ZS 3B VELKÁ CENAZávodní stůl | Trojband

4. VC 3B JABLONECZávodní stůl | Trojband | 17. 1. 2020, 10.00 – 19. 1. 2020, 16.00 | TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou, Pražská 20, 46601, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Finále

19. 1. 2020, 15.15
Kohout Štěpán
17 / 20 | 0.850
48.57140000 % | 5 | 3
0
Novák Radek
35 / 20 | 1.750
100.00000000 % | 6 | 5
2

Semifinále

19. 1. 2020, 13.18
Dirn Marcel
28 / 27 | 1.037
80.00000000 % | 4 | 4
0
Kohout Štěpán
35 / 27 | 1.296
100.00000000 % | 6 | 4
2
19. 1. 2020, 13.18
Novák Radek
35 / 34 | 1.029
100.00000000 % | 6 | 5
2
Hudák Jan
26 / 34 | 0.764
74.28570000 % | 4 | 4
0

Čtvrtfinále

19. 1. 2020, 12.00
Gazdoš Ivo
27 / 35 | 0.771
90.00000000 % | 5 | 4
0
Dirn Marcel
29 / 35 | 0.828
96.66670000 % | 4 | 3
2
19. 1. 2020, 10.00
Kohout Štěpán
22 / 35 | 0.628
73.33330000 % | 5 | 3
2
Stareček Pavel
21 / 35 | 0.600
70.00000000 % | 4 | 3
0
19. 1. 2020, 10.00
Novák Radek
30 / 25 | 1.200
100.00000000 % | 8 | 6
2
Váša Marek
22 / 25 | 0.880
73.33330000 % | 7 | 4
0
19. 1. 2020, 12.00
Bača Adam
18 / 20 | 0.900
60.00000000 % | 7 | 3
0
Hudák Jan
30 / 20 | 1.500
100.00000000 % | 4 | 4
2

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Novák Radek
Dirn Marcel
Ferahli Engin
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Novák Radek

1
30/2924/29
2
8 | 51.034
30/2813/28
2
6 | 41.071
4
1.052 (60 / 57)
-
1.071
100.00000000 %
Dirn Marcel

2
24/2930/29
0
6 | 50.827
29/3515/35
2
3 | 30.828
2
0.828 (53 / 64)
-
0.828
88.33330000 %
Ferahli Engin

3
13/2830/28
0
2 | 20.464
15/3529/35
0
2 | 20.428
0
0.444 (28 / 63)
-
0.464
46.66670000 %
18. 1. 2020, 13.00: Dirn Marcel v Ferahli Engin
18. 1. 2020, 16.00: Novák Radek v Dirn Marcel
18. 1. 2020, 19.00: Ferahli Engin v Novák Radek

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Gazdoš Ivo
Stareček Pavel
Ráček Milan
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Gazdoš Ivo

1
30/3328/33
2
4 | 30.909
30/1110/11
2
13 | 102.727
4
1.363 (60 / 44)
-
2.727
100.00000000 %
Stareček Pavel

2
28/3330/33
0
4 | 30.848
30/2727/27
2
6 | 41.111
2
0.966 (58 / 60)
-
1.111
96.66670000 %
Ráček Milan

3
10/1130/11
0
4 | 30.909
27/2730/27
0
4 | 31.000
0
0.973 (37 / 38)
-
1.000
61.66670000 %
18. 1. 2020, 13.00: Stareček Pavel v Gazdoš Ivo
18. 1. 2020, 16.00: Gazdoš Ivo v Ráček Milan
18. 1. 2020, 19.00: Ráček Milan v Stareček Pavel

Hlavní soutěž C

Hlavní soutěž C
Bača Adam
Váša Marek
Aleš Jan
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Bača Adam

1
30/3226/32
2
5 | 40.937
30/2314/23
2
5 | 41.304
4
1.090 (60 / 55)
-
1.304
100.00000000 %
Váša Marek

2
26/3230/32
0
5 | 30.812
30/3128/31
2
5 | 40.967
2
0.888 (56 / 63)
-
0.967
93.33330000 %
Aleš Jan

