Česká replublikaRösner Tomáš Česká replublika

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5112 / 244 | 5 | 30.459
0.560
74.66670000 %
28 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 10.00 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
0.5602
19 / 44 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 15.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B I. LIGA
0.4310
27 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.5402
16 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2019, 10.00 | Štok Radek | ZS 3B I. LIGA
0.3201
22 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2019, 16.00 | Malíř Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.4402

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
233 / 80 | 30.412
0.550
55.00000000 %
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 14.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 11.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11151 / 333 | 40.453
0.625
60.40000000 %
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 14.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5251
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 13.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2018, 18.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
11 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.2970
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 10.00 | Beneš Karel | 2. Turnaj 3B VS
0.4802
15 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 10.30 | Klíma David | 2. Turnaj 3B VS
0.6252
3 / 12 | 1
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.00 | Uher Miroslav ml. | 2. Turnaj 3B VS
0.2500
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.00 | Jaroš Vladimír | 2. Turnaj 3B VS
0.4802
13 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.30 | Vala Miroslav | 2. Turnaj 3B VS
0.5202
10 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Hrdlička Lubomír | 2. Turnaj 3B VS
0.4002

Malý stůl

2020/2021

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
15299 / 376 | 7 | 40.795
1.764
74.75000000 %
13 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2020, 10.00 | Kalábek Jaromír | 3B JM 1.třída
0.4331
26 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2020, 11.00 | Matyáš Radek | 3B JM 1.třída
0.8662
19 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2020, 12.00 | Čajka Petr | 3B JM 1.třída
0.6332
22 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 15.00 | Hammer Ivan | 3B JM 1.třída
0.7332
21 / 30 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 16.00 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
0.7000
17 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 17.00 | Lancinger Petr | 3B JM 1.třída
0.5660
21 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2020, 10.00 | Petinis Theodor | 3B JM 1.třída
0.7001
24 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2020, 11.00 | Vybíral Daniel | 3B JM 1.třída
0.8002
30 / 17 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2020, 12.00 | Klíma David | 3B JM 1.třída
1.7642
20 / 25 | 6 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 10.00 | Piron Pavel | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
0.8002
20 / 25 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 12.15 | Petinis Theodor | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
0.8002
13 / 20 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 13.45 | Vala Miroslav | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
0.6500
20 / 22 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 14.30 | Jaroš Petr | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
0.9092
20 / 14 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 15.14 | Klíma David | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
1.4282
13 / 13 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 16.17 | Uher Miroslav ml. | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
1.0000

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3150 / 60 | 20 | 112.50
3.20
38.46150000 %
23 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 14.00 | Vajčner Marek | JM TD 3.třída
1.150
63 / 20 | 15 | 11
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2020, 14.00 | Kellner Milan | JM TD 3.třída
3.152
64 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2020, 10.00 | Pařil Martin | JM TD 3.třída
3.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3179 / 60 | 13 | 92.98
3.15
59.66670000 %
56 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 15.30 | Vajčner Marek | JM TD 3.třída
2.802
60 / 20 | 10 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 15.30 | Jakoby Vladimír | JM TD 3.třída
3.000
63 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2020, 11.30 | Čermák Igor | JM TD 3.třída
3.152

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4157 / 74 | 8 | 62.12
2.35
98.12500000 %
40 / 20 | 6 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2019, 13.00 | Vintr Jaroslav | JM TD 3.třída
2.001
40 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 17.00 | Vašek Štěpán | JM TD 3.třída
2.352
37 / 20 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 17.00 | Frenc Ivan | JM TD 3.třída
1.852
40 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2020, 13.00 | Čermák Igor | JM TD 3.třída
2.352

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12263 / 334 | 8 | 30.787
1.500
73.05560000 %
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 00.00 | Hammer Ivan | 3B JM 1.třída
1.5002
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 01.00 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.7662
30 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 02.00 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
1.2002
24 / 25 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 14.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.9600
24 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 15.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
0.8002
16 / 30 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 16.00 | Hošek Ondřej | 3B JM 1.třída
0.5330
28 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2020, 10.00 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.9332
24 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2020, 11.00 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
0.8002
18 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2020, 12.00 | Hammer Ivan | 3B JM 1.třída
0.6000
8 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 00.00 | Hošek Ondřej | 3B JM 1.třída
0.2660
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 01.00 | Burian Vladimír | 3B JM 1.třída
0.7662
15 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 02.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.6250

