českyenglish

Výsledkový servis | Billiard

| Karambol | |
Kulečníkové počítadlo

Sezóna 2018 / 2019

Turnaj: 65. MČR KÁDR 52/2 MS

8. 3. 2019, 17.00 hod.--10. 3. 2019, 16.00 hod., Místo konání: TJ Sokol Hodonín, Mistrovství: Ano, Přihlášky: - 24. 2. 2019, 20.00 hod., Česká republika, Kádr 52/2, 210 x 105 cm, Hlavní rozhodčí: Josef Kopl
propozice MČR 52_2
27. 2. 2019, 20.51 hod.

Systém turnaje

Finále o 1. místo, F...1 x 250 / 15
Semifinále1 x 250 / 15
Skupina A, Skupina B...1 x 200 / 15
Kvalifikace A, Kvali...1 x 100 / 15

Postupová kritéria

  1. Pořadí ze skupin nejvyšší dosažené úrovně
  2. Počet vyhraných setů
  3. Generální průměr
  4. Nejvyšší jednotlivý průměr
  5. Nejvyšší jednotlivý průměr setu
  6. Nejvyšší série
Skupina ARáček
Milan
Cebula
Tomáš
Frieda
Jan
Both
Michael
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Ráček
Milan
200/5153/528640.00
200/14175/1427314.28
200/7165/725828.57
23.07
600 / 26
86
40.00
100.00000000 %
61
Cebula
Tomáš
153/5200/5012130.60
200/871/825925.00
200/8101/827525.00
26.33
553 / 21
121
30.60
92.16666667 %
42
Frieda
Jan
175/14200/1406512.50
71/8200/80408.87
200/13149/1326315.38
12.74
446 / 35
65
15.38
74.33333333 %
23
Both
Michael
165/7200/705023.57
101/8200/802912.62
149/13200/1305211.46
14.82
415 / 28
52
23.57
69.16666667 %
04
Skupina BAndrejovský
Miroslav
Mirga
Martin
Kopl
Josef
Stareček
Vladimír
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Andrejovský
Miroslav
200/26/22144100.00
200/765/727628.57
200/9112/928422.22
33.33
600 / 18
144
100.00
100.00000000 %
61
Mirga
Martin
6/2200/2063.00
200/13170/1324215.38
200/9194/927022.22
16.91
406 / 24
70
22.22
67.66666667 %
42
Kopl
Josef
65/7200/70239.28
170/13200/1306613.07
200/10105/1026220.00
14.50
435 / 30
66
20.00
72.50000000 %
23
Stareček
Vladimír
112/9200/903412.44
194/9200/905321.55
105/10200/1005410.50
14.67
411 / 28
54
21.55
68.50000000 %
04
Kvalifikace AMirga
Martin
Both
Michael
Vaněk
Petr
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Mirga
Martin
100/671/625616.66
2
16.66
100 / 6
56
16.66
100.00000000 %
41
Both
Michael
71/6100/602311.83
2
11.83
71 / 6
23
11.83
71.00000000 %
22
Vaněk
Petr
0
0
03
Kvalifikace BKopl
Josef
Jaroš
Vladimír
Slaměník
Radek
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Kopl
Josef
100/1061/1022010.00
100/449/423825.00
14.28
200 / 14
38
25.00
100.00000000 %
41
Jaroš
Vladimír
61/10100/100146.10
100/453/424025.00
11.50
161 / 14
40
25.00
80.50000000 %
22
Slaměník
Radek
49/4100/402012.25
53/4100/402513.25
12.75
102 / 8
25
13.25
51.00000000 %
03

Průběh turnaje

Finále o 1. místo

Hráči

NasazeníHráč
1.Ráček Milan
2.Andrejovský Miroslav

Zápasy

8. 3. 2019, 13.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 250 / 15
ANDREJOVSKÝ Miroslav
231 / 8
NS: 134 JP: 28.87 KOEF: 92.40000153 %
0RÁČEK Milan
250 / 8
NS: 89 JP: 31.25 KOEF: 100.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Ráček Milan250889100.00000000 %31.2531.2521
Andrejovský Miroslav231813492.40000153 %28.8728.8702

Semifinále

Hráči

NasazeníHráč
1.Andrejovský Miroslav
2.Ráček Milan
3.Mirga Martin
4.Cebula Tomáš

Zápasy

8. 3. 2019, 10.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 250 / 15
ANDREJOVSKÝ Miroslav
250 / 6
NS: 108 JP: 41.66 KOEF: 100.00000000 %
2CEBULA Tomáš
141 / 6
NS: 50 JP: 23.50 KOEF: 56.40000153 %
0
8. 3. 2019, 10.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 250 / 15
MIRGA Martin
63 / 5
NS: 27 JP: 12.60 KOEF: 25.20000076 %
0RÁČEK Milan
250 / 5
NS: 138 JP: 50.00 KOEF: 100.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Ráček Milan2505138100.00000000 %50.0050.0021
Andrejovský Miroslav2506108100.00000000 %41.6641.6622
Cebula Tomáš14165056.40000153 %23.5023.5003
Mirga Martin6352725.20000076 %12.6012.6004

