Ráček Milan

Závodní stůl

2019/2020

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4263 / 94 | 17 | 142.79
3.40
62.61900000 %
85 / 25 | 17 | 7
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 11.45 | Truksa Otakar | 29. MČR JEDNOBAND ZS
3.402
66 / 22 | 10 | 9
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 15.00 | Vedral Martin | 29. MČR JEDNOBAND ZS
3.000
50 / 25 | 10 | 8
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 16.30 | Ziogas Janis | 29. MČR JEDNOBAND ZS
2.002
62 / 22 | 17 | 14
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2019, 10.00 | Faus Marek | 29. MČR JEDNOBAND ZS
2.810

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
25595 / 815 | 9 | 70.730
1.142
75.79620000 %
19 / 30 | 6 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 10.00 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6332
25 / 27 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 11.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9252
18 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 13.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6000
13 / 32 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 19.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4060
14 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 20.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.4662
18 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 11.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6000
6 / 21 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 15.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.2850
19 / 31 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 17.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6120
40 / 48 | 9 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.8332
22 / 43 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 11.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5110
25 / 27 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 18.45 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.9252
25 / 24 | 7 | 7
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 18.45 | Bača Miroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.0412
30 / 28 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.0712
26 / 35 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 16.00 | Bača Miroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.7420
25 / 35 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2019, 10.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.7142
13 / 29 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2019, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.4480
40 / 35 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.30 | Stareček Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.1422
23 / 43 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.5340
40 / 42 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 11.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.9522
24 / 30 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 18.45 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8002
21 / 25 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 21.15 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8400
10 / 11 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2020, 16.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.9090
27 / 27 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2020, 19.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.0000
32 / 56 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 14.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.5710
40 / 46 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 11.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.8692

2018/2019

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4519 / 51 | 6510.17
13.50
71.58620000 %
114 / 12 | 40
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 9. 2018, 12.00 | Bača Adam | 48. MČR KÁDR 47/2 ZS
9.500
175 / 17 | 65
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 9. 2018, 14.00 | Frieda Jan | 48. MČR KÁDR 47/2 ZS
10.292
149 / 16 | 63
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 9. 2018, 18.00 | Ziogas Janis | 48. MČR KÁDR 47/2 ZS
9.310
81 / 6 | 26
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 9. 2018, 11.00 | Faus Marek | 48. MČR KÁDR 47/2 ZS
13.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6414 / 121 | 173.42
5.18
76.66670000 %
56 / 20 | 15
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 2018, 17.00 | Cebula Tomáš | 28. MČR JEDNOBAND ZS
2.802
57 / 11 | 17
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 2018, 18.15 | Cebula Tomáš | 28. MČR JEDNOBAND ZS
5.180
54 / 19 | 12
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 10.00 | Bača Miroslav | 28. MČR JEDNOBAND ZS
2.840
83 / 25 | 15
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 14.00 | Stareček Vladimír | 28. MČR JEDNOBAND ZS
3.322
60 / 25 | 13
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 18.00 | Dvořáček Jan | 28. MČR JEDNOBAND ZS
2.402
104 / 21 | 16
Závodní stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 10.30 | Faus Marek | 28. MČR JEDNOBAND ZS
4.950

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15295 / 484 | 50.609
0.925
67.81610000 %
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 14.00 | Lekeš Roman | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 11.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 17.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8572
15 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 20.00 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4280
18 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8180
16 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 14.00 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.4570
8 / 23 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 20.00 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.3470
25 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 16.00 | Adámek Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.9252
17 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 21.00 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5662
19 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 12.00 | Adámek Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5422
20 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 18.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5710
27 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2019, 10.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.7712
18 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2019, 13.00 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5620
23 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 20.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.7662
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 22.30 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.3000

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3418 / 44 | 529.50
11.53
92.88890000 %
150 / 13 | 52
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 10. 2018, 10.03 | Bača Adam | 28. MČR KÁDR 71/2 ZS
11.532
150 / 16 | 42
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 10. 2018, 14.00 | Vedral Martin | 28. MČR KÁDR 71/2 ZS
9.372
118 / 15 | 21
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 10. 2018, 18.00 | Kozák Adam | 28. MČR KÁDR 71/2 ZS
7.860

2017/2018

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11686 / 230 | 412.98
4.00
62.36360000 %
72 / 18 | 18
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 10.00 | Řehůřek Luděk | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
4.000
36 / 20 | 12
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 11.45 | Ferahli Engin | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
1.802
78 / 20 | 19
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 15.15 | Truksa Otakar | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
3.902
42 / 20 | 9
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 17.00 | Hambálek Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
2.102
52 / 20 | 10
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 20.30 | Ziogas Janis | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
2.600
60 / 18 | 8
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 22.15 | Frieda Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
3.330
42 / 20 | 8
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 10.00 | Hošek Ondřej | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
2.100
96 / 25 | 16
Závodní stůl: Jednoband
11. 5. 2018, 18.00 | Stareček Vladimír | 27. MČR JEDNOBAND ZS
3.842
95 / 25 | 41
Závodní stůl: Jednoband
11. 5. 2018, 20.00 | Truksa Otakar | 27. MČR JEDNOBAND ZS
3.802
64 / 21 | 13
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 12.15 | Ziogas Janis | 27. MČR JEDNOBAND ZS
3.040
49 / 23 | 10
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 16.45 | Bača Miroslav | 27. MČR JEDNOBAND ZS
2.130

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25516 / 822 | 70.627
1.136
68.80000000 %
18 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 20.15 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5140
29 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2017, 11.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8780
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 14.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Kalabis Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
25 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 19.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.1362
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 21.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5001
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 13.15 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5660
30 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 16.15 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8572
14 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 20.15 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7360
30 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 14.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.8822
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250
21 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 10.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6000
10 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 16.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.3120
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Truhlář Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6752
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.9092
17 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 19.00 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4852
22 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2018, 11.30 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.7330
25 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2018, 12.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8620
12 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 14.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5210
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.00 | Židů Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.7002
22 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 10.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.6870
7 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 16.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.3180
19 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 14.00 | Boháč Martin | 33. MČR TROJBAND ZS
0.5750
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 18.30 | Aleš Jan | 33. MČR TROJBAND ZS
0.4500
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 21.30 | Vedral Martin | 33. MČR TROJBAND ZS
0.4500