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
256 / 40 | 101.40
1.75
18.66670000 %
21 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
15. 9. 2018, 10.00 | Uher Petr | MS TD - 2. třída JM
1.050
35 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2019, 10.00 | Záboj Vít | MS TD - 2. třída JM
1.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3113 / 60 | 151.88
2.05
31.38890000 %
41 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 11.00 | Uher Petr | MS TD - 2. třída JM
2.050
41 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.00 | Daubner Jan | MS TD - 2. třída JM
2.052
31 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2019, 11.00 | Hrubý Josef | MS TD - 2. třída JM
1.550

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3122 / 60 | 92.03
2.35
81.33330000 %
41 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 12.00 | Uher Petr | MS TD - 2. třída JM
2.052
34 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 12.00 | Ersek Gheorghe | MS TD - 2. třída JM
1.702
47 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 12.00 | Hrubý Josef | MS TD - 2. třída JM
2.352

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25439 / 682 | 60.643
1.578
61.39860000 %
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
0.8662
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.45 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
0.7000
21 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 11.30 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
0.7000
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Vala Miroslav | MS 3B - 1. třída JM
0.5330
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.45 | Filip Antonín | MS 3B - 1. třída JM
0.5000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.30 | Fibinger Jan | MS 3B - 1. třída JM
0.3000
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2018, 10.00 | Vašek Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.6002
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2018, 10.45 | Kalábek Jaromír | MS 3B - 1. třída JM
0.5662
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2018, 11.30 | Kopl Josef | MS 3B - 1. třída JM
0.2330
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 10.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.6002
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 10.45 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
19 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 11.30 | Soušek Michal | MS 3B - 1. třída JM
0.6330
24 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 18.00 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
0.8570
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 18.45 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
0.5000
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 19.30 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
0.9662
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2019, 18.00 | Čajka Petr | MS 3B - 1. třída JM
1.5792
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2019, 18.45 | Vašek Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2019, 19.30 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.5002
21 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2019, 10.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.7002
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2019, 10.45 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
0.4002
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2019, 11.30 | Soušek Michal | MS 3B - 1. třída JM
0.4660
9 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.00 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JM 3B
0.6002
7 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Filip Antonín | Oblastní přebor JM 3B
0.4660
15 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.00 | Kuchař Radim | Oblastní přebor JM 3B
1.0002
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.30 | Hošek Ondřej | Oblastní přebor JM 3B
0.6500

