ZS 3B VELKÁ CENAZávodní stůl | Trojband

2. VC 3B ŽIŽKOVZávodní stůl | Trojband | 10. 10. 2019, 14.30 – 13. 10. 2019, 16.00 | TJ Sokol Žižkov
 TJ Sokol Žižkov, Koněvova 19, 13000, Praha 3, Česká republika

Finále

13. 10. 2019, 15.30
Gazdoš Ivo
35 / 28 | 1.250
100.00000000 % | 7 | 4
2
Novák Radek
24 / 28 | 0.857
68.57140000 % | 5 | 3
0

Semifinále

13. 10. 2019, 13.30
Gazdoš Ivo
35 / 30 | 1.166
100.00000000 % | 5 | 4
2
Hudák Jan
28 / 30 | 0.933
80.00000000 % | 3 | 2
0
13. 10. 2019, 13.30
Kozák Adam
25 / 36 | 0.694
71.42860000 % | 4 | 3
0
Novák Radek
35 / 36 | 0.972
100.00000000 % | 6 | 5
2

Čtvrtfinále

13. 10. 2019, 11.30
Gazdoš Ivo
30 / 13 | 2.307
100.00000000 % | 9 | 4
2
Váša Marek
12 / 13 | 0.923
40.00000000 % | 3 | 2
0
13. 10. 2019, 10.00
Hudák Jan
30 / 27 | 1.111
100.00000000 % | 4 | 3
2
Aleš Jan
26 / 27 | 0.963
86.66670000 % | 5 | 4
0
13. 10. 2019, 10.00
Bača Adam
23 / 32 | 0.718
76.66670000 % | 6 | 4
0
Kozák Adam
30 / 32 | 0.937
100.00000000 % | 5 | 4
2
13. 10. 2019, 11.30
Novák Radek
30 / 22 | 1.363
100.00000000 % | 6 | 4
2
Dirn Marcel
8 / 22 | 0.363
26.66670000 % | 4 | 1
0

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Novák Radek
Aleš Jan
Ráček Milan
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Novák Radek

1
30/2927/29
2
5 | 31.034
30/216/21
2
4 | 31.428
4
1.200 (60 / 50)
5 | 4
1.428
100.00000000 %
Aleš Jan

2
27/2930/29
0
4 | 30.931
30/3119/31
2
5 | 40.967
2
0.950 (57 / 60)
5 | 4
0.967
95.00000000 %
Ráček Milan

3
6/2130/21
0
2 | 10.285
19/3130/31
0
5 | 20.612
0
0.480 (25 / 52)
5 | 2
0.612
41.66670000 %
12. 10. 2019, 13.30: Aleš Jan v Novák Radek
12. 10. 2019, 15.30: Novák Radek v Ráček Milan
12. 10. 2019, 17.30: Ráček Milan v Aleš Jan

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Bača Adam
Kozák Adam
Janata Jan
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Bača Adam

1
30/3027/30
2
6 | 41.000
30/2518/25
2
6 | 21.200
4
1.090 (60 / 55)
6 | 4
1.200
100.00000000 %
Kozák Adam

2
27/3030/30
0
3 | 20.900
28/3524/35
2
8 | 30.800
2
0.846 (55 / 65)
8 | 3
0.900
91.66670000 %
Janata Jan

3
18/2530/25
0
5 | 30.720
24/3528/35
0
4 | 30.685
0
0.700 (42 / 60)
5 | 3
0.720
70.00000000 %
12. 10. 2019, 13.30: Janata Jan v Kozák Adam
12. 10. 2019, 15.30: Kozák Adam v Bača Adam
12. 10. 2019, 19.30: Bača Adam v Janata Jan

Hlavní soutěž C

Hlavní soutěž C
Hudák Jan
Dirn Marcel
Truksa Otakar
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Hudák Jan

1
29/3520/35
2
4 | 30.828
24/3517/35
2
4 | 30.685
4
0.757 (53 / 70)
4 | 4
0.828
88.33330000 %
Dirn Marcel