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6950 / 75 | 9612.66
21.42
100.00000000 %
150 / 20 | 58
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 1. 2018, 10.00 | Koky Dušan | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
7.502
150 / 9 | 71
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 1. 2018, 20.00 | Matyáš Radek | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
16.662
150 / 7 | 96
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 1. 2018, 12.30 | Ziogas Janis | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
21.421
150 / 12 | 52
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 1. 2018, 17.30 | Hošek Ondřej | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
12.502
175 / 17 | 61
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 1. 2018, 20.00 | Frieda Jan | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
10.292
175 / 10 | 73
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 1. 2018, 22.30 | Kozák Adam | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
17.502

2016/2017

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3269 / 37 | 367.27
14.62
51.23810000 %
96 / 18 | 26
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 10. 2016, 12.15 | Háva Miloš | VS MČR KÁDR 47/2
5.330
56 / 11 | 36
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 10. 2016, 16.45 | Ziogas Janis | VS MČR KÁDR 47/2
5.090
117 / 8 | 30
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 10. 2016, 19.00 | Frieda Jan | VS MČR KÁDR 47/2
14.620

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3228 / 65 | 213.50
4.76
76.00000000 %
100 / 21 | 13
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 10.00 | Hájek Radovan | VS MČR JEDNOBAND
4.762
58 / 25 | 9
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 12.15 | Frieda Jan | VS MČR JEDNOBAND
2.320
70 / 19 | 21
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 19.00 | Faus Marek | VS MČR JEDNOBAND
3.680

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13217 / 378 | 60.574
1.111
74.82760000 %
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 23.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.3750
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2016, 13.00 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.7502
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2016, 16.00 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.5250
20 / 18 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 18.00 | Ferahli Engin | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.1112
8 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 20.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4210
20 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 18.00 | Bálek Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.8002
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 20.00 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.2660
20 / 21 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 21.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.9522
8 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 10.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.2660
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 15.00 | Andrejovský Robert | VS MČR TROJBAND
0.5331
20 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 17.00 | Sibai Fouad | VS MČR TROJBAND
0.8002
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 19.00 | Šlechta Jan | VS MČR TROJBAND
0.4330
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 21.00 | Bača Tomáš | VS MČR TROJBAND
0.6002

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3220 / 21 | 5410.47
16.66
48.88890000 %
20 / 5 | 13
Závodní stůl: Kádr 71/2
4. 11. 2016, 22.45 | Ziogas Janis | VS MČR KÁDR 71/2
4.000
50 / 7 | 25
Závodní stůl: Kádr 71/2
5. 11. 2016, 12.15 | Faus Marek | VS MČR KÁDR 71/2
7.140
150 / 9 | 54
Závodní stůl: Kádr 71/2
5. 11. 2016, 14.30 | Řehůřek Luděk | VS MČR KÁDR 71/2
16.662

2015/2016

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5633 / 61 | 4810.37
13.00
97.38460000 %
130 / 13 | 40
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 5. 2016, 11.00 | Kozák Adam | VS MČR Kádr 47/1
10.002
130 / 19 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 5. 2016, 15.00 | Bača Adam | VS MČR Kádr 47/1
6.842
130 / 10 | 48
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 5. 2016, 17.00 | Vrabec Martin | VS MČR Kádr 47/1
13.002
130 / 10 | 39
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 5. 2016, 23.30 | Ziogas Janis | VS MČR Kádr 47/1
13.002
113 / 9 | 35
Závodní stůl: Kádr 47/1
15. 5. 2016, 01.30 | Bača Adam | VS MČR Kádr 47/1
12.550

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6723 / 59 | 6012.25
21.87
77.74190000 %
90 / 8 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 11. 2015, 18.15 | Matyáš Radek | VS MČR Kádr 47/2
11.252
90 / 10 | 42
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 11. 2015, 19.30 | Hampl Michal | VS MČR Kádr 47/2
9.002
175 / 8 | 60
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 11. 2015, 20.45 | Bača Adam | VS MČR Kádr 47/2
21.872
102 / 9 | 38
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 11. 2015, 10.00 | Kozák Adam | VS MČR Kádr 47/2
11.330
175 / 14 | 41
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 11. 2015, 14.30 | Domanský Pavel | VS MČR Kádr 47/2
12.502
91 / 10 | 34
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 11. 2015, 18.00 | Faus Marek | VS MČR Kádr 47/2
9.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5383 / 82 | 234.67
6.25
95.75000000 %
50 / 8 | 22
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 17.00 | Ostruszka Petr | VS MČR Jednoband
6.252
50 / 8 | 14
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 19.20 | Gazdoš Ivo | VS MČR Jednoband
6.252
93 / 25 | 20
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 20.30 | Faus Marek | VS MČR Jednoband
3.720
90 / 22 | 17
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 10.00 | Hájek Radovan | VS MČR Jednoband
4.090
100 / 19 | 23
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 14.40 | Stareček Vladimír | VS MČR Jednoband
5.261

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20472 / 643 | 100.734
1.578
77.37700000 %
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 11.30 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.5502
30 / 19 | 10
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 14.30 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
1.5792
21 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 16.00 | Novák Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.5670
20 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.6662
20 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 22.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.9522
25 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2015, 10.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.8060
27 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 21.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6752
15 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 11.30 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5550
30 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 14.30 | Purkyt Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.8572
21 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 15.30 | Galíček Zdeněk | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5520
13 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 17.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.4480
17 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 21.30 | Novák Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.6070
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2016, 10.00 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.0711
30 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 11.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.9672
29 / 36 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 15.30 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.8050
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 18.30 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.8572
14 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 19.30 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.3680
30 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 11.30 | Kozák Adam | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.0002
26 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 14.30 | Ziogas Janis | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.7220
22 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 10.00 | Hudák Jan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.6470

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91008 / 110 | 859.16
16.66
74.66670000 %
94 / 15 | 42
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 9. 2015, 10.00 | Vrabec Martin | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
6.262
150 / 13 | 65
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 9. 2015, 12.30 | Kahoun Vlastimil | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
11.532
126 / 15 | 48
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 9. 2015, 20.00 | Kozák Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
8.400
108 / 15 | 53
Závodní stůl: Kádr 71/2
27. 9. 2015, 11.30 | Frieda Jan | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
7.200
150 / 9 | 85
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 1. 2016, 22.15 | Frieda Jan | VS MČR Kádr 71/2
16.662
61 / 8 | 35
Závodní stůl: Kádr 71/2
9. 1. 2016, 12.30 | Faus Marek | VS MČR Kádr 71/2
7.620
150 / 14 | 44
Závodní stůl: Kádr 71/2
9. 1. 2016, 15.00 | Hruška Vilém | VS MČR Kádr 71/2
10.712
143 / 16 | 42
Závodní stůl: Kádr 71/2
9. 1. 2016, 18.45 | Truksa Otakar | VS MČR Kádr 71/2
8.932
26 / 5 | 16
Závodní stůl: Kádr 71/2
9. 1. 2016, 22.30 | Faus Marek | VS MČR Kádr 71/2
5.200

