Tournaments
Czech republic (17)
Mistrovství ČR v jednobandu 22. 10. 2011, 10.00 – 23. 10. 2011, 18.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Match table | 1-cushion | Czech republic |
Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole 4. 11. 2011, 14.00 – 6. 11. 2011, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Small table | Free game | Czech republic |
Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu 5. 11. 2011, 10.00 – 6. 11. 2011, 18.00 Billiard club Kladno | Match table | 3-cushion | Czech republic |
1. Grand prix v trojbandu 18. 11. 2011, 18.00 – 20. 11. 2011, 16.00 Billiard club Kladno | Match table | 3-cushion | Czech republic |
Mistrovství České republiky v kádru 52/2 18. 11. 2011, 18.00 – 20. 11. 2011, 16.00 TJ Sokol Žižkov | Small table | Balkline 52/2 | Czech republic |
Mistrovství České republiky ve volné hře 3. 12. 2011, 10.00 – 4. 12. 2011, 14.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Match table | Free game | Czech republic |
Mistrovství České republiky juniorů v trojbandu 17. 12. 2011, 10.00 – 18. 12. 2011, 16.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Match table | 3-cushion | Czech republic |
Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu 14. 1. 2012, 10.00 – 15. 1. 2012, 18.00 AKK Brno, z.s. | Match table | 3-cushion | Czech republic |
2. Grand prix v trojbandu 28. 1. 2012, 10.00 – 29. 1. 2012, 18.00 AKK Brno, z.s. | Match table | 3-cushion | Czech republic |
Mistrovství České republiky v kádru 47/2 11. 2. 2012, 10.00 – 12. 2. 2012, 18.00 BC LakoPlast spolek | Match table | Balkline 47/2 | Czech republic |
Mistrovství České republiky v kádru 71/2 25. 2. 2012, 10.00 – 26. 2. 2012, 18.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Match table | Balkline 71/2 | Czech republic |
Mistrovství České republiky juniorů VH + kádr 47/2 10. 3. 2012, 10.00 – 11. 3. 2012, 18.00 BC LakoPlast spolek | Match table | Free game, Balkline 47/2 | Czech republic |
Mistrovství České republiky v trojbandu 5. 4. 2012, 12.00 – 8. 4. 2012, 18.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Match table | 3-cushion | Czech republic |
Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj 21. 4. 2012, 12.30 – 22. 4. 2012, 18.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Small table | Team [3] | Free game, Balkline 52/2, 1-cushion | Czech republic |
Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu 28. 4. 2012, 10.00 – 29. 4. 2012, 18.00 TJ Sokol Plzeň | Small table | 1-cushion | Czech republic |
Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci 5. 5. 2012, 10.00 – 6. 5. 2012, 18.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Small table | 3-cushion | Czech republic |
Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva 19. 5. 2012, 10.00 – 20. 5. 2012, 18.00 Billiard club Bohumín z.s. | Small table | Team [3] | 3-cushion | Czech republic |
Eastern Bohemia (10)
Přebor VČO 2.třída VH 24. 3. 2012, 09.00 – 24. 3. 2012, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3.třídy VH 24. 3. 2012, 09.00 – 24. 3. 2012, 18.00 Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí | Small table | Free game | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 2.třída K52/2 14. 4. 2012, 09.00 – 14. 4. 2012, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 1.třída K52/2 15. 4. 2012, 09.00 – 15. 4. 2012, 18.00 SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3.třída K52/2 15. 4. 2012, 09.00 – 15. 4. 2012, 18.00 TJ Náchod | Small table | Balkline 52/2 | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 1.třída 1B 28. 4. 2012, 09.00 – 28. 4. 2012, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 2.třída 1B 28. 4. 2012, 09.00 – 28. 4. 2012, 18.00 TJ Starý Harcov Liberec | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3.třída 1B 29. 4. 2012, 09.00 – 29. 4. 2012, 18.00 Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí | Small table | 1-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3B 12. 5. 2012, 09.00 – 12. 5. 2012, 20.00 TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou | Small table | 3-cushion | Eastern Bohemia |
Přebor VČO 3B 26. 5. 2012, 09.00 – 26. 5. 2012, 20.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Match table | 3-cushion | Eastern Bohemia |
South Moravia (3)
Oblatní přebor JM oblasti Volná hra 19. 11. 2011, 10.00 – 19. 11. 2011, 18.00 Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou | Small table | Free game | South Moravia |
Oblastní přebor JM oblasti Jednoband 20. 11. 2011, 10.00 – 20. 11. 2011, 20.00 Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou | Small table | 1-cushion | South Moravia |
Oblatní přebor JM oblasti Trojband 17. 12. 2011, 10.00 – 17. 12. 2011, 20.00 SKK Vedra Slatina | Small table | 3-cushion | South Moravia |
Central Moravia (5)
Oblastní přebor v 1B 19. 11. 2011, 09.00 – 19. 11. 2011, 18.00 Billiard club Šumperk | Small table | 1-cushion | Central Moravia |
Oblastní přebor v kádru 3. 12. 2011, 09.00 – 3. 12. 2011, 18.00 BILLARD CLUB Olomouc, z.s. | Small table | Balkline 52/2 | Central Moravia |
Oblastní přebor volná hra 14. 1. 2012, 09.00 – 14. 1. 2012, 18.00 Billiard club Šumperk | Small table | Free game | Central Moravia |
Oblastní přebor v 3B na MS 24. 3. 2012, 09.00 – 24. 3. 2012, 18.00 BC Kroměříž z.s. | Small table | 3-cushion | Central Moravia |
Oblatní přebor 3B na VS 21. 4. 2012, 09.00 – 21. 4. 2012, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Match table | 3-cushion | Central Moravia |