Tournaments

Czech republic (13)

  4. MČR 5-PINS
24. 11. 2023, 14.00 – 26. 11. 2023, 16.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Match table | 5 pins | Czech republic
  32. MČR JEDNOBAND ZS
5. 1. 2024, 13.00 – 7. 1. 2024, 14.00
TJ Sokol Žižkov
Match table | 1-cushion | Czech republic
  31. MČR KÁDR 71/2 ZS
2. 2. 2024, 16.00 – 4. 2. 2024, 14.00
BC LakoPlast spolek
Match table | Balkline 71/2 | Czech republic
  52. MČR KÁDR 47/2 ZS
16. 2. 2024, 12.00 – 18. 2. 2024, 14.00
AKK Brno, z.s.
Match table | Balkline 47/2 | Czech republic
  5. MČR TROJBAND ZS ŽENY
9. 3. 2024, 10.00 – 9. 3. 2024, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Match table | 3-cushion | Czech republic
  MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
6. 4. 2024, 10.00 – 7. 4. 2024, 15.00
BC LakoPlast spolek
Small table | Team [3] | Free game, Balkline 52/2, 1-cushion, Balkline 52/1 | Czech republic
  38. MČR TROJBAND ZS
12. 4. 2024, 11.00 – 14. 4. 2024, 15.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Match table | 3-cushion | Czech republic
  69. MČR KÁDR 52/2 MS
27. 4. 2024, 10.00 – 28. 4. 2024, 16.00
TJ Sokol Plzeň
Small table | Balkline 52/2 | Czech republic
  MS Mistrovství ČR - družstev 3B finále
4. 5. 2024, 10.00 – 5. 5. 2024, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | Team [3] | 3-cushion | Czech republic
  10. MČR KÁDR 52/1 MS
11. 5. 2024, 10.00 – 12. 5. 2024, 16.00
TJ Lokomotiva Trutnov

 Check in on-line: 1. 9. 2023, 00.00 – 28. 4. 2024, 20.00
Small table | Balkline 52/1 | Czech republic
  29. MČR JEDNOBAND MS
18. 5. 2024, 10.00 – 19. 5. 2024, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.

 Check in on-line: 1. 9. 2023, 00.00 – 5. 5. 2024, 20.00
Small table | 1-cushion | Czech republic
  32. MČR TROJBAND MS
25. 5. 2024, 10.00 – 26. 5. 2024, 16.00
TJ Sokol Žižkov

 Check in on-line: 1. 9. 2023, 00.00 – 12. 5. 2024, 20.00
Small table | 3-cushion | Czech republic
  5. MČR TROJBOJ MS
8. 6. 2024, 10.00 – 9. 6. 2024, 16.00
Billiard club Bohumín z.s.

 Check in on-line: 1. 9. 2023, 00.00 – 26. 5. 2024, 20.00
Small table | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Czech republic

North Bohemia (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
4. 5. 2024, 10.00 – 4. 5. 2024, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Check in on-line: 18. 3. 2024, 20.37 – 27. 4. 2024, 23.59
Small table | Free game | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
11. 5. 2024, 10.00 – 11. 5. 2024, 22.00
BC LakoPlast spolek

 Check in on-line: 17. 3. 2024, 19.31 – 4. 5. 2024, 23.59
Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
12. 5. 2024, 10.00 – 12. 5. 2024, 22.00
1. Karambol klub Chomutov

 Check in on-line: 17. 3. 2024, 19.43 – 5. 5. 2024, 23.59
Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1. 6. 2024, 10.00 – 1. 6. 2024, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha

 Check in on-line: 7. 4. 2024, 18.18 – 25. 5. 2024, 23.59
Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia

Central Bohemia (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
4. 5. 2024, 10.00 – 4. 5. 2024, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Check in on-line: 18. 3. 2024, 20.37 – 27. 4. 2024, 23.59
Small table | Free game | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
11. 5. 2024, 10.00 – 11. 5. 2024, 22.00
BC LakoPlast spolek

 Check in on-line: 17. 3. 2024, 19.31 – 4. 5. 2024, 23.59
Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
12. 5. 2024, 10.00 – 12. 5. 2024, 22.00
1. Karambol klub Chomutov

