Informations

Board info (26)

  (23. 5. 2020, 09.36)

2019 SEKCE 01-12 VÝSLEDOVKA

Aleš Šlambor
  (11. 5. 2020, 11.06)

2020 REGION 01-04

Aleš Šlambor
  (11. 5. 2020, 11.05)

2020 SEKCE 01-04

Aleš Šlambor
  (6. 5. 2020, 14.45)

2019-20 jednání VV sekce - videokonference

Libor Bača
  (1. 4. 2020, 12.37)

2020 REGION 01-03

Aleš Šlambor
  (1. 4. 2020, 12.31)

2020 SEKCE 01-03

Aleš Šlambor
  (27. 3. 2020, 06.28)

NSA volný pohyb osob

Aleš Šlambor
  (27. 3. 2020, 05.57)

ČUS volný pohyb osob

Aleš Šlambor
  (19. 3. 2020, 12.18)

KOMUNIKÉ VV SK 19.3.2020

Aleš Šlambor
  (13. 3. 2020, 12.00)

VÝKLADOVÉ STANOVISKO ČUS 13.3.2020

Aleš Šlambor
  (13. 3. 2020, 09.51)

USNESENÍ VLÁDY ČR 12.3.2020

Aleš Šlambor
  (6. 3. 2020, 11.26)

analytika AKCÍ

Aleš Šlambor
  (6. 3. 2020, 11.24)

analytika VC 3B

Aleš Šlambor
  (4. 2. 2020, 15.00)

2020 DOPING - seznam látek

Libor Bača
  (4. 2. 2020, 14.59)

2019-20 DOPING - směrnice

Libor Bača
  (2. 1. 2020, 06.55)

2019 REGION 01-12

Aleš Šlambor
  (2. 1. 2020, 06.53)

2019 SEKCE 01-12

Aleš Šlambor
  (25. 11. 2019, 06.48)

2019_VV sekce 05.11.2019_pozvánka, program, předání hospodaření

Aleš Šlambor
  (25. 11. 2019, 06.47)

2019_VV sekce 05.11.2019_prezenční listina účastníků, předání hospodaření

Aleš Šlambor
  (25. 11. 2019, 06.46)

2019_VV sekce 05.11.2019_korespondence k zápisu

Aleš Šlambor
  (25. 11. 2019, 06.45)

2019_VV sekce 05.11.2019_zápis, neodsouhlasený

Aleš Šlambor
  (1. 10. 2019, 07.19)

2019-20_PROJEKT

Aleš Šlambor
  (1. 10. 2019, 07.18)

2019-20_SAZEBNÍK

Aleš Šlambor
  (1. 10. 2019, 07.16)

2019-20_MANUÁL SEKCE

Aleš Šlambor
  (1. 10. 2019, 07.14)

2019-20_ROZPOČTOVÁ PRAVIDLA SEKCE

Aleš Šlambor
  (12. 8. 2019, 11.57)

2019 VV sekce 27.07.2019

Aleš Šlambor

Fixtures (9)

  (17. 9. 2019, 12.46)

2019-20 KALENDÁŘ - program ČMBS, CEB, UMB

Libor Bača
  (2. 9. 2019, 13.29)

rozpis zápasů MS 3B 1. třída - StČ, ZČ, SČ

MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
Tomáš Mondšpígl
  (2. 9. 2019, 12.49)

rozpis zápasů MS TD 1. třída - StČ, ZČ, SČ

MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
Tomáš Mondšpígl
  (27. 8. 2019, 18.32)

Rozlosování Extraliga Morava

MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
Libor Bača
  (26. 8. 2019, 23.28)

Rozlosování Národní liga Čechy TD MS

MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
Libor Bača
  (26. 8. 2019, 23.25)

Rozlosování Extraliga Čechy TD MS

MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
Libor Bača
  (9. 8. 2019, 12.38)

Rozlosování 1.liga ZS D4 3B

ZS 3B I. LIGA
  (9. 8. 2019, 12.38)

Rozlosování EL ZS D4 3B

ZS 3B EXTRALIGA
  (15. 7. 2019, 15.41)

2019-20 KALENDÁŘ - program ČMBS, CEB, UMB

Proposition (32)

  (9. 3. 2020, 13.24)

Propozice turnaje

3. MČR TROJBAND ZS ŽENY
Libor Bača
  (1. 3. 2020, 14.24)

Rozlosování přeboru

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
Tomáš Mondšpígl
  (26. 2. 2020, 18.03)

Propozice 5. VC Prostějov

5. VC 3B PROSTĚJOV
Štěpán Kohout
  (18. 2. 2020, 14.18)

2019-20 PROJEKT TALENT - Soustředění mládeže Jablonec

Soustředění talentované mládeže
Libor Bača
  (17. 2. 2020, 20.26)

49.MČR KÁDR 47/2 ZS

49. MČR KÁDR 47/2 ZS
Mojmír Dunaj
  (8. 2. 2020, 11.26)

soutěžní řád přeboru StČ, SČ a ZČ 3B MS

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
Tomáš Mondšpígl
  (6. 2. 2020, 14.31)

rozpis tréninku

2.kvalifikační turnaj
Poláček
  (6. 2. 2020, 14.29)

rozpis utkání

2.kvalifikační turnaj
Poláček
  (19. 1. 2020, 18.06)

Propozice MČR MS 52/1 Týniště nad Orlicí

7. MČR KÁDR 52/1 MS
Mojmír Dunaj
  (8. 1. 2020, 10.56)

Propozice 4. VC Jablonec

4. VC 3B JABLONEC
Štěpán Kohout
  (3. 12. 2019, 11.23)

Soutěžní řád MČR ZS 3B

35. MČR TROJBAND ZS
Štěpán Kohout
  (21. 11. 2019, 02.03)

SŘ 2019-2020 MS TD

MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
Mojmír Dunaj
  (13. 11. 2019, 17.53)

Propozice 3. VC Havířov

3. VC 3B HAVÍŘOV
Štěpán Kohout
  (7. 11. 2019, 11.14)

Propozice MČR JEDNOBAND ZS

29. MČR JEDNOBAND ZS
Mojmír Dunaj
  (29. 10. 2019, 13.47)

Propozice turnaje

MČR JUNIORŮ VH MS
Libor Bača
  (29. 10. 2019, 13.47)

Propozice turnaje

MČR JUNIORŮ 3B MS
Libor Bača
  (25. 10. 2019, 19.07)

Propozice trojband Prostějov 27.10.2019

STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
Petr Gajda
  (15. 10. 2019, 19.03)

Propozice turnaje

66. MČR KÁDR 52/2 MS
Mojmír Dunaj
  (3. 10. 2019, 21.14)

Přebor jednotlivců STM oblast - volná hra

STM - TD 1. třída, STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
Gajda Petr
  (1. 10. 2019, 16.47)

Propozice turnaje

2. VC 3B ŽIŽKOV
Libor Bača
  (17. 9. 2019, 19.30)

soutěžní řád Velké ceny oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS

Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS
Tomáš Mondšpígl
  (16. 9. 2019, 13.41)

Soutěžní řád

SM 3B D2 ZS 1. Třída
Zbyněk Žabenský
  (11. 9. 2019, 21.29)

1. VC Kladno propozice

ZS 3B VELKÁ CENA, 1. VC 3B KLADNO
Štěpán Kohout
  (11. 9. 2019, 19.16)

Kalendář akcí STM oblasti sezóna 2019/2020

STM - TD 1. třída
Petr Gajda
  (6. 9. 2019, 09.52)

Soutěžní řád

ZS 3B EXTRALIGA
Libor Bača
  (6. 9. 2019, 09.47)

Soutěžní řád

MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
Libor Bača
  (3. 9. 2019, 13.26)

Soutěžní řád soutěže

ZS 3B I. LIGA
Libor Bača
  (2. 9. 2019, 13.44)

Soutěžní řád soutěže

ZS 3B VELKÁ CENA
Libor Bača
  (27. 8. 2019, 18.31)

Soutěžní řád soutěže

MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
Libor Bača
  (18. 7. 2019, 07.31)

2019-20 ROYAL PRO - nabídka materiálu klubům

Competition rules (17)

  (27. 1. 2020, 15.32)

2019-20 ROZHODČÍ - směrnice CEB

Libor Bača
  (27. 1. 2020, 15.30)

2019-20 PRAVIDLA - ČMBS karambol

Libor Bača
  (24. 1. 2020, 16.23)

2019-20 NASAZENÍ - propozice, zásady, nasazení, přepočty

Libor Bača
  (25. 10. 2019, 12.39)

2019-20 SŘ MČR TROJBOJ MS - soutěžní řád MČR trojboj malý stůl

Libor Bača
  (25. 10. 2019, 12.39)

2019-20 SŘ MČR TD ZS - soutěžní řád MČR technické disciplíny závodní stůl

29. MČR JEDNOBAND ZS
Libor Bača
  (25. 10. 2019, 12.37)

2019-20 SŘ MČR TD MS - soutěžní řád MČR technické disciplíny malý stůl

Libor Bača
  (23. 9. 2019, 12.51)

2019-20 Úbor - dress code

Libor Bača
  (12. 9. 2019, 10.45)

Soutěžní řád

SM 3B D3 1. Třída
Mojmír Dunaj
  (2. 9. 2019, 14.31)

soutěžní řád MS 3B 1.třída - StČ, ZČ, SČ

MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
Tomáš Mondšpígl
  (2. 9. 2019, 14.12)

soutěžní řád MS TD 2.třída - StČ, ZČ, SČ

MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
Tomáš Mondšpígl
  (2. 9. 2019, 13.57)

soutěžní řád MS TD 1.třída - StČ, ZČ, SČ

MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
Tomáš Mondšpígl
  (9. 8. 2019, 08.35)

ZS 3B D4

  (29. 7. 2019, 06.00)

TRENÉR - oslovení

  (29. 7. 2019, 06.00)

TRENÉR - svaz

  (29. 7. 2019, 05.59)

TRENÉR - kurz

  (29. 7. 2019, 05.58)

TRENÉR - přihláška

  (2. 7. 2019, 13.25)

Družstva ZS 3B