českyenglish

Výsledkový servis | Billiard

| Karambol | |
Kulečníkové počítadlo

Sezóna 2018 / 2019

Turnaj: MČR TROJBAND D2 ZS

Přijměte pozvání na historicky 2. republikový šampionát v trojbandu dvojic hraný systémem scotch double.
12. – 14. dubna 2019 – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Vítěz získá na víkend automobil Škoda Kodiaq RS

Přihlášky končí v neděli 31. března.
 

12. 4. 2019, 16.00 hod.--14. 4. 2019, 16.00 hod., Místo konání: TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou, Mistrovství: Ano, Přihlášky: - 31. 3. 2019, 20.00 hod., Česká republika, Trojband, 284 x 142 cm, Hlavní rozhodčí: ing. Ladislav Poláček
Soutěžní řád turnaje
7. 2. 2019, 10.15 hod.
Hlavní poster - MČR 3B D2 ZS
21. 3. 2019, 17.04 hod.
Nasazení týmů
4. 4. 2019, 11.10 hod.
Propozice turnaje
4. 4. 2019, 11.10 hod.

Systém turnaje

Finále o 1. místo, F...1 x 40 / 40
Semifinále1 x 40 / 40
Skupina A, Skupina B...1 x 30 / 35

Postupová kritéria

  1. Pořadí ze skupin nejvyšší dosažené úrovně
  2. Počet vyhraných setů
  3. Generální průměr
  4. Nejvyšší série
  5. Nejvyšší jednotlivý průměr
  6. Koeficient
Skupina AGazdoš Ivo / Stareček Vladimír
Domanský Pavel / Ráček Milan
Markup Petr / Váša Marek
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Gazdoš Ivo / Stareček Vladimír
30/3524/35250.857
30/3210/32260.937
0.895
60 / 67
6
0.937
1.0000 %
41
Domanský Pavel / Ráček Milan
24/3530/35040.685
24/3518/35240.685
0.685
48 / 70
4
0.685
0.8000 %
22
Markup Petr / Váša Marek
10/3230/32020.312
18/3524/35050.514
0.417
28 / 67
5
0.514
0.4667 %
03
Skupina BAleš Jan / Kohout Štěpán
Dirn Marcel / Truksa Otakar
Korec Jaroslav / Tichý Miloslav
Svoboda Pavel / Kudr Jan
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Aleš Jan / Kohout Štěpán
30/3024/30251.000
27/3518/35230.771
30/285/28241.071
0.935
87 / 93
5
1.071
0.9667 %
61
Dirn Marcel / Truksa Otakar
24/3030/30050.800
23/3514/35240.657
25/3519/35230.714
0.720
72 / 100
5
0.800
0.8000 %
42
Korec Jaroslav / Tichý Miloslav
18/3527/35030.514
14/3523/35030.400
26/3512/35230.742
0.552
58 / 105
3
0.742
0.6444 %
23
Svoboda Pavel / Kudr Jan
5/2830/28020.178
19/3525/35030.542
12/3526/35020.342
0.367
36 / 98
3
0.542
0.4000 %
04
Skupina CHudák Jan / Škop Pavel
Bušanský Petr / Poláček Ladislav
Galíček Zdeněk / Coufalík Ivo
Řehůřek Luděk / Kočička Petr
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Hudák Jan / Škop Pavel
30/277/27271.111
28/3517/35250.800
30/174/17261.764
1.113
88 / 79
7
1.764
0.9778 %
61
Bušanský Petr / Poláček Ladislav
7/2730/27020.259
21/3521/35130.600
22/357/35250.628
0.515
50 / 97
5
0.628
0.5556 %
32
Galíček Zdeněk / Coufalík Ivo
17/3528/35030.485
21/3521/35120.600
22/3522/35130.628
0.571
60 / 105
3
0.628
0.6667 %
23
Řehůřek Luděk / Kočička Petr
4/1730/17020.235
7/3522/35030.200
22/3522/35140.628
0.379
33 / 87
4
0.628
0.3667 %
14

Průběh turnaje

Finále o 1. místo

Hráči

NasazeníHráč
1.Aleš Jan / Kohout Štěpán
2.Hudák Jan / Škop Pavel

Zápasy

14. 4. 2019, 12.30 hod.
Trojband: 1 x 40 / 40
HUDÁK JAN / ŠKOP PAVEL
38 / 40
NS: 7 JP: 0.950 KOEF: 95.00000000 %
2ALEŠ JAN / KOHOUT ŠTĚPÁN
30 / 40
NS: 5 JP: 0.750 KOEF: 75.00000000 %
0

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Hudák Jan / Škop Pavel384070.9500 %0.9500.95021
Aleš Jan / Kohout Štěpán304050.7500 %0.7500.75002

Semifinále

Hráči

NasazeníHráč
1.Hudák Jan / Škop Pavel
2.Aleš Jan / Kohout Štěpán
3.Gazdoš Ivo / Stareček Vladimír
4.Dirn Marcel / Truksa Otakar

Zápasy

14. 4. 2019, 10.00 hod.
Trojband: 1 x 40 / 40
HUDÁK JAN / ŠKOP PAVEL
31 / 40
NS: 4 JP: 0.775 KOEF: 77.50000000 %
2DIRN MARCEL / TRUKSA OTAKAR
20 / 40
NS: 4 JP: 0.500 KOEF: 50.00000000 %
0
14. 4. 2019, 10.00 hod.
Trojband: 1 x 40 / 40
GAZDOŠ IVO / STAREČEK VLADIMÍR
23 / 34
NS: 4 JP: 0.676 KOEF: 57.50000000 %
0ALEŠ JAN / KOHOUT ŠTĚPÁN
40 / 34
NS: 7 JP: 1.176 KOEF: 100.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Aleš Jan / Kohout Štěpán403471.0000 %1.1761.17621
Hudák Jan / Škop Pavel314040.7750 %0.7750.77522
Gazdoš Ivo / Stareček Vladimír233440.5750 %0.6760.67603
Dirn Marcel / Truksa Otakar204040.5000 %0.5000.50004

Skupina A

Hráči

NasazeníHráč
1.Gazdoš Ivo / Stareček Vladimír
2.Domanský Pavel / Ráček Milan
3.Markup Petr / Váša Marek

Zápasy

12. 4. 2019, 16.00 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
MARKUP PETR / VÁŠA MAREK
18 / 35
NS: 5 JP: 0.514 KOEF: 60.00000000 %
0DOMANSKÝ PAVEL / RÁČEK MILAN
24 / 35
NS: 4 JP: 0.685 KOEF: 80.00000000 %
2
12. 4. 2019, 17.30 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
GAZDOŠ IVO / STAREČEK VLADIMÍR
30 / 32
NS: 6 JP: 0.937 KOEF: 100.00000000 %
2MARKUP PETR / VÁŠA MAREK
10 / 32
NS: 2 JP: 0.312 KOEF: 33.33330154 %
0
12. 4. 2019, 20.30 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
DOMANSKÝ PAVEL / RÁČEK MILAN
24 / 35
NS: 4 JP: 0.685 KOEF: 80.00000000 %
0GAZDOŠ IVO / STAREČEK VLADIMÍR
30 / 35
NS: 5 JP: 0.857 KOEF: 100.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Gazdoš Ivo / Stareček Vladimír606761.0000 %0.9370.89541
Domanský Pavel / Ráček Milan487040.8000 %0.6850.68522
Markup Petr / Váša Marek286750.4667 %0.5140.41703

Skupina B

Hráči

NasazeníHráč
1.Aleš Jan / Kohout Štěpán
2.Dirn Marcel / Truksa Otakar
3.Korec Jaroslav / Tichý Miloslav
4.Svoboda Pavel / Kudr Jan

