Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MSMalý stůl | Handicap | Jednoband | 27. 6. 2020, 09.00 – 27. 6. 2020, 22.00 | SK Petřín Plzeň
 SK Petřín Plzeň, Lobezská 22, 32600, Plzeň, Česká republika

Finále

27. 6. 2020, 17.40
Kubiš Marián [55]
19 / 15 | 1.26
34.54550000 % | 6 | 3
0
Bača Libor [55]
55 / 15 | 3.66
100.00000000 % | 15 | 7
2

O 3. místo

27. 6. 2020, 17.39
Lukšík Oldřich [35]
29 / 15 | 1.93
82.85710000 % | 6 | 5
2
Kahoun Vlastimil [55]
35 / 15 | 2.33
63.63640000 % | 12 | 6
0

Semifinále

27. 6. 2020, 16.52
Lukšík Oldřich [35]
27 / 13 | 2.07
77.14290000 % | 7 | 7
0
Kubiš Marián [55]
55 / 13 | 4.23
100.00000000 % | 20 | 13
2
27. 6. 2020, 16.52
Kahoun Vlastimil [55]
25 / 12 | 2.08
45.45450000 % | 9 | 6
0
Bača Libor [55]
55 / 12 | 4.58
100.00000000 % | 14 | 8
2

Čtvrtfinále

27. 6. 2020, 13.02
Pechr Miroslav [45]
14 / 12 | 1.16
31.11110000 % | 4 | 3
0
Lukšík Oldřich [35]
35 / 12 | 2.91
100.00000000 % | 8 | 7
2
27. 6. 2020, 13.02
Kubiš Marián [55]
55 / 14 | 3.92
100.00000000 % | 26 | 8
2
Krahulík Miroslav [45]
38 / 14 | 2.71
84.44440000 % | 7 | 6
0
27. 6. 2020, 13.02
Hruška Vilém [55]
32 / 15 | 2.13
58.18180000 % | 9 | 9
0
Kahoun Vlastimil [55]
51 / 15 | 3.40
92.72730000 % | 12 | 12
2
27. 6. 2020, 14.02
Frühauf Roman [35]
24 / 11 | 2.18
68.57140000 % | 12 | 3
0
Bača Libor [55]
55 / 11 | 5.00
100.00000000 % | 19 | 10
2

KO 16

27. 6. 2020, 13.02
Pechr Miroslav [45]
45 / 15 | 3.00
100.00000000 % | 8 | 7
2
Krajčí Theodor [45]
26 / 15 | 1.73
57.77780000 % | 6 | 5
0
27. 6. 2020, 13.02
Lukšík Oldřich [35]
35 / 13 | 2.69
100.00000000 % | 11 | 6
2
Bauer Petr [45]
28 / 13 | 2.15
62.22220000 % | 9 | 7
0
27. 6. 2020, 13.02
Staněk Vladimír [35]
27 / 12 | 2.25
77.14290000 % | 7 | 6
0
Kubiš Marián [55]
55 / 12 | 4.58
100.00000000 % | 18 | 13
2
27. 6. 2020, 14.02
Krahulík Miroslav [45]
25 / 15 | 1.66
55.55560000 % | 5 | 5
2
Marhoun Stanislav st. [35]
19 / 15 | 1.26
54.28570000 % | 4 | 4
0
27. 6. 2020, 14.02
Morava Jan [35]
31 / 14 | 2.21
88.57140000 % | 7 | 6
0
Hruška Vilém [55]
55 / 14 | 3.92
100.00000000 % | 15 | 13
2
27. 6. 2020, 14.02
Mráček Rudolf [35]
11 / 15 | 0.73
31.42860000 % | 4 | 3
0
Kahoun Vlastimil [55]
43 / 15 | 2.86
78.18180000 % | 9 | 6
2
27. 6. 2020, 15.02
Frühauf Roman [35]
35 / 15 | 2.33
100.00000000 % | 15 | 5
2
Landa Josef [55]
41 / 15 | 2.73
74.54550000 % | 13 | 12
0
27. 6. 2020, 15.02
Růžička Vojtěch [55]
25 / 15 | 1.66
45.45450000 % | 9 | 5
0
Bača Libor [55]
43 / 15 | 2.86
78.18180000 % | 9 | 8
2

Kvalifikace A

Kvalifikace A
Bača Libor
Staněk Vladimír
Roubík Zbyněk
Skóre
Koef
GP
NJP
Bača Libor
[55]
1
55/119/11
2
14 | 125.00
51/1516/15
2
17 | 103.40
4
96.36360000 %
4.07 (106 / 26)
5.00
Staněk Vladimír
[35]
2
9/1155/11
0
3 | 10.81
19/154/15
2
5 | 51.26
2
40.00000000 %
1.07 (28 / 26)
1.26
Roubík Zbyněk
[35]
3
16/1551/15
0
4 | 31.06
4/1519/15
0
1 | 10.26
0
28.57140000 %
0.66 (20 / 30)
1.06
27. 6. 2020, 09.00: Roubík Zbyněk v Staněk Vladimír
27. 6. 2020, 11.00: Bača Libor v Roubík Zbyněk
27. 6. 2020, 13.00: Staněk Vladimír v Bača Libor

