Turnaje
Česká republika (11)
29. MČR KÁDR 71/2 ZS 7. 11. 2020, 10.00 – 8. 11. 2020, 14.00 BC LakoPlast spolek | Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika |
50. MČR KÁDR 47/2 ZS 5. 12. 2020, 10.00 – 6. 12. 2020, 14.00 | Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika |
30. MČR JEDNOBAND ZS 20. 2. 2021, 10.00 – 21. 2. 2021, 14.00 | Závodní stůl | Jednoband | Česká republika |
3. MČR TROJBAND ZS ŽENY 27. 3. 2021, 10.00 – 27. 3. 2021, 18.00 TJ Sokol Žižkov | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
3. MČR SCOTCH DOUBLE 3B ZS 15. 5. 2021, 10.00 – 16. 5. 2021, 14.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Závodní stůl | Družstvo [2] Doubles | Trojband | Česká republika |
36. MČR TROJBAND ZS 4. 6. 2021, 14.00 – 6. 6. 2021, 14.00 | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
67. MČR KÁDR 52/2 MS 5. 6. 2021, 10.00 – 6. 6. 2021, 14.00 | Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika |
8. MČR KÁDR 52/1 MS 12. 6. 2021, 10.00 – 13. 6. 2021, 14.00 | Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika |
30. MČR TROJBAND MS 18. 6. 2021, 10.00 – 20. 6. 2021, 14.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
27. MČR MS 1B 26. 6. 2021, 10.00 – 27. 6. 2021, 14.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Jednoband | Česká republika |
3. MČR TROJBOJ MS 3. 7. 2021, 10.00 – 4. 7. 2021, 14.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Malý stůl | Jednotlivec (víceboj) | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika |
Čechy (3)
Turnaj hráčů I. NL Čechy - 1B 5. 6. 2021, 09.00 – 5. 6. 2021, 22.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Jednoband | Čechy |
Turnaj hráčů II. NL Čechy - 1B 5. 6. 2021, 09.00 – 5. 6. 2021, 22.00 BC LakoPlast spolek | Malý stůl | Jednoband | Čechy |
Turnaj hráčů NL Čechy - 3B 12. 6. 2021, 11.00 – 12. 6. 2021, 22.00 Sportovní klub Karambol Praha | Malý stůl | Trojband | Čechy |
Severní Čechy (4)
Turnaj hráčů 1. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 20. 6. 2021, 09.00 – 20. 6. 2021, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Turnaj hráčů 2. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 26. 6. 2021, 09.00 – 26. 6. 2021, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B 3. 7. 2021, 11.00 – 3. 7. 2021, 22.00 Billiard club Kladno | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 28. 8. 2021, 09.00 – 28. 8. 2021, 22.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Střední Čechy (4)
Turnaj hráčů 1. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 20. 6. 2021, 09.00 – 20. 6. 2021, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Turnaj hráčů 2. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 26. 6. 2021, 09.00 – 26. 6. 2021, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B 3. 7. 2021, 11.00 – 3. 7. 2021, 22.00 Billiard club Kladno | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 28. 8. 2021, 09.00 – 28. 8. 2021, 22.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Západní Čechy (4)
Turnaj hráčů 1. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 20. 6. 2021, 09.00 – 20. 6. 2021, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Turnaj hráčů 2. třídy TD StČ, SČ a ZČ - 1B 26. 6. 2021, 09.00 – 26. 6. 2021, 22.00 TJ NÝŘANY z.s. | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Turnaj hráčů 1. třídy StČ, SČ a ZČ - 3B 3. 7. 2021, 11.00 – 3. 7. 2021, 22.00 Billiard club Kladno | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS 28. 8. 2021, 09.00 – 28. 8. 2021, 22.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Morava (1)
Ponětovický trojband NLM 2021 5. 6. 2021, 10.00 – 5. 6. 2021, 19.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Malý stůl | Trojband | Morava |
Jižní Morava (4)
Regionální turnaj v trojbandu 22. 5. 2021, 09.00 – 23. 5. 2021, 21.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
Tréninkový přípravný turnaj JMO ve VH 29. 5. 2021, 10.00 – 29. 5. 2021, 21.00 TJ Sokol Hodonín | Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava |
Tréninkový přípravný turnaj JMO v kádru 30. 5. 2021, 10.00 – 30. 5. 2021, 21.00 AKK Brno, z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava |
Tréninkový přípravný turnaj JMO v 1B 5. 6. 2021, 10.00 – 5. 6. 2021, 21.00 AKK Brno, z.s. | Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava |
Severní Morava (1)
Tréninkový přípravný turnaj kádr 52/2 Ostrava 12. 6. 2021, 10.00 Billiard Club Ostrava, z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava |