českyenglish

Výsledkový servis | Billiard

| Karambol | |
Kulečníkové počítadlo

Sezóna 2018 / 2019

Turnaj: Oblastní přebor JM 3B

13. 4. 2019, 10.00 hod.--13. 4. 2019, 18.00 hod., Místo konání: KK DD Dolní Dunajovice, z.s., Mistrovství: Ne, Přihlášky: - 6. 4. 2019, 20.00 hod., Jižní Morava, Úroveň: 1. třída trojband, Trojband, 210 x 105 cm, Hlavní rozhodčí: Vít Záboj
Propozice turnaje
8. 4. 2019, 13.09 hod.

Systém turnaje

Finále o 1. místo, F...1 x 25 / 20
Finále o 3. místo1 x 25 / 20
Semifinále1 x 25 / 20
Čtvrtfinále1 x 25 / 20
Skupina A, Skupina B...1 x 20 / 15

Postupová kritéria

  1. Pořadí ze skupin nejvyšší dosažené úrovně
  2. Počet vyhraných setů
  3. Generální průměr
  4. Nejvyšší jednotlivý průměr
  5. Nejvyšší jednotlivý průměr setu
  6. Nejvyšší série
Skupina AVala
Miroslav
Müller
David
Both
Michael
Vybíral
Daniel
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Vala
Miroslav
20/128/12251.666
19/1513/15231.266
20/146/14251.428
1.439
59 / 41
5
1.666
98.33333333 %
61
Müller
David
8/1220/12030.666
16/1510/15231.066
4/153/15210.266
0.666
28 / 42
3
1.066
46.66666667 %
42
Both
Michael
13/1519/15040.866
10/1516/15030.666
10/155/15220.666
0.733
33 / 45
4
0.866
55.00000000 %
23
Vybíral
Daniel
6/1420/14030.428
3/154/15010.200
5/1510/15020.333
0.318
14 / 44
3
0.428
23.33333333 %
04
Skupina BHošek
Ondřej
Klíma
David
Hrdlička
Lubomír
Osvald
Josef
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Hošek
Ondřej
10/1510/15120.666
20/148/14251.428
9/156/15230.600
0.886
39 / 44
5
1.428
65.00000000 %
51
Klíma
David
10/1510/15120.666
13/156/15250.866
7/158/15020.466
0.666
30 / 45
5
0.866
50.00000000 %
32
Hrdlička
Lubomír
8/1420/14040.571
6/1513/15030.400
20/155/15241.333
0.772
34 / 44
4
1.333
56.66666667 %
23
Osvald
Josef
6/159/15020.400
8/157/15230.533
5/1520/15030.333
0.422
19 / 45
3
0.533
31.66666667 %
24
Skupina CFilip
Antonín
Rösner
Tomáš
Kuchař
Radim
Uher
Miroslav
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Filip
Antonín
12/157/15240.800
17/158/15241.133
20/1317/13251.538
1.139
49 / 43
5
1.538
81.66666667 %
61
Rösner
Tomáš
7/1512/15010.466
15/159/15251.000
9/157/15210.600
0.688
31 / 45
5
1.000
51.66666667 %
42
Kuchař
Radim
8/1517/15020.533
9/1515/15020.600
8/155/15230.533
0.555
25 / 45
3
0.600
41.66666667 %
23
Uher
Miroslav
17/1320/13061.307
7/159/15020.466
5/158/15030.333
0.674
29 / 43
6
1.307
48.33333333 %
04
Skupina DZündorf
Egbert Franz
Petinis
Theodor
Fibinger
Jan
Beneš
Karel
GP
PK / PN
NS
NJP
Koef.
BodyPořadí
Zündorf
Egbert
Franz
8/157/15220.533
8/157/15230.533
12/155/15240.800
0.622
28 / 45
4
0.800
46.66666667 %
61
Petinis
Theodor
7/158/15020.466
11/159/15220.733
9/156/15240.600
0.600
27 / 45
4
0.733
45.00000000 %
42
Fibinger
Jan
7/158/15030.466
9/1511/15030.600
18/156/15251.200
0.755
34 / 45
5
1.200
56.66666667 %
23
Beneš
Karel
5/1512/15020.333
6/159/15020.400
6/1518/15030.400
0.377
17 / 45
3
0.400
28.33333333 %
04

Průběh turnaje

Finále o 1. místo

Hráči

NasazeníHráč
1.Hošek Ondřej
2.Filip Antonín

Zápasy

13. 4. 2019, 17.10 hod.
Trojband: 1 x 25 / 20
HOŠEK Ondřej
14 / 20 |1
NS: 3 JP: 0.700 KOEF: 56.00000000 %
2FILIP Antonín
14 / 20
NS: 6 JP: 0.700 KOEF: 56.00000000 %
0

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Hošek Ondřej1420356.00000000 %0.7000.70021
Filip Antonín1420656.00000000 %0.7000.70002

Finále o 3. místo

Hráči

NasazeníHráč
1.Müller David
2.Vala Miroslav

Zápasy

13. 4. 2019, 16.30 hod.
Trojband: 1 x 25 / 20
MÜLLER David
15 / 20
NS: 4 JP: 0.750 KOEF: 60.00000000 %
0VALA Miroslav
19 / 20
NS: 5 JP: 0.950 KOEF: 76.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Vala Miroslav1920576.00000000 %0.9500.95021
Müller David1520460.00000000 %0.7500.75002

Semifinále

Hráči

NasazeníHráč
1.Vala Miroslav
2.Filip Antonín
3.Müller David
4.Hošek Ondřej

Zápasy

13. 4. 2019, 15.40 hod.
Trojband: 1 x 25 / 20
VALA Miroslav
10 / 16
NS: 4 JP: 0.625 KOEF: 40.00000000 %
0HOŠEK Ondřej
25 / 16
NS: 4 JP: 1.562 KOEF: 100.00000000 %
2
13. 4. 2019, 15.40 hod.
Trojband: 1 x 25 / 20
MÜLLER David
17 / 20
NS: 3 JP: 0.850 KOEF: 68.00000000 %
0FILIP Antonín
19 / 20
NS: 3 JP: 0.950 KOEF: 76.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Hošek Ondřej25164100.00000000 %1.5621.56221
Filip Antonín1920376.00000000 %0.9500.95022
Müller David1720368.00000000 %0.8500.85003
Vala Miroslav1016440.00000000 %0.6250.62504

Čtvrtfinále

Hráči

NasazeníHráč
1.Vala Miroslav
2.Filip Antonín
3.Zündorf Egbert Franz
4.Hošek Ondřej
5.Rösner Tomáš
6.Müller David
7.Petinis Theodor
8.Klíma David

Zápasy

13. 4. 2019, 14.30 hod.
Trojband: 1 x 25 / 20
VALA Miroslav
25 / 17
NS: 6 JP: 1.470 KOEF: 100.00000000 %
2KLÍMA David
17 / 17
NS: 4 JP: 1.000 KOEF: 68.00000000 %
0
13. 4. 2019, 14.30 hod.
Trojband: 1 x 25 / 20
HOŠEK Ondřej
15 / 20
NS: 4 JP: 0.750 KOEF: 60.00000000 %
2RÖSNER Tomáš
13 / 20
NS: 3 JP: 0.650 KOEF: 52.00000000 %
0
13. 4. 2019, 15.15 hod.
Trojband: 1 x 25 / 20
ZÜNDORF Egbert Franz
13 / 20
NS: 6 JP: 0.650 KOEF: 52.00000000 %
0MÜLLER David
15 / 20
NS: 4 JP: 0.750 KOEF: 60.00000000 %
2
13. 4. 2019, 15.15 hod.
Trojband: 1 x 25 / 20
FILIP Antonín
23 / 20
NS: 6 JP: 1.150 KOEF: 92.00000000 %
2PETINIS Theodor
11 / 20
NS: 2 JP: 0.550 KOEF: 44.00000000 %
0

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Vala Miroslav25176100.00000000 %1.4701.47021
Filip Antonín2320692.00000000 %1.1501.15022
Hošek Ondřej1520460.00000000 %0.7500.75023
Müller David1520460.00000000 %0.7500.75024
Klíma David1717468.00000000 %1.0001.00005
Zündorf Egbert Franz1320652.00000000 %0.6500.65006
Rösner Tomáš1320352.00000000 %0.6500.65007
Petinis Theodor1120244.00000000 %0.5500.55008

Skupina A

Hráči

NasazeníHráč
1.Vala Miroslav
2.Both Michael
3.Müller David
4.Vybíral Daniel

Zápasy

13. 4. 2019, 10.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
VYBÍRAL Daniel
6 / 14
NS: 3 JP: 0.428 KOEF: 30.00000000 %
0VALA Miroslav
20 / 14
NS: 5 JP: 1.428 KOEF: 100.00000000 %
2
13. 4. 2019, 10.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
MÜLLER David
16 / 15
NS: 3 JP: 1.066 KOEF: 80.00000000 %
2BOTH Michael
10 / 15
NS: 3 JP: 0.666 KOEF: 50.00000000 %
0
13. 4. 2019, 11.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
VYBÍRAL Daniel
5 / 15
NS: 2 JP: 0.333 KOEF: 25.00000000 %
0BOTH Michael
10 / 15
NS: 2 JP: 0.666 KOEF: 50.00000000 %
2
13. 4. 2019, 12.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
VALA Miroslav
20 / 12
NS: 5 JP: 1.666 KOEF: 100.00000000 %
2MÜLLER David
8 / 12
NS: 3 JP: 0.666 KOEF: 40.00000000 %
0
13. 4. 2019, 12.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
MÜLLER David
4 / 15
NS: 1 JP: 0.266 KOEF: 20.00000000 %
2VYBÍRAL Daniel
3 / 15
NS: 1 JP: 0.200 KOEF: 15.00000000 %
0
13. 4. 2019, 13.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
BOTH Michael
13 / 15
NS: 4 JP: 0.866 KOEF: 65.00000000 %
0VALA Miroslav
19 / 15
NS: 3 JP: 1.266 KOEF: 95.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Vala Miroslav5941598.33333333 %1.6661.43961
Müller David2842346.66666667 %1.0660.66642
Both Michael3345455.00000000 %0.8660.73323
Vybíral Daniel1444323.33333333 %0.4280.31804

Skupina B

Hráči

NasazeníHráč
1.Hošek Ondřej
2.Osvald Josef
3.Hrdlička Lubomír
4.Klíma David

Zápasy

13. 4. 2019, 10.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
KLÍMA David
10 / 15
NS: 2 JP: 0.666 KOEF: 50.00000000 %
1HOŠEK Ondřej
10 / 15
NS: 2 JP: 0.666 KOEF: 50.00000000 %
1
13. 4. 2019, 10.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
HRDLIČKA Lubomír
20 / 15
NS: 4 JP: 1.333 KOEF: 100.00000000 %
2OSVALD Josef
5 / 15
NS: 3 JP: 0.333 KOEF: 25.00000000 %
0
13. 4. 2019, 11.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
KLÍMA David
7 / 15
NS: 2 JP: 0.466 KOEF: 35.00000000 %
0OSVALD Josef
8 / 15
NS: 3 JP: 0.533 KOEF: 40.00000000 %
2
13. 4. 2019, 12.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
HOŠEK Ondřej
20 / 14
NS: 5 JP: 1.428 KOEF: 100.00000000 %
2HRDLIČKA Lubomír
8 / 14
NS: 4 JP: 0.571 KOEF: 40.00000000 %
0
13. 4. 2019, 12.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
HRDLIČKA Lubomír
6 / 15
NS: 3 JP: 0.400 KOEF: 30.00000000 %
0KLÍMA David
13 / 15
NS: 5 JP: 0.866 KOEF: 65.00000000 %
2
13. 4. 2019, 13.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
OSVALD Josef
6 / 15
NS: 2 JP: 0.400 KOEF: 30.00000000 %
0HOŠEK Ondřej
9 / 15
NS: 3 JP: 0.600 KOEF: 45.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Hošek Ondřej3944565.00000000 %1.4280.88651
Klíma David3045550.00000000 %0.8660.66632
Hrdlička Lubomír3444456.66666667 %1.3330.77223
Osvald Josef1945331.66666667 %0.5330.42224

