35. MČR TROJBAND ZSZávodní stůl | Trojband | 11. 9. 2020, 13.30 – 13. 9. 2020, 16.00 | Billiard club Kladno
 Billiard club Kladno, Havlíčkova 3084, 27204, Kladno-Rozdělov, Česká republika

Iwan SimonisAleš servisCoca ColaComdesIKulečníkRehauSalucTechallVaillantVitel consulting

Finále

13. 9. 2020, 14.00
Boháč Martin
40 / 28 | 1.428
100.00000000 % | 7 | 6
2
Novák Radek
30 / 28 | 1.071
75.00000000 % | 4 | 4
0

Semifinále

13. 9. 2020, 11.00
Boháč Martin
40 / 24 | 1.666
100.00000000 % | 4 | 4
2
Hájek Radovan
36 / 24 | 1.500
90.00000000 % | 15 | 4
0
13. 9. 2020, 11.00
Novák Radek
40 / 44 | 0.909
100.00000000 % | 5 | 5
2
Kozák Adam
32 / 44 | 0.727
80.00000000 % | 4 | 3
0

Čtvrtfinále

12. 9. 2020, 20.30
Boháč Martin
40 / 52 | 0.769
100.00000000 % | 3 | 3
2
Ráček Milan
38 / 52 | 0.730
95.00000000 % | 6 | 6
0
12. 9. 2020, 18.30
Hájek Radovan
40 / 43 | 0.930
100.00000000 % | 7 | 4
2
Gazdoš Ivo
35 / 43 | 0.814
87.50000000 % | 5 | 4
0
12. 9. 2020, 18.30
Aleš Jan
26 / 26 | 1.000
65.00000000 % | 3 | 3
0
Novák Radek
40 / 26 | 1.538
100.00000000 % | 5 | 5
2
12. 9. 2020, 20.30
Kohout Štěpán
34 / 52 | 0.653
85.00000000 % | 3 | 3
0
Kozák Adam
40 / 52 | 0.769
100.00000000 % | 6 | 4
2

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Aleš Jan
Ráček Milan
Hudák Jan
Korec Jaroslav
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Aleš Jan

1
30/4024/40
2
4 | 40.750
30/2221/22
2
10 | 61.363
30/5424/54
2
4 | 30.555
6
0.775 (90 / 116)
4 | 6
1.363
100.00000000 %
Ráček Milan

2
24/4030/40
0
6 | 40.600
30/3926/39
2
6 | 50.769
30/5621/56
2
5 | 30.535
4
0.622 (84 / 135)
6 | 6
0.769
93.33330000 %
Hudák Jan

3
21/2230/22
0
3 | 30.954
26/3930/39
0
3 | 20.666
30/4123/41
2
6 | 30.731
2
0.754 (77 / 102)
6 | 3
0.954
85.55560000 %
Korec Jaroslav

4
24/5430/54
0
3 | 20.444
21/5630/56
0
2 | 20.375
23/4130/41
0
3 | 20.561
0
0.450 (68 / 151)
3 | 3
0.561
75.55560000 %
11. 9. 2020, 13.30: Korec Jaroslav v Aleš Jan
11. 9. 2020, 13.30: Ráček Milan v Hudák Jan
11. 9. 2020, 17.30: Aleš Jan v Ráček Milan
11. 9. 2020, 19.30: Korec Jaroslav v Hudák Jan
12. 9. 2020, 12.00: Ráček Milan v Korec Jaroslav
12. 9. 2020, 12.00: Hudák Jan v Aleš Jan

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Kohout Štěpán
Gazdoš Ivo
Bača Adam
Stareček Pavel
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Kohout Štěpán

1
30/2221/22
2
8 | 51.363
30/2926/29
2
7 | 61.034
30/3724/37
2
5 | 40.810
6
1.022 (90 / 88)
8 | 7
1.363
100.00000000 %
Gazdoš Ivo

2
21/2230/22
0
5 | 30.954
30/1419/14
2
5 | 42.142
30/4226/42
2
3 | 30.714
4
1.038 (81 / 78)
5 | 5
2.142
90.00000000 %
Bača Adam

3
26/2930/29
0
6 | 20.896
19/1430/14
0
6 | 31.357
30/3118/31
2
3 | 30.967
2
1.013 (75 / 74)
6 | 6
1.357
83.33330000 %
Stareček Pavel

4
24/3730/37
0
4 | 20.648
26/4230/42
0
3 | 20.619
18/3130/31
0
3 | 20.580
0
0.618 (68 / 110)
4 | 3
0.648
75.55560000 %
11. 9. 2020, 13.30: Stareček Pavel v Gazdoš Ivo
11. 9. 2020, 15.30: Kohout Štěpán v Bača Adam
11. 9. 2020, 19.30: Stareček Pavel v Bača Adam
11. 9. 2020, 19.30: Gazdoš Ivo v Kohout Štěpán
12. 9. 2020, 14.00: Kohout Štěpán v Stareček Pavel
12. 9. 2020, 14.00: Bača Adam v Gazdoš Ivo

Hlavní soutěž C

Hlavní soutěž C
Hájek Radovan
Novák Radek
Škop Pavel
Váša Marek
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Hájek Radovan

1
23/2230/22
0
5 | 51.045
30/1712/17
2
7 | 61.764
30/3019/30
2
6 | 31.000
4
1.202 (83 / 69)
7 | 6
1.764
92.22220000 %
Novák Radek

2
30/2223/22
2
6 | 51.363
29/4430/44
0
4 | 40.659
30/2217/22
2
6 | 41.363
4
1.011 (89 / 88)
6 | 6
1.363
98.88890000 %
Škop Pavel

3
12/1730/17
0
2 | 20.705
30/4429/44
2
4 | 40.681
30/4230/42
1
5 | 40.714
3
0.699 (72 / 103)
5 | 4
0.714
80.00000000 %
Váša Marek

4
19/3030/30
0
5 | 20.633
17/2230/22
0
4 | 20.772
30/4230/42
1
3 | 30.714
1
0.702 (66 / 94)
5 | 4
0.772
73.33330000 %
11. 9. 2020, 15.30: Váša Marek v Novák Radek
11. 9. 2020, 15.30: Škop Pavel v Hájek Radovan
12. 9. 2020, 10.00: Škop Pavel v Váša Marek
12. 9. 2020, 10.00: Hájek Radovan v Novák Radek
12. 9. 2020, 14.00: Novák Radek v Škop Pavel
12. 9. 2020, 16.00: Váša Marek v Hájek Radovan

Hlavní soutěž D

Hlavní soutěž D
Boháč Martin
Kozák Adam
Galíček Zdeněk
Dirn Marcel
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Boháč Martin

1
30/2322/23
2
4 | 41.304
30/2510/25
2
7 | 41.200
30/1811/18
2
7 | 41.666
6
1.363 (90 / 66)
7 | 7
1.666
100.00000000 %
Kozák Adam

2
22/2330/23
0
5 | 30.956
30/2817/28
2
4 | 41.071
30/4225/42
2
4 | 40.714
4
0.881 (82 / 93)
5 | 4
1.071
91.11110000 %
Galíček Zdeněk

3
10/2530/25
0
3 | 20.400
17/2830/28
0
4 | 30.607
30/3124/31
2
6 | 30.967
2
0.678 (57 / 84)
6 | 4
0.967
63.33330000 %
Dirn Marcel

4
11/1830/18
0
3 | 20.611
25/4230/42
0
3 | 20.595
24/3130/31
0
4 | 30.774
0
0.659 (60 / 91)
4 | 3
0.774
66.66670000 %
11. 9. 2020, 17.30: Dirn Marcel v Boháč Martin
11. 9. 2020, 17.30: Kozák Adam v Galíček Zdeněk
12. 9. 2020, 10.00: Boháč Martin v Kozák Adam
12. 9. 2020, 12.00: Dirn Marcel v Galíček Zdeněk
12. 9. 2020, 16.00: Kozák Adam v Dirn Marcel
12. 9. 2020, 16.00: Galíček Zdeněk v Boháč Martin

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)