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36761 / 1047 | 60.726
1.304
73.17310000 %
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.5002
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.9662
26 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 12.00 | Hammer Ivan | 3B JM - 1.třída
0.8662
22 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2017, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.7332
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2017, 11.00 | Burian Vladimír | 3B JM - 1.třída
0.6662
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2017, 12.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.7332
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 14.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
1.0002
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 15.00 | Šlapanský Luděk | 3B JM - 1.třída
0.2660
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Močička Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.7662
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 10.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.8002
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 11.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.6332
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 12.00 | Pánek Rudolf | 3B JM - 1.třída
0.6332
18 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Fibinger Jan | 3B JM - 1.třída
0.6420
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 11.00 | Hrdlička Lubomír | 3B JM - 1.třída
0.6330
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 12.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
0.8660
26 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 10.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.8662
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Hrdlička Lubomír | 3B JM - 1.třída
0.9002
25 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 12.00 | Fibinger Jan | 3B JM - 1.třída
0.8332
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2018, 10.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.8002
27 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2018, 11.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.9002
19 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2018, 12.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.6330
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.5330
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 11.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.4330
14 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.4660
24 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2018, 10.00 | Frenc Ivan | 3B JM - 1.třída
0.8002
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2018, 11.00 | Jakoby Vladimír | 3B JM - 1.třída
0.3660
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2018, 12.00 | Biháry Ľudovít | 3B JM - 1.třída
1.0342
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 10.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
0.5332
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.00 | Foretník Vladimír | 3B JM - 1.třída
0.7332
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 12.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.7332
20 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 10.00 | Klíma David | JM přebor v 3B
0.7402
20 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 10.30 | Fibinger Jan | JM přebor v 3B
1.0002
20 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.00 | Beneš Karel | JM přebor v 3B
0.7142
14 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.30 | Uher Miroslav ml. | JM přebor v 3B
0.6360
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 13.00 | Filip Antonín | JM přebor v 3B
1.3042
21 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 14.00 | Vala Miroslav | JM přebor v 3B
0.7000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26514 / 802 | 70.640
1.153
69.45950000 %
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2016, 13.30 | Petr Martin | JM - 2. třída
0.4330
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 11.00 | Meitner Martin | JM 3B - skupina A
0.4250
18 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 12.00 | Hošek Ondřej | JM 3B - skupina A
0.5450
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 15.00 | Preis Josef | JM 3B - skupina A
0.9092
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2016, 13.30 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
0.3000
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2016, 13.30 | Beneš Karel | JM - 2. třída
0.4000
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM 3B - skupina A
1.1532
6 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM 3B - skupina A
0.7500
26 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Pánek Rudolf | JM 3B - skupina A
0.6660
17 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 13.30 | Židlík Jiří | JM - 2. třída
0.5662
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 13.30 | Petr Martin | JM - 2. třída
0.6662
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 11.00 | Šlapanský Luděk | JM 3B - skupina A
0.6002
24 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM 3B - skupina A
0.6000
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 15.00 | Pánek Rudolf | JM 3B - skupina A
0.5251
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 13.30 | Nováček František | JM - 2. třída
0.6662
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2017, 13.30 | Beneš Karel | JM - 2. třída
0.5660
28 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 11.00 | Osvald Josef | JM 3B - skupina A
0.8230
20 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM 3B - skupina A
0.6060
30 / 36 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 15.00 | Pánek Rudolf | JM 3B - skupina A
0.8331
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM finálový turnaj v 3B družstev
1.0342
21 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 13.00 | Uher Miroslav ml. | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.5380
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 15.00 | Fibinger Jan | JM finálový turnaj v 3B družstev
1.0342
16 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 10.00 | Klíma David | Oblastní přebor v trojbandu
0.6402
12 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 10.30 | Tauterman Vlastislav ml. | Oblastní přebor v trojbandu
0.4800
11 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 12.00 | Maňák Jaromír | Oblastní přebor v trojbandu
0.4400
12 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 13.00 | Osvald Josef | Oblastní přebor v trojbandu
0.6660

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
233 / 20 | 61.65
1.65
11.00000000 %
33 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 09.00 | Kavan Jiří | JM - 2. třída TD
1.650
0 | 0
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Vlk Lukáš | JM - 2. třída TD
00

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
221 / 20 | 51.05
1.05
8.75000000 %
21 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 09.00 | Kavan Jiří | JM - 2. třída TD
1.050
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.50 | Vlk Lukáš | JM - 2. třída TD
00

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25438 / 746 | 100.587
1.050
70.64520000 %
20 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2015, 09.00 | Kavan Jiří | JM - 2. třída TD
0.6662
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 15.30 | Foretník Vladimír | JM - 2. třída TD
0.5002
19 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.00 | Lancinger Petr | JM - 3B skupina A
0.4870
18 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - 3B skupina A
0.6920
30 / 39 | 10
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 15.00 | Šimek Radim | JM - 3B skupina A
0.7692
9 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2015, 15.30 | Pánek Rudolf | JM - 2. třída TD
0.3000
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 15.30 | Kuneš Petr | JM - 2. třída TD
0.6662
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.00 | Fibinger Jan | JM - 3B skupina A
0.6502
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 12.20 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - 3B skupina A
0.3000
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 14.30 | Frolek Robert | JM - 3B skupina A
0.5752
0 | 0
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2016, 15.30 | Vlk Lukáš | JM - 2. třída TD
00
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 15.30 | Nováček František | JM - 2. třída TD
0.5662
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B skupina A
0.6501
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 12.00 | Frolek Robert | JM - 3B skupina A
0.6752
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 13.00 | Fibinger Jan | JM - 3B skupina A
0.6250
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2016, 15.30 | Krchňák Libor | JM - 2. třída TD
0.5002
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 15.30 | Černošek Petr | JM - 2. třída TD
0.2330
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2016, 15.30 | Kopečný Vladimír | JM - 2. třída TD
0.5332
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 11.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B skupina A
0.3750
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 13.00 | Fibinger Jan | JM - 3B skupina A
0.8822
21 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - 3B skupina A
1.0500
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 10.00 | Filip Antonín | JM oblastní přebor 3B
0.9092
16 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 11.20 | Hrdlička Lubomír | JM oblastní přebor 3B
0.6402
12 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 11.20 | Vala Miroslav | JM oblastní přebor 3B
0.4800
2 / 6 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 13.20 | Boháč Martin | JM oblastní přebor 3B
0.3330

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
120 / 20 | 41.00
1.00
13.33330000 %
20 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2015, 14.00 | Šibíček Jan | JM - 2. třída
1.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161 / 20 | 73.05
3.05
50.83330000 %
61 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 14.00 | Vrba Michal | JM - 2. třída
3.050

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26398 / 682 | 60.583
1.000
20.51550000 %
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2014, 10.00 | Meitner Martin | JM - 2. třída
0.5330
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2014, 10.00 | Černošek Petr | JM - 2. třída
0.2662
19 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2014, 10.00 | Bartoš Jiří | JM - 2. třída
0.6332
14 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.00 | Fibinger Jan | JM - 3B skupina C
0.5000
7 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 11.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
0.2330
28 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 13.00 | Vala Miroslav | JM - 3B skupina C
0.9332
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 14.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
0.5330
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 09.00 | Kavan Jiří | JM - 2. třída
0.7142
0
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2014, 10.00 | Vrba Michal | JM - 2. třída
0
12 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 10.00 | Vala Miroslav | JM - 3B skupina C
0.4000
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 11.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.5662
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 13.00 | Vala Miroslav | JM - 3B skupina C
0.7332
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
0.7330
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 10.00 | Přerovský Antonín | JM - 2. třída
1.0002
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2015, 14.00 | Polášek Miroslav | JM - 2. třída
0.5662
13 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | JM - 3B skupina C
0.5900
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 11.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.6660
25 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 13.00 | Filip Antonín | JM - 3B skupina C
0.8332
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 14.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.4330
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2015, 10.00 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
0.4332
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 10.00 | Konečný Radek | JM - 2. třída
0.4332
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 14.00 | Vrba Michal | JM - 2. třída
0.5662
10 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Filip Antonín | JM - Přebor 3B
0.7140
13 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Zapletal Karel | JM - Přebor 3B
0.6500
13 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - Přebor 3B
0.6500
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Klíma David | JM - Přebor 3B
0.5002

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
267 / 40 | 91.67
1.85
22.33330000 %
37 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2014, 10.00 | Bartoš Jiří | Jižní Morava - 2. třída
1.850
30 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2014, 10.00 | Ocásek Jaroslav | Jižní Morava - 2. třída
1.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
283 / 40 | 122.07
2.65
34.58330000 %
53 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2014, 10.00 | Bartoš Jiří | Jižní Morava - 2. třída
2.650
30 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2014, 10.00 | Hoffman Petr | Jižní Morava - 2. třída
1.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14216 / 401 | 50.538
0.840
12.52170000 %
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2013, 10.00 | Hykš Petr | Jižní Morava - 2. třída
0.3662
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2013, 10.00 | Pánek Rudolf | Jižní Morava - 2. třída
0.6001
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 10.00 | Šlapanský Luděk | Jižní Morava - 2. třída
0.3000
17 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2013, 10.00 | Polášek Miroslav | Jižní Morava - 2. třída
0.5662
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 10.00 | Ocásek Jaroslav | Jižní Morava - 2. třída
0.5002
20 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2014, 10.00 | Bachan Radim | Jižní Morava - 2. třída
0.7692
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2014, 10.00 | Šlapanský Luděk | Jižní Morava - 2. třída
0.5000
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2014, 10.00 | Pánek Rudolf | Jižní Morava - 2. třída
0.5662
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2014, 10.00 | Hradecký Rostislav | Jižní Morava - 2. třída
0.4002
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 10.00 | Hampl Michal | Jižní Morava - 2. třída
0.5002
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 10.00 | Tichý Miroslav | Jižní Morava - 2. třída
0.6002
21 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Klíma David | Přebor JM v 3B
0.8402
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Osvald Josef | Přebor JM v 3B
0.5602
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM v 3B
0.5600

