Tournaments

Czech republic (21)

Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
4. 2. 2011, 12.00 – 6. 2. 2011, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Match table | 3-cushion | Czech republic
Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina D
4. 2. 2011, 12.00 – 6. 2. 2011, 16.00
Billiard club Kladno
Match table | 3-cushion | Czech republic
Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
4. 2. 2011, 12.00 – 6. 2. 2011, 16.00
SK Billard Centrum Praha, z.s.
Match table | 3-cushion | Czech republic
Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
4. 2. 2011, 16.00 – 6. 2. 2011, 16.00
AKK Brno, z.s.
Match table | 3-cushion | Czech republic
  Mistrovství České republiky v jednobandu
12. 2. 2011, 10.00 – 13. 2. 2011, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Match table | 1-cushion | Czech republic
Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
18. 2. 2011, 12.00 – 20. 2. 2011, 17.00
Billiard club Kladno
Match table | 3-cushion | Czech republic
Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
18. 2. 2011, 12.00 – 20. 2. 2011, 17.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Match table | 3-cushion | Czech republic
  Mistrovství České republiky juniorů - volná hra
26. 2. 2011, 10.00 – 26. 2. 2011, 20.00
AKK Brno, z.s.
Match table | Free game | Czech republic
  Mistrovství České republiky juniorů v kádru 47/2
26. 2. 2011, 10.00 – 26. 2. 2011, 23.00
AKK Brno, z.s.
Match table | Balkline 47/2 | Czech republic
  Mistrovství České republiky na velkém stole v kádru 47/2
5. 3. 2011, 10.00 – 6. 3. 2011, 16.00
AKK Brno, z.s.
Match table | Balkline 47/2 | Czech republic
JM přebor ve volné hře
19. 3. 2011, 10.00 – 19. 3. 2011, 20.00
TJ Sokol Otnice
Small table | Free game | Czech republic
  Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
25. 3. 2011, 16.00 – 27. 3. 2011, 17.00
AKK Brno, z.s.
Match table | 3-cushion | Czech republic
  Mistrovství České republiky v kádru 71/2
1. 4. 2011, 18.00 – 3. 4. 2011, 16.00
SK Billard Centrum Praha, z.s.
Match table | Balkline 71/2 | Czech republic
  Play Off 1. ligy - MČR družstev TD-MS
16. 4. 2011, 10.00 – 17. 4. 2011, 17.00
BC LakoPlast spolek
Small table | Team [3] | Free game, Balkline 52/2, 1-cushion | Czech republic
  Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
23. 4. 2011, 10.00 – 24. 4. 2011, 17.00
TJ Start Újezdeček z.s.
Small table | Free game | Czech republic
  Mistrovství České republiky kadetů ve volné hře
30. 4. 2011, 10.00 – 30. 4. 2011, 18.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Small table | Free game | Czech republic
  Mistrovství České republiky ve volné hře
6. 5. 2011, 16.00 – 8. 5. 2011, 16.00
SK Billiard Žarošice
Match table | Free game | Czech republic
  Mistrovství České republiky v kádru 52/2
13. 5. 2011, 16.00 – 15. 5. 2011, 15.00
TJ Start Újezdeček z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Czech republic
  Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
21. 5. 2011, 10.00 – 22. 5. 2011, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 1-cushion | Czech republic
  Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
11. 6. 2011, 10.00 – 12. 6. 2011, 17.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | Team [3] | 3-cushion | Czech republic
  Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
17. 6. 2011, 10.00 – 19. 6. 2011, 18.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Small table | 3-cushion | Czech republic

Eastern Bohemia (11)

Přebor VČO 2.třída volná
30. 4. 2011, 09.00 – 30. 4. 2011, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Small table | Free game | Eastern Bohemia
Přebor VČO 3.třída volná
30. 4. 2011, 09.00 – 30. 4. 2011, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Small table | Free game | Eastern Bohemia
Přebor VČO 2.třída kádr
7. 5. 2011, 09.00 – 7. 5. 2011, 18.00
TJ Starý Harcov Liberec
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
Přebor VČO kádr
7. 5. 2011, 09.00 – 7. 5. 2011, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
Přebor VČO 1B
8. 5. 2011, 09.00 – 8. 5. 2011, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO 3.třída kádr
8. 5. 2011, 09.00 – 8. 5. 2011, 18.00
TJ Náchod
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
Přebor VČO 2 třída 1B
14. 5. 2011, 09.00 – 14. 5. 2011, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO 1.třída 1B
14. 5. 2011, 09.00 – 14. 5. 2011, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO 3.třída 1B
15. 5. 2011, 09.00 – 15. 5. 2011, 18.00
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO 3B - malý stůl
21. 5. 2011, 09.00 – 21. 5. 2011, 18.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO 3B velký stůl
4. 6. 2011, 09.00 – 4. 6. 2011, 20.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Match table | 3-cushion | Eastern Bohemia

Moravia (1)

přebor oblasti
19. 2. 2011, 10.00 – 19. 2. 2011, 08.00
Small table | Balkline 52/2 | Moravia

South Moravia (2)

Oblastní přebor JMo Jednoband
23. 4. 2011, 10.00 – 24. 4. 2011, 20.00
TJ Sokol Otnice
Small table | 1-cushion | South Moravia
Oblastní přebor JMo Trojband
14. 5. 2011, 10.00 – 14. 5. 2011, 20.00
SKK Vedra Slatina
Small table | 3-cushion | South Moravia

Central Moravia (3)

Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
29. 1. 2011, 10.00 – 29. 1. 2011, 18.00
BC Kroměříž z.s.
Small table | Free game | Central Moravia
Oblastní přebor Stř. M. - 3B
5. 3. 2011, 09.00 – 5. 3. 2011, 18.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Small table | 3-cushion | Central Moravia
Přebor Středomoravského kraje v 1B
16. 4. 2011, 09.00 – 16. 4. 2011, 17.00
Billiard club Šumperk
Small table | 1-cushion | Central Moravia