2
20/3529/35
0
4 | 30.571
30/2813/28
2
6 | 41.071
2
0.793 (50 / 63)
6 | 4
1.071
83.33330000 %
Truksa Otakar

3
17/3524/35
0
4 | 30.485
13/2830/28
0
2 | 10.464
0
0.476 (30 / 63)
4 | 3
0.485
50.00000000 %
12. 10. 2019, 13.30: Truksa Otakar v Dirn Marcel
12. 10. 2019, 17.30: Dirn Marcel v Hudák Jan
12. 10. 2019, 19.30: Hudák Jan v Truksa Otakar

Hlavní soutěž D

Hlavní soutěž D
Gazdoš Ivo
Váša Marek
Kohout Štěpán
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Gazdoš Ivo

1
30/226/22
2
6 | 51.363
30/2313/23
2
7 | 51.304
4
1.333 (60 / 45)
7 | 6
1.363
100.00000000 %
Váša Marek

2
6/2230/22
0
3 | 10.272
27/3523/35
2
5 | 40.771
2
0.578 (33 / 57)
5 | 4
0.771
55.00000000 %
Kohout Štěpán

3
13/2330/23
0
4 | 20.565
23/3527/35
0
5 | 20.657
0
0.620 (36 / 58)
5 | 4
0.657
60.00000000 %
12. 10. 2019, 15.30: Kohout Štěpán v Váša Marek
12. 10. 2019, 17.30: Váša Marek v Gazdoš Ivo
12. 10. 2019, 19.30: Gazdoš Ivo v Kohout Štěpán

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)

Kvalifikace A

Kvalifikace A
Dirn Marcel
Janata Jan
Ettel Milan
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Dirn Marcel

1
25/268/26
2
5 | 40.961
25/2112/21
2
8 | 41.190
4
1.063 (50 / 47)
8 | 4
1.190
100.00000000 %
Janata Jan

2
8/2625/26
0
6 | 10.307
25/3021/30
2
4 | 20.833
2
0.589 (33 / 56)
6 | 2
0.833
66.00000000 %
Ettel Milan

3
12/2125/21
0
3 | 20.571
21/3025/30
0
3 | 20.700
0
0.647 (33 / 51)
3 | 2
0.700
66.00000000 %
11. 10. 2019, 18.30: Janata Jan v Ettel Milan
11. 10. 2019, 20.00: Ettel Milan v Dirn Marcel
12. 10. 2019, 10.00: Dirn Marcel v Janata Jan

Kvalifikace B

Kvalifikace B
Aleš Jan
Hambálková Irena
Sibai Fouad
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Aleš Jan

1
25/2919/29
2
3 | 20.862
25/3016/30
2
5 | 30.833
4
0.847 (50 / 59)
5 | 3
0.862
100.00000000 %
Hambálková Irena

2
19/2925/29
0
6 | 30.655
8/308/30
1
10.266
1
0.457 (27 / 59)
6 | 3
0.655
54.00000000 %
Sibai Fouad

3
16/3025/30
0
3 | 20.533
8/308/30
1
2 | 10.266
1
0.400 (24 / 60)
3 | 2
0.533
48.00000000 %
11. 10. 2019, 18.30: Sibai Fouad v Hambálková Irena
11. 10. 2019, 20.00: Hambálková Irena v Aleš Jan
12. 10. 2019, 11.30: Aleš Jan v Sibai Fouad

Kvalifikace C

Kvalifikace C
Kozák Adam
Truksa Otakar
Korec Jaroslav
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Kozák Adam

1
25/2916/29
2
4 | 30.862
25/299/29
2
8 | 30.862
4
0.862 (50 / 58)
8 | 3
0.862
100.00000000 %
Truksa Otakar

2
16/2925/29
0
4 | 20.551
25/307/30
2
4 | 30.833
2
0.694 (41 / 59)
4 | 4
0.833
82.00000000 %
Korec Jaroslav