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
294 / 40 | 102.35
2.50
26.11110000 %
50 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2012, 14.00 | Polášek Miroslav | 2.třída - Jižní Morava
2.500
44 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 10.00 | Štefl František | 2.třída - Jižní Morava
2.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
256 / 40 | 101.40
1.55
23.33330000 %
25 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2012, 14.00 | Vintr Jaroslav | 2.třída - Jižní Morava
1.250
31 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 10.00 | Štefl František | 2.třída - Jižní Morava
1.550

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12195 / 325 | 70.600
1.666
9.02780000 %
16 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2012, 14.00 | Polášek Miroslav | 2.třída - Jižní Morava
0.5330
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2012, 10.00 | Procházka Zdeněk st. | 2.třída - Jižní Morava
0.4332
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2012, 10.00 | Frgal Miroslav | 2.třída - Jižní Morava
0.4330
15 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2012, 10.00 | Hykš Petr | 2.třída - Jižní Morava
0.5002
20 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2012, 10.00 | Vrba Michal | 2.třída - Jižní Morava
1.6662
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2013, 10.00 | Pánek Rudolf | 2.třída - Jižní Morava
0.6332
20 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 10.00 | Polášek Jaroslav | 2.třída - Jižní Morava
0.8692
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2013, 10.00 | Tichý Miroslav | 2.třída - Jižní Morava
0.2661
20 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2013, 10.00 | Frgal Miroslav | 2.třída - Jižní Morava
0.8002
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2013, 10.00 | Hykš Petr | 2.třída - Jižní Morava
0.8002
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2013, 10.00 | Zaňát Jaroslav | 2.třída - Jižní Morava
0.5330
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2013, 10.00 | Pánek Rudolf | 2.třída - Jižní Morava
0.5001

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18252 / 472 | 90.533
1.000
10.31940000 %
7 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Močička Miroslav ml. | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.3502
3 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Böhm Pavel | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.1200
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5502
13 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Burian Vladimír | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.6502
10 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5260
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2011, 10.00 | Hykš Petr | 2. třída - Jižní Morava
0.7402
19 / 30 | 9
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Osvald Josef | 2. třída - Jižní Morava
0.6332
9 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2011, 10.00 | Starý Radek | 2. třída - Jižní Morava
0.3000
9 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2011, 10.00 | Kuneš Petr | 2. třída - Jižní Morava
0.3002
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2011, 14.00 | Konečný Radek | 2. třída - Jižní Morava
0.6332
20 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2011, 10.00 | Hrubý Josef | 2. třída - Jižní Morava
1.0002
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2012, 10.00 | Bartošek Pavel | 2. třída - Jižní Morava
0.5002
20 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2012, 08.00 | Osvald Josef | 2. třída - Jižní Morava
0.9522
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Starý Radek | 2. třída - Jižní Morava
0.5332
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2012, 14.00 | Richter Pavel | 2. třída - Jižní Morava
0.5002
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2012, 10.00 | Jančák František | 2. třída - Jižní Morava
0.4662
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2012, 10.00 | Beneš Karel | 2. třída - Jižní Morava
0.5662
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2012, 10.00 | Hykš Petr | 2. třída - Jižní Morava
0.5002