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3598 / 30 | 14819.93
35.71
79.73330000 %
106 / 8 | 73
Závodní stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 10.00 | Ziogas Janis | VS MČR Volná hra
13.250
242 / 15 | 148
Závodní stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 16.00 | Kozák Adam | VS MČR Volná hra
16.132
250 / 7 | 81
Závodní stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 18.00 | Vrabec Martin | VS MČR Volná hra
35.712

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3315 / 25 | 5112.60
25.00
52.50000000 %
84 / 12 | 47
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 10. 2014, 10.00 | Kozák Adam | VS MČR kádr 47/2
7.000
31 / 5 | 15
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 10. 2014, 17.00 | Faus Marek | VS MČR kádr 47/2
6.200
200 / 8 | 51
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 10. 2014, 18.30 | Hošek Ondřej | VS MČR kádr 47/2
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4269 / 83 | 203.24
4.76
67.25000000 %
100 / 21 | 18
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 10.30 | Ziogas Janis | VS MČR 1B
4.762
70 / 24 | 8
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 12.00 | Bača Miroslav | VS MČR 1B
2.910
66 / 17 | 20
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 15.00 | Stareček Vladimír | VS MČR 1B
3.880
33 / 21 | 9
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 17.30 | Gazdoš Ivo | VS MČR 1B
1.570

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8173 / 277 | 70.624
0.760
78.63640000 %
20 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.6662
14 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 12.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.4660
19 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 15.30 | Boháč Martin | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.7600
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 17.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.6250
25 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 18.30 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.6252
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Kohout Štěpán | VS MČR Trojband
0.6752
23 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Hudák Jan | VS MČR Trojband
0.7180
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2015, 00.00 | Šimek Stanislav | VS MČR Trojband
0.5000

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4377 / 40 | 979.42
15.00
58.00000000 %
150 / 10 | 97
Závodní stůl: Kádr 71/2
24. 10. 2014, 20.00 | Kozák Adam | VS MČR kádr 71/2
15.002
50 / 7 | 16
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 10. 2014, 15.00 | Ziogas Janis | VS MČR kádr 71/2
7.140
150 / 15 | 28
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 10. 2014, 17.30 | Frieda Jan | VS MČR kádr 71/2
10.002
27 / 8 | 12
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 10. 2014, 10.00 | Faus Marek | VS MČR kádr 71/2
3.370

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2171 / 10 | 10917.10
18.75
57.00000000 %
21 / 2 | 12
Závodní stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 10.00 | Faus Marek | VS MČR VH
10.500
150 / 8 | 109
Závodní stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 13.00 | Nenál Jiří | VS MČR VH
18.752

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5361 / 59 | 416.11
15.00
63.33330000 %
60 / 4 | 27
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 3. 2014, 15.00 | Ostruszka Petr | VS MČR Kádr 47/1
15.002
60 / 4 | 41
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 3. 2014, 16.00 | Ostruszka Petr | VS MČR Kádr 47/1
15.002
54 / 15 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 3. 2014, 20.30 | Ziogas Janis | VS MČR Kádr 47/1
3.600
85 / 18 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/1
15. 3. 2014, 10.00 | Böhm Pavel | VS MČR Kádr 47/1
4.720
102 / 18 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/1
15. 3. 2014, 15.30 | Kozák Adam | VS MČR Kádr 47/1
5.660

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3383 / 17 | 10322.52
41.66
51.06670000 %
83 / 5 | 65
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 1. 2014, 10.00 | Kozák Adam | VS MČR Kádr 47/2
16.600
250 / 6 | 103
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 1. 2014, 14.30 | Hošek Ondřej | VS MČR Kádr 47/2
41.662
50 / 6 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 1. 2014, 17.30 | Ziogas Janis | VS MČR Kádr 47/2
8.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6453 / 115 | 313.93
5.45
83.88890000 %
60 / 11 | 24
Závodní stůl: Jednoband
6. 6. 2014, 14.00 | Vrabec Martin | VS MČR 1B
5.452
48 / 16 | 9
Závodní stůl: Jednoband
6. 6. 2014, 15.30 | Vrabec Martin | VS MČR 1B
3.000
100 / 22 | 20
Závodní stůl: Jednoband
6. 6. 2014, 20.30 | Bača Adam | VS MČR 1B
4.542
88 / 20 | 31
Závodní stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 15.00 | Bača Miroslav | VS MČR 1B
4.400
99 / 25 | 19
Závodní stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 17.30 | Kozák Adam | VS MČR 1B
3.962
58 / 21 | 12
Závodní stůl: Jednoband
8. 6. 2014, 10.00 | Faus Marek | VS MČR 1B
2.760

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6122 / 222 | 40.549
0.769
67.77780000 %
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 10.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.4500
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 11.30 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.5000
25 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 13.00 | Hudák Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.6252
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 12.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B - AKK Brno
0.4750
10 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 17.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - AKK Brno
0.4340
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 19.00 | Markup Petr | VS MČR 3B - AKK Brno
0.7692

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3311 / 36 | 498.63
12.50
69.11110000 %
150 / 20 | 39
Závodní stůl: Kádr 71/2
16. 5. 2014, 18.00 | Truksa Otakar | VS MČR Kádr 71/2
7.502
11 / 4 | 10
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 5. 2014, 12.30 | Faus Marek | VS MČR Kádr 71/2
2.750
150 / 12 | 49
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 5. 2014, 15.30 | Frieda Jan | VS MČR Kádr 71/2
12.502

2012/2013

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3463 / 35 | 6113.22
17.85
61.73330000 %
250 / 14 | 61
Závodní stůl: Kádr 47/2
20. 10. 2012, 10.00 | Ocásek Jiří | VS Mistrovství ČR - kádr 47/2
17.852
141 / 14 | 30
Závodní stůl: Kádr 47/2
20. 10. 2012, 14.00 | Bača Adam | VS Mistrovství ČR - kádr 47/2
10.070
72 / 7 | 35
Závodní stůl: Kádr 47/2
20. 10. 2012, 20.00 | Ziogas Janis | VS Mistrovství ČR - kádr 47/2
10.280

