Information

Minutes (11)

  (2. 7. 2021, 12.06)

VH2021 zápis a usnesení

Aleš Šlambor
  (2. 7. 2021, 12.05)

VH2021 rozpočet a plán akcí

Aleš Šlambor
  (2. 7. 2021, 12.04)

VH2021 prezenční listina sekce karambol

Aleš Šlambor
  (2. 7. 2021, 12.02)

VH2021 prezenční listina ČMBS

Aleš Šlambor
  (1. 6. 2021, 11.25)

2021 KRSK komise rozhodčích sekce karambol - jmenovací listina rozhodčích II.tř JMR

Aleš Šlambor
  (2. 4. 2021, 11.56)

2020-21 VV sekce - zápis jednání 03 2021

Libor Bača
  (11. 1. 2021, 16.47)

2020-21 VV sekce - videokonference 07.01.2021

Libor Bača
  (21. 9. 2020, 07.21)

2020 KRSK komise rozhodčích sekce karambol - jmenovací listina rozhodčí II.tř VČR

Aleš Šlambor
  (10. 9. 2020, 09.57)

2020 KRSK komise rozhodčích sekce karambol - jmenovací listina komise

Aleš Šlambor
  (10. 9. 2020, 09.56)

2020 KRSK komise rozhodčích sekce karambol - směrnice č.2 rozhodčí sekce

Aleš Šlambor
  (10. 9. 2020, 09.55)

2020 KRSK komise rozhodčích sekce karambol - směrnice č.1 komise rozhodčích

Aleš Šlambor

Board info (17)

  (1. 6. 2021, 11.24)

2021 SEKCE 01-05

Aleš Šlambor
  (1. 6. 2021, 11.22)

2021 REGION 01-05

Aleš Šlambor
  (8. 4. 2021, 09.48)

2021 SEKCE 01-03

Aleš Šlambor
  (8. 4. 2021, 09.46)

ČMBS sekce karambol - analytika k výzkumu NSA 2020

Aleš Šlambor
  (8. 4. 2021, 09.44)

NSA Národní Sportovní Agentura - výzkum popularity 2020

Aleš Šlambor
  (2. 3. 2021, 09.50)

2021 SEKCE 01-02

Aleš Šlambor
  (5. 1. 2021, 08.41)

2021 stravné zahraničí

Aleš Šlambor
  (5. 1. 2021, 08.39)

2021 stravné ČR, cestovní náhrady

Aleš Šlambor
  (3. 1. 2021, 09.59)

2020 SEKCE 01-12

Aleš Šlambor
  (3. 1. 2021, 09.58)

2020 REGION 01-12

Aleš Šlambor
  (10. 12. 2020, 07.59)

2020 SEKCE 01-12 průběžný stav

Aleš Šlambor
  (10. 12. 2020, 07.58)

2020 REGION 01-12 průběžný stav

Aleš Šlambor
  (4. 11. 2020, 11.08)

2020 SEKCE 01-10

Aleš Šlambor
  (4. 11. 2020, 11.06)

2020 REGION 01-10

Aleš Šlambor
  (1. 8. 2020, 10.54)

2020-21 SAZEBNÍK - sazebník příspěvků repre, turnaje, soutěže

Aleš Šlambor
  (1. 8. 2020, 10.51)

2020 SEKCE 01-07

Aleš Šlambor
  (1. 8. 2020, 10.51)

2020 REGION 01-07

Aleš Šlambor

Fixtures (13)

  (17. 12. 2020, 16.39)

Rozlosování, nasazení ELM 3B D2 ZS

ZS 3B D2 EXTRALIGA MORAVA
Libor Bača
  (17. 12. 2020, 16.38)

Rozlosování, nasazení ELC 3B D2 ZS

ZS 3B D2 EXTRALIGA ČECHY
Libor Bača
  (2. 9. 2020, 19.32)

Rozlosování MS 3B Morava

MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
Libor Bača
  (1. 9. 2020, 18.36)

Rozlosování MS TD Morava

MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
Libor Bača
  (25. 8. 2020, 20.09)

Rozlosování zápasů 1. třída StČ,SČ,ZČ 3B MS

MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
Tomáš Mondšpígl
  (25. 8. 2020, 18.12)

Rozlosování zápasů 2. třída StČ,SČ,ZČ TD MS 2020-21

MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
Tomáš Mondšpígl
  (24. 8. 2020, 21.29)

Rozlosování zápasů 1. třída StČ,SČ,ZČ TD MS 2020-21

MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ, MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
Tomáš Mondšpígl
  (23. 8. 2020, 17.00)

Rozlosování zápasů II.NLČ MS TD 2020-2021

MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
Martin Pešta
  (23. 8. 2020, 13.19)

Rozlosování zápasů NLČ MS TD 2020-2021

MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
Martin Pešta
  (21. 8. 2020, 14.53)

Rozlosování 1. liga 3B D4 ZS

ZS 3B I. LIGA
Libor Bača
  (21. 8. 2020, 14.52)

Rozlosování Extraliga 3B D4 ZS

ZS 3B EXTRALIGA
Libor Bača
  (16. 8. 2020, 15.10)

Rozlosování zápasů NLČ MS 3B 2020-2021

MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
Martin Pešta
  (14. 8. 2020, 14.42)

2020-21 KALENDÁŘ - program ČMBS, CEB, UMB

Libor Bača

Proposition (4)

  (22. 8. 2021, 16.47)

propozice přeboru StČ, SČ a ZČ 3B MS

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
Tomáš Mondšpígl
  (27. 6. 2021, 18.20)

propozice turnaje hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ 3B MS

Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B
Tomáš Mondšpígl
  (6. 6. 2021, 18.16)

