Turnaje
Česká republika (14)
VS MČR VH 25. 10. 2013, 10.00 – 27. 10. 2013, 16.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Závodní stůl | Volná hra | Česká republika |
MS MČR Kádr 52/1 3. 1. 2014, 10.00 – 5. 1. 2014, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika |
VS MČR Kádr 47/2 17. 1. 2014, 10.00 – 19. 1. 2014, 16.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika |
MS MČR Kádr 52/2 31. 1. 2014, 16.00 – 2. 2. 2014, 16.00 Billiard club Bohumín z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika |
VS MČR 1B - junioři 15. 2. 2014, 10.00 – 15. 2. 2014, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Jednoband | Česká republika |
VS MČR 3B - junioři 16. 2. 2014, 10.00 – 16. 2. 2014, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
VS MČR 3B - AKK Brno 22. 2. 2014, 10.00 – 23. 2. 2014, 16.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
MS MČR VH 8. 3. 2014, 10.00 – 9. 3. 2014, 16.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Malý stůl | Volná hra | Česká republika |
VS MČR Kádr 47/1 14. 3. 2014, 10.00 – 16. 3. 2014, 16.00 BC VÍTKOV Prague s.r.o | Závodní stůl | Kádr 47/1 | Česká republika |
MS MČR 1B 22. 3. 2014, 10.00 – 23. 3. 2014, 16.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Malý stůl | Jednoband | Česká republika |
Finále EXTRALIGA 3B Club Teams 5. 4. 2014, 10.00 – 6. 4. 2014, 16.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika |
MS MČR 3B 19. 4. 2014, 11.00 – 20. 4. 2014, 18.00 AKK Brno, z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
VS MČR Kádr 71/2 16. 5. 2014, 10.00 – 18. 5. 2014, 16.00 BC VÍTKOV Prague s.r.o | Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika |
VS MČR 1B 5. 6. 2014, 10.00 – 8. 6. 2014, 16.00 BC VÍTKOV Prague s.r.o | Závodní stůl | Jednoband | Česká republika |
Čechy (4)
VČO Přebor 3.třídy K52/2 11. 5. 2014, 09.00 – 11. 5. 2014, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Malý stůl | Kádr 52/2 | Čechy |
MS MČR 3B - družstva 24. 5. 2014, 10.00 – 25. 5. 2014, 16.00 Billiard club Kladno | Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Čechy |
MS MČR 1B - Junioři 7. 6. 2014, 09.00 – 7. 6. 2014, 12.30 TJ Starý Harcov Liberec | Malý stůl | Jednoband | Čechy |
MS MČR 3B - Junioři 7. 6. 2014, 14.00 – 7. 6. 2014, 17.30 TJ Starý Harcov Liberec | Malý stůl | Trojband | Čechy |
Severní Čechy (2)
Přebor SČ v kádru 52/2 29. 3. 2014, 09.00 – 29. 3. 2014, 21.00 BC AJETO Nový Bor, z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy |
Přebor SČ ve volné hře 6. 4. 2014, 09.00 – 6. 4. 2014, 21.00 TJ Start Újezdeček z.s. | Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy |
Východní Čechy (10)
VČO Přebor 3.třídy VH 26. 4. 2014, 09.00 – 26. 4. 2014, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
VČO Přebor 2.třídy VH 27. 4. 2014, 09.00 – 27. 4. 2014, 18.00 Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
VČO Přebor MS-3B 3. 5. 2014, 09.00 – 3. 5. 2014, 20.00 TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou | Malý stůl | Trojband | Východní Čechy |
VČO Přebor 2.třídy K52/2 10. 5. 2014, 09.00 – 10. 5. 2014, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
VČO Přebor 1.třídy K52/2 11. 5. 2014, 09.00 – 11. 5. 2014, 18.00 TJ Tesla Pardubice | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
VČO Přebor 1.třídy 1B 17. 5. 2014, 09.00 – 17. 5. 2014, 18.00 TJ Starý Harcov Liberec | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
VČO Přebor 2.třídy 1B 17. 5. 2014, 09.00 – 17. 5. 2014, 18.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
VČO Přebor 3.třídy 1B 17. 5. 2014, 09.00 – 17. 5. 2014, 18.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
VČO Přebor 1.třídy VH 24. 5. 2014, 09.00 – 24. 5. 2014, 18.00 TJ Náchod | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
VČO Přebor VS-3B 31. 5. 2014, 09.00 – 31. 5. 2014, 20.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy |
Jižní Morava (4)
Prebor JM kraje v jednobandu 12. 4. 2014, 10.00 – 12. 4. 2014, 23.30 AKK Brno, z.s. | Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava |
Přebor JM ve volné hře 13. 4. 2014, 00.00 – 13. 4. 2014, 23.00 Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou | Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava |
Přebor JM v 3B 10. 5. 2014, 00.00 – 10. 5. 2014, 00.00 K.P.K. Vyškov | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
Přebor JM v kádru 52/2 24. 5. 2014, 10.00 – 24. 5. 2014, 23.00 SKK Vedra Slatina | Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava |
Severní Morava (3)
Přebor SM v trojbandu 15. 2. 2014, 10.00 – 15. 2. 2014, 18.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Severní Morava |
SM přebor - kádr 52/2 3. 5. 2014, 09.00 – 4. 5. 2014, 20.00 Billiard club Bohumín z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava |
SM přebor - 1B 31. 5. 2014, 10.00 – 31. 5. 2014, 18.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Jednoband | Severní Morava |
Střední Morava (6)
StM MS VH jednotlivci 7. 12. 2013, 09.00 – 7. 12. 2013, 20.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Malý stůl | Volná hra | Střední Morava |
StM MS 3B jednotlivci 18. 1. 2014, 09.00 – 18. 1. 2014, 19.00 BC Kroměříž z.s. | Malý stůl | Trojband | Střední Morava |
StM MS Kádr jednotlivci 26. 1. 2014, 09.00 – 26. 1. 2014, 19.00 Kulečníkový klub Zlín z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava |
MS přebor v jednobandu 16. 3. 2014, 09.00 – 16. 3. 2014, 19.00 BILLARD CLUB Olomouc, z.s. | Malý stůl | Jednoband | Střední Morava |
Stm VS 3b jednotlivci 12. 4. 2014, 09.00 – 12. 4. 2014, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Střední Morava |
přebor Střm 3b-družstva 10. 5. 2014, 09.00 – 10. 5. 2014, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Střední Morava |