MČR JUNIORŮ 3B MSMalý stůl | Trojband | 10. 11. 2019, 10.00 – 10. 11. 2019, 18.00 | TJ Sokol Žižkov
 TJ Sokol Žižkov, Koněvova 19, 13000, Praha 3, Česká republika

Finále

10. 11. 2019, 14.30
Ettel Milan
15 / 13 | 1.153
100.00000000 % | 5 | 3
2
Nápravník Matěj
12 / 13 | 0.923
80.00000000 % | 3 | 2
0

Semifinále

10. 11. 2019, 13.30
Ettel Milan
15 / 17 | 0.882
100.00000000 % | 4 | 2
2
Krajčí ml. Theodor
10 / 17 | 0.588
66.66670000 % | 2 | 1
0
10. 11. 2019, 13.30
Kuchař Matouš
7 / 21 | 0.333
46.66670000 % | 1
0
Nápravník Matěj
15 / 21 | 0.714
100.00000000 % | 5 | 2
2

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Ettel Milan
Kuchař Matouš
Rybáček Matyáš
Procházka Michal
Skóre
GP
NJP
NS
Ettel Milan

1
15/135/13
2
3 | 21.153
15/52/5
2
11 | 23.000
15/18
2
4 | 30.833
6
1.250 (45 / 36)
3.000
4
Kuchař Matouš

2
5/1315/13
0
2 | 10.384
7/257/25
1
3 | 20.280
6/254/25
2
10.240
3
0.285 (18 / 63)
0.384
3
Rybáček Matyáš

3
2/515/5
0
10.400
7/257/25
1
10.280
3/253/25
1
10.120
2
0.218 (12 / 55)
0.400
1
Procházka Michal

4
15/18
0
0
4/256/25
0
2 | 10.160
3/253/25
1
10.120
1
0.102 (7 / 68)
0.160
2
10. 11. 2019, 10.00: Kuchař Matouš v Ettel Milan
10. 11. 2019, 10.00: Procházka Michal v Rybáček Matyáš
10. 11. 2019, 11.00: Kuchař Matouš v Rybáček Matyáš
10. 11. 2019, 11.00: Ettel Milan v Procházka Michal
10. 11. 2019, 12.00: Procházka Michal v Kuchař Matouš
10. 11. 2019, 12.00: Rybáček Matyáš v Ettel Milan

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Nápravník Matěj
Krajčí ml. Theodor
Kubín Kryštof
Dlask Šimon
Skóre
GP
NJP
NS
Nápravník Matěj

1
15/202/20
2
3 | 20.750
11/2512/25
0
3 | 10.440
9/254/25
2
3 | 10.360
4
0.500 (35 / 70)
0.750
3
Krajčí ml. Theodor

2
2/2015/20
0
10.100
8/254/25
2
2 | 10.320
10/256/25
2
3 | 10.400
4
0.285 (20 / 70)
0.400
3
Kubín Kryštof

3
12/2511/25
2
3 | 20.480
4/258/25
0
2 | 10.160
4/254/25
1
10.160
3
0.266 (20 / 75)
0.480
3
Dlask Šimon

4
4/259/25
0
10.160
6/2510/25
0
2 | 10.240
4/254/25
1
10.160
1
0.186 (14 / 75)
0.240
2
10. 11. 2019, 10.00: Kubín Kryštof v Nápravník Matěj
10. 11. 2019, 10.00: Dlask Šimon v Krajčí ml. Theodor
10. 11. 2019, 11.00: Kubín Kryštof v Krajčí ml. Theodor
10. 11. 2019, 11.00: Nápravník Matěj v Dlask Šimon
10. 11. 2019, 12.00: Dlask Šimon v Kubín Kryštof
10. 11. 2019, 12.00: Krajčí ml. Theodor v Nápravník Matěj

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
NS - Nejvyšší série