User
New userChange password

ZS 3B VELKÁ CENAZávodní stůl | Trojband

3. VC 3B HAVÍŘOVZávodní stůl | Trojband | 22. 11. 2019, 10.00 – 24. 11. 2019, 16.00 | Billiard Club Havířov, z.s.
⚓ Billiard Club Havířov, z.s., Jaroslava Seiferta 8 / 1483, 73601, Havířov-město, Česká republika

Finále

Galíček Zdeněk
27 / 34 | 0.794 | 6 | 3
0
Novák Radek
35 / 34 | 1.029 | 3 | 3
2
24. 11. 2019, 15.00: Galíček Zdeněk v Novák Radek

Semifinále

Bača Adam
14 / 29 | 0.482 | 2 | 2
0
Galíček Zdeněk
35 / 29 | 1.206 | 9 | 5
2
Ráček Milan
13 / 29 | 0.448 | 2 | 2
0
Novák Radek
35 / 29 | 1.206 | 6 | 4
2
24. 11. 2019, 13.00: Bača Adam v Galíček Zdeněk
24. 11. 2019, 13.00: Ráček Milan v Novák Radek

Čtvrtfinále

Bača Adam
30 / 28 | 1.071 | 4 | 4
2
Hošek Ondřej
17 / 28 | 0.607 | 4 | 3
0
Bača Miroslav
14 / 24 | 0.583 | 5 | 3
0
Galíček Zdeněk
30 / 24 | 1.250 | 5 | 5
2
Stareček Vladimír
19 / 35 | 0.542 | 3 | 2
0
Ráček Milan
25 / 35 | 0.714 | 5 | 4
2
Novák Radek
30 / 16 | 1.875 | 11 | 4
2
Gazdoš Ivo
18 / 16 | 1.125 | 6 | 4
0
24. 11. 2019, 10.00: Bača Miroslav v Galíček Zdeněk
24. 11. 2019, 10.00: Stareček Vladimír v Ráček Milan
24. 11. 2019, 11.30: Bača Adam v Hošek Ondřej
24. 11. 2019, 11.30: Novák Radek v Gazdoš Ivo

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Novák Radek
Hošek Ondřej
Stareček Pavel
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Novák Radek

1
30/345/34
2
3 | 30.882
30/2819/28
2
4 | 41.071
4
0.967 (60 / 62)
4 | 4
1.071
100.00000000 %
Hošek Ondřej

2
5/3430/34
0
2 | 10.147
30/3324/33
2
5 | 40.909
2
0.522 (35 / 67)
5 | 4
0.909
58.33330000 %
Stareček Pavel

3
19/2830/28
0
5 | 30.678
24/3330/33
0
3 | 30.727
0
0.704 (43 / 61)
5 | 3
0.727
71.66670000 %
23. 11. 2019, 13.00: Hošek Ondřej v Stareček Pavel
23. 11. 2019, 13.00: Novák Radek v Hošek Ondřej
23. 11. 2019, 13.00: Stareček Pavel v Novák Radek

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Stareček Vladimír
Gazdoš Ivo
Dirn Marcel
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Stareček Vladimír

1
29/3518/35
2
5 | 40.828
30/2727/27
2
6 | 31.111
4
0.951 (59 / 62)
6 | 4
1.111
98.33330000 %
Gazdoš Ivo

2
18/3529/35
0
3 | 30.514
30/2419/24
2
8 | 51.250
2
0.813 (48 / 59)
8 | 5
1.250
80.00000000 %
Dirn Marcel

3
27/2730/27
0
4 | 41.000
19/2430/24
0
3 | 30.791
0
0.902 (46 / 51)
4 | 4
1.000
76.66670000 %
23. 11. 2019, 14.30: Dirn Marcel v Stareček Vladimír
23. 11. 2019, 14.30: Gazdoš Ivo v Dirn Marcel
23. 11. 2019, 14.30: Stareček Vladimír v Gazdoš Ivo

Hlavní soutěž C

Hlavní soutěž C
Bača Miroslav
Ráček Milan
Hudák Jan
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Bača Miroslav

1
30/3526/35
2
3 | 30.857
29/3525/35
2
5 | 40.828
4
0.842 (59 / 70)
5 | 4
0.857
98.33330000 %
Ráček Milan

2
26/3530/35
0
5 | 50.742
30/2824/28
2
5 | 51.071
2
0.888 (56 / 63)
5 | 5
1.071
93.33330000 %
Hudák Jan

3
25/3529/35
0
3 | 30.714
24/2830/28
0
5 | 50.857
0
0.777 (49 / 63)
5 | 5
0.857
81.66670000 %
23. 11. 2019, 16.00: Bača Miroslav v Ráček Milan
23. 11. 2019, 16.00: Hudák Jan v Bača Miroslav
23. 11. 2019, 16.00: Ráček Milan v Hudák Jan

Hlavní soutěž D

Hlavní soutěž D
Bača Adam
Galíček Zdeněk
Kohout Štěpán
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Bača Adam

1
30/2520/25
2
5 | 51.200
30/3225/32
2
5 | 40.937
4
1.052 (60 / 57)
5 | 5
1.200
100.00000000 %
Galíček Zdeněk

2
20/2530/25
0
4 | 30.800
30/3122/31
2
6 | 40.967
2
0.892 (50 / 56)
6 | 4
0.967
83.33330000 %
Kohout Štěpán

3
25/3230/32
0
3 | 30.781
22/3130/31
0
3 | 30.709
0
0.746 (47 / 63)
3 | 3
0.781
78.33330000 %
23. 11. 2019, 17.30: Galíček Zdeněk v Kohout Štěpán
23. 11. 2019, 17.30: Bača Adam v Galíček Zdeněk
23. 11. 2019, 17.30: Kohout Štěpán v Bača Adam

Skóre - Součet skóre ze zápasů
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)

Kvalifikace A

Kvalifikace A
Stareček Vladimír
Dirn Marcel
Markup Petr
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Stareček Vladimír

1
25/2116/21
2
4 | 41.190
21/3020/30
2
5 | 30.700
4
0.902 (46 / 51)
5 | 4
1.190
92.00000000 %
Dirn Marcel

2
16/2125/21
0
5 | 50.761
25/1914/19
2
4 | 21.315
2
1.025 (41 / 40)
5 | 5
1.315
82.00000000 %
Markup Petr

3
20/3021/30
0
4 | 20.666
14/1925/19
0
3 | 20.736
0
0.693 (34 / 49)
4 | 2
0.736
68.00000000 %
22. 11. 2019, 16.15: Markup Petr v Stareček Vladimír
22. 11. 2019, 16.15: Dirn Marcel v Markup Petr
22. 11. 2019, 17.30: Stareček Vladimír v Dirn Marcel

Kvalifikace B

Kvalifikace B
Ráček Milan
Bača Miroslav
Ferahli Engin
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Ráček Milan

1
25/2421/24
2
7 | 71.041
25/2724/27
2
4 | 30.925
4
0.980 (50 / 51)
7 | 7
1.041
100.00000000 %
Bača Miroslav

2
21/2425/24
0
4 | 40.875
25/103/10
2
6 | 52.500
2
1.352 (46 / 34)
6 | 5
2.500
92.00000000 %
Ferahli Engin

3
24/2725/27
0
5 | 40.888
3/1025/10
0
10.300
0
0.729 (27 / 37)
5 | 4
0.888
54.00000000 %
22. 11. 2019, 17.30: Bača Miroslav v Ferahli Engin
22. 11. 2019, 18.45: Ráček Milan v Bača Miroslav
22. 11. 2019, 18.45: Ferahli Engin v Ráček Milan

Kvalifikace C

Kvalifikace C
Stareček Pavel
Hošek Ondřej
Sibai Fouad
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Stareček Pavel

1
24/3018/30
2
3 | 20.800
19/3018/30
2
4 | 40.633
4
0.716 (43 / 60)
4 | 4
0.800
86.00000000 %
Hošek Ondřej

2
18/3024/30
0
2 | 10.600
22/3018/30
2
4 | 20.733
2
0.666 (40 / 60)
4 | 2
0.733
80.00000000 %
Sibai Fouad

3
18/3019/30
0
5 | 50.600
18/3022/30
0
4 | 30.600
0
0.600 (36 / 60)
5 | 5
0.600
72.00000000 %
22. 11. 2019, 20.00: Hošek Ondřej v Stareček Pavel
22. 11. 2019, 20.00: Sibai Fouad v Hošek Ondřej
22. 11. 2019, 21.15: Stareček Pavel v Sibai Fouad