Kvalifikace B

Kvalifikace B
Kubiš Marián
Frühauf Roman
Mondšpígl Tomáš
Skóre
Koef
GP
NJP
Kubiš Marián
[55]
1
48/1528/15
2
17 | 103.20
35/1512/15
2
13 | 72.33
4
75.45450000 %
2.76 (83 / 30)
3.20
Frühauf Roman
[35]
2
28/1548/15
0
7 | 51.86
35/1418/14
2
7 | 62.50
2
90.00000000 %
2.17 (63 / 29)
2.50
Mondšpígl Tomáš
[35]
3
12/1535/15
0
7 | 30.80
18/1435/14
0
6 | 31.28
0
42.85710000 %
1.03 (30 / 29)
1.28
27. 6. 2020, 09.00: Mondšpígl Tomáš v Frühauf Roman
27. 6. 2020, 11.00: Kubiš Marián v Mondšpígl Tomáš
27. 6. 2020, 13.00: Frühauf Roman v Kubiš Marián

Kvalifikace C

Kvalifikace C
Pechr Miroslav
Lukšík Oldřich
Hruška Vilém
Skóre
Koef
GP
NJP
Pechr Miroslav
[45]
1
44/1521/15
2
13 | 82.93
45/950/9
2
15 | 95.00
4
98.88890000 %
3.70 (89 / 24)
5.00
Lukšík Oldřich
[35]
2
21/1544/15
0
4 | 31.40
32/1520/15
2
8 | 52.13
2
75.71430000 %
1.76 (53 / 30)
2.13
Hruška Vilém
[55]
3
50/945/9
0
15 | 75.55
20/1532/15
0
7 | 41.33
0
63.63640000 %
2.91 (70 / 24)
5.55
27. 6. 2020, 09.00: Lukšík Oldřich v Pechr Miroslav
27. 6. 2020, 11.00: Hruška Vilém v Lukšík Oldřich
27. 6. 2020, 13.00: Pechr Miroslav v Hruška Vilém

Kvalifikace D

Kvalifikace D
Morava Jan
Landa Josef
Krajčí Theodor
Skóre
Koef
GP
NJP
Morava Jan
[35]
1
23/1531/15
2
5 | 41.53
35/1214/12
2
11 | 62.91
4
82.85710000 %
2.14 (58 / 27)
2.91
Landa Josef
[55]
2
31/1523/15
0
9 | 62.06
49/1535/15
2
8 | 83.26
2
72.72730000 %
2.66 (80 / 30)
3.26
Krajčí Theodor
[45]
3
14/1235/12
0
5 | 31.16
35/1549/15
0
5 | 52.33
0
54.44440000 %
1.81 (49 / 27)
2.33
27. 6. 2020, 10.00: Morava Jan v Krajčí Theodor
27. 6. 2020, 12.00: Landa Josef v Morava Jan
27. 6. 2020, 14.00: Krajčí Theodor v Landa Josef

Kvalifikace E

Kvalifikace E
Marhoun Stanislav st.
Bauer Petr
Růžička Vojtěch
Skóre
Koef
GP
NJP
Marhoun Stanislav st.
[35]
1
31/1531/15
2
7 | 72.06
24/1526/15
2
5 | 51.60
4
78.57140000 %
1.83 (55 / 30)
2.06
Bauer Petr
[45]
2
31/1531/15
0
5 | 52.06
43/1541/15
2
10 | 82.86
2
82.22220000 %
2.46 (74 / 30)
2.86
Růžička Vojtěch
[55]
3
26/1524/15
0
7 | 41.73
41/1543/15
0
10 | 82.73
0
60.90910000 %
2.23 (67 / 30)
2.73
27. 6. 2020, 10.00: Marhoun Stanislav st. v Bauer Petr
27. 6. 2020, 12.00: Růžička Vojtěch v Marhoun Stanislav st.
27. 6. 2020, 14.00: Bauer Petr v Růžička Vojtěch

Kvalifikace F

Kvalifikace F
Kahoun Vlastimil
Mráček Rudolf
Krahulík Miroslav
Skóre
Koef
GP
NJP
Kahoun Vlastimil
[55]
1
30/158/15
2
8 | 62.00
50/1538/15
2
9 | 83.33
4
72.72730000 %
2.66 (80 / 30)
3.33
Mráček Rudolf
[35]
2
8/1530/15
0
2 | 20.53
25/1520/15
2
9 | 61.66
2
47.14290000 %
1.10 (33 / 30)
1.66
Krahulík Miroslav
[45]
3
38/1550/15
0
9 | 62.53
20/1525/15
0
7 | 41.33
0
64.44440000 %
1.93 (58 / 30)
2.53
27. 6. 2020, 10.00: Mráček Rudolf v Krahulík Miroslav
27. 6. 2020, 12.00: Kahoun Vlastimil v Mráček Rudolf
27. 6. 2020, 14.00: Krahulík Miroslav v Kahoun Vlastimil

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)
GP - Generální průměr
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu