českyenglish

Výsledkový servis | Billiard

| Karambol | |
Kulečníkové počítadlo

Sezóna 2018 / 2019

Soutěž: MS TD EXTRALIGA - ELC MORAVA

Morava, Extraliga, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm
rozlosování 20.8.
20. 8. 2018, 20.40 hod.
rozlosování TL
19. 8. 2018, 20.22 hod.
soutěžní řád MS TD D3
27. 8. 2018, 11.47 hod.

Rozlosování

Zahájení
Domácí
Host
SkóreMísto konání
Hlavní rozhodčí
Zobrazit celé kolo 1
15. 9. 2018, 10.00 hod.
ELM TD HAVÍŘOV
ELM TD VITAL SPORTS



16
2

Vladimír Stareček
15. 9. 2018, 10.00 hod.
ELM TD PŘEROV
ELM TD PROSTĚJOV



14
4

Radek Slaměník
15. 9. 2018, 10.00 hod.
ELM TD HODONÍN
ELM TD OSTRAVA



10
8

Josef Kopl
Zobrazit celé kolo 2
LIVE: 96. 10. 2018, 10.00 hod.
ELM TD BOHUMÍN
ELM TD PŘEROV



10
8

Miroslav Andrejovský
6. 10. 2018, 10.00 hod.
ELM TD PROSTĚJOV
ELM TD HAVÍŘOV



8
10

Jiří Nenál
6. 10. 2018, 10.00 hod.
ELM TD VITAL SPORTS
ELM TD HODONÍN



6
12

Zbyněk Žabenský
6. 10. 2018, 13.00 hod.
ELM TD OSTRAVA
ELM TD PONĚTOVICE



16
2

RNDr. Rostislav Skořupa
LIVE: 97. 10. 2018, 10.00 hod.
ELM TD BOHUMÍN
ELM TD PONĚTOVICE



12
6

Miroslav Andrejovský
Zobrazit celé kolo 3
27. 10. 2018, 10.00 hod.
ELM TD HAVÍŘOV
ELM TD BOHUMÍN



8
10

Vladimír Stareček
27. 10. 2018, 10.00 hod.
ELM TD PŘEROV
ELM TD PONĚTOVICE



15
3

Radek Slaměník
27. 10. 2018, 10.00 hod.
ELM TD VITAL SPORTS
ELM TD OSTRAVA



6
12

Zbyněk Žabenský
27. 10. 2018, 10.00 hod.
ELM TD HODONÍN
ELM TD PROSTĚJOV



12
6

Josef Kopl
Zobrazit celé kolo 4
LIVE: 93. 11. 2018, 10.00 hod.
ELM TD BOHUMÍN
ELM TD HODONÍN



12
6

Miroslav Andrejovský
LIVE: 13. 11. 2018, 10.00 hod.
ELM TD PROSTĚJOV
ELM TD VITAL SPORTS



12
6

Jiří Nenál
26. 1. 2019, 10.00 hod.
ELM TD OSTRAVA
ELM TD PŘEROV



16
2

RNDr. Rostislav Skořupa
Zobrazit celé kolo 5
17. 11. 2018, 10.00 hod.
ELM TD HAVÍŘOV
ELM TD PŘEROV



14
4

Vladimír Stareček
17. 11. 2018, 10.00 hod.
ELM TD VITAL SPORTS
ELM TD BOHUMÍN



9
9

Zbyněk Žabenský
17. 11. 2018, 10.00 hod.
ELM TD HODONÍN
ELM TD PONĚTOVICE



12
6

Josef Kopl
27. 1. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PROSTĚJOV
ELM TD OSTRAVA



0
18

Jiří Nenál
Zobrazit celé kolo 6
8. 12. 2018, 10.00 hod.
ELM TD OSTRAVA
ELM TD HAVÍŘOV



12
6

RNDr. Rostislav Skořupa
LIVE: 98. 12. 2018, 10.00 hod.
ELM TD BOHUMÍN
ELM TD PROSTĚJOV



14
4

Miroslav Andrejovský
8. 12. 2018, 10.00 hod.
ELM TD PŘEROV
ELM TD HODONÍN



14
4

Radek Slaměník
LIVE: 98. 12. 2018, 10.00 hod.
ELM TD PONĚTOVICE
ELM TD VITAL SPORTS



10
8

Ivan Hammer
Zobrazit celé kolo 7
15. 12. 2018, 10.00 hod.
ELM TD OSTRAVA
ELM TD BOHUMÍN



6
12

RNDr. Rostislav Skořupa
15. 12. 2018, 10.00 hod.
ELM TD PROSTĚJOV
ELM TD PONĚTOVICE



18
0

Jiří Nenál
15. 12. 2018, 10.00 hod.
ELM TD VITAL SPORTS
ELM TD PŘEROV



4
14

Zbyněk Žabenský
15. 12. 2018, 10.00 hod.
ELM TD HODONÍN
ELM TD HAVÍŘOV



6
12

Josef Kopl
LIVE: 716. 12. 2018, 10.00 hod.
ELM TD PONĚTOVICE
ELM TD HAVÍŘOV



2
16

Ivan Hammer
Zobrazit celé kolo 8
5. 1. 2019, 10.00 hod.
ELM TD OSTRAVA
ELM TD HODONÍN



18
0

RNDr. Rostislav Skořupa
5. 1. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PROSTĚJOV
ELM TD PŘEROV



2
16

Jiří Nenál
5. 1. 2019, 10.00 hod.
ELM TD VITAL SPORTS
ELM TD HAVÍŘOV



12
6

Zbyněk Žabenský
LIVE: 95. 1. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PONĚTOVICE
ELM TD BOHUMÍN



7
11

Ivan Hammer
Zobrazit celé kolo 9
LIVE: 112. 1. 2019, 10.00 hod.
ELM TD HAVÍŘOV
ELM TD PROSTĚJOV



10
8

Vladimír Stareček
12. 1. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PŘEROV
ELM TD BOHUMÍN



12
6

Radek Slaměník
LIVE: 912. 1. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PONĚTOVICE
ELM TD OSTRAVA



4
14

Ivan Hammer
12. 1. 2019, 10.00 hod.
ELM TD HODONÍN
ELM TD VITAL SPORTS



13
5

Josef Kopl
Zobrazit celé kolo 10
2. 2. 2019, 10.00 hod.
ELM TD OSTRAVA
ELM TD VITAL SPORTS



16
2

RNDr. Rostislav Skořupa
2. 2. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PROSTĚJOV
ELM TD HODONÍN



6
12

Jiří Nenál
LIVE: 92. 2. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PONĚTOVICE
ELM TD PŘEROV



5
13

Ivan Hammer
LIVE: 93. 2. 2019, 10.00 hod.
ELM TD BOHUMÍN
ELM TD HAVÍŘOV



8
10

Miroslav Andrejovský
Zobrazit celé kolo 11
16. 2. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PŘEROV
ELM TD OSTRAVA



6
12

Radek Slaměník
LIVE: 916. 2. 2019, 10.00 hod.
ELM TD VITAL SPORTS
ELM TD PROSTĚJOV



12
6

Zbyněk Žabenský
16. 2. 2019, 10.00 hod.
ELM TD HODONÍN
ELM TD BOHUMÍN



2
16

Josef Kopl
16. 2. 2019, 13.00 hod.
ELM TD HAVÍŘOV
ELM TD PONĚTOVICE



14
4

Vladimír Stareček
LIVE: 917. 2. 2019, 10.00 hod.
ELM TD VITAL SPORTS
ELM TD PONĚTOVICE



14
4

Zbyněk Žabenský
Zobrazit celé kolo 12
2. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD OSTRAVA
ELM TD PROSTĚJOV



16
2

RNDr. Rostislav Skořupa
2. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PŘEROV
ELM TD HAVÍŘOV



5
13

Radek Slaměník
LIVE: 92. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PONĚTOVICE
ELM TD HODONÍN



12
6

Ivan Hammer
LIVE: 93. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD BOHUMÍN
ELM TD VITAL SPORTS



14
4

Miroslav Andrejovský
Zobrazit celé kolo 13
16. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD HAVÍŘOV
ELM TD OSTRAVA



5
13

Vladimír Stareček
16. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PROSTĚJOV
ELM TD BOHUMÍN



8
10

Jiří Nenál
16. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD HODONÍN
ELM TD PŘEROV



4
14

Kopl
Zobrazit celé kolo 14
LIVE: 930. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD BOHUMÍN
ELM TD OSTRAVA



8
10

Miroslav Andrejovský
30. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD HAVÍŘOV
ELM TD HODONÍN



16
2

Vladimír Stareček
30. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PŘEROV
ELM TD VITAL SPORTS



10
8

Radek Slaměník
LIVE: 930. 3. 2019, 10.00 hod.
ELM TD PONĚTOVICE
ELM TD PROSTĚJOV



12
6

Ivan Hammer