Tournaments
Czech republic (13)
47. MČR KÁDR 47/2 ZS 11. 11. 2017, 10.00 – 12. 11. 2017, 15.00 BC LakoPlast spolek | Match table | Balkline 47/2 | Czech republic |
27. MČR KÁDR 71/2 ZS 6. 1. 2018, 10.00 – 7. 1. 2018, 15.00 Vital Sports z.s. | Match table | Balkline 71/2 | Czech republic |
64. MČR KÁDR 52/2 MS 26. 1. 2018, 18.00 – 28. 1. 2018, 16.00 BC LakoPlast spolek | Small table | Balkline 52/2 | Czech republic |
1. MČR TROJBAND ZS ŽENY 3. 3. 2018, 13.00 – 3. 3. 2018, 18.00 Billiard club Kladno | Match table | 3-cushion | Czech republic |
5. MČR KÁDR 52/1 MS 24. 3. 2018, 10.00 – 25. 3. 2018, 14.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | Balkline 52/1 | Czech republic |
MS Mistrovství ČR - družstev TD finále 31. 3. 2018, 13.00 – 1. 4. 2018, 18.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Small table | Team [3] | Free game, Balkline 52/2, 1-cushion, Balkline 52/1 | Czech republic |
25. MČR JEDNOBAND MS 13. 4. 2018, 18.00 – 15. 4. 2018, 16.00 Billiard club Bohumín z.s. | Small table | 1-cushion | Czech republic |
33. MČR TROJBAND ZS 20. 4. 2018, 14.00 – 22. 4. 2018, 16.00 TJ Sokol Žižkov | Match table | 3-cushion | Czech republic |
28. MČR TROJBAND MS 4. 5. 2018, 10.00 – 6. 5. 2018, 16.00 Billiard club Kladno | Small table | 3-cushion | Czech republic |
27. MČR JEDNOBAND ZS 11. 5. 2018, 18.00 – 13. 5. 2018, 16.00 TJ Sokol Žižkov | Match table | 1-cushion | Czech republic |
MČR TROJBAND D3 MS 18. 5. 2018, 16.00 – 20. 5. 2018, 16.00 Billiard club Bohumín z.s. | Small table | Team [3] | 3-cushion | Czech republic |
1. MČR TROJBOJ MS 26. 5. 2018, 09.00 – 27. 5. 2018, 15.00 Kulečník Fulnek | Small table | Individual (tria/pentathlon) | Balkline 52/2, 1-cushion, 3-cushion | Czech republic |
1. MČR 3B SCOTCH DOUBLE 2. 6. 2018, 11.30 – 3. 6. 2018, 14.00 AKK Brno, z.s. | Match table | Team [2] Doubles | 3-cushion | Czech republic |
North Bohemia (5)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ kádr MS 20. 1. 2018, 09.00 – 20. 1. 2018, 21.00 SK Petřín Plzeň | Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS 11. 2. 2018, 09.00 – 11. 2. 2018, 22.00 1. Karambol klub Chomutov | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS 3. 3. 2018, 09.00 – 3. 3. 2018, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Small table | Free game | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 31. 3. 2018, 10.15 – 31. 3. 2018, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS 28. 4. 2018, 09.15 – 28. 4. 2018, 22.00 BC LakoPlast spolek | Match table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Central Bohemia (5)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ kádr MS 20. 1. 2018, 09.00 – 20. 1. 2018, 21.00 SK Petřín Plzeň | Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS 11. 2. 2018, 09.00 – 11. 2. 2018, 22.00 1. Karambol klub Chomutov | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS 3. 3. 2018, 09.00 – 3. 3. 2018, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Small table | Free game | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 31. 3. 2018, 10.15 – 31. 3. 2018, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS 28. 4. 2018, 09.15 – 28. 4. 2018, 22.00 BC LakoPlast spolek | Match table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Eastern Bohemia (8)
