Korec Jaroslav

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
33642 / 1180 | 7 | 50.544
1.428
67.22510000 %
20 / 14 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 13.45 | Vitouš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.4282
14 / 25 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 15.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5601
21 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 18.30 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7002
13 / 27 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 11.30 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4810
12 / 29 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 13.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4130
10 / 31 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 17.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3220
22 / 44 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 14.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
33 / 74 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 13.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.4450
7 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 18.30 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.2330
9 / 29 | 4 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 10.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.3100
36 / 60 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 14.00 | Bača Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
38 / 54 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7030
22 / 60 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.3660
38 / 60 | 7 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.00 | Nápravník Matěj | ZS 3B EXTRALIGA
0.6332
20 / 45 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.4440
34 / 60 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 11.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.5662
17 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 13.00 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6802
20 / 24 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 15.45 | Ziogas Janis | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8332
8 / 27 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 20.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.2960
17 / 23 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 22.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.7390
37 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 14.00 | Stareček Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.7400
31 / 46 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 11.00 | Ráček Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6730
25 / 60 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 2. 2020, 10.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.4160
21 / 60 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 11.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
25 / 28 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 17.30 | Kubiš Marián | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.8922
21 / 30 | 7 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 10.45 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.7001
17 / 26 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 14.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.6530
19 / 35 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 20.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.5420
4 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 10.30 | Mondšpígl Tomáš | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 1. turnaj
0.2662
10 / 14 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 12.00 | Kozák Adam | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 1. turnaj
0.7140
4 / 15 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 13.30 | Skriba Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 1. turnaj
0.2660
11 / 15 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 16.30 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 1. turnaj
0.7332
6 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 19.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 1. turnaj
0.4000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
37617 / 1050 | 60.587
1.333
67.43170000 %
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 14.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.6502
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2018, 12.30 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4502
19 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 17.15 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7030
11 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 22.15 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3790
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 11.00 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.6252
17 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 17.30 | Všetička Luboš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5660
22 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 22.30 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7850
21 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 14.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250
23 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 19.45 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8210
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 09.30 | Štok Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5662
22 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 14.15 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6280
23 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 18.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.7410
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 11.00 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.4750
21 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 17.30 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
0.5252
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 11.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B I. LIGA
0.7501
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 17.15 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.4000
9 / 18 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 22.15 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5000
20 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 14.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B I. LIGA
0.7400
29 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 15.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.7252
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2019, 13.00 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.6002
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 12.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.4000
14 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 14.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.6360
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.30 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.4001
37 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2019, 16.00 | Bača Libor | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.9252
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2019, 13.10 | Bača Libor | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.4750
8 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 11.30 | Dvořáček Václav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.5331
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2019, 14.30 | Jung Pavel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.1330
10 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2019, 16.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.6662
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 10.30 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.2660
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 11.30 | Marenčák Gustav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.3332
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 13.30 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.5332
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 15.30 | Bača Libor | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4660
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 17.00 | Sibai Fouad | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.6002
20 / 15 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 10.00 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
1.3332
12 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 10.30 | Markup Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.6000
11 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.4402
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 17.30 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.5660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29514 / 967 | 70.531
1.052
57.75280000 %
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 15.30 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4660
6 / 23 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 18.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2600
16 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 15.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.5330
25 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6570
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 16.30 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5000
15 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 21.30 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5001
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6000
20 / 19 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 18.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
1.0520
21 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 21.45 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.7002
17 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2017, 13.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4590
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.3752
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2017, 18.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
18 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.5140
20 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5550
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
12 / 24 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 22.15 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5000
21 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 13.45 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.7002
23 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.6050
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 15.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
9 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.2900
14 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.4370
19 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.7910
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
15 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 20.30 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.5002
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 22.00 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.4662
11 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 10.00 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.3140
11 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 13.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.3140

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
35605 / 1159 | 50.522
1.071
65.76090000 %
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 14.00 | Kratochvíl Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.5332
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 16.00 | Hošek Ondřej | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.2662
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 18.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.5662
7 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 20.00 | Walach Ladislav | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.3180
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2016, 18.00 | Škop Pavel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2016, 16.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3000
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 10.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2016, 12.00 | Novák Radek | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
20 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2016, 16.00 | Novák Radek | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5550
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 11.00 | Kováč Juraj | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4332
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 15.00 | Bílek Rudolf | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6002
13 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 17.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4810
15 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 19.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5000
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 14.00 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3750
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 16.00 | Hambálková Irena | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6002
13 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 11.00 | Dirn Marcel | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5200
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 14.00 | Kočička Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.6332
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 11.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 11.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3750
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 13.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0712
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 17.00 | Kočička Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.6332
19 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 18.00 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.6332
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 20.00 | Dirn Marcel | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.6002
19 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 22.00 | Ferahli Engin | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.6332
21 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 12.00 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.5670
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 15.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.7251
15 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 18.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.4830
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 10.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 10.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 12.00 | Vintrocha Richard | VS MČR TROJBAND
0.4662
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 16.00 | Dirn Marcel | VS MČR TROJBAND
0.5662
15 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 19.00 | Stareček Vladimír | VS MČR TROJBAND
0.5002
13 / 13 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 21.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR TROJBAND
1.0000
13 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 11.00 | Filip Antonín | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3250

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
35597 / 1162 | 60.513
1.000
64.19350000 %
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 11.30 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.4500
23 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 13.00 | Novák Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.6570
14 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 17.30 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.3680
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 11.30 | Poláček Ladislav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6502
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 16.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 19.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4330
19 / 34 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 11.30 | Ziogas Janis | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5580
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 16.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6002
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 17.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.3000
13 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 19.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6840
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 17.00 | Ferahli Engin | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6662
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 19.00 | Daněk Josef | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6662
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 11.30 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4500
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 14.30 | Hošek Ondřej | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5252
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 17.30 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3250
20 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 14.00 | Koky Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.7142
13 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 16.00 | Bača Miroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.7220
15 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 11.30 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4280
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 13.00 | Krausová Veronika | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4752
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 10.00 | Bača Libor | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4500
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 11.30 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5750
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 11.30 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4500
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 14.30 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6502
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 16.00 | Bílek Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4502
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
20 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 21.00 | Koky Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
1.0002
19 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 10.00 | Bílek Rudolf | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.6332
16 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 11.00 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5160
17 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 14.00 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5150
12 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 17.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5000
20 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 16.00 | Markup Petr | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.7142
13 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 18.00 | Bača Tomáš | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.6840
3 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 12.00 | Hruška Vilém | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.1000
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 13.00 | Soukup Roman | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.3660
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 16.00 | Bílek Rudolf | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.5662

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
45834 / 1676 | 60.497
0.869
65.15630000 %
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 11.00 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.2660
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 12.00 | Ráček Milan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.6662
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 13.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5500
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 17.30 | Janeček Antonín | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5002
14 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 19.00 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3880
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 16.30 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
22 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 19.30 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5500
25 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 11.30 | Zíka Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6252
19 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 14.30 | Sibai Fouad | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4752
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 17.30 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
21 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 19.00 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5250
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.3000
4 / 12 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Novák Radek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.3330
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.4750
20 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.6662
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Bílek Rudolf | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.6662
21 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 10.00 | Židů Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5252
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 13.00 | Sibai Fouad | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4500
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 16.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5000
23 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 16.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.4690
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 18.30 | Markup Petr | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.4502
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2014, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.5002
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2014, 14.00 | Bača Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.4251
25 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 10.00 | Žilka Jan | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.8332
18 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 11.30 | Hošek Ondřej | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.5142
16 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 13.00 | Tůma Jakub | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4000
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 16.00 | Šlechta Jan | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4752
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.6752
18 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.7200
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Židů Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.5002
25 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.5810
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 13.00 | Walach Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4500
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Domanský Pavel | VS MČR Trojband
0.4500
20 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Sibai Fouad | VS MČR Trojband
0.8692
18 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Bílek Rudolf | VS MČR Trojband
0.6002
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Aleš Jan | VS MČR Trojband
0.3250
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2015, 00.00 | Filip Antonín | VS MČR Trojband
0.4752
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 13.00 | Joch Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4752
18 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 17.30 | Purkyt Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5620
12 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 12.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.3000
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 15.00 | Tůma Jakub | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.5502
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 17.00 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.5002
19 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 19.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.5000
18 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2015, 10.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.4180

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
42817 / 1445 | 80.565
0.967
65.36000000 %
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 10.00 | Hudák Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.5000
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 11.30 | Ráček Milan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.6252
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 13.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.4752
31 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 15.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.7750
13 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 13.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3250
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 17.30 | Židů Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.8332
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 13.00 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5752
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 17.30 | Kafka Jan st. | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3500
12 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 19.00 | Aleš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4440
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 13.00 | Markup Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5252
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Hudák Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.6750
22 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.5940
18 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.5450
21 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 14.00 | Zíka Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7500
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 18.30 | Lacina František | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3502
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 17.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3500
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 11.30 | Židů Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5502
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 16.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7892
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2013, 20.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.5750
21 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2013, 15.30 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.5830
14 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2013, 18.30 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.4820
0
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 13.00 | Zíka Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
2
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 17.30 | Bílek Rudolf | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5000
19 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 19.00 | Váša Marek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6120
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 13.00 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4502
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 17.30 | Vitouš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7252
18 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 19.00 | Aleš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6200
17 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 11.30 | Markup Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4350
18 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 19.00 | Váša Marek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6420
19 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Markup Petr | VS MČR 3B - AKK Brno
0.7030
14 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Markup Petr | VS MČR 3B - AKK Brno
0.4661
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2014, 11.00 | Březina Adam | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5252
13 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 11.00 | Aleš Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.4640
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 14.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.4002
12 / 24 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 18.30 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.5000
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 13.30 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.4250
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 16.30 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.9372
22 / 33 | 8
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 18.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.6660
21 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.7500
13 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.4190
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.9672
16 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Hudák Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.5330

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32566 / 1151 | 90.491
0.800
55.16570000 %
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2012, 12.00 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA VS
0.5330
25 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2012, 10.00 | Toth Jiří | 3B EXTRALIGA VS
0.4160
14 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Soukup Roman | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.4660
16 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Hudák Jan | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.5331
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2012, 10.00 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA VS
0.5330
22 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2012, 10.00 | Dostál Martin | 3B EXTRALIGA VS
0.5780
9 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 15.00 | Dostál Martin | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.4730
13 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 17.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.4810
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2013, 10.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA VS
0.6160
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.2500
16 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.4570
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Truhlář Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.7892
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kafka Jan st. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.6002
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Filip Antonín | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.4002
10 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.3700
20 / 37 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.5400
7 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 14.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.3180
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 16.00 | Hudák Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.3250
7 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 18.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.2410
16 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 11.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.7610
7 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 13.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.2000
15 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 15.00 | Novák Radek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.4540
30 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 17.00 | Přeček Jiří | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.7502
24 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2013, 15.00 | Popeňažník Lukáš | 3B EXTRALIGA VS
0.8000
24 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2013, 10.00 | Chytil Rudolf | 3B EXTRALIGA VS
0.4002
17 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Hájek Radovan | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.4590
8 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Boháč Martin | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.2960
21 / 34 | 9
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Ráček Milan | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.6170
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2013, 12.00 | Roček Josef | 3B EXTRALIGA VS
0.4332
8 / 16 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.5000
17 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Aleš Jan | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.6530

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32854 / 1592 | 60.536
0.842
1.285
77.00630000 %
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.4500
39 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2011, 14.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.6501
18 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2011, 14.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.3002
38 / 65 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 12.00 | Purkyt Tomáš | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.5840
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 16.00 | Štefan Josef | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.7502
10 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 20.00 | Markup Petr | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.2700
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2011, 14.00 | Ferahli Engin | Extraliga v trojbandu
0.4002
28 / 72 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2011, 17.00 | Kadaník Marcel | 1. Grand prix v trojbandu
0.3880
21 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 09.00 | Aleš Jan | 1. Grand prix v trojbandu
0.6000
13 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 13.00 | Masár Stanislav | 1. Grand prix v trojbandu
0.2760
33 / 64 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 15.00 | Přeček Jiří | 1. Grand prix v trojbandu
0.5150
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2011, 14.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.4330
34 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2011, 10.00 | Škop Pavel | Extraliga v trojbandu
0.5660
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 14.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
2
23 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.4790
13 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.5000
27 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Filip Antonín | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.5402
38 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2012, 10.00 | Hovorka Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.6332
30 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.5000
40 / 53 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 14.00 | Březina Adam | Extraliga v trojbandu
0.7542
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2012, 14.00 | Žilka Jan | Extraliga v trojbandu
0.6002
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2012, 14.00 | Roček Josef | Extraliga v trojbandu
0.5330
18 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.6200
37 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.7552
39 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.6502
16 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.8420
30 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2012, 14.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0.5170
0
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2012, 17.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
2
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.6000
37 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 17.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0.6160
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 4. 2012, 10.00 | Žilka Jan | Extraliga v trojbandu
0.5500
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0.4660

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
41980 / 2055 | 90.476
0.937
1.666
88.28830000 %
27 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Štefan Josef | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5512
29 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 15.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6302
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5000
9 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 16.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.2500
15 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.3840
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.3500
30 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.6812
30 / 32 | 9
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.9372
29 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2010, 18.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.4830
15 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.4280
19 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.3800
10 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.2850
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 12.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.6500
35 / 64 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2010, 16.30 | Kružlic Robert | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.5462
11 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2010, 11.30 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.2340
32 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2010, 17.30 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.4262
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2010, 20.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.3330
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2010, 10.00 | Ferahli Engin | Extraliga v trojbandu
0.3830
25 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2010, 14.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.4160
21 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 14.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
0.3500
10 / 34 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 14.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.2940
33 / 75 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 16.00 | Bálek Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.4400
28 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 18.00 | Pacejka David | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.3732
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 10.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.5660
18 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 12.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.7200
13 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 14.00 | Kavka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.3710
37 / 73 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 17.00 | Kafka Jan st. | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A
0.5060
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 14.00 | Štefan Josef | Extraliga v trojbandu
0.6162
20 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 14.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.3330
18 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 3. 2011, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0.3000
39 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2011, 14.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.6502
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 14.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.5000
32 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.6150
40 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 14.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.7692
27 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 14.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.4730
19 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2011, 17.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.3160
13 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.3510
40 / 56 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 14.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.7142
25 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 5. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.5950
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 14.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu
0.5502
24 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2011, 14.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.4000

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26704 / 1378 | 60.510
0.952
1.333
102.32560000 %
29 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 8. 2009, 14.00 | Toth Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4832
31 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2009, 10.00 | Toth Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5160
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2009, 12.00 | Kadaník Marcel | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5502
31 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 16.00 | Boháč Martin | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5340
32 / 72 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 18.00 | Müller Martin | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4442
40 / 68 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 20.00 | Tichý Miloslav | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5882
19 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2009, 12.00 | Hudák Jan | 1. Grand Prix v trojbandu
0.3800
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2009, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5662
31 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 10.00 | Müller Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5162
16 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 14.00 | Hudák Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.5000
27 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 18.00 | Czech Zenon | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.5872
13 / 45 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 20.00 | Kavka Petr | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.2880
20 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Kafka Jan st. | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.5120
41 / 63 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 14.00 | Hambálková Irena | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.6502
11 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 18.00 | Stareček Vladimír | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.3330
22 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.00 | Gazdoš Ivo | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.7330
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2010, 18.00 | Hambálková Irena | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4660
29 / 57 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 13.00 | Bálek Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5080
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2010, 10.00 | Markup Petr | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5502
29 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 10.00 | Hambálková Irena | Play Off Extraligy v trojbandu
0.4832
33 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 18.00 | Masár Stanislav | Play Off Extraligy v trojbandu
0.5590
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 14.00 | Stareček Vladimír | Play Off Extraligy v trojbandu
0.6161
24 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 18.00 | Janata Jan | Play Off Extraligy v trojbandu
0.4520
11 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.2970
30 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Boček Milan | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.4002
20 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 20.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.9520

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23537 / 1143 | 70.469
0.714
1.153
100.56180000 %
12 / 44 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 20.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.2720
26 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 20.00 | Zembinský René | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.5202
33 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2008, 12.00 | Bartoš Pavel | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5502
25 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2008, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4160
23 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 14.00 | Červenka Michal | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.6052
25 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 20.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.4380
19 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 09.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.3802
14 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 13.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.5180
25 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4160
31 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5160
23 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2009, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3960
29 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2009, 10.00 | Frühauf Roman | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4830
30 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 18.00 | Smaha Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.7142
33 / 66 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 20.00 | Janata Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.5000
20 / 50 | 7
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 10.00 | Kratochvíl Dušan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.4002
14 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 12.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.4820
34 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 14.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.5960
9 / 32 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 16.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.2810
36 / 75 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 20.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.4802
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5332
13 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2009, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3710
20 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 16.00 | Červenka Josef st. | MR 3B dvojic
0.4002
11 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 18.00 | Masár Stanislav | MR 3B dvojic
0.4780

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22550 / 1174 | 50.468
0.777
1.000
83.96950000 %
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Vala Miroslav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.4000
21 / 44 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.4770
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2007, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5330
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2007, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5332
25 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2007, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4160
18 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Rybák Jiří | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.3750
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Zíka Petr | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5332
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2007, 10.00 | Roček Josef | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5332
27 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 12. 2007, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4500
30 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.6522
13 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.4480
18 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.4180
32 / 69 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.4630
21 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2008, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3500
21 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Frühauf Roman | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.2800
27 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4500
21 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Kavka Petr | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4560
40 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2008, 10.00 | Mikloš Rudolf | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6662
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2008, 10.00 | Janata Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4500
23 / 48 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Šišák Martin | MČR dvojic v trojbandu
0.4790
27 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Masár Stanislav | MČR dvojic v trojbandu
0.4732
7 / 9 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | MČR dvojic v trojbandu
0.7770

