MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČMalý stůl | Družstvo [3] | Trojband

1.
13B Kladno B
2 : 0
(12 : 6)
23. 9. 2019, 17.30
3B Žižkov
1Strahov Diablos
0 : 2
(7 : 11)
25. 9. 2019, 17.30
3B SK Petřín B
13B Nový Bor
0 : 2
(8 : 10)
25. 9. 2019, 17.30
3B Kladno C
13B Most
2 : 0
(15 : 3)
25. 9. 2019, 17.30
Strahov Chimba Kings
13B SK Petřín A
2 : 0
(12 : 6)
13. 10. 2019, 11.00
3B Újezdeček
2.
23B Újezdeček
2 : 0
(14 : 4)
22. 9. 2019, 11.00
Strahov Diablos
23B Žižkov
2 : 0
(10 : 8)
25. 9. 2019, 17.30
3B SK Petřín A
2Strahov Chimba Kings
0 : 2
(8 : 10)
30. 9. 2019, 17.30
3B Nový Bor
23B SK Petřín B
0 : 2
(4 : 14)
2. 10. 2019, 17.30
3B Most
23B Kladno A
2 : 0
(13 : 5)
2. 10. 2019, 17.30
3B Kladno B
3.
33B Most
0 : 2
(5 : 13)
5. 10. 2019, 11.00
3B Újezdeček
33B SK Petřín A
0 : 2
(8 : 10)
9. 10. 2019, 17.30
3B Kladno A
3Strahov Diablos
0 : 2
(8 : 10)
9. 10. 2019, 17.30
3B Žižkov
33B Kladno C
2 : 0
(13 : 5)
9. 10. 2019, 17.30
Strahov Chimba Kings
33B Nový Bor
2 : 0
(10 : 8)
13. 10. 2019, 10.00
3B SK Petřín B
4.
43B Kladno B
2 : 0
(13 : 5)
22. 10. 2019, 17.30
3B SK Petřín A
43B SK Petřín B
0 : 2
(6 : 12)
23. 10. 2019, 17.30
3B Kladno C
43B Kladno A
2 : 0
(17 : 1)
23. 10. 2019, 17.30
Strahov Diablos
43B Újezdeček
2 : 0
(14 : 4)
26. 10. 2019, 11.00
3B Nový Bor
43B Žižkov
2 : 0
(10 : 8)
2. 12. 2019, 17.30
3B Most
5.
53B Most
0 : 2
(0 : 18)
16. 10. 2019, 17.30
3B Kladno A
53B Nový Bor
0 : 2
(8 : 10)
24. 10. 2019, 17.30
3B Žižkov
5Strahov Diablos
0 : 2
(2 : 16)
28. 10. 2019, 13.00
3B Kladno B
5Strahov Chimba Kings
0 : 2
(8 : 10)
6. 11. 2019, 17.30
3B SK Petřín B
53B Kladno C
0 : 2
(2 : 16)
10. 11. 2019, 11.00
3B Újezdeček
6.
63B Újezdeček
2 : 0
(10 : 8)
19. 10. 2019, 11.00
Strahov Chimba Kings
63B Žižkov
2 : 0
(16 : 2)
6. 11. 2019, 17.30
3B Kladno C
63B Kladno A
2 : 0
(18 : 0)
6. 11. 2019, 17.30
3B Nový Bor
63B Kladno B
2 : 0
(13 : 5)
7. 11. 2019, 17.30
3B Most
63B SK Petřín A
2 : 0
(10 : 8)
18. 11. 2019, 17.30
Strahov Diablos
7.
7Strahov Chimba Kings
0 : 2
(6 : 12)
18. 11. 2019, 17.30
3B Žižkov
73B Most
0 : 2
(6 : 12)
20. 11. 2019, 17.30
3B SK Petřín A
73B Kladno C
0 : 2
(2 : 16)
20. 11. 2019, 17.30
3B Kladno A
73B SK Petřín B
0 : 2
(4 : 14)
30. 11. 2019, 11.00
3B Újezdeček
73B Nový Bor
0 : 2
(2 : 16)
5. 12. 2019, 17.30
3B Kladno B
8.
83B Žižkov
2 : 0
(11 : 7)
20. 11. 2019, 17.30
3B SK Petřín B
83B Kladno A
2 : 0
(16 : 2)
27. 11. 2019, 17.30
Strahov Chimba Kings
83B Kladno B
0 : 2
(8 : 10)
28. 11. 2019, 17.30
3B Kladno C
8Strahov Diablos
0 : 2
(7 : 11)
4. 12. 2019, 17.30
3B Most
83B SK Petřín A
2 : 0
(14 : 4)
30. 5. 2020, 11.00
3B Nový Bor
9.
93B Újezdeček
2 : 0
(15 : 3)
23. 11. 2019, 11.00
3B Žižkov
9Strahov Chimba Kings
0 : 2
(0 : 18)
2. 12. 2019, 17.30
3B Kladno B
93B Kladno C
0 : 2
(8 : 10)
4. 12. 2019, 17.30
3B SK Petřín A
93B SK Petřín B
0 : 2
(2 : 16)
4. 12. 2019, 17.30
3B Kladno A
93B Nový Bor
2 : 0
(14 : 4)
10. 3. 2020, 17.30
Strahov Diablos
10.
103B Kladno A
2 : 0
(12 : 6)
8. 12. 2019, 11.00
3B Újezdeček
103B SK Petřín A
2 : 0
(12 : 6)
16. 12. 2019, 17.30
Strahov Chimba Kings
103B Kladno B
2 : 0
(17 : 1)
18. 12. 2019, 17.30
3B SK Petřín B
10Strahov Diablos
2 : 0
(14 : 4)
18. 12. 2019, 17.30
3B Kladno C
103B Most
2 : 0
(13 : 5)
18. 12. 2019, 17.30
3B Nový Bor
11.
11Strahov Chimba Kings
0 : 2
(8 : 10)
13. 1. 2020, 17.30
Strahov Diablos
113B Žižkov
0 : 2
(8 : 10)
13. 1. 2020, 17.30
3B Kladno A
113B Kladno C
0 : 2
(6 : 12)
15. 1. 2020, 17.30
3B Most
113B SK Petřín B
0 : 2
(0 : 18)
15. 1. 2020, 17.30
3B SK Petřín A
113B Újezdeček
0 : 2
(6 : 12)
18. 1. 2020, 11.00
3B Kladno B
12.
12Strahov Chimba Kings
2 : 0
(10 : 8)
22. 1. 2020, 17.30
3B Most
123B Kladno C
0 : 2
(6 : 12)
22. 1. 2020, 17.30
3B Nový Bor
123B Újezdeček
0 : 2
(6 : 12)
25. 1. 2020, 11.00
3B SK Petřín A
123B SK Petřín B
0 : 2
(6 : 12)
3. 2. 2020, 16.30
Strahov Diablos
123B Žižkov
2 : 0
( : )
1. 6. 2020, 17.30