Kvalifikace D

Kvalifikace D
Galíček Zdeněk
Vintrocha Richard
Truksa Otakar
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Galíček Zdeněk

1
17/3013/30
2
3 | 20.566
25/3014/30
2
3 | 30.833
4
0.700 (42 / 60)
3 | 3
0.833
84.00000000 %
Vintrocha Richard

2
13/3017/30
0
4 | 20.433
17/304/30
2
3 | 20.566
2
0.500 (30 / 60)
4 | 2
0.566
60.00000000 %
Truksa Otakar

3
14/3025/30
0
2 | 20.466
4/3017/30
0
2 | 10.133
0
0.300 (18 / 60)
2 | 2
0.466
36.00000000 %
22. 11. 2019, 21.15: Vintrocha Richard v Galíček Zdeněk
22. 11. 2019, 22.30: Truksa Otakar v Vintrocha Richard
22. 11. 2019, 22.30: Galíček Zdeněk v Truksa Otakar

Skóre - Součet skóre ze zápasů
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)

Před-kvalifikace A

Před-kvalifikace A
Stareček Vladimír
Markup Petr
Kočička Petr
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Stareček Vladimír

1
20/2517/25
2
5 | 30.800
20/123/12
2
4 | 21.666
4
1.081 (40 / 37)
5 | 3
1.666
100.00000000 %
Markup Petr

2
17/2520/25
0
4 | 20.680
20/1713/17
2
6 | 41.176
2
0.881 (37 / 42)
6 | 4
1.176
92.50000000 %
Kočička Petr

3
3/1220/12
0
10.250
13/1720/17
0
3 | 20.764
0
0.551 (16 / 29)
3 | 2
0.764
40.00000000 %
22. 11. 2019, 10.00: Kočička Petr v Stareček Vladimír
22. 11. 2019, 10.00: Markup Petr v Kočička Petr
22. 11. 2019, 11.00: Stareček Vladimír v Markup Petr

Před-kvalifikace B

Před-kvalifikace B
Vintrocha Richard
Dvořáček Jan
Bílek Rudolf
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Vintrocha Richard

1
16/2512/25
2
4 | 30.640
20/199/19
2
8 | 41.052
4
0.818 (36 / 44)
8 | 4
1.052
90.00000000 %
Dvořáček Jan

2
12/2516/25
0
3 | 20.480
20/214/21
2
5 | 40.952
2
0.695 (32 / 46)
5 | 4
0.952
80.00000000 %
Bílek Rudolf

3
9/1920/19
0
4 | 20.473
4/2120/21
0
10.190
0
0.325 (13 / 40)
4 | 2
0.473
32.50000000 %
22. 11. 2019, 11.00: Dvořáček Jan v Bílek Rudolf
22. 11. 2019, 12.00: Vintrocha Richard v Dvořáček Jan
22. 11. 2019, 12.00: Bílek Rudolf v Vintrocha Richard

Před-kvalifikace C

Před-kvalifikace C
Hošek Ondřej
Přeček Jiří
Hambálek Vladimír
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Hošek Ondřej

1
13/258/25
2
3 | 20.520
20/2417/24
2
3 | 20.833
4
0.673 (33 / 49)
3 | 3
0.833
82.50000000 %
Přeček Jiří

2
8/2513/25
0
2 | 10.320
20/1810/18
2
4 | 31.111
2
0.651 (28 / 43)
4 | 3
1.111
70.00000000 %
Hambálek Vladimír

3
17/2420/24
0
3 | 20.708
10/1820/18
0
2 | 10.555
0
0.642 (27 / 42)
3 | 2
0.708
67.50000000 %
22. 11. 2019, 13.00: Přeček Jiří v Hambálek Vladimír
22. 11. 2019, 13.00: Hošek Ondřej v Přeček Jiří
22. 11. 2019, 14.00: Hambálek Vladimír v Hošek Ondřej

Před-kvalifikace D

Před-kvalifikace D
Bača Miroslav
Řehůřek Luděk
Coufalík Ivo
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Bača Miroslav

1
16/1620/16
0
4 | 31.000
20/205/20
2
4 | 31.000
2
1.000 (36 / 36)
4 | 4
1.000
90.00000000 %
Řehůřek Luděk

2
20/1616/16
2
5 | 31.250
9/2510/25
0
2 | 10.360
2
0.707 (29 / 41)
5 | 3
1.250
72.50000000 %
Coufalík Ivo