3
9/2925/29
0
4 | 10.310
7/3025/30
0
2 | 10.233
0
0.271 (16 / 59)
4 | 2
0.310
32.00000000 %
11. 10. 2019, 18.30: Truksa Otakar v Korec Jaroslav
12. 10. 2019, 10.00: Korec Jaroslav v Kozák Adam
12. 10. 2019, 11.30: Kozák Adam v Truksa Otakar

Kvalifikace D

Kvalifikace D
Váša Marek
Ráček Milan
Hambálek Vladimír
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Váša Marek

1
25/3018/30
2
4 | 30.833
19/3016/30
2
4 | 20.633
4
0.733 (44 / 60)
4 | 4
0.833
88.00000000 %
Ráček Milan

2
18/3025/30
0
4 | 20.600
14/3011/30
2
3 | 20.466
2
0.533 (32 / 60)
4 | 3
0.600
64.00000000 %
Hambálek Vladimír

3
16/3019/30
0
3 | 20.533
11/3014/30
0
3 | 20.366
0
0.450 (27 / 60)
3 | 3
0.533
54.00000000 %
11. 10. 2019, 20.00: Hambálek Vladimír v Ráček Milan
12. 10. 2019, 10.00: Váša Marek v Hambálek Vladimír
12. 10. 2019, 11.30: Ráček Milan v Váša Marek

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)

Před-kvalifikace A

Před-kvalifikace A
Ettel Milan
Janata Jan
Řehůřek Luděk
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Ettel Milan

1
20/1111/11
2
12 | 31.818
17/2512/25
2
3 | 20.680
4
1.027 (37 / 36)
3 | 3
1.818
92.50000000 %
Janata Jan

2
11/1120/11
0
3 | 21.000
20/2519/25
2
5 | 30.800
2
0.861 (31 / 36)
5 | 3
1.000
77.50000000 %
Řehůřek Luděk

3
12/2517/25
0
4 | 20.480
19/2520/25
0
3 | 20.760
0
0.620 (31 / 50)
4 | 3
0.760
77.50000000 %
11. 10. 2019, 13.00: Janata Jan v Řehůřek Luděk
11. 10. 2019, 14.15: Řehůřek Luděk v Ettel Milan
11. 10. 2019, 15.30: Ettel Milan v Janata Jan

Před-kvalifikace B

Před-kvalifikace B
Sibai Fouad
Hošek Ondřej
Vintrocha Richard
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Sibai Fouad

1
20/247/24
2
3 | 20.833
16/258/25
2
3 | 20.640
4
0.734 (36 / 49)
3 | 3
0.833
90.00000000 %
Hošek Ondřej

2
7/2420/24
0
2 | 10.291
19/2515/25
2
4 | 20.760
2
0.530 (26 / 49)
4 | 2
0.760
65.00000000 %
Vintrocha Richard

3
8/2516/25
0
2 | 10.320
15/2519/25
0
4 | 30.600
0
0.460 (23 / 50)
4 | 3
0.600
57.50000000 %
11. 10. 2019, 13.00: Hošek Ondřej v Vintrocha Richard
11. 10. 2019, 14.15: Vintrocha Richard v Sibai Fouad
11. 10. 2019, 16.45: Sibai Fouad v Hošek Ondřej

Před-kvalifikace C

Před-kvalifikace C
Truksa Otakar
Ziogas Janis
Stareček Pavel
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Truksa Otakar

1
20/2312/23
2
4 | 30.869
20/2113/21
2
4 | 30.952
4
0.909 (40 / 44)
4 | 4
0.952
100.00000000 %
Ziogas Janis

2
12/2320/23
0
2 | 10.521
20/179/17
2
4 | 31.176
2
0.800 (32 / 40)
4 | 3
1.176
80.00000000 %
Stareček Pavel

3
13/2120/21
0
3 | 20.619
9/1720/17
0
4 | 10.529
0
0.578 (22 / 38)
4 | 3
0.619
55.00000000 %
11. 10. 2019, 13.00: Truksa Otakar v Ziogas Janis
11. 10. 2019, 15.30: Ziogas Janis v Stareček Pavel
11. 10. 2019, 16.45: Stareček Pavel v Truksa Otakar