 Check in on-line: 17. 3. 2024, 19.43 – 5. 5. 2024, 23.59
Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1. 6. 2024, 10.00 – 1. 6. 2024, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha

 Check in on-line: 7. 4. 2024, 18.18 – 25. 5. 2024, 23.59
Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia

Eastern Bohemia (16)

Přebor VČO - 4.tř. VH
13. 4. 2024, 09.00 – 13. 4. 2024, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Small table | Free game | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 1.tř. VH
14. 4. 2024, 09.00 – 14. 4. 2024, 20.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Small table | Free game | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 2.tř. VH
14. 4. 2024, 09.00 – 14. 4. 2024, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem z.s.
Small table | Free game | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 3.tř. VH
14. 4. 2024, 09.00 – 14. 4. 2024, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Small table | Free game | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 2.tř. K52/2
20. 4. 2024, 09.00 – 20. 4. 2024, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 3.tř. K52/2
20. 4. 2024, 09.00 – 20. 4. 2024, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 4.tř. K52/2
20. 4. 2024, 09.00 – 20. 4. 2024, 18.00
BC Hradec Králové, z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 1.tř. K52/2
21. 4. 2024, 09.00 – 21. 4. 2024, 20.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 1.tř. 1B
27. 4. 2024, 09.00 – 27. 4. 2024, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov

 Check in on-line: 14. 3. 2024, 07.59 – 23. 4. 2024, 20.00
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 2.tř. 1B
28. 4. 2024, 09.00 – 28. 4. 2024, 18.00
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí

 Check in on-line: 14. 3. 2024, 08.03 – 23. 4. 2024, 20.00
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 3.tř. 1B
28. 4. 2024, 09.00 – 28. 4. 2024, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.

 Check in on-line: 14. 3. 2024, 08.09 – 23. 4. 2024, 20.00
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 4.tř. 1B
28. 4. 2024, 09.00 – 28. 4. 2024, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov

 Check in on-line: 14. 3. 2024, 08.12 – 23. 4. 2024, 20.00
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 1.tř. 3B
4. 5. 2024, 09.00 – 4. 5. 2024, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem z.s.

 Check in on-line: 14. 3. 2024, 08.32 – 30. 4. 2024, 20.00
Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 3.tř. 3B
4. 5. 2024, 09.00 – 4. 5. 2024, 18.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club

 Check in on-line: 14. 3. 2024, 08.42 – 30. 4. 2024, 20.00
Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 2.tř. 3B
5. 5. 2024, 09.00 – 5. 5. 2024, 18.00
BC Hradec Králové, z.s.

 Check in on-line: 14. 3. 2024, 08.27 – 30. 4. 2024, 20.00
Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO - OPEN 3B
25. 5. 2024, 09.00 – 25. 5. 2024, 20.00
BC Hradec Králové, z.s.

 Check in on-line: 19. 3. 2024, 08.49 – 21. 5. 2024, 20.00
Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia

Western Bohemia (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
4. 5. 2024, 10.00 – 4. 5. 2024, 22.00
TJ Sokol Žižkov

 Check in on-line: 18. 3. 2024, 20.37 – 27. 4. 2024, 23.59
Small table | Free game | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
11. 5. 2024, 10.00 – 11. 5. 2024, 22.00
BC LakoPlast spolek

 Check in on-line: 17. 3. 2024, 19.31 – 4. 5. 2024, 23.59
Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
12. 5. 2024, 10.00 – 12. 5. 2024, 22.00
1. Karambol klub Chomutov

 Check in on-line: 17. 3. 2024, 19.43 – 5. 5. 2024, 23.59
Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1. 6. 2024, 10.00 – 1. 6. 2024, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha

 Check in on-line: 7. 4. 2024, 18.18 – 25. 5. 2024, 23.59
Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia

South Moravia (13)