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3210 / 77 | 172.72
3.70
56.00000000 %
89 / 30 | 17
Závodní stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 10.00 | Bača Miroslav | VS Mistrovství ČR - jednoband
2.960
58 / 30 | 9
Závodní stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 14.00 | Kozák Adam | VS Mistrovství ČR - jednoband
1.930
63 / 17 | 17
Závodní stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 20.00 | Faus Marek | VS Mistrovství ČR - jednoband
3.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5103 / 135 | 70.763
0.909
79.23080000 %
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.8822
15 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Boháč Martin | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.7890
18 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Hájek Radovan | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.5620
20 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.9092
20 / 28 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.7142

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5643 / 70 | 609.18
14.60
64.30000000 %
192 / 20 | 60
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 2. 2013, 10.00 | Vrabec Martin | VS Mistrovství ČR - kádr 71/2
9.602
87 / 13 | 38
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 2. 2013, 10.00 | Truksa Otakar | VS Mistrovství ČR - kádr 71/2
6.690
200 / 17 | 44
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 2. 2013, 10.00 | Bača Adam | VS Mistrovství ČR - kádr 71/2
11.762
73 / 5 | 39
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 2. 2013, 10.00 | Böhm Pavel | VS Mistrovství ČR - kádr 71/2
14.600
91 / 15 | 22
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 2. 2013, 10.00 | Ziogas Janis | VS Mistrovství ČR - kádr 71/2
6.060

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51239 / 49 | 20025.28
42.85
82.60000000 %
300 / 16 | 124
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Hošek Ondřej | Mistrovství České republiky ve volné hře
18.752
300 / 11 | 83
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky ve volné hře
27.272
300 / 12 | 123
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Nenál Jiří | Mistrovství České republiky ve volné hře
25.002
300 / 7 | 200
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Vrabec Martin | Mistrovství České republiky ve volné hře
42.852
39 / 3 | 39
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Ziogas Janis | Mistrovství České republiky ve volné hře
13.000

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5687 / 28 | 11024.53
39.75
54.96000000 %
0
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 2. 2012, 10.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky v kádru 47/2
2
159 / 4 | 110
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 2. 2012, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství České republiky v kádru 47/2
39.750
28 / 5 | 11
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 2. 2012, 12.00 | Böhm Pavel | Mistrovství České republiky v kádru 47/2
5.600
250 / 11 | 84
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 2. 2012, 13.30 | Böhm Pavel | Mistrovství České republiky v kádru 47/2
22.722
250 / 8 | 75
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 2. 2012, 14.00 | Vrabec Martin | Mistrovství České republiky v kádru 47/2
31.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5498 / 108 | 224.61
7.36
83.00000000 %
119 / 30 | 14
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Frieda Jan | Mistrovství ČR v jednobandu
3.962
81 / 11 | 22
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství ČR v jednobandu
7.360
120 / 25 | 20
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství ČR v jednobandu
4.802
120 / 27 | 22
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství ČR v jednobandu
4.442
58 / 15 | 11
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství ČR v jednobandu
3.860

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13417 / 660 | 60.631
0.742
1.153
213.84620000 %
43 / 64 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Berdis Vratislav | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.6712
43 / 63 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Vitouš Jan | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.6822
37 / 70 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Váša Marek | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.5282
28 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Štefan Josef | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.6082
26 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.7420
40 / 61 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | 2. Grand prix v trojbandu
0.6550
28 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Přeček Jiří | 2. Grand prix v trojbandu
0.6222
40 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Purkyt Tomáš | 2. Grand prix v trojbandu
0.6662
11 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Novák Radek | 2. Grand prix v trojbandu
0.4230
44 / 66 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Walach Ladislav | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.6662
23 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.5340
12 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.6660
42 / 63 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Purkyt Tomáš | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.6662

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5831 / 75 | 6511.08
20.00
83.10000000 %
156 / 13 | 45
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 2. 2012, 10.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky v kádru 71/2
12.000
124 / 13 | 48
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 2. 2012, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství České republiky v kádru 71/2
9.530
200 / 10 | 65
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 2. 2012, 10.00 | Ziogas Janis | Mistrovství České republiky v kádru 71/2
20.002
200 / 19 | 49
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 2. 2012, 14.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky v kádru 71/2
10.522
151 / 20 | 34
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 2. 2012, 22.00 | Truksa Otakar | Mistrovství České republiky v kádru 71/2
7.550

2010/2011

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5514 / 137 | 293.75
7.72
85.66670000 %
85 / 11 | 29
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství České republiky v jednobandu
7.720
100 / 35 | 12
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu
2.850
120 / 29 | 16
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 12.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v jednobandu
4.132
89 / 20 | 12
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 16.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu
4.450
120 / 42 | 26
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 18.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v jednobandu
2.852

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
219 / 49 | 20.387
0.387
0.480
42.22220000 %
19 / 49 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.3870
0
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Koky Dušan | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4567 / 47 | 8512.06
14.28
70.87500000 %
200 / 14 | 85
Závodní stůl: Kádr 71/2
1. 4. 2011, 10.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky v kádru 71/2
14.282
68 / 9 | 18
Závodní stůl: Kádr 71/2
2. 4. 2011, 10.00 | Böhm Pavel | Mistrovství České republiky v kádru 71/2
7.550
200 / 15 | 42
Závodní stůl: Kádr 71/2
2. 4. 2011, 13.30 | Ziogas Janis | Mistrovství České republiky v kádru 71/2
13.332
99 / 9 | 73
Závodní stůl: Kádr 71/2
2. 4. 2011, 16.00 | Faus Marek | Mistrovství České republiky v kádru 71/2
11.000