Před-kvalifikace D

Před-kvalifikace D
Hambálek Vladimír
Ferahli Engin
Markup Petr
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Hambálek Vladimír

1
20/196/19
2
4 | 31.052
20/2211/22
2
5 | 40.909
4
0.975 (40 / 41)
5 | 4
1.052
100.00000000 %
Ferahli Engin

2
6/1920/19
0
10.315
19/2516/25
2
7 | 50.760
2
0.568 (25 / 44)
7 | 5
0.760
62.50000000 %
Markup Petr

3
11/2220/22
0
3 | 20.500
16/2519/25
0
4 | 30.640
0
0.574 (27 / 47)
4 | 3
0.640
67.50000000 %
11. 10. 2019, 14.15: Hambálek Vladimír v Ferahli Engin
11. 10. 2019, 15.30: Ferahli Engin v Markup Petr
11. 10. 2019, 16.45: Markup Petr v Hambálek Vladimír

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)

Před-před-kvalifikace A

Před-před-kvalifikace A
Hošek Ondřej
Štok Radek
Hovorka Štěpán
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Hošek Ondřej

1
6/258/25
0
2 | 10.240
19/252/25
2
3 | 20.760
2
0.500 (25 / 50)
3 | 2
0.760
62.50000000 %
Štok Radek

2
8/256/25
2
3 | 10.320
6/257/25
0
3 | 10.240
2
0.280 (14 / 50)
3 | 3
0.320
35.00000000 %
Hovorka Štěpán

3
2/2519/25
0
10.080
7/256/25
2
2 | 10.280
2
0.180 (9 / 50)
2 | 1
0.280
22.50000000 %
10. 10. 2019, 18.15: Štok Radek v Hošek Ondřej
10. 10. 2019, 19.30: Hošek Ondřej v Hovorka Štěpán
11. 10. 2019, 10.00: Hovorka Štěpán v Štok Radek

Před-před-kvalifikace B

Před-před-kvalifikace B
Řehůřek Luděk
Janata Jan
Bílek Rudolf
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Řehůřek Luděk

1
20/2011/20
2
3 | 21.000
20/1914/19
2
4 | 31.052
4
1.025 (40 / 39)
4 | 3
1.052
100.00000000 %
Janata Jan

2
11/2020/20
0
3 | 20.550
18/2511/25
2
3 | 20.720
2
0.644 (29 / 45)
3 | 3
0.720
72.50000000 %
Bílek Rudolf

3
14/1920/19
0
6 | 20.736
11/2518/25
0
3 | 20.440
0
0.568 (25 / 44)
6 | 3
0.736
62.50000000 %
10. 10. 2019, 18.15: Janata Jan v Řehůřek Luděk
10. 10. 2019, 19.30: Bílek Rudolf v Janata Jan
11. 10. 2019, 11.15: Řehůřek Luděk v Bílek Rudolf

Před-před-kvalifikace C

Před-před-kvalifikace C
Hambálek Vladimír
Coufalík Ivo
Truhlář Jan
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Hambálek Vladimír

1
15/2511/25
2
5 | 20.600
18/2515/25
2
5 | 30.720
4
0.660 (33 / 50)
5 | 5
0.720
82.50000000 %
Coufalík Ivo

2
11/2515/25
0
3 | 20.440
13/257/25
2
3 | 20.520
2
0.480 (24 / 50)
3 | 3
0.520
60.00000000 %
Truhlář Jan

3
15/2518/25
0
4 | 20.600
7/2513/25
0
10.280
0
0.440 (22 / 50)
4 | 2
0.600
55.00000000 %
10. 10. 2019, 18.15: Hambálek Vladimír v Truhlář Jan
11. 10. 2019, 10.00: Truhlář Jan v Coufalík Ivo
11. 10. 2019, 11.15: Coufalík Ivo v Hambálek Vladimír