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34756 / 1661 | 80.455
0.720
1.666
86.10480000 %
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.3600
13 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.3170
12 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.4610
35 / 70 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Novák Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.5002
35 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2006, 14.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.5830
14 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2006, 14.00 | Kavka Petr | Extraliga v trojbandu
0.2330
31 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Czech Zenon | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.4130
14 / 54 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 14.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.2590
19 / 46 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.4130
33 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Šotola Marek ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.4402
18 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.4730
18 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.7200
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 10.00 | Holub Jan | Extraliga v trojbandu
0.5002
26 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.4330
20 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2007, 10.00 | Müller Martin | Extraliga v trojbandu
0.3330
23 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2007, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.4180
19 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2007, 10.00 | Čermák Jan | Extraliga v trojbandu
0.3160
22 / 57 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu
0.3860
25 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5002
14 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4240
17 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.3770
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6502
10 / 21 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4760
12 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6000
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5250
23 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 12.00 | Konvička Dušan | Extraliga v trojbandu
0.3831
17 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 18.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.4850
34 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.5660
34 / 57 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 10.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu
0.5960
18 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.5290
39 / 55 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Koky Dušan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.7092
12 / 44 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.2720
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2007, 19.00 | Konvička Dušan | Extraliga v trojbandu
0.4502
36 / 60 | 8
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2007, 14.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.6002

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22557 / 1164 | 70.478
0.641
72.93730000 %
30 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2005, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 1.Grand Prix (Bil.Plzeň)
0.5080
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2005, 10.00 | Šlechta Jan | 3B-liga
0.5661
30 / 68 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2005, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 2.Grand Prix (Ekvita Kladno)
0.4410
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2005, 10.00 | Hudák Jan | 3B-liga
0.4000
18 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
0.3600
34 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2005, 10.00 | Hikeš Jiří | 3B-liga
0.5662
20 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
0.4540
29 / 72 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2006, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 5.Grand Prix (BC Kroměříž)
0.4020
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2006, 10.00 | Hudák Jan | 3B-liga
0.6000
30 / 60 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2006, 10.00 | Stareček Pavel | 3B-liga
0.5002
68 / 129 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2006, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 6.Grand Prix (Billard Brno)
0.5274
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 4. 2006, 10.00 | Walach Ladislav | 3B-liga
0.3830
10 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2006, 10.00 | Šlechta Jan | 3B-liga
0.3120
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2006, 10.00 | Stareček Pavel | 3B-liga
0.5002
77 / 152 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 5. 2006, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (TJ Dvůr Králové n/L)
0.5062
64 / 138 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 6. 2006, 00.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Cup (KLADNO)
0.4632

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11214 / 513 | 50.417
0.549
74.50980000 %
13 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 10.00 | Aleš Jan | "LIGA ""A"""
0.2820
39 / 71 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 12.00 | Tichý Miloslav | "LIGA ""A"""
0.5492
5 / 29 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2004, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.1722
27 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2004, 10.00 | Daněk Josef | "LIGA ""A"""
0.4650
35 / 70 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2004, 12.00 | Daněk Josef | "LIGA ""A"""
0.5000
14 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2004, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.3782
13 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2005, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.3332
21 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2005, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.4462
9 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
0.3100
20 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2005, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
0.4442
18 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 5. 2005, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 8.Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.4282

2003/2004

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9158 / 442 | 40.357
0.508
42.20180000 %
19 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2003, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.4870
27 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2003, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.3600
5 / 24 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2003, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.2080
20 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2003, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.4340
19 / 68 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 12. 2003, 14.00 | Daněk Josef | "LIGA ""A"""
0.2790
8 / 36 | 1
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2004, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.2220
12 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 10.00 | Zuzka Petr | "LIGA ""A"""
0.3070
15 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 14.00 | Šícha František | "LIGA ""A"""
0.3000
33 / 65 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.5070

2002/2003

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
588 / 293 | 30.300
0.340
55.05620000 %
39 / 125 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2001, 00.00 | Korec Jaroslav | Kvalifikace Grand Prix (Herna BC Praha)
0.3120
19 / 56 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 11.00 | Vitouš Jan | "LIGA ""A"""
0.3390
25 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 12.00 | Líška Antonín st. | "LIGA ""A"""
0.3332
5 / 37 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | "€_FIN.""B"""
0.1350

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
221 / 58 | 20.362
0.486
0.00000000 %
21 / 58 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2000, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifik. GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.3620

1999/2000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
899 / 315 | 40.314
0.909
42.85710000 %
34 / 115 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 1999, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.2950
35 / 108 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2000, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.3240
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2000, 16.00 | Bartoš Pavel | "DRUŽ. ""C"""
0.3600
7 / 16 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2000, 10.00 | Voštinka Tomáš | "DRUŽ. ""C"""
0.4370
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2000, 18.00 | Šlechta Jan | SEMIFINÁLE
0.3000
5 / 21 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2000, 10.00 | Voštinka Tomáš | FINÁLE
0.2380