3
14/2330/23
0
4 | 20.608
28/3130/31
0
4 | 40.903
0
0.777 (42 / 54)
-
0.903
70.00000000 %
18. 1. 2020, 14.30: Váša Marek v Aleš Jan
18. 1. 2020, 17.30: Bača Adam v Váša Marek
18. 1. 2020, 20.30: Aleš Jan v Bača Adam

Hlavní soutěž D

Hlavní soutěž D
Kohout Štěpán
Hudák Jan
Kozák Adam
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Kohout Štěpán

1
30/129/12
2
8 | 72.500
17/3527/35
0
4 | 30.485
2
1.000 (47 / 47)
-
2.500
78.33330000 %
Hudák Jan

2
9/1230/12
0
3 | 20.750
30/3514/35
2
5 | 40.857
2
0.829 (39 / 47)
-
0.857
65.00000000 %
Kozák Adam

3
27/3517/35
2
3 | 30.771
14/3530/35
0
3 | 20.400
2
0.585 (41 / 70)
-
0.771
68.33330000 %
18. 1. 2020, 14.30: Kozák Adam v Kohout Štěpán
18. 1. 2020, 17.30: Hudák Jan v Kozák Adam
18. 1. 2020, 20.30: Kohout Štěpán v Hudák Jan

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)

Kvalifikace A

Kvalifikace A
Ferahli Engin
Ráček Milan
Kočička Petr
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Ferahli Engin

1
25/2521/25
2
5 | 51.000
20/3018/30
2
4 | 30.666
4
0.818 (45 / 55)
-
1.000
90.00000000 %
Ráček Milan

2
21/2525/25
0
5 | 40.840
24/3016/30
2
4 | 30.800
2
0.818 (45 / 55)
-
0.840
90.00000000 %
Kočička Petr

3
18/3020/30
0
4 | 20.600
16/3024/30
0
3 | 20.533
0
0.566 (34 / 60)
-
0.600
68.00000000 %
17. 1. 2020, 17.20: Kočička Petr v Ferahli Engin
17. 1. 2020, 18.45: Ráček Milan v Kočička Petr
17. 1. 2020, 21.15: Ferahli Engin v Ráček Milan

Kvalifikace B

Kvalifikace B
Stareček Pavel
Dirn Marcel
Markup Petr
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Stareček Pavel

1
25/2818/28
2
6 | 50.892
25/3015/30
2
8 | 40.833
4
0.862 (50 / 58)
-
0.892
100.00000000 %
Dirn Marcel

2
18/2825/28
0
4 | 20.642
25/2920/29
2
6 | 30.862
2
0.754 (43 / 57)
-
0.862
86.00000000 %
Markup Petr

3
15/3025/30
0
4 | 20.500
20/2925/29
0
2 | 20.689
0
0.593 (35 / 59)
-
0.689
70.00000000 %
17. 1. 2020, 17.20: Markup Petr v Stareček Pavel
17. 1. 2020, 19.45: Dirn Marcel v Markup Petr
17. 1. 2020, 21.15: Stareček Pavel v Dirn Marcel

Kvalifikace C

Kvalifikace C
Kozák Adam
Sibai Fouad
Truksa Otakar
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Kozák Adam

1
20/3019/30
2
4 | 30.666
22/3019/30
2
6 | 40.733
4
0.700 (42 / 60)
-
0.733
84.00000000 %
Sibai Fouad

2
19/3020/30
0
4 | 30.633
24/3017/30
2
7 | 60.800
2
0.716 (43 / 60)
-
0.800
86.00000000 %
Truksa Otakar

3
19/3022/30
0
3 | 30.633
17/3024/30
0
3 | 20.566
0
0.600 (36 / 60)
-
0.633
72.00000000 %
17. 1. 2020, 18.30: Truksa Otakar v Sibai Fouad
17. 1. 2020, 20.00: Kozák Adam v Truksa Otakar
17. 1. 2020, 22.30: Sibai Fouad v Kozák Adam

