českyenglish

Výsledkový servis | Billiard

| Karambol | |
Kulečníkové počítadlo

Sezóna 2018 / 2019

Soutěž: MS TD - 2. třída JM

Jižní Morava, 2. třída, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm

Rozlosování

Zahájení
Domácí
Host
SkóreMísto konání
Hlavní rozhodčí
Zobrazit celé kolo 1
15. 9. 2018, 10.00 hod.
BOPO Třebíč
Znojmo



8
10

Milan Gavenda
16. 9. 2018, 10.00 hod.
Sokol Otnice
Nové Město n/M



9
9

Ocásková
16. 9. 2018, 10.00 hod.
Hodonín B
Veselí n/M



6
12

Josef Kopl
16. 9. 2018, 10.00 hod.
D.Dunajovice
BK Rosice



16
2

Vít Záboj
Zobrazit celé kolo 2
22. 9. 2018, 10.00 hod.
BK Rosice
Znojmo



2
16

František Nováček
22. 9. 2018, 10.00 hod.
D.Dunajovice
BOPO Třebíč



6
12

Vít Záboj
22. 9. 2018, 10.00 hod.
Nové Město n/M
Veselí n/M



2
16

Karel Černý
23. 9. 2018, 10.00 hod.
Sokol Otnice
Hodonín B



3
15

Ocásková
Zobrazit celé kolo 3
13. 10. 2018, 10.00 hod.
BK Rosice
Sokol Otnice



6
12

František Nováček
13. 10. 2018, 10.00 hod.
Hodonín B
Znojmo



8
10

Jaromír Kalábek
13. 10. 2018, 10.00 hod.
BOPO Třebíč
Veselí n/M



6
12

Milan Gavenda
14. 10. 2018, 10.00 hod.
D.Dunajovice
Nové Město n/M



10
8

Vít Záboj
Zobrazit celé kolo 4
20. 10. 2018, 10.00 hod.
BK Rosice
Veselí n/M



2
16

František Nováček
20. 10. 2018, 10.00 hod.
D.Dunajovice
Hodonín B



10
8

Vít Záboj
20. 10. 2018, 10.00 hod.
Nové Město n/M
Znojmo



4
14

PhDr. Karel Černý
20. 10. 2018, 10.00 hod.
BOPO Třebíč
Sokol Otnice



12
6

Milan Gavenda
Zobrazit celé kolo 5
3. 11. 2018, 10.00 hod.
BK Rosice
BOPO Třebíč



8
10

František Nováček
3. 11. 2018, 10.00 hod.
Nové Město n/M
Hodonín B



0
18

Karel Černý
4. 11. 2018, 10.00 hod.
Sokol Otnice
Veselí n/M



6
12

Ocásková
4. 11. 2018, 10.00 hod.
Znojmo
D.Dunajovice



14
4

žžž
Zobrazit celé kolo 6
10. 11. 2018, 10.00 hod.
Nové Město n/M
BK Rosice



9
9

PhDr. Karel Černý
10. 11. 2018, 10.00 hod.
BOPO Třebíč
Hodonín B



12
6

Milan Gavenda
11. 11. 2018, 10.00 hod.
Sokol Otnice
D.Dunajovice



8
10

Ocásková
11. 11. 2018, 10.00 hod.
Znojmo
Veselí n/M



11
7

žžž
Zobrazit celé kolo 7
24. 11. 2018, 10.00 hod.
BK Rosice
Hodonín B



4
14

František Nováček
24. 11. 2018, 10.00 hod.
D.Dunajovice
Veselí n/M



9
9

Vít Záboj
25. 11. 2018, 10.00 hod.
Znojmo
Sokol Otnice



4
14

žžž
25. 11. 2018, 10.00 hod.
BOPO Třebíč
Nové Město n/M



16
2

Milan Gavenda
Zobrazit celé kolo 8
8. 12. 2018, 10.00 hod.
Veselí n/M
Hodonín B



8
10

Marek Vajčner
8. 12. 2018, 10.00 hod.
BK Rosice
D.Dunajovice



2
16

František Nováček
8. 12. 2018, 10.00 hod.
Nové Město n/M
Sokol Otnice



4
14

PhDr. Karel Černý
9. 12. 2018, 10.00 hod.
Znojmo
BOPO Třebíč



14
4

žžž
Zobrazit celé kolo 9
12. 1. 2019, 10.00 hod.
Veselí n/M
Nové Město n/M



--
--

Marek Vajčner
13. 1. 2019, 10.00 hod.
Hodonín B
Sokol Otnice



--
--

Josef Kopl
13. 1. 2019, 10.00 hod.
Znojmo
BK Rosice



--
--

žžž
13. 1. 2019, 10.00 hod.
BOPO Třebíč
D.Dunajovice



--
--

Milan Gavenda
Zobrazit celé kolo 10
19. 1. 2019, 10.00 hod.
Veselí n/M
BOPO Třebíč



--
--

Marek Vajčner
19. 1. 2019, 10.00 hod.
Nové Město n/M
D.Dunajovice



--
--

Karel Černý
20. 1. 2019, 10.00 hod.
Sokol Otnice
BK Rosice



--
--

Ocásková
20. 1. 2019, 10.00 hod.
Znojmo
Hodonín B



--
--

žžž
Zobrazit celé kolo 11
26. 1. 2019, 10.00 hod.
Veselí n/M
BK Rosice



--
--

Marek Vajčner
26. 1. 2019, 10.00 hod.
Hodonín B
D.Dunajovice



--
--

Josef Kopl
27. 1. 2019, 10.00 hod.
Sokol Otnice
BOPO Třebíč



--
--

Jaroslav Ocásek
27. 1. 2019, 10.00 hod.
Znojmo
Nové Město n/M



--
--

žžž
Zobrazit celé kolo 12
9. 2. 2019, 10.00 hod.
Veselí n/M
Sokol Otnice



--
--

Marek Vajčner
9. 2. 2019, 10.00 hod.
Hodonín B
Nové Město n/M



--
--

Josef Kopl
10. 2. 2019, 10.00 hod.
D.Dunajovice
Znojmo



--
--

Vít Záboj
10. 2. 2019, 10.00 hod.
BOPO Třebíč
BK Rosice



--
--

Milan Gavenda
Zobrazit celé kolo 13
22. 2. 2019, 10.00 hod.
BK Rosice
Nové Město n/M



--
--

František Nováček
23. 2. 2019, 10.00 hod.
D.Dunajovice
Sokol Otnice



--
--

Vít Záboj
23. 2. 2019, 14.00 hod.
Hodonín B
BOPO Třebíč



--
--

Josef Kopl
24. 2. 2019, 10.00 hod.
Veselí n/M
Znojmo



--
--

Marek Vajčner
Zobrazit celé kolo 14
16. 3. 2019, 10.00 hod.
Nové Město n/M
BOPO Třebíč



--
--

PhDr. Karel Černý
16. 3. 2019, 11.00 hod.
Veselí n/M
D.Dunajovice



--
--

Marek Vajčner
17. 3. 2019, 10.00 hod.
Sokol Otnice
Znojmo



--
--

Ocásková
17. 3. 2019, 10.00 hod.
Hodonín B
BK Rosice



--
--

Josef Kopl