2009/2010

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132577 / 129 | 11719.97
35.71
79.29230000 %
250 / 15 | 57
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 12. 2009, 14.00 | Nenál Jiří | Extraliga družstev v technických disciplínách
16.662
250 / 7 | 117
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 12. 2009, 16.00 | Dostál Jiří | Extraliga družstev v technických disciplínách
35.712
250 / 8 | 102
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 12. 2009, 18.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v technických disciplínách
31.252
250 / 10 | 60
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 12. 2009, 20.00 | Dostál Jiří | Extraliga družstev v technických disciplínách
25.002
250 / 17 | 63
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 12. 2009, 09.00 | Hroník Jaroslav | Extraliga družstev v technických disciplínách
14.702
250 / 11 | 90
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 12. 2009, 15.00 | Hroník Jaroslav | Extraliga družstev v technických disciplínách
22.722
20 / 5 | 9
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 12. 2009, 15.30 | Böhm Pavel | Extraliga družstev v technických disciplínách
4.000
232 / 9 | 66
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 12. 2009, 17.30 | Böhm Pavel | Extraliga družstev v technických disciplínách
25.770
176 / 11 | 67
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 1. 2010, 10.00 | Ziogas Janis | 39. MČR v kádru 47/2
16.000
135 / 7 | 73
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 1. 2010, 10.00 | Faus Marek | 39. MČR v kádru 47/2
19.280
250 / 7 | 111
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 1. 2010, 10.00 | Tunkr Martin | 39. MČR v kádru 47/2
35.712
245 / 20 | 60
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 1. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | 39. MČR v kádru 47/2
12.252
19 / 2 | 12
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 1. 2010, 10.00 | Ziogas Janis | 39. MČR v kádru 47/2
9.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5411 / 94 | 324.37
5.00
85.62500000 %
60 / 15 | 24
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Faus Marek | MČR v jednobandu
4.000
120 / 27 | 32
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Truksa Otakar | MČR v jednobandu
4.441
115 / 23 | 27
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | MČR v jednobandu
5.000
60 / 14 | 12
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Dostál Martin | MČR v jednobandu
4.282
56 / 15 | 14
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Dostál Martin | MČR v jednobandu
3.732

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0.00000000 %
0
Závodní stůl: Trojband
3. 1. 2010, 10.00 | Hovorka Štěpán | Mistrovství ČR v trojbandu na velkém stole - kvalifikace Čechy + Morava
2

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3328 / 35 | 569.37
12.50
54.66670000 %
125 / 10 | 56
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 2. 2010, 10.00 | Truksa Otakar | MČR v kádru 71/2
12.500
179 / 20 | 35
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 2. 2010, 14.00 | Ocásek Jiří | MČR v kádru 71/2
8.952
24 / 5 | 17
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 2. 2010, 20.00 | Faus Marek | MČR v kádru 71/2
4.800

2008/2009

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5609 / 68 | 488.95
19.33
81.20000000 %
150 / 15 | 42
Závodní stůl: Kádr 47/1
27. 3. 2009, 20.00 | Ziogas Janis | Mistrovství ČR v kádru 47/1
10.002
43 / 10 | 11
Závodní stůl: Kádr 47/1
27. 3. 2009, 20.00 | Böhm Pavel | Mistrovství ČR v kádru 47/1
4.300
150 / 17 | 40
Závodní stůl: Kádr 47/1
28. 3. 2009, 16.00 | Ocásek Jiří | Mistrovství ČR v kádru 47/1
8.822
150 / 20 | 30
Závodní stůl: Kádr 47/1
28. 3. 2009, 16.00 | Tunkr Martin | Mistrovství ČR v kádru 47/1
7.502
116 / 6 | 48
Závodní stůl: Kádr 47/1
28. 3. 2009, 16.00 | Faus Marek | Mistrovství ČR v kádru 47/1
19.330

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5749 / 58 | 8412.91
27.77
74.90000000 %
125 / 6 | 84
Závodní stůl: Kádr 47/2
16. 1. 2009, 16.00 | Dostál Martin | MČR v kádru 47/2
20.832
46 / 7 | 37
Závodní stůl: Kádr 47/2
16. 1. 2009, 16.00 | Dostál Martin | MČR v kádru 47/2
6.570
136 / 16 | 46
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 1. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | MČR v kádru 47/2
8.500
192 / 20 | 63
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 1. 2009, 14.00 | Strmiska Jan | MČR v kádru 47/2
9.602
250 / 9 | 65
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 1. 2009, 20.00 | Faus Marek | MČR v kádru 47/2
27.772

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7464 / 150 | 233.09
4.20
64.44440000 %
52 / 15 | 10
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 08.00 | Popeňažník Lukáš | MČR v jednobandu
3.462
44 / 16 | 12
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 18.00 | Faus Marek | MČR v jednobandu
2.750
85 / 30 | 19
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 18.00 | Stareček Vladimír | MČR v jednobandu
2.832
71 / 30 | 11
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 18.00 | Dostál Jiří | MČR v jednobandu
2.362
43 / 15 | 12
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 20.00 | Popeňažník Lukáš | MČR v jednobandu
2.862
85 / 24 | 11
Závodní stůl: Jednoband
28. 9. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | MČR v jednobandu
3.540
84 / 20 | 23
Závodní stůl: Jednoband
28. 9. 2008, 12.00 | Bača Miroslav | MČR v jednobandu
4.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7213 / 366 | 100.582
0.758
1.666
202.85710000 %
36 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 16.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.6790
28 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 14.00 | Joch Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.6662
12 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 20.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.3070
29 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 09.00 | Hroník Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.6042
44 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 13.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.7582
33 / 71 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 18.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.4642
31 / 55 | 10
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 22.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.5630

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3441 / 41 | 5710.75
17.66
73.50000000 %
200 / 15 | 56
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 11. 2008, 10.00 | Boháč Martin | MČR v kádru 71/2
13.332
106 / 6 | 57
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 11. 2008, 16.00 | Faus Marek | MČR v kádru 71/2
17.660
135 / 20 | 28
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 11. 2008, 18.00 | Ocásek Jiří | MČR v kádru 71/2
6.752

2007/2008

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3306 / 51 | 386.00
8.82
68.00000000 %
150 / 17 | 38
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Ocásek Jiří | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
8.822
87 / 14 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Böhm Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
6.210
69 / 20 | 18
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
3.450

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5879 / 38 | 8123.13
41.33
70.32000000 %
250 / 11 | 73
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 11. 2007, 00.00 | Dostál Jiří | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 47/2
22.722
145 / 6 | 57
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 11. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 47/2
24.160
250 / 10 | 81
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 11. 2007, 00.00 | Bartoš Jiří | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 47/2
25.002
124 / 3 | 63
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 11. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 47/2
41.330
110 / 8 | 41
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 11. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 47/2
13.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5420 / 118 | 183.55
3.96
87.50000000 %
114 / 30 | 15
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Svoboda Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
3.802
119 / 30 | 12
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
3.962
106 / 28 | 18
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
3.780
81 / 30 | 12
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
2.700
0
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9231 / 414 | 50.558
0.739
1.153
171.11110000 %
22 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Bartoš Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.5000
23 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.4602
28 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5180
18 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4860
16 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4700
34 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7392
42 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Kavka Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7002
22 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5110
26 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5650