Kvalifikace D

Kvalifikace D
Aleš Jan
Váša Marek
Korec Jaroslav
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Aleš Jan

1
25/1217/12
2
12 | 42.083
25/2317/23
2
5 | 31.087
4
1.428 (50 / 35)
-
2.083
100.00000000 %
Váša Marek

2
17/1225/12
0
3 | 31.416
25/278/27
2
4 | 20.925
2
1.076 (42 / 39)
-
1.416
84.00000000 %
Korec Jaroslav

3
17/2325/23
0
3 | 30.739
8/2725/27
0
2 | 10.296
0
0.500 (25 / 50)
-
0.739
50.00000000 %
17. 1. 2020, 18.30: Váša Marek v Aleš Jan
17. 1. 2020, 20.30: Korec Jaroslav v Váša Marek
17. 1. 2020, 22.30: Aleš Jan v Korec Jaroslav

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)

Před-kvalifikace A

Před-kvalifikace A
Truksa Otakar
Bílek Rudolf
Bušanský Petr
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Truksa Otakar

1
15/2515/25
1
6 | 30.600
20/112/11
2
5 | 41.818
3
0.972 (35 / 36)
-
1.818
87.50000000 %
Bílek Rudolf

2
15/2515/25
1
2 | 20.600
13/259/25
2
5 | 30.520
3
0.560 (28 / 50)
-
0.600
70.00000000 %
Bušanský Petr

3
2/1120/11
0
1 | 10.181
9/2513/25
0
2 | 20.360
0
0.305 (11 / 36)
-
0.360
27.50000000 %
17. 1. 2020, 10.00: Bílek Rudolf v Truksa Otakar
17. 1. 2020, 12.00: Bušanský Petr v Bílek Rudolf
17. 1. 2020, 14.00: Truksa Otakar v Bušanský Petr

Před-kvalifikace B

Před-kvalifikace B
Ferahli Engin
Hovorka Štěpán
Coufalík Ivo
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Ferahli Engin

1
20/1817/18
2
6 | 31.111
16/259/25
2
4 | 30.640
4
0.837 (36 / 43)
-
1.111
90.00000000 %
Hovorka Štěpán

2
17/1820/18
0
4 | 30.944
15/2510/25
2
4 | 30.600
2
0.744 (32 / 43)
-
0.944
80.00000000 %
Coufalík Ivo

3
9/2516/25
0
2 | 10.360
10/2515/25
0
2 | 20.400
0
0.380 (19 / 50)
-
0.400
47.50000000 %
17. 1. 2020, 10.00: Hovorka Štěpán v Coufalík Ivo
17. 1. 2020, 12.00: Coufalík Ivo v Ferahli Engin
17. 1. 2020, 14.00: Ferahli Engin v Hovorka Štěpán

Před-kvalifikace C

Před-kvalifikace C
Markup Petr
Kočička Petr
Řehůřek Luděk
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Markup Petr

1
17/2517/25
1
5 | 30.680
20/2315/23
2
4 | 30.869
3
0.770 (37 / 48)
-
0.869
92.50000000 %
Kočička Petr

2
17/2517/25
1
5 | 30.680
16/2513/25
2
3 | 20.640
3
0.660 (33 / 50)
-
0.680
82.50000000 %
Řehůřek Luděk

3
15/2320/23
0
5 | 20.652
13/2516/25
0
3 | 30.520
0
0.583 (28 / 48)
-
0.652
70.00000000 %
17. 1. 2020, 11.00: Kočička Petr v Řehůřek Luděk
17. 1. 2020, 13.00: Řehůřek Luděk v Markup Petr
17. 1. 2020, 15.45: Markup Petr v Kočička Petr

Před-kvalifikace D

Před-kvalifikace D
Korec Jaroslav
Ziogas Janis
Michálková Irena
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Korec Jaroslav

1
20/2412/24
2
6 | 30.833
17/254/25
2
3 | 20.680
4
0.755 (37 / 49)
-
0.833
92.50000000 %
Ziogas Janis

2
12/2420/24
0
5 | 20.500
20/2517/25
2
3 | 20.800
2
0.653 (32 / 49)
-
0.800
80.00000000 %
Michálková Irena

3
4/2517/25
0
1 | 10.160
17/2520/25
0
4 | 30.680
0
0.420 (21 / 50)
-
0.680
52.50000000 %
17. 1. 2020, 11.00: Ziogas Janis v Michálková Irena
17. 1. 2020, 13.00: Michálková Irena v Korec Jaroslav
17. 1. 2020, 15.45: Korec Jaroslav v Ziogas Janis

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)

Před-před-kvalifikace A

Před-před-kvalifikace A
Bílek Rudolf
Vítek Jiří
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Bílek Rudolf

1
14/256/25
2
4 | 20.560
20/238/23
2
3 | 30.869
4
0.708 (34 / 48)
-
0.869
85.00000000 %
Vítek Jiří

2
6/2514/25
0
2 | 10.240
8/2320/23
0
2 | 10.347
0
0.291 (14 / 48)
-
0.347
35.00000000 %
16. 1. 2020, 15.00: Vítek Jiří v Bílek Rudolf
16. 1. 2020, 17.00: Bílek Rudolf v Vítek Jiří

Před-před-kvalifikace B

Před-před-kvalifikace B
Ziogas Janis
Truhlář Jan
Pechman Vít
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Ziogas Janis

1
20/193/19
2
4 | 31.052
10/255/25
2
2 | 10.400
4
0.681 (30 / 44)
-
1.052
75.00000000 %
Truhlář Jan

2
3/1920/19
0
2 | 10.157
8/253/25
2
6 | 10.320
2
0.250 (11 / 44)
-
0.320
27.50000000 %
Pechman Vít

3
5/2510/25
0
1 | 10.200
3/258/25
0
1 | 10.120
0
0.160 (8 / 50)
-
0.200
20.00000000 %
16. 1. 2020, 16.00: Pechman Vít v Truhlář Jan
16. 1. 2020, 18.00: Ziogas Janis v Pechman Vít
16. 1. 2020, 18.00: Truhlář Jan v Ziogas Janis

Před-před-kvalifikace C

Před-před-kvalifikace C
Kočička Petr
Bušanský Petr
Dvořáček Václav
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Kočička Petr

1
14/2512/25
2
3 | 30.560
11/254/25
2
3 | 20.440
4
0.500 (25 / 50)
-
0.560
62.50000000 %
Bušanský Petr

2
12/2514/25
0
2 | 20.480
16/257/25
2
3 | 20.640
2
0.560 (28 / 50)
-
0.640
70.00000000 %
Dvořáček Václav

3
4/2511/25
0
3 | 10.160
7/2516/25
0
4 | 10.280
0
0.220 (11 / 50)
-
0.280
27.50000000 %
16. 1. 2020, 14.00: Dvořáček Václav v Bušanský Petr
16. 1. 2020, 15.00: Bušanský Petr v Kočička Petr
16. 1. 2020, 16.00: Kočička Petr v Dvořáček Václav

Před-před-kvalifikace D

Před-před-kvalifikace D
Hovorka Štěpán
Kudlík Vlastimil
Smotlacha Miroslav
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Hovorka Štěpán

1
10/257/25
2
3 | 20.400
10/258/25
2
2 | 20.400
4
0.400 (20 / 50)
-
0.400
50.00000000 %
Kudlík Vlastimil

2
7/2510/25
0
2 | 10.280
9/258/25
2
2 | 10.360
2
0.320 (16 / 50)
-
0.360
40.00000000 %
Smotlacha Miroslav

3
8/2510/25
0
2 | 10.320
8/259/25
0
2 | 20.320
0
0.320 (16 / 50)
-
0.320
40.00000000 %
16. 1. 2020, 17.00: Smotlacha Miroslav v Hovorka Štěpán
16. 1. 2020, 18.00: Kudlík Vlastimil v Smotlacha Miroslav
16. 1. 2020, 18.00: Hovorka Štěpán v Kudlík Vlastimil

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)