Tournaments

Czech republic (11)

  29. MČR KÁDR 71/2 ZS
7. 11. 2020, 10.00 – 8. 11. 2020, 14.00
BC LakoPlast spolek
Match table | Balkline 71/2 | Czech republic
  50. MČR KÁDR 47/2 ZS
5. 12. 2020, 10.00 – 6. 12. 2020, 14.00
Match table | Balkline 47/2 | Czech republic
  30. MČR JEDNOBAND ZS
20. 2. 2021, 10.00 – 21. 2. 2021, 14.00
Match table | 1-cushion | Czech republic
  3. MČR TROJBAND ZS ŽENY
27. 3. 2021, 10.00 – 27. 3. 2021, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Match table | 3-cushion | Czech republic
  3. MČR SCOTCH DOUBLE 3B ZS
15. 5. 2021, 10.00 – 16. 5. 2021, 14.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Czech republic
  36. MČR TROJBAND ZS
4. 6. 2021, 14.00 – 6. 6. 2021, 14.00
Match table | 3-cushion | Czech republic
  67. MČR KÁDR 52/2 MS
5. 6. 2021, 10.00 – 6. 6. 2021, 14.00
Small table | Balkline 52/2 | Czech republic
  8. MČR KÁDR 52/1 MS
12. 6. 2021, 10.00 – 13. 6. 2021, 14.00
Small table | Balkline 52/1 | Czech republic
  30. MČR TROJBAND MS
18. 6. 2021, 10.00 – 20. 6. 2021, 14.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 3-cushion | Czech republic
  27. MČR MS 1B
26. 6. 2021, 10.00 – 27. 6. 2021, 14.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 1-cushion | Czech republic
  3. MČR TROJBOJ MS
3. 7. 2021, 10.00 – 4. 7. 2021, 14.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Small table | Individual (tria/pentathlon) | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Czech republic

Bohemia (3)

Turnaj hráčů I. NL Čechy - 1B
5. 6. 2021, 09.00 – 5. 6. 2021, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 1-cushion | Bohemia
Turnaj hráčů II. NL Čechy - 1B
5. 6. 2021, 09.00 – 5. 6. 2021, 22.00
BC LakoPlast spolek
Small table | 1-cushion | Bohemia
Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
12. 6. 2021, 11.00 – 12. 6. 2021, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Small table | 3-cushion | Bohemia

North Bohemia (4)

Turnaj hráčů 1. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B
20. 6. 2021, 09.00 – 20. 6. 2021, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Turnaj hráčů 2. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B
26. 6. 2021, 09.00 – 26. 6. 2021, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B
3. 7. 2021, 11.00 – 3. 7. 2021, 22.00
Billiard club Kladno
Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
28. 8. 2021, 09.00 – 28. 8. 2021, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia

Central Bohemia (4)

Turnaj hráčů 1. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B
20. 6. 2021, 09.00 – 20. 6. 2021, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Turnaj hráčů 2. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B
26. 6. 2021, 09.00 – 26. 6. 2021, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B
3. 7. 2021, 11.00 – 3. 7. 2021, 22.00
Billiard club Kladno
Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
28. 8. 2021, 09.00 – 28. 8. 2021, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia

Western Bohemia (4)

Turnaj hráčů 1. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B
20. 6. 2021, 09.00 – 20. 6. 2021, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Turnaj hráčů 2. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B
26. 6. 2021, 09.00 – 26. 6. 2021, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B
3. 7. 2021, 11.00 – 3. 7. 2021, 22.00
Billiard club Kladno
Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
28. 8. 2021, 09.00 – 28. 8. 2021, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia

Moravia (1)

Ponětovický trojband NLM 2021
5. 6. 2021, 10.00 – 5. 6. 2021, 19.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Small table | 3-cushion | Moravia

South Moravia (4)

Regionální turnaj v trojbandu
22. 5. 2021, 09.00 – 23. 5. 2021, 21.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Small table | 3-cushion | South Moravia
Tréninkový přípravný turnaj JMO ve VH
29. 5. 2021, 10.00 – 29. 5. 2021, 21.00
TJ Sokol Hodonín
Small table | Free game | South Moravia
Tréninkový přípravný turnaj JMO v kádru
30. 5. 2021, 10.00 – 30. 5. 2021, 21.00
AKK Brno, z.s.
Small table | Balkline 52/2 | South Moravia
Tréninkový přípravný turnaj JMO v 1B
5. 6. 2021, 10.00 – 5. 6. 2021, 21.00
AKK Brno, z.s.
Small table | 1-cushion | South Moravia

North Moravia (1)

Tréninkový přípravný turnaj kádr 52/2 Ostrava
12. 6. 2021, 10.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Small table | Balkline 52/2 | North Moravia