českyenglish

Výsledkový servis | Billiard

| Karambol | |
Kulečníkové počítadlo

Sezóna 2018 / 2019

ADÁMEK Petr

2018 / 2019


284 x 142 cm

Trojband

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
6125 / 23440.534
0.641
Datum konáníPK / PNNSJPBody
18. 11. 2018, 13.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Ziogas Janis
24 / 4030.6001   Detaily
17. 11. 2018, 14.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Hambálková Irena
15 / 4030.3750   Detaily
4. 11. 2018, 11.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Dirn Marcel
19 / 4030.4750   Detaily
3. 11. 2018, 14.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Hošek Ondřej
22 / 3540.6280   Detaily
16. 9. 2018, 13.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Vedral Martin
25 / 3930.6410   Detaily
15. 9. 2018, 14.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Aleš Jan
20 / 4040.5000   Detaily

2017 / 2018


284 x 142 cm

Trojband

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
22336 / 69460.484
0.833
Datum konáníPK / PNNSJPBody
6. 4. 2018, 13.15 hod.
ZS 3B VELKÁ CENA, 5. VC 3B BRNO, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Boháč Martin
15 / 1830.8330   Detaily
6. 4. 2018, 12.00 hod.
ZS 3B VELKÁ CENA, 5. VC 3B BRNO, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Boháč Martin
4 / 1810.2220   Detaily
25. 3. 2018, 13.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Dirn Marcel
19 / 4040.4750   Detaily
24. 3. 2018, 16.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Škop Pavel
10 / 4020.2500   Detaily
25. 2. 2018, 15.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Kohout Štěpán
23 / 3330.6970   Detaily
25. 2. 2018, 11.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Korec Jaroslav
30 / 3840.7892   Detaily
24. 2. 2018, 14.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Hroník Jaroslav
9 / 3740.2430   Detaily
10. 2. 2018, 14.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Hovorka Štěpán
29 / 4040.7252   Detaily
28. 1. 2018, 11.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Domanský Pavel
14 / 1840.7770   Detaily
27. 1. 2018, 14.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Koky Dušan
20 / 4040.5002   Detaily
14. 1. 2018, 11.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Filip Antonín
14 / 3230.4370   Detaily
13. 1. 2018, 16.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Uher Miroslav ml.
16 / 4060.4000   Detaily
10. 12. 2017, 11.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Vitouš Jan
15 / 2160.7140   Detaily
9. 12. 2017, 14.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Ettel Milan
23 / 4020.5752   Detaily
28. 10. 2017, 16.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Kozák Adam
19 / 2930.6550   Detaily
13. 10. 2017, 11.00 hod.
ZS 3B VELKÁ CENA, 2. VC 3B PROSTĚJOV, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Kratochvíl Dušan
11 / 2530.4402   Detaily
12. 10. 2017, 20.00 hod.
ZS 3B VELKÁ CENA, 2. VC 3B PROSTĚJOV, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Boháč Martin
8 / 1630.5000   Detaily
8. 10. 2017, 11.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Bílek Rudolf
8 / 4020.2000   Detaily
7. 10. 2017, 14.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Hovorka Štěpán
12 / 4030.3002   Detaily
23. 9. 2017, 14.00 hod.
ZS 3B EXTRALIGA, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Ručka Damián
14 / 4020.3501   Detaily
14. 9. 2017, 19.00 hod.
ZS 3B VELKÁ CENA, 1. VC 3B KLADNO, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Hroník Jaroslav
3 / 2510.1200   Detaily
14. 9. 2017, 15.00 hod.
ZS 3B VELKÁ CENA, 1. VC 3B KLADNO, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Kudlík Vlastimil
20 / 2460.8332   Detaily

210 x 105 cm

Volná hra

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
10827 / 225323.67
5.04
Datum konáníPK / PNNSJPBody
1. 4. 2018, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Kabeláč Vladimír
124 / 25324.962   Detaily
17. 3. 2018, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Galba Roman
121 / 25274.842   Detaily
3. 2. 2018, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Vymětal Leoš
73 / 25152.922   Detaily
21. 1. 2018, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Roba Jiří
80 / 25113.202   Detaily
6. 1. 2018, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Halama Petr
87 / 25123.482   Detaily
3. 12. 2017, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Galba Roman
92 / 25113.680   Detaily
26. 11. 2017, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Tomek Bronislav
44 / 25121.762   Detaily
5. 11. 2017, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Vymětal Leoš
126 / 25185.042   Detaily
1. 10. 2017, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Hochman Libor
80 / 25113.202   Detaily
9. 9. 2017, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Šenkyřík Lubomír
0 / 000   Detaily

Kádr 52/2

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
10808 / 225213.59
4.16
Datum konáníPK / PNNSJPBody
1. 4. 2018, 11.10 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Kabeláč Vladimír
78 / 25163.122   Detaily
17. 3. 2018, 11.10 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Galba Roman
101 / 25184.042   Detaily
3. 2. 2018, 11.10 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Vymětal Leoš
63 / 2592.520   Detaily
21. 1. 2018, 11.10 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Roba Jiří
95 / 25163.802   Detaily
6. 1. 2018, 11.10 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Halama Petr
94 / 25173.762   Detaily
3. 12. 2017, 11.10 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Galba Roman
99 / 25133.962   Detaily
26. 11. 2017, 11.10 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Kabeláč Vladimír
93 / 25153.722   Detaily
5. 11. 2017, 11.10 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Drobňák Filip
104 / 25214.162   Detaily
1. 10. 2017, 11.10 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Roba Jiří
81 / 25103.241   Detaily
9. 9. 2017, 11.10 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Provazník Jan
0 / 000   Detaily

Jednoband

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
10484 / 197192.45
5.00
Datum konáníPK / PNNSJPBody
1. 4. 2018, 12.20 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Tomek Bronislav
47 / 2581.882   Detaily
17. 3. 2018, 12.20 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Dvořáček Vladimír
70 / 14195.002   Detaily
3. 2. 2018, 12.20 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Vykydal František
57 / 25112.272   Detaily
21. 1. 2018, 12.20 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Roba Jiří
64 / 25132.562   Detaily
6. 1. 2018, 12.20 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Domanský Jiří
70 / 20123.502   Detaily
3. 12. 2017, 12.20 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Gajda Petr
29 / 16121.810   Detaily
26. 11. 2017, 12.20 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Tomek Bronislav
70 / 22123.182   Detaily
5. 11. 2017, 12.20 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Drobňák Filip
51 / 25112.042   Detaily
1. 10. 2017, 12.20 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Kalabis Petr
26 / 2561.040   Detaily
9. 9. 2017, 12.20 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Halama Petr
0 / 000   Detaily

Trojband

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
9140 / 22570.622
0.952
Datum konáníPK / PNNSJPBody
15. 4. 2018, 15.00 hod.
STM 3B 1. třída, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Barbořík Jiří
13 / 2340.5650   Detaily
15. 4. 2018, 14.00 hod.
STM 3B 1. třída, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Paprskář Milan
13 / 3030.4330   Detaily
15. 4. 2018, 13.00 hod.
STM 3B 1. třída, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Vykydal František
20 / 2470.8332   Detaily
14. 4. 2018, 15.00 hod.
STM 3B 1. třída, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Barbořík Jiří
14 / 2430.5830   Detaily
14. 4. 2018, 14.00 hod.
STM 3B 1. třída, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Vymětal Leoš
20 / 2640.7692   Detaily
14. 4. 2018, 13.00 hod.
STM 3B 1. třída, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Provazník Jan
7 / 2220.3180   Detaily
14. 4. 2018, 13.00 hod.
STM 3B 1. třída, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Paprskář Milan
20 / 2150.9522   Detaily
14. 4. 2018, 12.00 hod.
STM 3B 1. třída, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Šenkyřík Lubomír
17 / 3030.5662   Detaily
14. 4. 2018, 11.00 hod.
STM 3B 1. třída, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Domanský Pavel
16 / 2560.6400   Detaily

2016 / 2017


284 x 142 cm

Trojband

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
18322 / 67960.474
0.675
Datum konáníPK / PNNSJPBody
16. 4. 2017, 13.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Bálek Martin
12 / 3130.3870   Detaily
15. 4. 2017, 13.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Ettel Milan
26 / 4030.6502   Detaily
30. 3. 2017, 14.00 hod.
VS MČR TROJBAND, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Ziogas Janis
11 / 3020.3660   Detaily
30. 3. 2017, 12.00 hod.
VS MČR TROJBAND, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Markup Petr
4 / 3010.1330   Detaily
26. 3. 2017, 14.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Aleš Jan
21 / 3830.5520   Detaily
26. 3. 2017, 10.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Korec Jaroslav
23 / 4040.5752   Detaily
25. 3. 2017, 13.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Hambálková Irena
23 / 4060.5752   Detaily
11. 3. 2017, 13.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Škop Pavel
11 / 4030.2750   Detaily
4. 3. 2017, 18.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Bača Libor
20 / 4050.5002   Detaily
26. 2. 2017, 11.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Uher Miroslav ml.
20 / 4030.5002   Detaily
25. 2. 2017, 13.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Uher Miroslav ml.
14 / 4030.3500   Detaily
11. 12. 2016, 13.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Přeček Jiří
21 / 4040.5250   Detaily
10. 12. 2016, 13.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Přeček Jiří
20 / 4030.5000   Detaily
23. 10. 2016, 14.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Aleš Jan
14 / 3030.4660   Detaily
23. 10. 2016, 10.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Korec Jaroslav
23 / 4040.5752   Detaily
22. 10. 2016, 19.30 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Janata Jan
27 / 4030.6750   Detaily
22. 10. 2016, 13.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Bača Libor
17 / 4030.4252   Detaily
25. 9. 2016, 10.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA D4, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Hroník Jaroslav
15 / 4030.3750   Detaily

210 x 105 cm

Volná hra

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
3270 / 75233.60
3.76
Datum konáníPK / PNNSJPBody
4. 3. 2017, 00.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Šenkyřík Lubomír
83 / 2583.320   Detaily
11. 2. 2017, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Kabeláč Vladimír
93 / 25143.722   Detaily
7. 1. 2017, 10.00 hod.
STM - TD 1. třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Roba Jiří
94 / 25233.762   Detaily

Kádr 52/2

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
5384 / 100123.84
4.28
Datum konáníPK / PNNSJPBody
4. 3. 2017, 01.30 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Halama Petr
88 / 25123.522   Detaily
11. 2. 2017, 11.30 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Štaud Božetěch
97 / 25103.882   Detaily
7. 1. 2017, 11.30 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Roba Jiří
92 / 25103.682   Detaily
5. 11. 2016, 11.30 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Vydra Roman
0 / 002   Detaily
29. 10. 2016, 11.30 hod.
STM - TD 1. třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Koláček Josef
107 / 25104.282   Detaily

Jednoband

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
10645 / 247222.61
3.12
Datum konáníPK / PNNSJPBody
12. 3. 2017, 16.00 hod.
Oblastní přebor jednotlivci, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Dvořáček Vladimír
65 / 25222.600   Detaily
12. 3. 2017, 13.40 hod.
Oblastní přebor jednotlivci, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Roba Jiří
72 / 25182.882   Detaily
12. 3. 2017, 12.30 hod.
Oblastní přebor jednotlivci, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Dvořáček Vladimír
71 / 25112.842   Detaily
12. 3. 2017, 10.10 hod.
Oblastní přebor jednotlivci, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Hloušek Milan
63 / 25162.522   Detaily
12. 3. 2017, 10.10 hod.
Oblastní přebor jednotlivci, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Štaud Božetěch
78 / 25133.122   Detaily
4. 3. 2017, 03.00 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Domanský Jiří
74 / 25122.962   Detaily
11. 2. 2017, 13.00 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Kabeláč Vladimír
50 / 2562.002   Detaily
7. 1. 2017, 13.00 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Koláček Josef
65 / 25112.602   Detaily
5. 11. 2016, 13.00 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Provazník Jan
40 / 2271.810   Detaily
29. 10. 2016, 13.00 hod.
STM - TD 1. třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Kalabis Petr
67 / 25122.680   Detaily

Trojband

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
7110 / 16560.666
0.933
Datum konáníPK / PNNSJPBody
3. 6. 2017, 20.00 hod.
MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Markup Petr
15 / 2620.5760   Detaily
3. 6. 2017, 14.00 hod.
MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Mikysa Jiří
28 / 3060.9332   Detaily
8. 4. 2017, 13.00 hod.
Oblastní přebor jednotlivci, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Galíček Zdeněk
6 / 1220.5000   Detaily
8. 4. 2017, 12.00 hod.
Oblastní přebor jednotlivci, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Hloušek Milan
13 / 2520.5202   Detaily
8. 4. 2017, 11.00 hod.
Oblastní přebor jednotlivci, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Kalabis Petr
16 / 2540.6400   Detaily
8. 4. 2017, 10.00 hod.
Oblastní přebor jednotlivci, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Kabeláč Vladimír
12 / 2520.4800   Detaily
8. 4. 2017, 09.00 hod.
Oblastní přebor jednotlivci, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Coufal Zdeněk ml.
20 / 2240.9092   Detaily

2015 / 2016


284 x 142 cm

Trojband

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
10174 / 39350.442
0.763
Datum konáníPK / PNNSJPBody
5. 3. 2016, 19.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Dostál Martin
13 / 3530.3710   Detaily
20. 2. 2016, 17.30 hod.
VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Žabenský Zbyněk
25 / 4030.6252   Detaily
20. 2. 2016, 14.30 hod.
VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Ležák Václav
17 / 4020.4251   Detaily
20. 2. 2016, 11.30 hod.
VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Šimiček Lukáš
12 / 4030.3002   Detaily
23. 1. 2016, 14.30 hod.
VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Jaroš Vladimír
20 / 4050.5002   Detaily
23. 1. 2016, 11.30 hod.
VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Paprskář Milan
14 / 4030.3500   Detaily
1. 11. 2015, 16.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Hrdlička Lubomír
15 / 4030.3750   Detaily
1. 11. 2015, 14.30 hod.
VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Paprskář Milan
29 / 3830.7630   Detaily
31. 10. 2015, 16.00 hod.
VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Šimiček Lukáš
20 / 4030.5002   Detaily
31. 10. 2015, 11.30 hod.
VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava, Trojband, 284 x 142 cm, Soupeř: Žabenský Zbyněk
9 / 4010.2252   Detaily

210 x 105 cm

Volná hra

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
7701 / 164224.27
4.85
Datum konáníPK / PNNSJPBody
3. 4. 2016, 13.00 hod.
MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Bača Miroslav
68 / 14104.850   Detaily
12. 3. 2016, 10.00 hod.
STM - TD 1.třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Šenkyřík Lubomír
121 / 25194.842   Detaily
14. 2. 2016, 10.00 hod.
STM - TD 1.třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Halama Petr
110 / 25124.402   Detaily
10. 1. 2016, 10.00 hod.
STM - TD 1.třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Podivínský Jiří
95 / 25133.802   Detaily
2. 1. 2016, 10.00 hod.
STM - TD 1.třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Kalabis Petr
120 / 25224.800   Detaily
7. 11. 2015, 10.00 hod.
STM - TD 1.třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Halama Petr
101 / 25204.042   Detaily
24. 10. 2015, 10.00 hod.
STM - TD 1.třída, Volná hra, 210 x 105 cm, Soupeř: Štaud Božetěch
86 / 25123.442   Detaily