Před-před-kvalifikace D

Před-před-kvalifikace D
Truksa Otakar
Daněk Josef
Vítek Jiří
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Truksa Otakar

1
16/256/25
2
2 | 10.640
13/255/25
2
3 | 20.520
4
0.580 (29 / 50)
3 | 2
0.640
72.50000000 %
Daněk Josef

2
6/2516/25
0
3 | 10.240
20/173/17
2
8 | 31.176
2
0.619 (26 / 42)
8 | 3
1.176
65.00000000 %
Vítek Jiří

3
5/2513/25
0
2 | 10.200
3/1720/17
0
10.176
0
0.190 (8 / 42)
2 | 1
0.200
20.00000000 %
10. 10. 2019, 19.30: Daněk Josef v Vítek Jiří
11. 10. 2019, 10.00: Vítek Jiří v Truksa Otakar
11. 10. 2019, 11.15: Truksa Otakar v Daněk Josef

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)

Před-před-před-kvalifikace A

Před-před-před-kvalifikace A
Janata Jan
Kočička Petr
Šimíček Lukáš
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Janata Jan

1
15/2510/25
2
4 | 30.600
14/2510/25
2
2 | 10.560
4
0.580 (29 / 50)
4 | 3
0.600
72.50000000 %
Kočička Petr

2
10/2515/25
0
2 | 10.400
12/259/25
2
2 | 10.480
2
0.440 (22 / 50)
2 | 2
0.480
55.00000000 %
Šimíček Lukáš

3
10/2514/25
0
2 | 10.400
9/2512/25
0
3 | 20.360
0
0.380 (19 / 50)
3 | 2
0.400
47.50000000 %
10. 10. 2019, 14.30: Šimíček Lukáš v Janata Jan
10. 10. 2019, 15.45: Kočička Petr v Šimíček Lukáš
10. 10. 2019, 17.00: Janata Jan v Kočička Petr

Před-před-před-kvalifikace B

Před-před-před-kvalifikace B
Daněk Josef
Smotlacha Miroslav
Bušanský Petr
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Daněk Josef

1
20/2410/24
2
7 | 30.833
20/2312/23
2
5 | 40.869
4
0.851 (40 / 47)
7 | 5
0.869
100.00000000 %
Smotlacha Miroslav

2
10/2420/24
0
2 | 10.416
11/258/25
2
4 | 20.440
2
0.428 (21 / 49)
4 | 2
0.440
52.50000000 %
Bušanský Petr

3
12/2320/23
0
2 | 10.521
8/2511/25
0
2 | 10.320
0
0.416 (20 / 48)
2 | 2
0.521
50.00000000 %
10. 10. 2019, 14.30: Bušanský Petr v Daněk Josef
10. 10. 2019, 15.45: Smotlacha Miroslav v Bušanský Petr
10. 10. 2019, 17.00: Daněk Josef v Smotlacha Miroslav

Před-před-před-kvalifikace C

Před-před-před-kvalifikace C
Hambálek Vladimír
Štok Radek
Kudlík Vlastimil
Skóre
GP
NS
NS 2
NJP
Koef
Hambálek Vladimír

1
20/2412/24
2
3 | 20.833
12/259/25
2
3 | 20.480
4
0.653 (32 / 49)
3 | 3
0.833
80.00000000 %
Štok Radek

2
12/2420/24
0
2 | 10.500
19/255/25
2
5 | 30.760
2
0.632 (31 / 49)
5 | 3
0.760
77.50000000 %
Kudlík Vlastimil

3
9/2512/25
0
10.360
5/2519/25
0
2 | 10.200
0
0.280 (14 / 50)
2 | 1
0.360
35.00000000 %
10. 10. 2019, 14.30: Štok Radek v Hambálek Vladimír
10. 10. 2019, 15.45: Kudlík Vlastimil v Štok Radek
10. 10. 2019, 17.00: Hambálek Vladimír v Kudlík Vlastimil

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NS 2 - Druhá nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)