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5610 / 66 | 609.24
11.54
61.00000000 %
200 / 20 | 60
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
10.002
59 / 12 | 16
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Böhm Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
4.910
24 / 3 | 24
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
8.000
200 / 20 | 32
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Bartoš Jiří | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
10.002
127 / 11 | 22
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
11.540

2006/2007

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51034 / 63 | 16016.41
20.83
82.72000000 %
123 / 6 | 50
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 3. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - KÁDR 47/2
20.500
250 / 17 | 62
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 3. 2007, 00.00 | Strmiska Jan | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - KÁDR 47/2
14.702
250 / 18 | 58
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 3. 2007, 00.00 | Bláha Milan | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - KÁDR 47/2
13.882
161 / 10 | 44
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 3. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - KÁDR 47/2
16.100
250 / 12 | 160
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 3. 2007, 00.00 | Böhm Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - KÁDR 47/2
20.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3240 / 86 | 222.79
3.30
66.66670000 %
76 / 26 | 19
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.920
99 / 30 | 22
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
3.302
65 / 30 | 17
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28709 / 1150 | 50.616
1.111
1.444
171.25600000 %
18 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Frühauf Roman | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.3602
37 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.6982
27 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.6582
17 / 48 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.3540
28 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.6222
24 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
1.0900
13 / 34 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.3820
27 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.6422
21 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.4460
31 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Šotola Marek ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.6592
37 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.8400
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.8102
17 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.6800
41 / 63 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.6502
37 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8220
15 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6250
17 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5150
15 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4280
26 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8120
27 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4570
6 / 18 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.3330
30 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6662
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.1112
30 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7142
27 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kopečný Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7292
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5250
38 / 68 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5582
22 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4680

2005/2006

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4337 / 34 | 589.91
12.25
0.00000000 %
187 / 19 | 36
Závodní stůl: Kádr 47/1
15. 1. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR (Billard Plzeň)
9.840
150 / 15 | 58
Závodní stůl: Kádr 47/1
15. 1. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | Mistrovství ČR, kvalifik. (Billard Plzeň)
10.004

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4630 / 36 | 10917.50
25.00
0.00000000 %
630 / 36 | 109
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 1. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR (Billard Plzeň)
17.504

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4329 / 108 | 203.04
5.00
0.00000000 %
329 / 108 | 20
Závodní stůl: Jednoband
9. 4. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR (Billard Brno)
3.046

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
371 / 100 | 50.710
0.810
0.00000000 %
41 / 63 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
0.6502
30 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | Mistrovství ČR, kvalifik. (SK BC Praha)
0.8102

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4516 / 34 | 7315.17
18.75
0.00000000 %
516 / 34 | 73
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 4. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR (Billard Brno)
15.174

2004/2005

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4383 / 79 | 344.84
5.56
0.00000000 %
383 / 79 | 34
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2005, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
4.844

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3100 / 160 | 40.625
0.789
0.00000000 %
35 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
0.6860
65 / 109 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Ráček Milan | Kvalifikace MR (Herna Billardu ČH Brno)
0.5964

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5508 / 32 | 9415.87
50.00
0.00000000 %
508 / 32 | 94
Závodní stůl: Kádr 71/2
12. 2. 2005, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
15.876

2003/2004

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
298 / 33 | 112.96
3.17
0.00000000 %
98 / 33 | 11
Závodní stůl: Jednoband
19. 10. 2003, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
2.962

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25665 / 1233 | 60.539
0.787
78.19910000 %
23 / 54 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2003, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.4250
40 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2003, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6660
32 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2003, 14.00 | Masár Stanislav | "LIGA ""B"""
0.5610
49 / 103 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2003, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.4752
28 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 12. 2003, 14.00 | Přeček Jiří | "LIGA ""B"""
0.6662
105 / 167 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2004, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.6286
36 / 92 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2004, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.3912
29 / 75 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 12.00 | Barbořík Jiří | "LIGA ""B"""
0.3862
32 / 75 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 14.00 | Dvořáček Jan | "LIGA ""B"""
0.4260
52 / 104 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.5002
15 / 45 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2004, 12.00 | Šotola Marek st. | "LIGA ""B"""
0.3330
29 / 49 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2004, 14.00 | Šotola Marek st. | "LIGA ""B"""
0.5912
76 / 108 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2004, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 7. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.7034
60 / 103 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2004, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 8. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.5822
59 / 99 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2004, 00.00 | Ráček Milan | Ekvita cup (Herna Ekvity Kladno)
0.5960

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4437 / 35 | 7512.48
75.00
0.00000000 %
150 / 8 | 75
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 10. 2003, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace (Herna Billardu Brno)
18.753
287 / 27 | 49
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 10. 2003, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
10.622

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9199 / 414 | 90.480
0.750
68.75000000 %
16 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2002, 10.00 | Šotola Marek st. | "LIGA ""B"""
0.4100
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2002, 14.00 | Šotola Marek ml. | "LIGA ""B"""
0.7502
26 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2002, 12.00 | Líška Antonín ml. | "LIGA ""B"""
0.5202
29 / 69 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2002, 14.00 | Přeček Jiří | "LIGA ""B"""
0.4200
23 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2002, 14.00 | Líška Antonín ml. | "LIGA ""B"""
0.4602
12 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.4282
10 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2002, 14.00 | Hájek Radovan | "LIGA ""B"""
0.3030
25 / 45 | 9
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2003, 10.00 | Aleš Jan | "€_FIN.""B"""
0.5550
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2003, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | "€_FIN.""B"""
0.4660

2001/2002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8445 / 160 | 242.78
3.63
0.00000000 %
263 / 101 | 20
Závodní stůl: Jednoband
9. 12. 2001, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | Grand Prix (Herna Billardu Brno)
2.602
182 / 59 | 24
Závodní stůl: Jednoband
3. 2. 2002, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
3.082

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
268 / 98 | 50.693
0.725
97.14290000 %
39 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 10.00 | Škop Pavel | "LIGA ""E"""
0.6722
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 11.00 | Smolák Jaromír | "LIGA ""E"""
0.7252

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8982 / 79 | 10212.43
37.50
0.00000000 %
495 / 40 | 49
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 12. 2001, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | Grand Prix (Herna Billardu Brno)
12.374
487 / 39 | 102
Závodní stůl: Kádr 71/2
2. 2. 2002, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
12.483

2000/2001

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6407 / 120 | 253.39
4.70
0.00000000 %
90 / 32 | 16
Závodní stůl: Jednoband
20. 10. 2000, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
2.812
317 / 88 | 25
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2000, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
3.606