Přebor VČO volná hra 2.třída 7. 4. 2018, 09.00 – 7. 4. 2018, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO volná hra 3.třída 7. 4. 2018, 09.00 – 7. 4. 2018, 18.00 Biliárový klub Orlice 1996 z.s. | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO volná hra 1.třída 8. 4. 2018, 09.00 – 8. 4. 2018, 18.00 SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO kádr 52/2 2.třída 21. 4. 2018, 00.00 – 21. 4. 2018, 00.00 TJ Sokol Hradec Králové | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO kádr 52/2 1.třída 21. 4. 2018, 09.00 – 21. 4. 2018, 18.00 SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO kádr 52/2 3.třída 22. 4. 2018, 09.00 – 22. 4. 2018, 18.00 SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3B MS 28. 4. 2018, 09.00 – 28. 4. 2018, 18.00 TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou | Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 1B 3.třída 5. 5. 2018, 09.00 – 5. 5. 2018, 18.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Western Bohemia (5)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ kádr MS 20. 1. 2018, 09.00 – 20. 1. 2018, 21.00 SK Petřín Plzeň | Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS 11. 2. 2018, 09.00 – 11. 2. 2018, 22.00 1. Karambol klub Chomutov | Small table | 1-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS 3. 3. 2018, 09.00 – 3. 3. 2018, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Small table | Free game | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 31. 3. 2018, 10.15 – 31. 3. 2018, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS 28. 4. 2018, 09.15 – 28. 4. 2018, 22.00 BC LakoPlast spolek | Match table | 3-cushion | North Bohemia, Central Bohemia, Western Bohemia |
South Moravia (6)
1. Turnaj 3B VS 16. 12. 2017, 10.00 – 16. 12. 2017, 18.00 AKK Brno, z.s. | Match table | 3-cushion | South Moravia |
2. Turnaj 3B VS 14. 4. 2018, 10.00 – 14. 4. 2018, 18.00 AKK Brno, z.s. | Match table | 3-cushion | South Moravia |
JM přebor v kádru 52/2 14. 4. 2018, 10.00 – 14. 4. 2018, 20.10 Orel Bicra Rajhrad z.s. | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
JM přebor v 1B 15. 4. 2018, 10.00 – 15. 4. 2018, 23.20 Orel Bicra Rajhrad z.s. | Small table | 1-cushion | South Moravia |
JM přebor ve VH 21. 4. 2018, 10.00 – 21. 4. 2018, 23.45 AKK Brno, z.s. | Small table | Free game | South Moravia |
JM přebor v 3B 22. 4. 2018, 10.00 – 22. 4. 2018, 23.55 AKK Brno, z.s. | Small table | 3-cushion | South Moravia |
North Moravia (9)
Petřkovický jednoband 17. 11. 2017, 13.00 – 19. 11. 2017, 15.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Small table | 1-cushion | North Moravia |
Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra 30. 12. 2017, 10.00 – 30. 12. 2017, 18.00 Vital Sports z.s. | Match table | Free game | North Moravia |
Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci 6. 1. 2018, 10.00 – 7. 1. 2018, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Match table | 3-cushion | North Moravia |
Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci 17. 2. 2018, 10.00 – 18. 2. 2018, 00.00 Vital Sports z.s. | Match table | Balkline 47/2 | North Moravia |
Přebor oblasti ZS 3B dvojic 24. 3. 2018, 09.30 – 24. 3. 2018, 22.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Match table | Team [2] | 3-cushion | North Moravia |
Přebor oblasti MS 3B jednotlivců 31. 3. 2018, 10.00 – 1. 4. 2018, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | 3-cushion | North Moravia |
Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci 28. 4. 2018, 10.00 – 29. 4. 2018, 00.00 Vital Sports z.s. | Match table | 1-cushion | North Moravia |
Krajsky přebor Kádr52/2 12. 5. 2018, 10.00 – 13. 5. 2018, 16.00 Billiard club Bohumín z.s. | Small table | Balkline 52/2 | North Moravia |
Krajský přebor v jednobandu 16. 6. 2018, 10.00 – 17. 6. 2018, 16.00 Billiard club Bohumín z.s. | Small table | 1-cushion | North Moravia |
Central Moravia (3)
Přebor jednotlivců STM oblast 21. 10. 2017, 09.00 – 21. 10. 2017, 18.00 Kulečníkový klub Zlín z.s. | Small table | Free game | Central Moravia |
Přebor jednotlivců STM oblast 16. 12. 2017, 09.00 – 16. 12. 2017, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | Central Moravia |
Přebor jednotlivců STM oblast 26. 5. 2018, 10.00 – 26. 5. 2018, 18.00 Kulečníkový klub Zlín z.s. | Small table | 1-cushion | Central Moravia |