3B Kladno B - Omluvené odstoupení od zápasu
3B Kladno B
13.
133B Nový Bor
0 : 2
(8 : 10)
29. 1. 2020, 17.30
Strahov Chimba Kings
133B Most
0 : 2
(8 : 10)
29. 1. 2020, 17.30
3B SK Petřín B
133B Kladno B
0 : 2
(6 : 12)
6. 2. 2020, 17.30
3B Kladno A
13Strahov Diablos
0 : 2
(7 : 11)
9. 2. 2020, 11.00
3B Újezdeček
133B SK Petřín A
0 : 2
(8 : 10)
3. 6. 2020, 17.30
3B Žižkov
14.
143B SK Petřín B
2 : 0
(10 : 8)
9. 2. 2020, 11.00
3B Nový Bor
143B Žižkov
2 : 0
(15 : 3)
10. 2. 2020, 17.30
Strahov Diablos
143B Kladno A
1 : 1
(9 : 9)
12. 2. 2020, 17.30
3B SK Petřín A
14Strahov Chimba Kings
2 : 0
(12 : 6)
12. 2. 2020, 17.30
3B Kladno C
143B Újezdeček
2 : 0
(14 : 4)
15. 2. 2020, 11.00
3B Most
15.
153B Most
0 : 2
(5 : 13)
13. 2. 2020, 17.30
3B Žižkov
153B Kladno C
0 : 2
(6 : 12)
19. 2. 2020, 17.30
3B SK Petřín B
153B SK Petřín A
2 : 0
(18 : 0)
19. 2. 2020, 17.30
3B Kladno B
153B Nový Bor
0 : 2
(4 : 14)
22. 2. 2020, 10.00
3B Újezdeček
15Strahov Diablos
0 : 2
(0 : 18)
26. 2. 2020, 17.30
3B Kladno A
16.
163B Kladno B
2 : 0
(18 : 0)
25. 2. 2020, 17.30
Strahov Diablos
163B Žižkov
2 : 0
(13 : 5)
26. 2. 2020, 17.30
3B Nový Bor
163B SK Petřín B
2 : 0
(12 : 6)
26. 2. 2020, 17.30
Strahov Chimba Kings
163B Kladno A
2 : 0
(18 : 0)
27. 2. 2020, 17.30
3B Most
163B Újezdeček
2 : 0
(12 : 6)
8. 3. 2020, 11.00
3B Kladno C
17.
173B Kladno C
0 : 2
(5 : 13)
9. 3. 2020, 17.30
3B Žižkov
173B Most
0 : 2
(5 : 13)
11. 3. 2020, 17.30
3B Kladno B
17Strahov Diablos
0 : 2
(4 : 14)
11. 3. 2020, 17.30
3B SK Petřín A
173B Nový Bor
0 : 2
(2 : 16)
12. 3. 2020, 17.30
3B Kladno A
17Strahov Chimba Kings
2 : 0
( : )
31. 5. 2020, 11.00

3B Újezdeček - Omluvené odstoupení od zápasu
3B Újezdeček
18.
183B Žižkov
2 : 0
(12 : 6)
11. 3. 2020, 17.30
Strahov Chimba Kings
183B SK Petřín A
2 : 0
(18 : 0)
27. 5. 2020, 17.30
3B Most
183B Kladno A
2 : 0
(18 : 0)
28. 5. 2020, 17.30
3B Kladno C
183B Újezdeček
0 : 2
( : )
30. 5. 2020, 11.00

3B Újezdeček - Omluvené odstoupení od zápasu
3B SK Petřín B
183B Kladno B
0 : 2
( : )
4. 6. 2020, 17.30

3B Kladno B - Omluvené odstoupení od zápasu
3B Nový Bor
19.
19Strahov Chimba Kings
0 : 2
(3 : 15)
3. 6. 2020, 17.30
3B Kladno A
193B Kladno C
2 : 0
( : )
5. 6. 2020, 17.30

3B Kladno B - Omluvené odstoupení od zápasu
3B Kladno B
193B Most
2 : 0
(13 : 5)
5. 6. 2020, 17.30
Strahov Diablos
193B Nový Bor
0 : 2
(2 : 16)
8. 6. 2020, 10.00
3B SK Petřín A
193B SK Petřín B
0 : 2
(5 : 13)
15. 6. 2020, 17.30
3B Žižkov
20.
203B Žižkov
2 : 0
( : )
6. 6. 2020, 11.00

3B Újezdeček - Omluvené odstoupení od zápasu
3B Újezdeček
20Strahov Diablos
0 : 2
(2 : 16)
10. 6. 2020, 17.30
3B Nový Bor
203B Kladno B
0 : 2
( : )
10. 6. 2020, 17.30

3B Kladno B - Omluvené odstoupení od zápasu
Strahov Chimba Kings
203B Kladno A
2 : 0
(18 : 0)
11. 6. 2020, 17.30
3B SK Petřín B
203B SK Petřín A
2 : 0
(16 : 2)
12. 6. 2020, 17.30
3B Kladno C
21.
213B Újezdeček
0 : 2
( : )
7. 6. 2020, 11.00

3B Újezdeček - Omluvené odstoupení od zápasu
3B Kladno A
213B SK Petřín B
2 : 0
( : )
8. 6. 2020, 17.30

3B Kladno B - Omluvené odstoupení od zápasu
3B Kladno B
213B Nový Bor
0 : 2
(4 : 14)
15. 6. 2020, 17.30
3B Most
21Strahov Chimba Kings
0 : 2
(4 : 14)
17. 6. 2020, 17.30
3B SK Petřín A
213B Kladno C
2 : 0
(14 : 4)
17. 6. 2020, 17.30
Strahov Diablos
22.
22Strahov Diablos
2 : 0
(13 : 5)
4. 3. 2020, 17.30
Strahov Chimba Kings
223B SK Petřín A
2 : 0
(14 : 4)
4. 3. 2020, 17.30
3B SK Petřín B
223B Kladno B
14. 6. 2020, 11.00

Zrušeno
3B Újezdeček
223B Kladno A
2 : 0
(12 : 6)
16. 6. 2020, 17.30
3B Žižkov
223B Most
2 : 0
(16 : 2)
19. 6. 2020, 17.30
3B Kladno C