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
377 / 132 | 50.583
0.700
73.33330000 %
20 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2000, 16.00 | Hájek Radovan | "LIGA ""C"""
0.6250
22 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 10.00 | Stareček Vladimír | "LIGA ""C"""
0.4402
35 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 13.00 | Šotola Marek ml. | "LIGA ""C"""
0.7002

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6779 / 64 | 7112.17
24.00
0.00000000 %
240 / 20 | 71
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 10. 2000, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
12.004
539 / 44 | 49
Závodní stůl: Kádr 71/2
21. 10. 2000, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
12.256

1999/2000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4193 / 73 | 182.64
4.28
0.00000000 %
120 / 43 | 18
Závodní stůl: Jednoband
17. 3. 2000, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
2.794
73 / 30 | 10
Závodní stůl: Jednoband
19. 3. 2000, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
2.430

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6725 / 74 | 629.79
18.75
0.00000000 %
240 / 33 | 30
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 3. 2000, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
7.274
485 / 41 | 62
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 3. 2000, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
11.824

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4821 / 41 | 17920.02
35.71
0.00000000 %
250 / 13 | 179
Závodní stůl: Volná hra
15. 4. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - semifinále 1 (BILLARD BRNO)
19.230
71 / 7 | 45
Závodní stůl: Volná hra
15. 4. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - finále o 3.m (BILLARD BRNO)
10.140
500 / 21 | 90
Závodní stůl: Volná hra
15. 4. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina A (BILLARD BRNO)
23.804

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3383 / 37 | 8810.35
18.75
0.00000000 %
150 / 8 | 88
Závodní stůl: Kádr 47/2
5. 5. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
18.752
233 / 29 | 40
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 5. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina B (BILLARD BRNO)
8.032

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2135 / 49 | 132.75
2.85
84.37500000 %
80 / 28 | 13
Závodní stůl: Jednoband
26. 5. 1995, 17.00 | Gazdoš Ivo | FINÁLE MR
2.852
55 / 21 | 8
Závodní stůl: Jednoband
27. 5. 1995, 15.00 | Onderka Heřman | FINÁLE MR
2.610

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212293 / 177 | 8512.95
30.00
100.00000000 %
224 / 27 | 38
Závodní stůl: Kádr 71/2
22. 10. 1994, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina A (SSK VÍTKOVICE)
8.291
184 / 17 | 32
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 11. 1994, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina A (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
10.822
120 / 10 | 82
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 11. 1994, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - semifinále 1 (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
12.002
120 / 7 | 65
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 11. 1994, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - finále o 1. (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
17.142
66 / 14 | 24
Závodní stůl: Kádr 71/2
21. 1. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - finále o 1. (SK BC PRAHA)
4.710
120 / 6 | 64
Závodní stůl: Kádr 71/2
21. 1. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - semifinále 2 (SK BC PRAHA)
20.002
227 / 17 | 44
Závodní stůl: Kádr 71/2
21. 1. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina B (SK BC PRAHA)
13.352
360 / 20 | 65
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 2. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina B (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
18.006
77 / 5 | 45
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 2. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - semifinále 2 (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
15.400
120 / 9 | 41
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 2. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - finále o 3. (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
13.332
117 / 11 | 29
Závodní stůl: Kádr 71/2
1. 4. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - semifinále 2 (BILLARD BRNO)
10.630
240 / 11 | 61
Závodní stůl: Kádr 71/2
1. 4. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina B (BILLARD BRNO)
21.814
78 / 6 | 25
Závodní stůl: Kádr 71/2
1. 4. 1995, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - finále o 3.m (BILLARD BRNO)
13.000
120 / 6 | 85
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 5. 1995, 17.00 | Gazdoš Ivo | FINÁLE MR
20.002
120 / 11 | 71
Závodní stůl: Kádr 71/2
27. 5. 1995, 15.00 | Walach Ladislav | FINÁLE MR
10.902

Malý stůl

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2387 / 16 | 76 | 3624.18
25.00
96.75000000 %
200 / 8 | 76 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 6. 2020, 13.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
25.002
187 / 8 | 66 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 6. 2020, 10.00 | Cebula Tomáš | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
23.370

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2130 / 30 | 24 | 134.33
4.33
65.00000000 %
65 / 15 | 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 6. 2020, 16.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
4.332
65 / 15 | 24 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 6. 2020, 14.30 | Cebula Tomáš | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
4.332

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
381 / 74 | 6 | 41.094
1.428
90.00000000 %
22 / 23 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 11.00 | Dvořáček Jan | MČR 3B MS D3
0.9560
29 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 14.15 | Všetička Luboš | MČR 3B MS D3
0.9662
30 / 21 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 18.45 | Aleš Jan | MČR 3B MS D3
1.4282

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7995 / 83 | 54 | 4111.98
15.00
90.45450000 %
150 / 14 | 35 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2020, 11.45 | Müller David | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
10.712
150 / 14 | 54 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2020, 13.15 | Frieda Jan | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
10.712
150 / 10 | 33 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2020, 16.30 | Sedláček Petr | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
15.002
150 / 11 | 38 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2020, 18.00 | Hambálek Vladimír | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
13.632
96 / 9 | 33 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 1. 2020, 10.00 | Vedral Martin | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
10.660
150 / 10 | 48 | 41
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 6. 2020, 14.30 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
15.002
149 / 15 | 35 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 6. 2020, 11.30 | Bača Miroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
9.931

