Tournaments
Czech republic (11)
Mistrovství ČR kadetů (SK BC Praha) 25. 3. 2000, 00.00 – 26. 3. 2000, 00.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Small table | Free game | Czech republic |
Mistrovství ČR seniorů (Kulečník Prostějov) 1. 4. 2000, 00.00 – 2. 4. 2000, 00.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | Free game | Czech republic |
Mistrovství ČR juniorů (SKP Ústí n.L.) 8. 4. 2000, 00.00 – 9. 4. 2000, 00.00 BC LakoPlast spolek | Small table | Free game | Czech republic |
Mistrovství ČR seniorů (Tesla Pardubice) 14. 4. 2000, 00.00 – 16. 4. 2000, 00.00 TJ Tesla Pardubice | Small table | 1-cushion | Czech republic |
Mistrovství ČR (SK BC PRAHA) 27. 4. 2000, 00.00 – 29. 4. 2000, 00.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Match table | 3-cushion | Czech republic |
Mistrovství ČR juniorů (Bižu Jablonec n/N) 29. 4. 2000, 00.00 – 30. 4. 2000, 00.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Small table | Balkline 52/2 | Czech republic |
Mistrovství ČR seniorů (BC BOHUMÍN) 5. 5. 2000, 00.00 – 7. 5. 2000, 00.00 Billiard club Bohumín z.s. | Small table | Balkline 52/2 | Czech republic |
MR juniorů (JABLONEC N.N.) 5. 5. 2000, 00.00 – 6. 5. 2000, 00.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Match table | Free game | Czech republic |
MR juniorů (JABLONEC N.N.) 6. 5. 2000, 00.00 – 7. 5. 2000, 00.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Match table | Balkline 47/2 | Czech republic |
MR juniorů (JABLONEC N.N.) 13. 5. 2000, 00.00 – 14. 5. 2000, 00.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Match table | 3-cushion | Czech republic |
Mistrovství ČR seniorů (HRADEC KRÁLOVÉ) 19. 5. 2000, 00.00 – 21. 5. 2000, 00.00 TJ Sokol Hradec Králové | Small table | 3-cushion | Czech republic |
North Bohemia (5)
Přebor SČ (Severočeská oblast) 6. 6. 2000, 00.00 – 6. 6. 2000, 00.00 | Small table | Free game | North Bohemia |
Přebor SČ (Severočeská oblast) 6. 6. 2000, 00.00 – 6. 6. 2000, 00.00 | Small table | Balkline 52/2 | North Bohemia |
Přebor SČ (Severočeská oblast) 6. 6. 2000, 00.00 – 6. 6. 2000, 00.00 | Small table | 1-cushion | North Bohemia |
Přebor SČ (Severočeská oblast) 6. 6. 2000, 00.00 – 6. 6. 2000, 00.00 | Small table | 3-cushion | North Bohemia |
Přebor SČ - 2.třída (Severočeská oblast) 6. 6. 2000, 00.00 – 6. 6. 2000, 00.00 | Small table | Free game | North Bohemia |
Central Bohemia (4)
Přebor Stř.Č. (Středočeská oblast) 15. 6. 2000, 00.00 – 15. 6. 2000, 00.00 | Small table | Free game | Central Bohemia |
Přebor Stř.Č. (Středočeská oblast) 15. 6. 2000, 00.00 – 15. 6. 2000, 00.00 | Small table | 1-cushion | Central Bohemia |
Přebor Stř.Č. (Středočeská oblast) 15. 6. 2000, 00.00 – 15. 6. 2000, 00.00 | Small table | Balkline 52/2 | Central Bohemia |
Přebor Stř.Č. (Středočeská oblast) 15. 6. 2000, 00.00 – 15. 6. 2000, 00.00 | Small table | 3-cushion | Central Bohemia |
Eastern Bohemia (5)
Přebor VČO (Tesla Pardubice) 1. 4. 2000, 00.00 – 1. 4. 2000, 00.00 TJ Tesla Pardubice | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO II.třídy (Loko Pardubice) 1. 4. 2000, 00.00 – 1. 4. 2000, 00.00 Lokomotiva Pardubice | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Soutěž VČO (Hronov) 1. 4. 2000, 00.00 – 1. 4. 2000, 00.00 TJ HRONOV | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO (BC Hradec Králové) 8. 4. 2000, 00.00 – 8. 4. 2000, 00.00 TJ Sokol Hradec Králové | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO (Liberec) 15. 4. 2000, 00.00 – 15. 4. 2000, 00.00 TJ Starý Harcov Liberec | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Western Bohemia (2)
Přebor ZČ (Západočeská oblast) 12. 6. 2000, 00.00 – 12. 6. 2000, 00.00 | Small table | Balkline 52/2 | Western Bohemia |
Přebor ZČ (Západočeská oblast) 12. 6. 2000, 00.00 – 12. 6. 2000, 00.00 | Small table | 3-cushion | Western Bohemia |
South Moravia (16)
Přebor JM (Prostějov) 11. 3. 2000, 00.00 – 12. 3. 2000, 00.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | Free game | South Moravia, Central Moravia |
Přebor I.třídy JM (Brno) 11. 3. 2000, 00.00 – 11. 3. 2000, 00.00 AKK Brno, z.s. | Small table | Free game | South Moravia |
Přebor JM (Znojmo) 18. 3. 2000, 00.00 – 19. 3. 2000, 00.00 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
Přebor I.třídy JM (Ponětovice) 25. 3. 2000, 00.00 – 25. 3. 2000, 00.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
Přebor II.třídy JM (Žarošice) 1. 4. 2000, 00.00 – 1. 4. 2000, 00.00 SK Billiard Žarošice | Small table | Free game | South Moravia |
Přebor JM, skup.A (Znojmo) 8. 4. 2000, 00.00 – 9. 4. 2000, 00.00 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Small table | 1-cushion | South Moravia |
Přebor JM, skup.B (Znojmo) 8. 4. 2000, 00.00 – 9. 4. 2000, 00.00 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Small table | 1-cushion | South Moravia |
Přebor JM, skup.C (Znojmo) 8. 4. 2000, 00.00 – 9. 4. 2000, 00.00 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Small table | 1-cushion | South Moravia |
Přebor JM, finále (Znojmo) 8. 4. 2000, 00.00 – 9. 4. 2000, 00.00 Billiard Club Sokol Znojmo, z.s. | Small table | 1-cushion | South Moravia |
Přebor II.třídy JM (Žarošice) 15. 4. 2000, 00.00 – 15. 4. 2000, 00.00 SK Billiard Žarošice | Small table | Balkline 52/2 | South Moravia |
Přebor III.třídy JM (Nové Město n/M) 22. 4. 2000, 00.00 – 22. 4. 2000, 00.00 BC Nové Město na Moravě | Small table | Free game | South Moravia |
Přebor JM - kvalifikace A (Billard Brno) 29. 4. 2000, 00.00 – 30. 4. 2000, 00.00 AKK Brno, z.s. | Small table | 3-cushion | South Moravia |
Přebor JM - kvalifikace B (Billard Brno) 29. 4. 2000, 00.00 – 30. 4. 2000, 00.00 AKK Brno, z.s. | Small table | 3-cushion | South Moravia |
Přebor JM - kvalifikace C (Billard Brno) 29. 4. 2000, 00.00 – 30. 4. 2000, 00.00 AKK Brno, z.s. | Small table | 3-cushion | South Moravia |
Přebor JM - kvalifikace D (Billard Brno) 29. 4. 2000, 00.00 – 30. 4. 2000, 00.00 AKK Brno, z.s. | Small table | 3-cushion | South Moravia |
Přebor JM - finále (Billard Brno) 29. 4. 2000, 00.00 – 30. 4. 2000, 00.00 AKK Brno, z.s. | Small table | 3-cushion | South Moravia |
North Moravia (5)
Přebor SM (Severomoravská oblast) 21. 5. 2000, 00.00 – 21. 5. 2000, 00.00 | Small table | Balkline 52/2 | North Moravia |
Přebor SM (Severomoravská oblast) 21. 5. 2000, 00.00 – 21. 5. 2000, 00.00 | Small table | Free game | North Moravia |
Přebor 1.třídy (Severomoravská oblast) 21. 5. 2000, 00.00 – 21. 5. 2000, 00.00 | Small table | Balkline 52/2 | North Moravia |
Přebor SM (Severomoravská oblast) 21. 5. 2000, 00.00 – 21. 5. 2000, 00.00 | Small table | 1-cushion | North Moravia |
Přebor SM (Severomoravská oblast) 21. 5. 2000, 00.00 – 21. 5. 2000, 00.00 | Small table | 3-cushion | North Moravia |
Central Moravia (5)
Přebor Stř.M. (Olomouc) 11. 3. 2000, 00.00 – 11. 3. 2000, 00.00 BILLARD CLUB Olomouc, z.s. | Small table | Free game | Central Moravia |
Přebor JM (Prostějov) 11. 3. 2000, 00.00 – 12. 3. 2000, 00.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | Free game | South Moravia, Central Moravia |
Přebor Stř.M. (Zlín) 18. 3. 2000, 00.00 – 18. 3. 2000, 00.00 Kulečníkový klub Zlín z.s. | Small table | Balkline 52/2 | Central Moravia |
Přebor Stř.M. (Olomouc) 25. 3. 2000, 00.00 – 25. 3. 2000, 00.00 BILLARD CLUB Olomouc, z.s. | Small table | 1-cushion | Central Moravia |
Přebor Stř.M. (Přerov) 1. 4. 2000, 00.00 – 1. 4. 2000, 00.00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | Small table | 3-cushion | Central Moravia |