Turnaje

Česká republika (14)

  30. MČR KÁDR 71/2 ZS
11. 11. 2022, 17.00 – 13. 11. 2022, 14.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  3. MČR 5-PINS
2. 12. 2022, 13.00 – 4. 12. 2022, 16.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | 5 pins | Česká republika
  31. MČR JEDNOBAND ZS
7. 1. 2023, 10.00 – 8. 1. 2023, 16.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  51. MČR KÁDR 47/2 ZS
3. 2. 2023, 10.00 – 5. 2. 2023, 16.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  4. MČR TROJBAND ZS ŽENY
12. 3. 2023, 10.00 – 12. 3. 2023, 18.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
8. 4. 2023, 10.00 – 9. 4. 2023, 15.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Kádr 52/1 | Česká republika
  MS Mistrovství ČR - družstev 3B finále
15. 4. 2023, 11.00 – 16. 4. 2023, 15.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika
  37. MČR TROJBAND ZS
21. 4. 2023, 10.00 – 23. 4. 2023, 16.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  68. MČR KÁDR 52/2 MS
6. 5. 2023, 10.00 – 7. 5. 2023, 16.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  9. MČR KÁDR 52/1 MS
13. 5. 2023, 10.00 – 14. 5. 2023, 16.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika
  28. MČR JEDNOBAND MS
20. 5. 2023, 10.00 – 21. 5. 2023, 16.00
BC Hradec Králové, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  31. MČR TROJBAND MS
26. 5. 2023, 16.00 – 28. 5. 2023, 16.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  MČR TROJBAND U25
3. 6. 2023, 11.00 – 3. 6. 2023, 20.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  4. MČR TROJBOJ MS
10. 6. 2023, 10.00 – 11. 6. 2023, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika

Severní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
8. 4. 2023, 11.00 – 8. 4. 2023, 22.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
22. 4. 2023, 10.00 – 22. 4. 2023, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
29. 4. 2023, 10.00 – 29. 4. 2023, 22.00
TJ NÝŘANY z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Střední Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
8. 4. 2023, 11.00 – 8. 4. 2023, 22.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
22. 4. 2023, 10.00 – 22. 4. 2023, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
29. 4. 2023, 10.00 – 29. 4. 2023, 22.00
TJ NÝŘANY z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Východní Čechy (16)

Přebor VČO 4.třídy
15. 4. 2023, 09.00 – 15. 4. 2023, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 1.třídy
15. 4. 2023, 09.00 – 15. 4. 2023, 20.00
BC Hradec Králové, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 3.třídy
16. 4. 2023, 09.00 – 16. 4. 2023, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třídy
16. 4. 2023, 09.00 – 16. 4. 2023, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třídy
22. 4. 2023, 09.00 – 22. 4. 2023, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 3.třídy
22. 4. 2023, 09.00 – 22. 4. 2023, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 1.třídy
22. 4. 2023, 09.00 – 22. 4. 2023, 18.00
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 4.třídy
23. 4. 2023, 09.00 – 23. 4. 2023, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 4.třídy
29. 4. 2023, 09.00 – 29. 4. 2023, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 1.třídy
29. 4. 2023, 09.00 – 29. 4. 2023, 18.00
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třídy
30. 4. 2023, 09.00 – 30. 4. 2023, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 3.třídy
30. 4. 2023, 09.00 – 30. 4. 2023, 17.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 1.třídy
6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třídy
6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO 3.třídy
6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor OPEN VČO
13. 5. 2023, 09.00 – 13. 5. 2023, 20.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy

Západní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
8. 4. 2023, 11.00 – 8. 4. 2023, 22.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
22. 4. 2023, 10.00 – 22. 4. 2023, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
29. 4. 2023, 10.00 – 29. 4. 2023, 22.00
TJ NÝŘANY z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
6. 5. 2023, 09.00 – 6. 5. 2023, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Jižní Morava (4)

Přebor JMR volná hra
15. 4. 2023, 10.00 – 15. 4. 2023, 20.01
TJ Sokol Hodonín
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JMR v kádru 52/2
16. 4. 2023, 10.00 – 16. 4. 2023, 20.04
TJ Sokol Hodonín
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Přebor JMR v 1B
22. 4. 2023, 10.00 – 22. 4. 2023, 20.06
K.P.K. Vyškov
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Přebor JMR v 3B
20. 5. 2023, 10.00 – 21. 5. 2023, 20.06
K.P.K. Vyškov
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava

Severní Morava (1)

Oblastní přebor 1.tř. SM - K52/2
1. 7. 2023, 09.00 – 1. 7. 2023, 20.00
Billiard club Bohumín z.s.

 Přihlásit on-line: 9. 5. 2023, 17.00 – 25. 6. 2023, 20.00
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava

Střední Morava (4)

Přebor STM oblasti - Jednoband - Zlín
13. 11. 2022, 09.00 – 13. 11. 2022, 20.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
Přebor STM oblasti - Kádr 52/2 - Přerov
29. 1. 2023, 09.00 – 29. 1. 2023, 20.00
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Přebor STM oblasti - Volná hra - Kroměříž
12. 2. 2023, 09.00 – 12. 2. 2023, 20.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Přebor STM oblasti - Trojband - Prostějov
12. 3. 2023, 09.00 – 12. 3. 2023, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava