Tournaments

Česká republika (18)

  66. MČR KÁDR 52/2 MS
19. 10. 2019, 10.00 – 20. 10. 2019, 16.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Česká republika
  MČR JUNIORŮ VH MS
9. 11. 2019, 10.00 – 9. 11. 2019, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Small table | Free game | Česká republika
  29. MČR JEDNOBAND ZS
9. 11. 2019, 10.00 – 10. 11. 2019, 15.00
BC LakoPlast spolek
Match table | 1-cushion | Česká republika
  MČR JUNIORŮ 3B MS
10. 11. 2019, 10.00 – 10. 11. 2019, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Small table | 3-cushion | Česká republika
  7. MČR KÁDR 52/1 MS
25. 1. 2020, 10.00 – 26. 1. 2020, 16.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Small table | Balkline 52/1 | Česká republika
  49. MČR KÁDR 47/2 ZS
22. 2. 2020, 10.00 – 23. 2. 2020, 15.00
Vital Sports z.s.
Match table | Balkline 47/2 | Česká republika
Soustředění talentované mládeže
22. 2. 2020, 10.00 – 23. 2. 2020, 15.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Small table | Česká republika
  3. MČR TROJBAND ZS ŽENY
14. 3. 2020, 10.00 – 14. 3. 2020, 20.00
TJ Sokol Žižkov
Match table | 3-cushion | Česká republika
  29. MČR KÁDR 71/2 ZS
4. 4. 2020, 10.00 – 5. 4. 2020, 20.00
BC LakoPlast spolek
Match table | Balkline 71/2 | Česká republika
  MČR SCOTCH DOUBLE 3B ZS
1. 5. 2020, 16.00 – 3. 5. 2020, 16.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Česká republika
  30. MČR TROJBAND MS
8. 5. 2020, 16.00 – 10. 5. 2020, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 3-cushion | Česká republika
  27. MČR MS 1B
16. 5. 2020, 10.00 – 17. 5. 2020, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 1-cushion | Česká republika
  3. MČR TROJBOJ MS
30. 5. 2020, 10.00 – 31. 5. 2020, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Small table | Individual (tria/pentathlon) | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Česká republika
  MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
13. 6. 2020, 13.00 – 14. 6. 2020, 16.00
Small table | Team [3] | Free game, Balkline 52/2, 1-cushion, Balkline 52/1 | Česká republika
  MČR 3B MS D3
27. 6. 2020, 10.00 – 28. 6. 2020, 18.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Small table | Team [3] | 3-cushion | Česká republika
Kemp Eddy Leppens
20. 7. 2020, 09.30 – 29. 7. 2020, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Match table | 3-cushion | Česká republika
Tréninkový kemp talentované mládeže
31. 7. 2020, 10.00 – 2. 8. 2020, 13.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Small table | Free game, 3-cushion | Česká republika
  35. MČR TROJBAND ZS
11. 9. 2020, 13.30 – 13. 9. 2020, 16.00
Billiard club Kladno
Match table | 3-cushion | Česká republika

Severní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
7. 3. 2020, 09.00 – 7. 3. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 3-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
27. 6. 2020, 09.00 – 27. 6. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 1-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
25. 7. 2020, 09.00 – 25. 7. 2020, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Small table | Free game | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
5. 9. 2020, 09.00 – 5. 9. 2020, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Small table | Balkline 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Střední Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
7. 3. 2020, 09.00 – 7. 3. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 3-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
27. 6. 2020, 09.00 – 27. 6. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 1-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
25. 7. 2020, 09.00 – 25. 7. 2020, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Small table | Free game | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
5. 9. 2020, 09.00 – 5. 9. 2020, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Small table | Balkline 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Východní Čechy (1)

Přebor VČO-3B ZS
27. 6. 2020, 09.00 – 27. 6. 2020, 20.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Match table | 3-cushion | Východní Čechy

Západní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
7. 3. 2020, 09.00 – 7. 3. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 3-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
27. 6. 2020, 09.00 – 27. 6. 2020, 22.00
SK Petřín Plzeň
Small table | 1-cushion | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
25. 7. 2020, 09.00 – 25. 7. 2020, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Small table | Free game | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
5. 9. 2020, 09.00 – 5. 9. 2020, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Small table | Balkline 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Jižní Morava (4)

Přebor JM v 3B
18. 4. 2020, 10.00 – 18. 4. 2020, 21.00
AKK Brno, z.s.
Small table | 3-cushion | Jižní Morava
Přebor JM v 1B
19. 4. 2020, 10.00 – 19. 4. 2020, 21.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Small table | 1-cushion | Jižní Morava
Přebor JM ve VH
9. 5. 2020, 10.00 – 9. 5. 2020, 21.00
TJ Sokol Hodonín
Small table | Free game | Jižní Morava
Přebor JM v K52/2
10. 5. 2020, 10.00 – 10. 5. 2020, 21.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Jižní Morava

Severní Morava (1)

Přebor SM oblasti 3B jednotlivců
4. 4. 2020, 09.30 – 4. 4. 2020, 21.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 3-cushion | Severní Morava

Střední Morava (5)

STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
5. 10. 2019, 09.00 – 5. 10. 2019, 20.00
Small table | Free game | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
27. 10. 2019, 09.00 – 27. 10. 2019, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Small table | 3-cushion | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
12. 1. 2020, 09.00 – 12. 1. 2020, 20.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Small table | 1-cushion | Střední Morava
STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
15. 3. 2020, 09.00 – 15. 3. 2020, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Střední Morava
STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
7. 6. 2020, 09.00 – 7. 6. 2020, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Match table | 3-cushion | Střední Morava