Skupina C

Hráči

NasazeníHráč
1.Filip Antonín
2.Uher Miroslav
3.Rösner Tomáš
4.Kuchař Radim

Zápasy

13. 4. 2019, 10.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
KUCHAŘ Radim
8 / 15
NS: 2 JP: 0.533 KOEF: 40.00000000 %
0FILIP Antonín
17 / 15
NS: 4 JP: 1.133 KOEF: 85.00000000 %
2
13. 4. 2019, 11.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
RÖSNER Tomáš
9 / 15
NS: 1 JP: 0.600 KOEF: 45.00000000 %
2UHER Miroslav ml.
7 / 15
NS: 2 JP: 0.466 KOEF: 35.00000000 %
0
13. 4. 2019, 11.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
KUCHAŘ Radim
8 / 15
NS: 3 JP: 0.533 KOEF: 40.00000000 %
2UHER Miroslav ml.
5 / 15
NS: 3 JP: 0.333 KOEF: 25.00000000 %
0
13. 4. 2019, 12.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
FILIP Antonín
12 / 15
NS: 4 JP: 0.800 KOEF: 60.00000000 %
2RÖSNER Tomáš
7 / 15
NS: 1 JP: 0.466 KOEF: 35.00000000 %
0
13. 4. 2019, 13.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
RÖSNER Tomáš
15 / 15
NS: 5 JP: 1.000 KOEF: 75.00000000 %
2KUCHAŘ Radim
9 / 15
NS: 2 JP: 0.600 KOEF: 45.00000000 %
0
13. 4. 2019, 13.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
UHER Miroslav ml.
17 / 13
NS: 6 JP: 1.307 KOEF: 85.00000000 %
0FILIP Antonín
20 / 13
NS: 5 JP: 1.538 KOEF: 100.00000000 %
2

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Filip Antonín4943581.66666667 %1.5381.13961
Rösner Tomáš3145551.66666667 %1.0000.68842
Kuchař Radim2545341.66666667 %0.6000.55523
Uher Miroslav2943648.33333333 %1.3070.67404

Skupina D

Hráči

NasazeníHráč
1.Fibinger Jan
2.Zündorf Egbert Franz
3.Petinis Theodor
4.Beneš Karel

Zápasy

13. 4. 2019, 10.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
BENEŠ Karel
6 / 15
NS: 3 JP: 0.400 KOEF: 30.00000000 %
0FIBINGER Jan
18 / 15
NS: 5 JP: 1.200 KOEF: 90.00000000 %
2
13. 4. 2019, 11.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
PETINIS Theodor
7 / 15
NS: 2 JP: 0.466 KOEF: 35.00000000 %
0ZÜNDORF Egbert Franz
8 / 15
NS: 2 JP: 0.533 KOEF: 40.00000000 %
2
13. 4. 2019, 11.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
BENEŠ Karel
5 / 15
NS: 2 JP: 0.333 KOEF: 25.00000000 %
0ZÜNDORF Egbert Franz
12 / 15
NS: 4 JP: 0.800 KOEF: 60.00000000 %
2
13. 4. 2019, 12.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
FIBINGER Jan
9 / 15
NS: 3 JP: 0.600 KOEF: 45.00000000 %
0PETINIS Theodor
11 / 15
NS: 2 JP: 0.733 KOEF: 55.00000000 %
2
13. 4. 2019, 13.00 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
PETINIS Theodor
9 / 15
NS: 4 JP: 0.600 KOEF: 45.00000000 %
2BENEŠ Karel
6 / 15
NS: 2 JP: 0.400 KOEF: 30.00000000 %
0
13. 4. 2019, 13.30 hod.
Trojband: 1 x 20 / 15
ZÜNDORF Egbert Franz
8 / 15
NS: 3 JP: 0.533 KOEF: 40.00000000 %
2FIBINGER Jan
7 / 15
NS: 3 JP: 0.466 KOEF: 35.00000000 %
0

Pořadí

PKPNNSKoef.NJPGPBodyPořadí
Zündorf Egbert Franz2845446.66666667 %0.8000.62261
Petinis Theodor2745445.00000000 %0.7330.60042
Fibinger Jan3445556.66666667 %1.2000.75523
Beneš Karel1745328.33333333 %0.4000.37704