Propozice turnaje hráčů NLČ - 3B

Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
Tomáš Mondšpígl
  (27. 5. 2021, 07.43)

Propozice k turnaji

Tréninkový přípravný turnaj JMO ve VH
Miroslav Vala

Competition rules (29)

  (22. 8. 2021, 16.46)

soutěžní řád přeboru StČ, SČ a ZČ 3B MS

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
Tomáš Mondšpígl
  (3. 7. 2021, 10.07)

Propozice k turnaji

MS 3B JM VELKÁ CENA
Miroslav Vala
  (17. 6. 2021, 20.48)

Soutěžní řád turnaje hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B

Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B
Tomáš Mondšpígl
  (21. 5. 2021, 20.24)

Soutěžní řád Turnaj hráčů 2. třídy StČ, SČ a ZČ - 1B

Turnaj hráčů 2. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B
Tomáš Mondšpígl
  (21. 5. 2021, 20.19)

Soutěžní řád Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 1B

Turnaj hráčů 1. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B
Tomáš Mondšpígl
  (21. 5. 2021, 19.57)

Soutěžní řád Turnaj hráčů NL Čechy - 3B

Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
Tomáš Mondšpígl
  (21. 5. 2021, 19.46)

Soutěžní řád Turnaj hráčů II. NL Čechy - 1B

Turnaj hráčů II. NL Čechy - 1B
Tomáš Mondšpígl
  (21. 5. 2021, 19.41)

Soutěžní řád Turnaj hráčů I. NL Čechy - 1B

Turnaj hráčů I. NL Čechy - 1B
Tomáš Mondšpígl
  (2. 12. 2020, 15.03)

2020-21 ZS 3B D2 soutěžní řád závodní stůl družstva trojband

ZS 3B D2 EXTRALIGA ČECHY, ZS 3B D2 EXTRALIGA MORAVA
Libor Bača
  (19. 11. 2020, 09.50)

2020-21 SŘ MČR TB MS - soutěžní řád MČR trojboj malý stůl

Aleš Šlambor
  (9. 11. 2020, 10.08)

2020-21 SŘ MČR 3B MS - soutěžní řád MČR trojband malý stůl

Aleš Šlambor
  (29. 10. 2020, 12.43)

2020-21 SŘ MČR TD MS - soutěžní řád MČR technické disciplíny malý stůl

Aleš Šlambor
  (25. 9. 2020, 14.34)

Soutěžní řád

SM TD D3 1. Třída
Zbyněk Žabenský
  (25. 9. 2020, 14.31)

Soutěžní řád

SM 3B D3 1. Třída
Zbyněk Žabenský
  (22. 9. 2020, 19.38)

Kalendář akcí STM oblasti sezóna 2020/2021

STM - TD 1. třída
Petr Gajda
  (21. 9. 2020, 19.45)

Soutěžní řád STM Oblasti sezóna 2020/2021

STM - TD 1. třída
Petr Gajda
  (21. 9. 2020, 11.11)

2020-21 Úbor - dress code

Libor Bača
  (20. 9. 2020, 18.45)

SŘ JMR sezona 2020/21

JM TD 1.třída, JM TD 2.třída, JM TD 3.třída, 3B JM 1.třída
Tomáš Rösner
  (18. 9. 2020, 09.21)

Soutěžní řád 5pins

Vít Pechman
  (4. 9. 2020, 14.08)

Soutěžní řád

SM 3B D2 ZS 1. Třída
Zbyněk Žabenský
  (26. 8. 2020, 21.15)

Soutěžní řád 1.třída StČ,SČ,ZČ TD MS 2020-21

MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
Tomáš Mondšpígl
  (25. 8. 2020, 20.08)

Soutěžní řád 1.třída StČ,SČ,ZČ 3B MS 2020-21

MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
Tomáš Mondšpígl
  (25. 8. 2020, 17.58)

Soutěžní řád 2.třída StČ,SČ,ZČ TD MS 2020-21

MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
Tomáš Mondšpígl
  (1. 8. 2020, 10.48)

2020-21 SŘ D3 3B MS - soutěžní řád malý stůl družstva trojband

MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY, MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
Aleš Šlambor
  (1. 8. 2020, 10.46)

2020-21 SŘ D3 TD MS - soutěžní řád malý stůl družstva technické disciplíny

MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY, MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY, MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
Aleš Šlambor
  (17. 7. 2020, 11.21)

2020-21 SŘ MČR 3B ZS - soutěžní řád MČR trojband jednotlivců závodní stůl

36. MČR TROJBAND ZS
Libor Bača
  (17. 7. 2020, 11.20)

2020-21 SŘ MČR TD ZS - soutěžní řád MČR technické disciplíny závodní stůl

Libor Bača
  (9. 7. 2020, 13.09)

2020-21 ZS 3B VC soutěžní řád závodní stůl seriál Velkých cen v trojbandu

ZS 3B VELKÁ CENA
Libor Bača
  (2. 7. 2020, 16.38)

2020-21 ZS 3B D4 soutěžní řád závodní stůl družstva trojband

ZS 3B EXTRALIGA, ZS 3B EXTRALIGA, ZS 3B I. LIGA
Libor Bača

Zápisy regionů (1)

  (20. 9. 2020, 18.44)

Zápis schůze JM regionu 13.9.2020

Tomáš Rösner

Mistři a rekordy (1)

  (27. 9. 2020, 10.38)

Přehled mistrů a rekordů sekce karambol | 09/2020

Libor Bača