Zápasy

12. 4. 2019, 16.00 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
SVOBODA PAVEL / KUDR JAN
5 / 28
NS: 2 JP: 0.178 KOEF: 16.66670036 %
0ALEŠ JAN / KOHOUT ŠTĚPÁN
30 / 28
NS: 4 JP: 1.071 KOEF: 100.00000000 %
2
12. 4. 2019, 19.00 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
KOREC JAROSLAV / TICHÝ MILOSLAV
14 / 35
NS: 3 JP: 0.400 KOEF: 46.66669846 %
0DIRN MARCEL / TRUKSA OTAKAR
23 / 35
NS: 4 JP: 0.657 KOEF: 76.66670227 %
2
12. 4. 2019, 20.30 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
SVOBODA PAVEL / KUDR JAN
19 / 35
NS: 3 JP: 0.542 KOEF: 63.33330154 %
0DIRN MARCEL / TRUKSA OTAKAR
25 / 35
NS: 3 JP: 0.714 KOEF: 83.33329773 %
2
12. 4. 2019, 22.00 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
ALEŠ JAN / KOHOUT ŠTĚPÁN
27 / 35
NS: 3 JP: 0.771 KOEF: 90.00000000 %
2KOREC JAROSLAV / TICHÝ MILOSLAV
18 / 35
NS: 3 JP: 0.514 KOEF: 60.00000000 %
0
13. 4. 2019, 10.00 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
KOREC JAROSLAV / TICHÝ MILOSLAV
26 / 35
NS: 3 JP: 0.742 KOEF: 86.66670227 %
2SVOBODA PAVEL / KUDR JAN
12 / 35
NS: 2 JP: 0.342 KOEF: 40.00000000 %
0
13. 4. 2019, 11.30 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
DIRN MARCEL / TRUKSA OTAKAR
24 / 30
NS: 5 JP: 0.800 KOEF: 80.00000000 %
0ALEŠ JAN / KOHOUT ŠTĚPÁN
30 / 30
NS: 5 JP: 1.000 KOEF: 100.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Aleš Jan / Kohout Štěpán879350.9667 %1.0710.93561
Dirn Marcel / Truksa Otakar7210050.8000 %0.8000.72042
Korec Jaroslav / Tichý Miloslav5810530.6444 %0.7420.55223
Svoboda Pavel / Kudr Jan369830.4000 %0.5420.36704

Skupina C

Hráči

NasazeníHráč
1.Hudák Jan / Škop Pavel
2.Galíček Zdeněk / Coufalík Ivo
3.Řehůřek Luděk / Kočička Petr
4.Bušanský Petr / Poláček Ladislav

Zápasy

12. 4. 2019, 17.30 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
BUŠANSKÝ PETR / POLÁČEK LADISLAV
7 / 27
NS: 2 JP: 0.259 KOEF: 23.33329964 %
0HUDÁK JAN / ŠKOP PAVEL
30 / 27
NS: 7 JP: 1.111 KOEF: 100.00000000 %
2
12. 4. 2019, 19.00 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
ŘEHŮŘEK LUDĚK / KOČIČKA PETR
22 / 35
NS: 4 JP: 0.628 KOEF: 73.33329773 %
1GALÍČEK ZDENĚK / COUFALÍK IVO
22 / 35
NS: 3 JP: 0.628 KOEF: 73.33329773 %
1
12. 4. 2019, 22.00 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
BUŠANSKÝ PETR / POLÁČEK LADISLAV
21 / 35
NS: 3 JP: 0.600 KOEF: 70.00000000 %
1GALÍČEK ZDENĚK / COUFALÍK IVO
21 / 35
NS: 2 JP: 0.600 KOEF: 70.00000000 %
1
13. 4. 2019, 10.00 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
HUDÁK JAN / ŠKOP PAVEL
30 / 17
NS: 6 JP: 1.764 KOEF: 100.00000000 %
2ŘEHŮŘEK LUDĚK / KOČIČKA PETR
4 / 17
NS: 2 JP: 0.235 KOEF: 13.33329964 %
0
13. 4. 2019, 11.30 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
ŘEHŮŘEK LUDĚK / KOČIČKA PETR
7 / 35
NS: 3 JP: 0.200 KOEF: 23.33329964 %
0BUŠANSKÝ PETR / POLÁČEK LADISLAV
22 / 35
NS: 5 JP: 0.628 KOEF: 73.33329773 %
2
13. 4. 2019, 13.00 hod.
Trojband: 1 x 30 / 35
GALÍČEK ZDENĚK / COUFALÍK IVO
17 / 35
NS: 3 JP: 0.485 KOEF: 56.66669846 %
0HUDÁK JAN / ŠKOP PAVEL
28 / 35
NS: 5 JP: 0.800 KOEF: 93.33329773 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Hudák Jan / Škop Pavel887970.9778 %1.7641.11361
Bušanský Petr / Poláček Ladislav509750.5556 %0.6280.51532
Galíček Zdeněk / Coufalík Ivo6010530.6667 %0.6280.57123
Řehůřek Luděk / Kočička Petr338740.3667 %0.6280.37914