Tréninkový přípravný turnaj JMO v kádruMalý stůl | Kádr 52/2 | 30. 5. 2021, 10.00 – 30. 5. 2021, 21.00 | AKK Brno, z.s.
 Botanická 1, 60200, Brno, Česká republika

Finále

30. 5. 2021, 17.37
Uher Miroslav ml.
14 / 9 | 1.55
14.00000000 % | 6
0
Kalábek Jaromír
100 / 9 | 11.11
100.00000000 % | 35
2

O 3. místo

30. 5. 2021, 17.36
Hammer Ivan
73 / 13 | 5.61
73.00000000 % | 22
0
Führlinger Patrik
100 / 13 | 7.69
100.00000000 % | 46
2

Semifinále

30. 5. 2021, 16.29
Führlinger Patrik
82 / 17 | 4.82
82.00000000 % | 13
0
Uher Miroslav ml.
100 / 17 | 5.88
100.00000000 % | 25
2
30. 5. 2021, 16.29
Kalábek Jaromír
100 / 7 | 14.28
100.00000000 % | 44
2
Hammer Ivan
37 / 7 | 5.28
37.00000000 % | 21
0

Čtvrtfinále

30. 5. 2021, 15.13
Führlinger Patrik
100 / 10 | 10.00
100.00000000 % | 33
2
Osvald Josef
58 / 10 | 5.80
58.00000000 % | 31
0
30. 5. 2021, 15.13
Hammer Ivan
100 / 5 | 20.00
100.00000000 % | 63
2
Uher Miroslav ml.
32 / 5 | 6.40
32.00000000 % | 14
0
30. 5. 2021, 15.13
Kalábek Jaromír
100 / 15 | 6.66
100.00000000 % | 28
2
Skarolek Leopold
63 / 15 | 4.20
63.00000000 % | 16
0

Kvalifikace A

Kvalifikace A
Kalábek Jaromír
Osvald Josef
Kuchař Radim
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Kalábek Jaromír

1
100/99/9
2
2211.11
100/1154/11
2
209.09
4
10.00 (200 / 20)
9.09
-
22
Osvald Josef

2
9/9100/9
0
31.00
100/1548/15
2
286.66
2
4.54 (109 / 24)
6.66
-
28
Kuchař Radim

3
54/11100/11
0
254.90
48/15100/15
0
163.20
0
3.92 (102 / 26)
4.90
-
25
30. 5. 2021, 10.00: Osvald Josef v Kuchař Radim
30. 5. 2021, 11.15: Kalábek Jaromír v Osvald Josef
30. 5. 2021, 12.30: Kuchař Radim v Kalábek Jaromír

Kvalifikace B

Kvalifikace B
Führlinger Patrik
Skarolek Leopold
Starý Jiří
Vašek Petr
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Führlinger Patrik

1
100/726/7
2
6714.28
100/1049/10
2
3610.00
100/420/4
2
4125.00
6
14.28 (300 / 21)
25.00
-
67
Skarolek Leopold

2
26/7100/7
0
123.71
100/1451/14
2
277.14
100/1684/16
2
266.25
4
6.10 (226 / 37)
7.14
-
27
Starý Jiří

3
49/10100/10
0
154.90
51/14100/14
0
163.64
100/1057/10
2
5210.00
2
5.88 (200 / 34)
4.90
-
52
Vašek Petr

4
20/4100/4
0
155.00
84/16100/16
0
165.25
57/10100/10
0
165.70
0
5.36 (161 / 30)
5.70
-
16
30. 5. 2021, 10.00: Skarolek Leopold v Führlinger Patrik
30. 5. 2021, 11.15: Vašek Petr v Starý Jiří
30. 5. 2021, 12.30: Skarolek Leopold v Starý Jiří
30. 5. 2021, 13.45: Führlinger Patrik v Vašek Petr
30. 5. 2021, 13.45: Vašek Petr v Skarolek Leopold
30. 5. 2021, 15.00: Starý Jiří v Führlinger Patrik

Kvalifikace C

Kvalifikace C
Hammer Ivan
Uher Miroslav ml.
Mikulášek Tomáš
Čermák Igor
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Hammer Ivan

1
100/852/8
2
4512.50
100/1756/17
2
155.88
100/818/8
2
4312.50
6
9.09 (300 / 33)
5.88
-
45
Uher Miroslav ml.

2
52/8100/8
0
316.50
100/837/8
2
1412.50
100/1556/15
2
176.66
4
8.12 (252 / 31)
6.66
-
31
Mikulášek Tomáš

3
56/17100/17
0
143.29
37/8100/8
0
264.62
86/2019/20
2
134.30
2
3.97 (179 / 45)
4.62
-
26
Čermák Igor

4
18/8100/8
0
92.25
56/15100/15
0
213.73
19/2086/20
0
70.95
0
2.16 (93 / 43)
3.73
-
21
30. 5. 2021, 10.00: Mikulášek Tomáš v Hammer Ivan
30. 5. 2021, 11.15: Čermák Igor v Uher Miroslav ml.
30. 5. 2021, 12.30: Mikulášek Tomáš v Uher Miroslav ml.
30. 5. 2021, 13.45: Hammer Ivan v Čermák Igor
30. 5. 2021, 15.00: Čermák Igor v Mikulášek Tomáš
30. 5. 2021, 15.00: Uher Miroslav ml. v Hammer Ivan

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
NJPS - Nejvyšší jednotlivý průměr setu
NS - Nejvyšší série