User
New userChange password

66. MČR KÁDR 52/2 MSMalý stůl | Kádr 52/2 | 19. 10. 2019, 10.00 – 20. 10. 2019, 16.00 | Kulečníkový klub Zlín z.s.
⚓ Kulečníkový klub Zlín z.s., Podlesí IV. 5348, 76005, Zlín 5, Česká republika

Finále A

Finále A
Andrejovský Miroslav
Cebula Tomáš
Mikala Daniel
Slaměník Radek
Kalábek Jaromír
Gajda Petr
Gajda Robert
Skóre
GP
NJP
NS
Andrejovský Miroslav

1
200/646/6
2
9433.33
200/1250/12
2
5716.66
200/1042/10
2
6720.00
200/15110/15
2
3613.33
133/15100/15
2
288.86
200/960/9
2
9122.22
12
16.91 (1133 / 67)
33.33
94
Cebula Tomáš

2
46/6200/6
0
277.66
200/14156/14
2
8514.28
200/12169/12
2
6616.66
200/673/6
2
7233.33
200/1347/13
2
6915.38
200/734/7
2
12128.57
10
18.03 (1046 / 58)
33.33
121
Mikala Daniel

3
50/12200/12
0
144.16
156/14200/14
0
2811.14
124/15115/15
2
388.26
111/1589/15
2
197.40
111/1594/15
2
237.40
106/1531/15
2
327.06
8
7.65 (658 / 86)
11.14
38
Slaměník Radek

4
42/10200/10
0
194.20
169/12200/12
0
5314.08
115/15124/15
0
347.66
134/15177/15
0
408.93
164/1594/15
2
3610.93
93/1575/15
2
256.20
4
8.74 (717 / 82)
14.08
53
Kalábek Jaromír

5
110/15200/15
0
417.33
73/6200/6
0
1312.16
89/15111/15
0
185.93
177/15134/15
2
3211.80
122/1572/15
2
288.13
60/1585/15
0
134.00
4
7.79 (631 / 81)
12.16
41
Gajda Petr

6
100/15133/15
0
226.66
47/13200/13
0
233.61
94/15111/15
0
136.26
94/15164/15
0
166.26
72/15122/15
0
124.80
162/1551/15
2
4810.80
2
6.46 (569 / 88)
10.80
48
Gajda Robert

7
60/9200/9
0
176.66
34/7200/7
0
164.85
31/15106/15
0
72.06
75/1593/15
0
175.00
85/1560/15
2
315.66
51/15162/15
0
123.40
2
4.42 (336 / 76)
6.66
31
19. 10. 2019, 10.15: Mikala Daniel v Kalábek Jaromír
19. 10. 2019, 10.15: Gajda Petr v Cebula Tomáš
19. 10. 2019, 10.15: Gajda Robert v Slaměník Radek
19. 10. 2019, 10.15: Andrejovský Miroslav v Cebula Tomáš
19. 10. 2019, 10.15: Mikala Daniel v Slaměník Radek
19. 10. 2019, 10.15: Gajda Petr v Gajda Robert
19. 10. 2019, 10.15: Kalábek Jaromír v Slaměník Radek
19. 10. 2019, 10.15: Andrejovský Miroslav v Gajda Robert
19. 10. 2019, 10.15: Mikala Daniel v Gajda Petr
19. 10. 2019, 10.15: Cebula Tomáš v Gajda Robert
19. 10. 2019, 10.15: Kalábek Jaromír v Gajda Petr
19. 10. 2019, 10.15: Slaměník Radek v Gajda Petr
19. 10. 2019, 10.15: Cebula Tomáš v Mikala Daniel
19. 10. 2019, 10.15: Kalábek Jaromír v Andrejovský Miroslav
19. 10. 2019, 10.15: Slaměník Radek v Andrejovský Miroslav
19. 10. 2019, 10.15: Cebula Tomáš v Kalábek Jaromír
19. 10. 2019, 10.15: Gajda Petr v Andrejovský Miroslav
19. 10. 2019, 10.15: Gajda Robert v Kalábek Jaromír
19. 10. 2019, 10.15: Slaměník Radek v Cebula Tomáš
19. 10. 2019, 10.45: Gajda Robert v Mikala Daniel
19. 10. 2019, 14.45: Andrejovský Miroslav v Mikala Daniel

Skóre - Součet skóre ze zápasů
GP - Generální průměr
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
NS - Nejvyšší série