Přebor Morava K47/2
24. 9. 2023, 09.00 – 24. 9. 2023, 19.30
Vital Sports z.s.
Match table | Balkline 47/2 | South Moravia, North Moravia, Central Moravia
1. JM turnaj v kádru 47/2
1. 10. 2023, 10.00 – 1. 10. 2023, 20.07
AKK Brno, z.s.
Match table | Balkline 47/2 | South Moravia
1. JM turnaj v kádru 71/2
29. 10. 2023, 09.00 – 29. 10. 2023, 21.59
AKK Brno, z.s.
Match table | Balkline 71/2 | South Moravia
1. JM turnaj v trojbandu na ZS
5. 11. 2023, 09.00 – 5. 11. 2023, 22.32
AKK Brno, z.s.
Match table | 3-cushion | South Moravia
1. JM turnaj v 1B na ZS
26. 11. 2023, 09.00 – 26. 11. 2023, 22.15
AKK Brno, z.s.
Match table | 1-cushion | South Moravia
2. JM turnaj v trojbandu na ZS
13. 1. 2024, 09.00 – 13. 1. 2024, 22.16
AKK Brno, z.s.
Match table | 3-cushion | South Moravia
2. turnaj v kádru 47/2
14. 1. 2024, 09.00 – 14. 1. 2024, 22.19
AKK Brno, z.s.
Match table | Balkline 47/2 | South Moravia
Přebor JM ve volné hře
20. 4. 2024, 10.00 – 20. 4. 2024, 22.30
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
Small table | Free game | South Moravia
3. JM turnaj v trojbandu na ZS
27. 4. 2024, 09.00 – 27. 4. 2024, 23.21
AKK Brno, z.s.

 Check in on-line: 2. 4. 2024, 09.22 – 23. 4. 2024, 23.22
Match table | 3-cushion | South Moravia
3. turnaj v kádru 47/2
28. 4. 2024, 09.00 – 28. 4. 2024, 20.19
AKK Brno, z.s.
Match table | Balkline 47/2 | South Moravia
Přebor JM v jednobandu
4. 5. 2024, 10.00 – 4. 5. 2024, 21.32
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou

 Check in on-line: 28. 3. 2024, 08.32 – 30. 4. 2024, 23.32
Small table | 1-cushion | South Moravia
Přebor JM kádru 52/2
11. 5. 2024, 10.00 – 11. 5. 2024, 23.24
AKK Brno, z.s.

 Check in on-line: 2. 4. 2024, 09.25 – 7. 5. 2024, 23.25
Small table | Balkline 52/2 | South Moravia
Přebor JM v trojbandu
18. 5. 2024, 10.00 – 19. 5. 2024, 23.26
AKK Brno, z.s.

 Check in on-line: 2. 4. 2024, 09.27 – 14. 5. 2024, 23.27
Small table | 3-cushion | South Moravia

North Moravia (4)

Přebor Morava K47/2
24. 9. 2023, 09.00 – 24. 9. 2023, 19.30
Vital Sports z.s.
Match table | Balkline 47/2 | South Moravia, North Moravia, Central Moravia
Oblastní přebor K52/2 - 1. třída
13. 4. 2024, 09.00 – 13. 4. 2024, 20.00
Billiard club Bohumín z.s.
Small table | Balkline 52/2 | North Moravia
Přebor SM 1B - MS 1.tř.
4. 5. 2024, 09.00 – 4. 5. 2024, 20.00
Billiard Club Ostrava, z.s.

 Check in on-line: 14. 3. 2024, 07.00 – 28. 4. 2024, 20.00
Small table | 1-cushion | North Moravia
Přebor SM 3B MS jednotlivci
11. 5. 2024, 10.00 – 11. 5. 2024, 20.00
Billiard Club Havířov, z.s.

 Check in on-line: 20. 3. 2024, 18.14 – 3. 5. 2024, 23.59
Small table | 3-cushion | North Moravia

Central Moravia (5)

Přebor Morava K47/2
24. 9. 2023, 09.00 – 24. 9. 2023, 19.30
Vital Sports z.s.
Match table | Balkline 47/2 | South Moravia, North Moravia, Central Moravia
STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
2. 12. 2023, 09.00 – 2. 12. 2023, 22.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Small table | 1-cushion | Central Moravia
STM Oblast - Přebor jednotlivci kádr 52/2
27. 1. 2024, 09.00 – 27. 1. 2024, 22.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Central Moravia
STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband
23. 3. 2024, 09.00 – 23. 3. 2024, 22.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Small table | 3-cushion | Central Moravia
STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
6. 4. 2024, 09.00 – 6. 4. 2024, 22.00
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Small table | Free game | Central Moravia