava
4.000
55 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2013, 17.00 | Nutil Jiří | 1.třída Severní Morava
2.752
46 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2013, 10.00 | Humeňanský František | 1.třída Severní Morava
2.300
71 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2013, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
3.552
39 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2013, 10.00 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
1.950

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7193 / 137 | 81.40
1.90
45.95240000 %
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2012, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
1.502
28 / 17 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2012, 17.00 | Stach Lumír | 1.třída Severní Morava
1.640
16 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 10.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
0.800
28 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2013, 17.00 | Hok Dalibor | 1.třída Severní Morava
1.402
22 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2013, 10.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
1.101
31 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2013, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
1.550
38 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2013, 10.00 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
1.902

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23369 / 831 | 50.444
0.725
53.47830000 %
15 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2012, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1.třída Severní Morava
0.5550
8 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2012, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.2580
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2012, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
0.3000
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2012, 10.00 | Grosoš Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.6752
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2012, 10.00 | Slezák Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.5002
20 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1.třída Severní Morava
0.6250
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Duda Petr | 3B 1.třída Severní Morava
0.7252
13 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.4060
11 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Bača Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
0.5230
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Šnyta Radek | 3B 1.třída Severní Morava
0.3750
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Čaněcký Patrik | 3B 1.třída Severní Morava
0.3000
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2012, 14.00 | Kubiš Peter | 3B 1.třída Severní Morava
0.3751
12 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2012, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B 1.třída Severní Morava
0.3150
19 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2012, 14.00 | Kováč Juraj | 3B 1.třída Severní Morava
0.5130
23 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 10.00 | Dvořáček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.6970
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 10.00 | Kuchař Karel | 3B 1.třída Severní Morava
0.4500
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
0.4250
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 10.00 | Molinek Tomáš | 3B 1.třída Severní Morava
0.3502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 10.00 | Buchtík Martin | 3B 1.třída Severní Morava
0.4002
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 10.00 | Kováč Aladar | 3B 1.třída Severní Morava
0.2750
11 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Bača Tomáš | 3B 1.třída Severní Morava
0.3540
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1.třída Severní Morava
0.3500
17 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
0.5860

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11512 / 220 | 132.32
3.00
23.27270000 %
60 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2011, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
3.002
50 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2012, 10.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
2.500
40 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2012, 17.00 | Stach Lumír | 1. třída - Severní Morava
2.000
49 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2012, 08.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída - Severní Morava
2.450
60 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 10.00 | Hok Dalibor | 1. třída - Severní Morava
3.002
29 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
1.451
46 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 10.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
2.302
45 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2012, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída - Severní Morava
2.250
30 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2012, 17.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.500
43 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2012, 10.00 | Šnyta Radek | 1. třída - Severní Morava
2.150
60 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
3.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11611 / 217 | 162.81
4.10
37.03030000 %
49 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2011, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
2.452
42 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2012, 10.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
2.100
54 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2012, 17.00 | Habr Jiří | 1. třída - Severní Morava
2.700
59 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2012, 08.00 | Andrejovský Robert | 1. třída - Severní Morava
2.950
50 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 10.00 | Hok Dalibor | 1. třída - Severní Morava
2.502
59 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2012, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
2.952
44 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 10.00 | Lipský Jan | 1. třída - Severní Morava
2.202
57 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2012, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída - Severní Morava
2.852
56 / 17 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2012, 17.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
3.290
82 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2012, 10.00 | Peter Jaroslav | 1. třída - Severní Morava
4.102
59 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
2.952

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11364 / 220 | 111.65
2.05
55.15150000 %
25 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2011, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
1.252
39 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2012, 10.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
1.952
32 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2012, 17.00 | Habr Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.600
35 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2012, 08.00 | Kolder Milan | 1. třída - Severní Morava
1.750
41 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 10.00 | Nutil Jiří | 1. třída - Severní Morava
2.050
28 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2012, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída - Severní Morava
1.400
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 10.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
1.352
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2012, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída - Severní Morava
1.702
31 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2012, 17.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
1.550
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2012, 10.00 | Stach Lumír | 1. třída - Severní Morava
1.600
40 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 4. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12157 / 417 | 40.376
0.548
43.61110000 %
10 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2011, 17.00 | Gavel Martin | 1.třída 3B - Severní Morava
0.2500
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2011, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B - Severní Morava
0.4002
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2011, 17.00 | Skořupa Rostislav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.2750
8 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 10.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3810
15 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 10.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3940
17 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 10.00 | Švejda Ivan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.5480
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 14.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B - Severní Morava
0.4252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 14.00 | Kubiš Peter | 1.třída 3B - Severní Morava
0.5000
13 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 14.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.4480
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Robert | 1.třída 3B - Severní Morava
0.4000
5 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.1610
9 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 2. 2012, 17.00 | Majewski Václav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3330

2022/2023: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
1. Třída TD Vital Sports AMalý stůl1. třídaSM TD D3 1. Třída1 X 2 X