Skupina A

Hráči

NasazeníHráč
1.Ráček Milan
2.Cebula Tomáš
3.Frieda Jan
4.Both Michael

Zápasy

9. 3. 2019, 10.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
BOTH Michael
165 / 7
NS: 50 JP: 23.57 KOEF: 82.50000000 %
0RÁČEK Milan
200 / 7
NS: 58 JP: 28.57 KOEF: 100.00000000 %
2
9. 3. 2019, 10.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
FRIEDA Jan
71 / 8
NS: 40 JP: 8.87 KOEF: 35.50000000 %
0CEBULA Tomáš
200 / 8
NS: 59 JP: 25.00 KOEF: 100.00000000 %
2
9. 3. 2019, 12.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
BOTH Michael
101 / 8
NS: 29 JP: 12.62 KOEF: 50.50000000 %
0CEBULA Tomáš
200 / 8
NS: 75 JP: 25.00 KOEF: 100.00000000 %
2
9. 3. 2019, 14.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
RÁČEK Milan
200 / 14
NS: 73 JP: 14.28 KOEF: 100.00000000 %
2FRIEDA Jan
175 / 14
NS: 65 JP: 12.50 KOEF: 87.50000000 %
0
9. 3. 2019, 14.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
FRIEDA Jan
200 / 13
NS: 63 JP: 15.38 KOEF: 100.00000000 %
2BOTH Michael
149 / 13
NS: 52 JP: 11.46 KOEF: 74.50000000 %
0
9. 3. 2019, 16.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
CEBULA Tomáš
153 / 5
NS: 121 JP: 30.60 KOEF: 76.50000000 %
0RÁČEK Milan
200 / 5
NS: 86 JP: 40.00 KOEF: 100.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Ráček Milan6002686100.00000000 %40.0023.0761
Cebula Tomáš5532112192.16666667 %30.6026.3342
Frieda Jan446356574.33333333 %15.3812.7423
Both Michael415285269.16666667 %23.5714.8204

Skupina B

Hráči

NasazeníHráč
1.Andrejovský Miroslav
2.Stareček Vladimír
3.Mirga Martin
4.Kopl Josef

Zápasy

9. 3. 2019, 10.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
KOPL Josef
65 / 7
NS: 23 JP: 9.28 KOEF: 32.50000000 %
0ANDREJOVSKÝ Miroslav
200 / 7
NS: 76 JP: 28.57 KOEF: 100.00000000 %
2
9. 3. 2019, 12.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
MIRGA Martin
200 / 9
NS: 70 JP: 22.22 KOEF: 100.00000000 %
2STAREČEK Vladimír
194 / 9
NS: 53 JP: 21.55 KOEF: 97.00000000 %
0
9. 3. 2019, 12.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
KOPL Josef
200 / 10
NS: 62 JP: 20.00 KOEF: 100.00000000 %
2STAREČEK Vladimír
105 / 10
NS: 54 JP: 10.50 KOEF: 52.50000000 %
0
9. 3. 2019, 14.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
ANDREJOVSKÝ Miroslav
200 / 2
NS: 144 JP: 100.00 KOEF: 100.00000000 %
2MIRGA Martin
6 / 2
NS: 6 JP: 3.00 KOEF: 3.00000000 %
0
9. 3. 2019, 16.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
MIRGA Martin
200 / 13
NS: 42 JP: 15.38 KOEF: 100.00000000 %
2KOPL Josef
170 / 13
NS: 66 JP: 13.07 KOEF: 85.00000000 %
0
9. 3. 2019, 16.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 200 / 15
STAREČEK Vladimír
112 / 9
NS: 34 JP: 12.44 KOEF: 56.00000000 %
0ANDREJOVSKÝ Miroslav
200 / 9
NS: 84 JP: 22.22 KOEF: 100.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Andrejovský Miroslav60018144100.00000000 %100.0033.3361
Mirga Martin406247067.66666667 %22.2216.9142
Kopl Josef435306672.50000000 %20.0014.5023
Stareček Vladimír411285468.50000000 %21.5514.6704

Kvalifikace A

Hráči

NasazeníHráč
0.Mirga Martin
0.Both Michael
0.Vaněk Petr

Zápasy

8. 3. 2019, 17.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 100 / 15
VANĚK Petr
Omluvené odstoupení od zápasu
0MIRGA Martin 2
8. 3. 2019, 18.30 hod.
Kádr 52/2: 1 x 100 / 15
BOTH Michael 2VANĚK Petr
Omluvené odstoupení od zápasu
0
8. 3. 2019, 20.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 100 / 15
MIRGA Martin
100 / 6
NS: 56 JP: 16.66 KOEF: 100.00000000 %
2BOTH Michael
71 / 6
NS: 23 JP: 11.83 KOEF: 71.00000000 %
0

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Mirga Martin100656100.00000000 %16.6616.6641
Both Michael7162371.00000000 %11.8311.8322
Vaněk Petr03

Kvalifikace B

Hráči

NasazeníHráč
0.Kopl Josef
0.Jaroš Vladimír
0.Slaměník Radek

Zápasy

8. 3. 2019, 17.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 100 / 15
JAROŠ Vladimír
61 / 10
NS: 14 JP: 6.10 KOEF: 61.00000000 %
0KOPL Josef
100 / 10
NS: 20 JP: 10.00 KOEF: 100.00000000 %
2
8. 3. 2019, 18.30 hod.
Kádr 52/2: 1 x 100 / 15
SLAMĚNÍK Radek
53 / 4
NS: 25 JP: 13.25 KOEF: 53.00000000 %
0JAROŠ Vladimír
100 / 4
NS: 40 JP: 25.00 KOEF: 100.00000000 %
2
8. 3. 2019, 20.00 hod.
Kádr 52/2: 1 x 100 / 15
KOPL Josef
100 / 4
NS: 38 JP: 25.00 KOEF: 100.00000000 %
2SLAMĚNÍK Radek
49 / 4
NS: 20 JP: 12.25 KOEF: 49.00000000 %
0

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Kopl Josef2001438100.00000000 %25.0014.2841
Jaroš Vladimír161144080.50000000 %25.0011.5022
Slaměník Radek10282551.00000000 %13.2512.7503