3
5/2020/20
0
2 | 10.250
10/259/25
2
2 | 10.400
2
0.333 (15 / 45)
2 | 2
0.400
37.50000000 %
22. 11. 2019, 14.00: Bača Miroslav v Coufalík Ivo
22. 11. 2019, 15.00: Řehůřek Luděk v Bača Miroslav
22. 11. 2019, 15.00: Coufalík Ivo v Řehůřek Luděk

Skóre - Součet skóre ze zápasů
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)

Před-před-kvalifikace A

Před-před-kvalifikace A
Stareček Vladimír
Kočička Petr
Najzar Petr
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Stareček Vladimír

1
20/1411/14
2
6 | 41.428
19/258/25
2
4 | 30.760
4
1.000 (39 / 39)
6 | 4
1.428
97.50000000 %
Kočička Petr

2
11/1420/14
0
3 | 20.785
11/252/25
2
4 | 20.440
2
0.564 (22 / 39)
4 | 2
0.785
55.00000000 %
Najzar Petr

3
8/2519/25
0
2 | 10.320
2/2511/25
0
10.080
0
0.200 (10 / 50)
2 | 1
0.320
25.00000000 %
21. 11. 2019, 15.00: Najzar Petr v Stareček Vladimír
21. 11. 2019, 15.00: Kočička Petr v Najzar Petr
21. 11. 2019, 16.00: Stareček Vladimír v Kočička Petr

Před-před-kvalifikace B

Před-před-kvalifikace B
Dvořáček Jan
Kudlík Vlastimil
Koky Dušan
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Dvořáček Jan

1
9/258/25
2
2 | 10.360
14/2514/25
1
2 | 10.560
3
0.460 (23 / 50)
2 | 2
0.560
57.50000000 %
Kudlík Vlastimil

2
8/259/25
0
3 | 20.320
10/258/25
2
3 | 20.400
2
0.360 (18 / 50)
3 | 3
0.400
45.00000000 %
Koky Dušan

3
14/2514/25
1
4 | 30.560
8/2510/25
0
3 | 20.320
1
0.440 (22 / 50)
4 | 3
0.560
55.00000000 %
21. 11. 2019, 16.00: Koky Dušan v Dvořáček Jan
21. 11. 2019, 17.00: Kudlík Vlastimil v Koky Dušan
21. 11. 2019, 17.00: Dvořáček Jan v Kudlík Vlastimil

Před-před-kvalifikace C

Před-před-kvalifikace C
Bača Miroslav
Dunaj Mojmír
Adámek Petr
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Bača Miroslav

1
20/208/20
2
8 | 41.000
20/249/24
2
4 | 30.833
4
0.909 (40 / 44)
8 | 4
1.000
100.00000000 %
Dunaj Mojmír

2
8/2020/20
0
2 | 10.400
17/259/25
2
5 | 20.680
2
0.555 (25 / 45)
5 | 2
0.680
62.50000000 %
Adámek Petr

3
9/2420/24
0
2 | 10.375
9/2517/25
0
2 | 10.360
0
0.367 (18 / 49)
2 | 2
0.375
45.00000000 %
21. 11. 2019, 18.00: Dunaj Mojmír v Bača Miroslav
21. 11. 2019, 18.00: Adámek Petr v Dunaj Mojmír
21. 11. 2019, 19.00: Bača Miroslav v Adámek Petr

Před-před-kvalifikace D

Před-před-kvalifikace D
Přeček Jiří
Bušanský Petr
Šimiček Lukáš
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Přeček Jiří

1
11/259/25
2
3 | 20.440
10/257/25
2
3 | 20.400
4
0.420 (21 / 50)
3 | 3
0.440
52.50000000 %
Bušanský Petr

2
9/2511/25
0
2 | 10.360
15/2511/25
2
2 | 10.600
2
0.480 (24 / 50)
2 | 2
0.600
60.00000000 %
Šimiček Lukáš

3
7/2510/25
0
10.280
11/2515/25
0
2 | 10.440
0
0.360 (18 / 50)
2 | 1
0.440
45.00000000 %
21. 11. 2019, 19.00: Přeček Jiří v Šimiček Lukáš
21. 11. 2019, 20.00: Bušanský Petr v Přeček Jiří
21. 11. 2019, 20.00: Šimiček Lukáš v Bušanský Petr

Skóre - Součet skóre ze zápasů
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)