Kádr 52/2

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
121160 / 290444.00
5.45
Datum konáníPK / PNNSJPBody
1. 5. 2016, 11.30 hod.
Baráž o 1.NL - Čechy, Morava, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Jaroš Vladimír
109 / 20165.450   Detaily
3. 4. 2016, 15.00 hod.
MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Kezsely Radim
73 / 20113.650   Detaily
12. 3. 2016, 11.30 hod.
STM - TD 1.třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Vydra Roman
69 / 25112.762   Detaily
14. 2. 2016, 11.30 hod.
STM - TD 1.třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Sukup Marek
135 / 25445.402   Detaily
30. 1. 2016, 11.30 hod.
STM - TD 1.třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Tomek Bronislav
133 / 25275.322   Detaily
10. 1. 2016, 11.30 hod.
STM - TD 1.třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Podivínský Jiří
67 / 2592.682   Detaily
2. 1. 2016, 11.30 hod.
STM - TD 1.třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Hochman Libor
108 / 25134.322   Detaily
21. 11. 2015, 11.30 hod.
STM - TD 1.třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Šenkyřík Lubomír
79 / 25153.162   Detaily
7. 11. 2015, 11.30 hod.
STM - TD 1.třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Sukup Marek
102 / 25174.082   Detaily
24. 10. 2015, 11.30 hod.
STM - TD 1.třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Tomek Bronislav
95 / 25143.802   Detaily
10. 10. 2015, 11.30 hod.
STM - TD 1.třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Podivínský Jiří
62 / 25142.482   Detaily
4. 10. 2015, 11.30 hod.
STM - TD 1.třída, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Soupeř: Koláček Josef
128 / 25135.122   Detaily

Jednoband

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
15876 / 337172.59
3.63
Datum konáníPK / PNNSJPBody
1. 5. 2016, 13.00 hod.
Baráž o 1.NL - Čechy, Morava, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Knap Josef
53 / 20102.650   Detaily
3. 4. 2016, 17.00 hod.
MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Bača Miroslav
53 / 15143.530   Detaily
12. 3. 2016, 12.30 hod.
STM - TD 1.třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Zapletal Pavel
61 / 2592.442   Detaily
28. 2. 2016, 13.00 hod.
Přebor středomor.oblasti 1band, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Halama Petr
58 / 20112.902   Detaily
28. 2. 2016, 13.00 hod.
Přebor středomor.oblasti 1band, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Kopečný Radek
41 / 15102.730   Detaily
28. 2. 2016, 09.00 hod.
Přebor středomor.oblasti 1band, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Provazník Jan
42 / 20112.100   Detaily
14. 2. 2016, 12.30 hod.
STM - TD 1.třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Provazník Jan
72 / 25132.882   Detaily
30. 1. 2016, 12.30 hod.
STM - TD 1.třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Liška Zdeněk
60 / 25102.402   Detaily
10. 1. 2016, 12.30 hod.
STM - TD 1.třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Paprskář Milan
75 / 2583.002   Detaily
2. 1. 2016, 12.30 hod.
STM - TD 1.třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Kalabis Petr
56 / 2562.240   Detaily
21. 11. 2015, 12.30 hod.
STM - TD 1.třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Zapletal Pavel
55 / 2582.202   Detaily
7. 11. 2015, 12.30 hod.
STM - TD 1.třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Provazník Jan
80 / 22173.632   Detaily
24. 10. 2015, 12.30 hod.
STM - TD 1.třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Tomek Bronislav
44 / 25101.762   Detaily
10. 10. 2015, 12.30 hod.
STM - TD 1.třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Podivínský Jiří
74 / 25122.962   Detaily
4. 10. 2015, 12.30 hod.
STM - TD 1.třída, Jednoband, 210 x 105 cm, Soupeř: Roba Jiří
52 / 2562.082   Detaily

Trojband

Počet zápasůPK / PNNSGP
NJP
224 / 4430.545
0.633
Datum konáníPK / PNNSJPBody
20. 5. 2016, 18.00 hod.
MS MČR Trojband - 3B, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Ráček Milan
5 / 1430.3570   Detaily
20. 5. 2016, 16.00 hod.
MS MČR Trojband - 3B, Trojband, 210 x 105 cm, Soupeř: Matoušek Zdeněk
19 / 3030.6332   Detaily