Tournaments

Czech republic (10)

  Finále MR, trojband
29. 3. 2008, 00.00 – 29. 3. 2008, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Small table | Team [3] | 3-cushion | Czech republic
  Finále MR, klasické disciplíny
5. 4. 2008, 00.00 – 5. 4. 2008, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Small table | Team [3] | Free game, Balkline 52/2, 1-cushion | Czech republic
  MČR Volná hra
12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Small table | Free game | Czech republic
  MČR Trojband
19. 4. 2008, 00.00 – 19. 4. 2008, 00.00
TJ Sokol Otnice
Small table | 3-cushion | Czech republic
  MČR Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 – 26. 4. 2008, 00.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Small table | Balkline 52/2 | Czech republic
  MČR Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 – 3. 5. 2008, 00.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Small table | 1-cushion | Czech republic
  Play Off Extraligy družstev v trojbandu
9. 5. 2008, 00.00 – 9. 5. 2008, 00.00
SK Billard Centrum Praha, z.s.
Match table | Team [4] | 3-cushion | Czech republic
  MČR dvojic v trojbandu
24. 5. 2008, 00.00 – 24. 5. 2008, 00.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Match table | Team [2] | 3-cushion | Czech republic
  MČR Volná hra, kadeti
31. 5. 2008, 00.00 – 31. 5. 2008, 00.00
Small table | Free game | Czech republic
  MČR juniorů v trojbandu
14. 6. 2008, 08.00 – 14. 6. 2008, 08.00
SK Kulečník Ústí nad Labem
Match table | 3-cushion | Czech republic

North Bohemia (3)

Oblastní přebor Kádr 52/2
10. 5. 2008, 00.00 – 10. 5. 2008, 00.00
BC LakoPlast spolek
Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia
Oblastní přebor trojband
24. 5. 2008, 00.00 – 24. 5. 2008, 00.00
TJ Billiard Club Most z.s.
Small table | 3-cushion | North Bohemia
Oblastní přebor volná hra II.třída
7. 6. 2008, 00.00 – 7. 6. 2008, 00.00
TJ Start Újezdeček z.s.
Small table | Free game | North Bohemia

Eastern Bohemia (6)

Přebor VČO - kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
Přebor VČO - 1B
13. 4. 2008, 00.00 – 13. 4. 2008, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
Přebor 2. a 3.třídy - volná hra
20. 4. 2008, 00.00 – 20. 4. 2008, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Small table | Free game | Eastern Bohemia
Přebor 2. a 3.třídy - kádr 52/2
3. 5. 2008, 00.00 – 3. 5. 2008, 00.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia
Přebor 2. a 3.třídy - 1B
4. 5. 2008, 00.00 – 4. 5. 2008, 00.00
TJ Náchod
Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia
Přebor VČO na VS - 3B
17. 5. 2008, 00.00 – 17. 5. 2008, 00.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Match table | 3-cushion | Eastern Bohemia

South Moravia (10)

I.třída Kádr 52/2
29. 3. 2008, 00.00 – 29. 3. 2008, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Small table | Balkline 52/2 | South Moravia
I.třída Volná Hra
30. 3. 2008, 00.00 – 30. 3. 2008, 00.00
TJ Sokol Otnice
Small table | Free game | South Moravia
II.třída Volná Hra
5. 4. 2008, 00.00 – 5. 4. 2008, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Small table | Free game | South Moravia
III. IV.třída Volná Hra
5. 4. 2008, 00.00 – 5. 4. 2008, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Small table | Free game | South Moravia
II. III. IV.třída Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Small table | Balkline 52/2 | South Moravia
Oblastní přebor Volná Hra
12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Small table | Free game | South Moravia
Oblastní přebor Kádr 52/2
13. 4. 2008, 00.00 – 13. 4. 2008, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Small table | Balkline 52/2 | South Moravia
Turnaj hráčů do GP 3,00 Volná Hra
26. 4. 2008, 00.00 – 26. 4. 2008, 00.00
Billiardový Klub Rosice z.s.
Small table | Free game | South Moravia
Oblastní přebor Jednoband
10. 5. 2008, 00.00 – 10. 5. 2008, 00.00
TJ Sokol Otnice
Small table | 1-cushion | South Moravia
Oblastní přebor Trojband
17. 5. 2008, 00.00 – 17. 5. 2008, 00.00
TJ Sokol Otnice
Small table | 3-cushion | South Moravia

North Moravia (2)

Přebor 1. a 2. třídy VH
26. 4. 2008, 00.00 – 26. 4. 2008, 00.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Small table | Free game | North Moravia
Přebor 1. a 2. třídy K
17. 5. 2008, 00.00 – 17. 5. 2008, 00.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Small table | Balkline 52/2 | North Moravia

Central Moravia (4)

Krajský přebor kádr 52/2
8. 12. 2007, 08.00 – 8. 12. 2007, 08.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Small table | Balkline 52/2 | Central Moravia
Krajský přebor volná hra
5. 1. 2008, 00.00 – 5. 1. 2008, 00.00
BC Kroměříž z.s.
Small table | Free game | Central Moravia
Krajský přebor 3B
26. 1. 2008, 00.00 – 26. 1. 2008, 00.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Small table | 3-cushion | Central Moravia
Krajský přebor 1B
9. 2. 2008, 00.00 – 9. 2. 2008, 00.00
Billiard club Šumperk
Small table | 1-cushion | Central Moravia