1998/1999

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
541469 / 1868 | 7 | 50.786
1.363
90.67900000 %
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3632
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 18.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2502
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 19.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
28 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8480
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2019, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2019, 18.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2019, 19.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7691
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.30 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 19.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 37 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 19.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 19.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2019, 11.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
29 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2019, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7630
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2019, 13.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 17.30 | Dirn Marcel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 18.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 19.30 | Vitouš Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 18.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
27 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 19.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7710
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
7 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2690
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 19.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
23 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
24 / 40 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
30 / 29 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2020, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2020, 18.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2020, 19.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2020, 17.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 33 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2020, 18.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2020, 19.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 18.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 19.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
30 / 38 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
25 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 18.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
20 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 19.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2020, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2020, 18.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2020, 19.30 | Roubík Zbyněk | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
14 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2020, 17.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7770
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2020, 18.30 | Bača Libor | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
21 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2020, 19.30 | Dirn Marcel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8070

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
611590 / 2018 | 80.787
1.750
1.500
92.06720000 %
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 18.40 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 19.50 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7251
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
28 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.40 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9650
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.50 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2018, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2018, 18.40 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2018, 19.50 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
25 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6570
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.50 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6000
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2018, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
29 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2018, 18.40 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2018, 19.50 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 19.50 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2018, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2018, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2018, 19.50 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.50 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
27 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8710
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
17 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 19.50 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6070
21 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9130
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 18.40 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 19.50 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2019, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2019, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2019, 19.50 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 19.50 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 18.40 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 19.50 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 35 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 10.00 | Krausová Veronika | 29. MČR TROJBAND MS
0.8572
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 12.30 | Galíček Zdeněk | 29. MČR TROJBAND MS
0.6500
32 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 15.30 | Kohout Štěpán | 29. MČR TROJBAND MS
1.1030
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.5792
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 18.40 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 19.50 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2019, 18.40 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2019, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 19.50 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
7 / 4 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 09.00 | Kohút Ivan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.7500
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 11.30 | Hruška Vilém | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6662
12 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 13.10 | Brabec Karel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8002
15 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 14.50 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0002
24 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 15.50 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0432
32 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 17.40 | Šimek Stanislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8640
23 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 19.00 | Suchopárek Jan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6970
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 14.30 | Vala Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
1.0002
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 17.30 | Coufalík Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
0.7330
34 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
0.8500

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
531384 / 1748 | 90.791
2.000
87.04400000 %
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
0
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 18.45 | Hrášok Igor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 20.00 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
26 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7640
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 20.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2017, 17.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2017, 18.45 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2017, 20.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
21 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8750
30 / 22 | 9
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 20.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 17.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 18.45 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6501
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 18.45 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 20.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2018, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2018, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2018, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2.0002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 17.30 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7000
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 18.45 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 20.00 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 20.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 17.30 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 17.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 17.30 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
17 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6290
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 20.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4800
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 17.30 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
26 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 14.30 | Kratochvíl Dušan | 28. MČR TROJBAND MS
0.7422
13 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 22.00 | Aleš Jan | 28. MČR TROJBAND MS
0.6840
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 5. 2018, 17.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0711
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 5. 2018, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 5. 2018, 20.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
511355 / 1613 | 80.840
1.666
87.41940000 %
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2016, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2016, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2016, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
21 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 20.00 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6560
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2016, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2016, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2016, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4751
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5002
29 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7830
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 18.45 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 20.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
9 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5290
26 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9280
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.6662
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.6662
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6750
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 33 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
15 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 20.00 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4410
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2017, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2017, 18.45 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
27 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2017, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8430
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 20.00 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 15.00 | Šlambor Aleš | MS MČR TROJBAND
0.8332
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 18.00 | Pechman Vít | MS MČR TROJBAND
0.9662
12 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 13.00 | Kohout Štěpán | MS MČR TROJBAND
0.6000
0
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2017, 17.30 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2017, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2017, 20.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 16.15 | Ševčík Jaroslav | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.6332
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 20.00 | Kalabis Petr | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.1532
11 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 10.00 | Stareček Vladimír | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.3330

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
571224 / 1611 | 70.759
1.428
0.875
83.89310000 %
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Vejvoda Vladimír | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5832
11 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Štěpánek Jiří | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5500
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 12.00 | Pechr Miroslav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5832
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 12.40 | Truhlář Jan | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.9092
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 11.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 12.10 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
29 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 13.20 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7432
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 18.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.10 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
22 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 20.20 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6470
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 18.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 19.10 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 20.20 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 18.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 19.10 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 20.20 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2015, 18.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2015, 19.10 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2015, 20.20 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 18.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 19.10 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 20.20 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 11.00 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
7 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 12.10 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3680
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 13.20 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2016, 18.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2016, 19.10 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2016, 20.20 | Veselý Lukáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 18.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 19.10 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 20.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 18.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 19.10 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 20.20 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 18.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 19.10 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 20.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6501
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2016, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
28 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2016, 19.10 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9032
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2016, 20.20 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 21.30 | Ettel Milan | MS MČR Trojband - 3B
0.8102
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 10.00 | Kalabis Petr | MS MČR Trojband - 3B
1.0712
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 17.30 | Gazdoš Ivo | MS MČR Trojband - 3B
1.0000
11 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Aleš Jan | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.5500
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 15.00 | Krausová Veronika | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.3660
26 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 19.30 | Stareček Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.9280
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 09.55 | Bartaloš Petr | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
1.0002
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 10.45 | Mondšpígl Tomáš | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8002
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 12.00 | Uhlíř Bořivoj | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.3332
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 12.50 | Stambrecht Harro | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.7330
12 / 9 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 13.15 | Jung Pavel | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
1.3332
9 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 13.40 | Frajbiš Miroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.6422
20 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 15.35 | Hruška Vilém | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.7142
20 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 16.50 | Hajný David | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8002
20 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 17.20 | Pešta Martin | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8692

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
401127 / 1334 | 70.844
1.500
73.66010000 %
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1112
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1532
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0712
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
1.5002
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2014, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1. třída Střední Čechy
0.9372
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5751
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7692
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0002
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8822
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1532
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1532
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1532
30 / 36 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 16.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8332
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 16.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
1.2502
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 16.00 | Rubáš Zdeněk | 3B 1. třída Střední Čechy
0.9672
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5752
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4252
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.9672
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
1.2502
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8572
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.9092
32 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0002
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8822
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2015, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7892
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2015, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1532
30 / 36 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2015, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8332
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Rubáš Zdeněk | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7502
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Pešta Martin | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7252
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 12.00 | Majewski Václav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6000
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 15.00 | Hrdlička Lubomír | Finále MČR 3B MS Družstva
0.9672
24 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 16.00 | Bača Tomáš | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8270
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 19.00 | Zündorf Egbert Franz | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6750
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Markup Petr | MS MČR Trojband
0.6000
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Hajný David | MS MČR Trojband
0.6502
24 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Hudák Jan | MS MČR Trojband
1.2000

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
391041 / 1356 | 120.767
1.500
88.97440000 %
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9372
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7692
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6252
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5502
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Klusáček Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5002
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5502
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída Střední Čechy
1.1532
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8332
27 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8180
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2013, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5502
30 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2013, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
1.5002
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8102
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6752
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
1.3042
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9672
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7252
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2014, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5252
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8822
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7502
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7502
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7002
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7002
26 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0000
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
1.3632
25 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Kula Lukáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7570
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2014, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7252
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2014, 17.30 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9092
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2014, 17.30 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8332
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8572
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
24 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
30 / 21 | 12
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Dostál Martin | MS MČR 3B
1.4281
11 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 15.30 | Kohout Štěpán | MS MČR 3B
0.5230
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 17.00 | Tůma Jakub | MS MČR 3B
0.5000
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | MS MČR 3B - družstva
0.6750
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Líška Antonín ml. | MS MČR 3B - družstva
0.8822
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 13.00 | Filip Antonín | MS MČR 3B - družstva
0.7502
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 16.00 | Aleš Jan | MS MČR 3B - družstva
0.8330

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32799 / 1089 | 80.733
1.578
81.53060000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4502
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8332
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5502
21 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5250
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.9372
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4752
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2012, 18.00 | Joch Štěpán | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6750
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2012, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.9372
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2012, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.9672
15 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5550
29 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7430
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6502
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5252
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6752
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5500
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7502
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.1532
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.9372
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8572
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.5792
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0342
12 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5450
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7002
23 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8210
25 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Pohůtka Ladislav | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.0002
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Markup Petr | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.6331
12 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.4800
16 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Aleš Jan | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.6150
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Pohůtka Ladislav | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.0712
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 10.00 | Aleš Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.8330
36 / 47 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Hyšperský Jindř. | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7660
26 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Filip Antonín | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.5201

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24545 / 839 | 60.649
0.944
75.69440000 %
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Dobeš Břetislav | Střední Čechy MS 3B
0.7502
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Šanda Ludvík | Střední Čechy MS 3B
0.6001
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Nepevný Pavel | Střední Čechy MS 3B
0.6752
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Horn Zdeněk | Střední Čechy MS 3B
0.2751
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Klusáček Petr | Střední Čechy MS 3B
0.6752
28 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Hambálek Vladimír | Střední Čechy MS 3B
0.7170
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Škrášek Ivan | Střední Čechy MS 3B
0.6252
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Truhlář Jan | Střední Čechy MS 3B
0.5002
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Vácha Václav | Střední Čechy MS 3B
0.6252
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Střední Čechy MS 3B
0.6252
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Šanda Ludvík | Střední Čechy MS 3B
0.7002
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Dobeš Břetislav | Střední Čechy MS 3B
0.7002
16 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Truksa Otakar | Střední Čechy MS 3B
0.4700
8 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Hambálek Vladimír | Střední Čechy MS 3B
0.3470
15 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Landa Josef | Střední Čechy MS 3B
0.7140
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2012, 18.00 | Škrášek Ivan | Střední Čechy MS 3B
0.6252
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2012, 18.00 | Vácha Václav | Střední Čechy MS 3B
0.8332
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2012, 18.00 | Truhlář Jan | Střední Čechy MS 3B
0.6502
24 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.8000
17 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.9440
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.6330
21 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 15.00 | Bača Tomáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.7500
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 17.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.7332
24 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 20.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.8002

