Tournaments

Czech republic (14)

  VS MČR VH
25. 10. 2013, 10.00 – 27. 10. 2013, 16.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Match table | Free game | Czech republic
  MS MČR Kádr 52/1
3. 1. 2014, 10.00 – 5. 1. 2014, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | Balkline 52/1 | Czech republic
  VS MČR Kádr 47/2
17. 1. 2014, 10.00 – 19. 1. 2014, 16.00
AKK Brno, z.s.
Match table | Balkline 47/2 | Czech republic
  MS MČR Kádr 52/2
31. 1. 2014, 16.00 – 2. 2. 2014, 16.00
Billiard club Bohumín z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Czech republic
  VS MČR 1B - junioři
15. 2. 2014, 10.00 – 15. 2. 2014, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Match table | 1-cushion | Czech republic
  VS MČR 3B - junioři
16. 2. 2014, 10.00 – 16. 2. 2014, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Match table | 3-cushion | Czech republic
  VS MČR 3B - AKK Brno
22. 2. 2014, 10.00 – 23. 2. 2014, 16.00
AKK Brno, z.s.
Match table | 3-cushion | Czech republic
  MS MČR VH
8. 3. 2014, 10.00 – 9. 3. 2014, 16.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Small table | Free game | Czech republic
  VS MČR Kádr 47/1
14. 3. 2014, 10.00 – 16. 3. 2014, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Match table | Balkline 47/1 | Czech republic
  MS MČR 1B
22. 3. 2014, 10.00 – 23. 3. 2014, 16.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Small table | 1-cushion | Czech republic
  Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
5. 4. 2014, 10.00 – 6. 4. 2014, 16.00
AKK Brno, z.s.
Match table | Team [2] | 3-cushion | Czech republic
  MS MČR 3B
19. 4. 2014, 11.00 – 20. 4. 2014, 18.00
AKK Brno, z.s.
Small table | 3-cushion | Czech republic
  VS MČR Kádr 71/2
16. 5. 2014, 10.00 – 18. 5. 2014, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Match table | Balkline 71/2 | Czech republic
  VS MČR 1B
5. 6. 2014, 10.00 – 8. 6. 2014, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Match table | 1-cushion | Czech republic

Bohemia (4)

VČO Přebor 3.třídy K52/2
11. 5. 2014, 09.00 – 11. 5. 2014, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Small table | Balkline 52/2 | Bohemia
  MS MČR 3B - družstva
24. 5. 2014, 10.00 – 25. 5. 2014, 16.00
Billiard club Kladno
Small table | Team [3] | 3-cushion | Bohemia
  MS MČR 1B - Junioři
7. 6. 2014, 09.00 – 7. 6. 2014, 12.30
TJ Starý Harcov Liberec
Small table | 1-cushion | Bohemia
  MS MČR 3B - Junioři
7. 6. 2014, 14.00 – 7. 6. 2014, 17.30
TJ Starý Harcov Liberec
Small table | 3-cushion | Bohemia

North Bohemia (2)

Přebor SČ v kádru 52/2
29. 3. 2014, 09.00 – 29. 3. 2014, 21.00
BC AJETO Nový Bor, z.s.
Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia
Přebor SČ ve volné hře
6. 4. 2014, 09.00 – 6. 4. 2014, 21.00
TJ Start Újezdeček z.s.
Small table | Free game | North Bohemia

Eastern Bohemia (10)

VČO Přebor 3.třídy VH
26. 4. 2014, 09.00 – 26. 4. 2014, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Small table | Free game | Eastern Bohemia
VČO Přebor 2.třídy VH
27. 4. 2014, 09.00 – 27. 4. 2014, 18.00
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
Small table | Free game | Eastern Bohemia
VČO Přebor MS-3B
3. 5. 2014, 09.00 – 3. 5. 2014, 20.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia
VČO Přebor 2.třídy K52/2
10. 5. 2014, 09.00 – 10. 5. 2014, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
VČO Přebor 1.třídy K52/2
11. 5. 2014, 09.00 – 11. 5. 2014, 18.00
TJ Tesla Pardubice
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
VČO Přebor 1.třídy 1B
17. 5. 2014, 09.00 – 17. 5. 2014, 18.00
TJ Starý Harcov Liberec
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
VČO Přebor 2.třídy 1B
17. 5. 2014, 09.00 – 17. 5. 2014, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
VČO Přebor 3.třídy 1B
17. 5. 2014, 09.00 – 17. 5. 2014, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
VČO Přebor 1.třídy VH
24. 5. 2014, 09.00 – 24. 5. 2014, 18.00
TJ Náchod
Small table | Free game | Eastern Bohemia
VČO Přebor VS-3B
31. 5. 2014, 09.00 – 31. 5. 2014, 20.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Match table | 3-cushion | Eastern Bohemia

South Moravia (4)

Prebor JM kraje v jednobandu
12. 4. 2014, 10.00 – 12. 4. 2014, 23.30
AKK Brno, z.s.
Small table | 1-cushion | South Moravia
Přebor JM ve volné hře
13. 4. 2014, 00.00 – 13. 4. 2014, 23.00
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
Small table | Free game | South Moravia
Přebor JM v 3B
10. 5. 2014, 00.00 – 10. 5. 2014, 00.00
K.P.K. Vyškov
Small table | 3-cushion | South Moravia
Přebor JM v kádru 52/2
24. 5. 2014, 10.00 – 24. 5. 2014, 23.00
SKK Vedra Slatina
Small table | Balkline 52/2 | South Moravia

North Moravia (3)

Přebor SM v trojbandu
15. 2. 2014, 10.00 – 15. 2. 2014, 18.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 3-cushion | North Moravia
SM přebor - kádr 52/2
3. 5. 2014, 09.00 – 4. 5. 2014, 20.00
Billiard club Bohumín z.s.
Small table | Balkline 52/2 | North Moravia
SM přebor - 1B
31. 5. 2014, 10.00 – 31. 5. 2014, 18.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 1-cushion | North Moravia

Central Moravia (6)

StM MS VH jednotlivci
7. 12. 2013, 09.00 – 7. 12. 2013, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Small table | Free game | Central Moravia
StM MS 3B jednotlivci
18. 1. 2014, 09.00 – 18. 1. 2014, 19.00
BC Kroměříž z.s.
Small table | 3-cushion | Central Moravia
StM MS Kádr jednotlivci
26. 1. 2014, 09.00 – 26. 1. 2014, 19.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Central Moravia
MS přebor v jednobandu
16. 3. 2014, 09.00 – 16. 3. 2014, 19.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Small table | 1-cushion | Central Moravia
Stm VS 3b jednotlivci
12. 4. 2014, 09.00 – 12. 4. 2014, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Match table | 3-cushion | Central Moravia
přebor Střm 3b-družstva
10. 5. 2014, 09.00 – 10. 5. 2014, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Small table | Team [3] | 3-cushion | Central Moravia