Tournaments
Czech republic (17)
VS MČR kádr 47/2 10. 10. 2014, 14.00 – 12. 10. 2014, 16.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Match table | Balkline 47/2 | Czech republic |
VS MČR kádr 71/2 24. 10. 2014, 16.00 – 26. 10. 2014, 16.00 BC VÍTKOV Prague s.r.o | Match table | Balkline 71/2 | Czech republic |
MS MČR Volná hra 7. 11. 2014, 16.00 – 9. 11. 2014, 16.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Small table | Free game | Czech republic |
VS MČR 1B 15. 11. 2014, 10.00 – 16. 11. 2014, 16.00 AKK Brno, z.s. | Match table | 1-cushion | Czech republic |
VS Junioři MČR | Kvalifikace ME Brandenburg 22. 11. 2014, 10.00 – 22. 11. 2014, 20.00 BC VÍTKOV Prague s.r.o | Match table | Free game | Czech republic |
VS Junioři 1B 13. 12. 2014, 10.00 – 13. 12. 2014, 20.00 BC VÍTKOV Prague s.r.o | Match table | 1-cushion | Czech republic |
VS Junioři 3B 14. 12. 2014, 10.00 – 14. 12. 2014, 20.00 BC VÍTKOV Prague s.r.o | Match table | 3-cushion | Czech republic |
3B Družstva - čtyrčlenná 16. 1. 2015, 10.00 – 18. 1. 2015, 14.00 AKK Brno, z.s. | Match table | Team [4] | 3-cushion | Czech republic |
MS MČR Jednoband 31. 1. 2015, 16.00 – 1. 2. 2015, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | 1-cushion | Czech republic |
MS MČR Kádr 52/1 13. 2. 2015, 16.00 – 15. 2. 2015, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | Balkline 52/1 | Czech republic |
VS MČR Volná hra 27. 2. 2015, 16.00 – 1. 3. 2015, 16.00 BC VÍTKOV Prague s.r.o | Match table | Free game | Czech republic |
VS MČR Trojband 13. 3. 2015, 16.00 – 15. 3. 2015, 16.00 Billiard club Kladno | Match table | 3-cushion | Czech republic |
MS MČR Kádr 52/2 3. 4. 2015, 16.00 – 5. 4. 2015, 14.00 BC LakoPlast spolek | Small table | Balkline 52/2 | Czech republic |
Finále EXTRALIGA 3B Club Teams 8. 5. 2015, 16.00 – 10. 5. 2015, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Match table | Team [2] | 3-cushion | Czech republic |
VS MČR Kádr 47/1 15. 5. 2015, 16.00 – 17. 5. 2015, 16.00 BC VÍTKOV Prague s.r.o | Match table | Balkline 47/1 | Czech republic |
Finále MČR 3B MS Družstva 22. 5. 2015, 16.00 – 24. 5. 2015, 15.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Small table | Team [3] | 3-cushion | Czech republic |
MS MČR Trojband 29. 5. 2015, 16.00 – 31. 5. 2015, 14.00 TJ Slovan Broumov SK Billiard Club | Small table | 3-cushion | Czech republic |
Bohemia (1)
Oblastní přebory Sev. oblasti 18. 4. 2015, 22.00 – 18. 4. 2015, 22.00 1. Karambol klub Chomutov | Small table | 1-cushion | Bohemia |
North Bohemia (3)
Severočeská přebory jednotlivců 21. 3. 2015, 09.30 – 21. 3. 2015, 22.00 1. Karambol klub Chomutov | Small table | Free game | North Bohemia |
Severočeské oblastní přebory 16. 5. 2015, 09.30 – 16. 5. 2015, 22.00 BC AJETO Nový Bor, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia |
Severočeská oblast jednotlivců otevřené 23. 5. 2015, 09.30 – 23. 5. 2015, 22.00 TJ Billiard Club Most z.s. | Small table | 3-cushion | North Bohemia |
Central Bohemia (3)
Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS 27. 12. 2014, 11.00 – 27. 12. 2014, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Small table | 3-cushion | Central Bohemia |
Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS 4. 4. 2015, 09.00 – 4. 4. 2015, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Small table | 1-cushion | Central Bohemia |
Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS 8. 5. 2015, 09.00 – 8. 5. 2015, 21.00 TJ Sokol Žižkov | Small table | Balkline 52/2 | Central Bohemia, Western Bohemia |
Eastern Bohemia (10)
Přebor VČO 2.tř. 18. 4. 2015, 09.00 – 18. 4. 2015, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3,tř. 19. 4. 2015, 09.00 – 19. 4. 2015, 18.00 TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO K52/2 2.tř. 25. 4. 2015, 09.00 – 25. 4. 2015, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO K52/2 3.tř. 25. 4. 2015, 09.00 – 25. 4. 2015, 18.00 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Oblastní přebor VČO 1B 2. 5. 2015, 09.00 – 2. 5. 2015, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebory VČO 2.tř. 1B 2. 5. 2015, 09.00 – 2. 5. 2015, 18.00 TJ Slovan Broumov SK Billiard Club | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebory VČO 3.tř. 1B 2. 5. 2015, 09.00 – 2. 5. 2015, 18.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 1.tř. 1B 3. 5. 2015, 09.00 – 3. 5. 2015, 18.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Oblastní přebor VČO 3B. 16. 5. 2015, 09.00 – 16. 5. 2015, 18.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Match table | 3-cushion | Eastern Bohemia |
Oblastní přebor VČO 3B 23. 5. 2015, 09.00 – 23. 5. 2015, 18.00 TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou | Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia |
Western Bohemia (1)
Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS 8. 5. 2015, 09.00 – 8. 5. 2015, 21.00 TJ Sokol Žižkov | Small table | Balkline 52/2 | Central Bohemia, Western Bohemia |
South Moravia (4)
JM - přebor VH 25. 4. 2015, 10.00 – 25. 4. 2015, 23.30 SK Billiard Žarošice | Small table | Free game | South Moravia |
JM - Přebor kádr 26. 4. 2015, 10.00 – 26. 4. 2015, 23.55 AKK Brno, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
JM - Přebor 1B 9. 5. 2015, 10.00 – 9. 5. 2015, 23.55 SKK Vedra Slatina | Small table | 1-cushion | South Moravia |
JM - Přebor 3B 16. 5. 2015, 10.00 – 16. 5. 2015, 23.55 AKK Brno, z.s. | Small table | 3-cushion | South Moravia |
North Moravia (2)
SM - Přebor jednotlivců 3B 28. 3. 2015, 10.00 – 28. 3. 2015, 20.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | 3-cushion | North Moravia |
SM - Přebor jednotlivců 52/2 30. 5. 2015, 10.00 – 30. 5. 2015, 18.00 Billiard club Bohumín z.s. | Small table | Balkline 52/2 | North Moravia |
Central Moravia (7)
jednotlivci středomoravská oblast 4. 10. 2014, 09.00 – 4. 10. 2014, 18.00 Kulečníkový klub Zlín z.s. | Small table | Free game | Central Moravia |
Přebor jednotlivců MS 1 GP 1. 11. 2014, 09.00 – 1. 11. 2014, 18.00 BC Kroměříž z.s. | Small table | 3-cushion | Central Moravia |
Přebor jednotlivců oblasti 15. 11. 2014, 09.00 – 15. 11. 2014, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | Central Moravia |
2GP Přebor střed. oblasti 14. 12. 2014, 09.00 – 14. 12. 2014, 18.00 BILLARD CLUB Olomouc, z.s. | Small table | 3-cushion | Central Moravia |
Přebor jednotlivců střed. oblasti 10. 1. 2015, 09.00 – 10. 1. 2015, 18.00 BC Kroměříž z.s. | Small table | 1-cushion | Central Moravia |
Přebor jednotlivců střed. oblasti 24. 1. 2015, 09.00 – 24. 1. 2015, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Match table | 3-cushion | Central Moravia |
3 GP jednotlivci střed. oblasti 14. 2. 2015, 09.00 – 14. 2. 2015, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | 3-cushion | Central Moravia |