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24619 / 820 | 80.754
1.111
85.97220000 %
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2010, 18.00 | Veselý Josef | Stř.Č-3B
1.1112
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2010, 18.00 | Vácha Václav | Stř.Č-3B
0.7002
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2010, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř.Č-3B
0.7251
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2010, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř.Č-3B
1.0342
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2010, 18.00 | Váša Marek | Stř.Č-3B
0.5330
30 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2010, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř.Č-3B
0.8822
28 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2010, 18.00 | Klusáček Petr | Stř.Č-3B
0.7002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2010, 18.00 | Vrabec Martin | Stř.Č-3B
0.7002
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2010, 18.00 | Horn Zdeněk | Stř.Č-3B
0.8822
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2010, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř.Č-3B
0.8822
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2010, 18.00 | Žofaj Jaroslav | Stř.Č-3B
0.7692
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2010, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-3B
0.5252
30 / 39 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2011, 18.00 | Vácha Václav | Stř.Č-3B
0.7692
10 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2011, 18.00 | Jenčík Martin | Stř.Č-3B
0.4000
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2011, 18.00 | Čermák Jan | Stř.Č-3B
0.7252
22 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Váša Marek | Stř.Č-3B
0.7090
14 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Aleš Jan | Stř.Č-3B
0.4820
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř.Č-3B
0.7400
26 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 18.00 | Krahulík Miroslav | Stř.Č-3B
0.6502
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 18.00 | Horn Zdeněk | Stř.Č-3B
1.1112
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 18.00 | Čermák Miroslav | Stř.Č-3B
0.7502
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2011, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-3B
0.6502
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2011, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř.Č-3B
0.9372
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2011, 18.00 | Nepevný Pavel | Stř.Č-3B
0.7892

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24639 / 828 | 70.771
1.666
81.92310000 %
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6502
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Joch Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9092
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Šebesta Karel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6502
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 08.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7252
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 08.00 | Sobota Milan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9092
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7252
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2010, 18.00 | Veselý Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9372
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2010, 18.00 | Vácha Václav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5001
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2010, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5750
21 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Aleš Jan | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0500
9 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Váša Marek | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4280
18 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5620
36 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.9000
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.7250
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.6250
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2010, 18.00 | Lörinc Attila | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9672
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2010, 18.00 | Šebesta Karel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9672
30 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2010, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7892
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Hambálková Irena | Stř. Č - Družstva - 3B
1.6662
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Klusáček Petr | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6252
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Hambálek Vladimír | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0002
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2010, 18.00 | Kocián Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5752
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2010, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7892
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2010, 18.00 | Nepevný Pavel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9672

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29659 / 937 | 100.703
1.363
75.74710000 %
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Jenčík Martin | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0002
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 18.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9672
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 19.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7252
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6752
0
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 18.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
2
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 19.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3252
19 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5270
11 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6470
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6502
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2009, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6752
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2009, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6890
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2009, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7892
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9092
19 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7600
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1532
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6002
22 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6470
14 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5180
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3632
26 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6501
30 / 23 | 10
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3042
15 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5170
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Šinárek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3750
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3000
20 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 12.00 | Kohout Štěpán | Finále MR družstev - trojband
0.7690
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 15.00 | Fibinger Jan | Finále MR družstev - trojband
0.8822
30 / 37 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 16.00 | Mrkvička Jaroslav | Finále MR družstev - trojband
0.8102
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 11.00 | Masár Stanislav | Finále MR družstev - trojband
0.6502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 12.00 | Markup Petr | Finále MR družstev - trojband
0.6002

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
250 / 68 | 50.735
0.825
62.50000000 %
33 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Filip Antonín | MČR Trojband
0.8252
17 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Dostál Martin | MČR Trojband
0.6070

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
337 / 124 | 30.298
0.390
0.440
97.36840000 %
6 / 33 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | MR 3B dvojic
0.1810
16 / 41 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | MR 3B dvojic
0.3900
15 / 50 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Pešta Martin | MR 3B dvojic
0.3002