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142305 / 94 | 13824.52
50.00
88.65380000 %
194 / 5 | 114
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
38.800
200 / 12 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 10.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.661
200 / 13 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382
250 / 5 | 138
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2019, 10.00 | Mirga Martin | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
50.002
250 / 8 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2019, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
31.252
200 / 7 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 10.00 | Both Michael | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
28.572
200 / 14 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 14.00 | Frieda Jan | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
14.282
200 / 5 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 16.00 | Cebula Tomáš | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
40.002
3 / 1 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.000
200 / 8 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 5. 2019, 13.00 | Březina Radek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
25.002
200 / 6 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 5. 2019, 11.00 | Bareš Petr | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
33.332
100 / 4 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 11.00 | Dvořáček Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
25.002
100 / 4 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 14.00 | Cebula Tomáš | 2. MČR TROJBOJ MS
25.001
8 / 2 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 17.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
4.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151275 / 166 | 467.68
16.66
90.42550000 %
99 / 15 | 31
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.602
100 / 8 | 46
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 14.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
100 / 11 | 27
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 16.00 | Vaněk Petr | 26. MČR JEDNOBAND MS
9.092
100 / 10 | 37
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 20.00 | Andrejovský Miroslav | 26. MČR JEDNOBAND MS
10.002
89 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 10.00 | Stareček Pavel | 26. MČR JEDNOBAND MS
5.930
120 / 14 | 24
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 15.50 | Onderka Heřman | 26. MČR JEDNOBAND MS
8.572
118 / 15 | 46
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | 26. MČR JEDNOBAND MS
7.862
92 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 12.15 | Stareček Pavel | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.132
90 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.002
92 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.130
64 / 7 | 25
Malý stůl: Jednoband
18. 5. 2019, 17.00 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
9.140
81 / 13 | 26
Malý stůl: Jednoband
19. 5. 2019, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
6.230
50 / 3 | 30
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 12.00 | Dvořáček Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
16.662
30 / 7 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 15.00 | Cebula Tomáš | 2. MČR TROJBOJ MS
4.280
50 / 3 | 43
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 18.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
16.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8190 / 249 | 70.763
1.000
77.55100000 %
34 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 12.30 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D2 MS
0.9180
32 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 14.00 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D2 MS
0.8420
26 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 17.00 | Škop Pavel | MČR TROJBAND D2 MS
0.6840
40 / 59 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2018, 11.00 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D2 MS
0.6782
32 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2018, 12.30 | Dirn Marcel | MČR TROJBAND D2 MS
0.8640
15 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 13.00 | Dvořáček Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
1.0002
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 16.00 | Cebula Tomáš | 2. MČR TROJBOJ MS
0.3330
6 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 19.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
0.6000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6765 / 67 | 6011.41
26.80
85.00000000 %
96 / 13 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 12. 2018, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.380
150 / 10 | 60
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2019, 12.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.002
85 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 2. 2019, 12.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.660
150 / 10 | 53
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2019, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.002
134 / 5 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 5. 2019, 15.00 | Březina Radek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
26.800
150 / 14 | 40
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 5. 2019, 13.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
10.711

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1250 / 2 | 147125.00
125.00
100.00000000 %
250 / 2 | 147
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2017, 14.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
125.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111784 / 71 | 13125.12
66.66
81.09090000 %
200 / 12 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 10.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.661
200 / 7 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.572
200 / 9 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
200 / 3 | 131
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2018, 18.00 | Frieda Jan | 64. MČR KÁDR 52/2 MS
66.662
104 / 2 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2018, 20.00 | Vedral Martin | 64. MČR KÁDR 52/2 MS
52.000
200 / 12 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2018, 10.00 | Hejlik Marek | 64. MČR KÁDR 52/2 MS
16.661
163 / 5 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2018, 12.00 | Kozák Adam | 64. MČR KÁDR 52/2 MS
32.600
180 / 4 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 10.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
45.000
77 / 8 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.620
200 / 6 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2018, 13.00 | Hejlik Marek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
33.332
60 / 3 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 10.00 | Onderka Heřman | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
20.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121192 / 150 | 417.94
11.11
96.12900000 %
100 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 14.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
94 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 16.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.262
100 / 13 | 41
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 16.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.692
100 / 15 | 33
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
100 / 10 | 35
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 16.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
100 / 14 | 24
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2018, 19.00 | Hejlik Pavel ml. | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
7.142
100 / 10 | 26
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 16.00 | Hájek Radovan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
10.002
100 / 9 | 34
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2018, 20.00 | Stareček Pavel | 25. MČR JEDNOBAND MS
11.112
100 / 14 | 27
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2018, 22.00 | Cebula Tomáš | 25. MČR JEDNOBAND MS
7.142
100 / 9 | 39
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 14.00 | Bača Miroslav | 25. MČR JEDNOBAND MS
11.112
120 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 16.00 | Onderka Heřman | 25. MČR JEDNOBAND MS
8.572
78 / 12 | 19
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 20.00 | Bača Miroslav | 25. MČR JEDNOBAND MS
6.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9233 / 259 | 90.899
1.578
83.21430000 %
26 / 35 | 9
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 20.30 | Bušanský Petr | 28. MČR TROJBAND MS
0.7422
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 11.30 | Váša Marek | 28. MČR TROJBAND MS
1.3042
13 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 14.30 | Hudák Jan | 28. MČR TROJBAND MS
0.5200
24 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 17.15 | Peter Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.6852
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 11.45 | Zündorf Egbert Franz | MČR TROJBAND D3 MS
1.1112
25 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 14.15 | Váša Marek | MČR TROJBAND D3 MS
0.8620
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 18.00 | Pernica Ivan | MČR TROJBAND D3 MS
0.8572
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 11.30 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D3 MS
1.5792
25 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 13.00 | Váša Marek | MČR TROJBAND D3 MS
0.8060

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121481 / 110 | 8313.46
30.00
75.94870000 %
150 / 5 | 68
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 11. 2017, 12.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
30.002
78 / 7 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 11. 2017, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.140
150 / 11 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2018, 12.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.631
150 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 3. 2018, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.001
150 / 7 | 37
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 10.00 | Kopl Josef | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
21.422
150 / 6 | 83
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 16.00 | Galíček Zdeněk | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
25.002
63 / 5 | 41
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 20.00 | Stareček Vladimír | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
12.600
200 / 8 | 62
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 22.00 | Řehůřek Luděk | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
25.002
149 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 3. 2018, 12.00 | Stareček Vladimír | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
9.932
74 / 10 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 3. 2018, 14.00 | Dostál Martin | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
7.400
127 / 15 | 54
Malý stůl: Kádr 52/1
31. 3. 2018, 15.00 | Březina Radek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
8.460
40 / 6 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 4. 2018, 12.00 | Onderka Heřman | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
6.660

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1250 / 4 | 23762.50
62.50
100.00000000 %
250 / 4 | 237
Malý stůl: Volná hra
15. 4. 2017, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
62.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122031 / 77 | 11226.37
50.00
84.62500000 %
200 / 5 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
197 / 5 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 10.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
39.400
200 / 8 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 12.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
94 / 4 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 13.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
23.500
200 / 8 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
185 / 5 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2017, 13.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
37.000
100 / 7 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2017, 13.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.280
200 / 13 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 11.00 | Nenál Jiří | MS MČR KÁDR 52/2
15.382
200 / 9 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 13.00 | Horna Jiří | MS MČR KÁDR 52/2
22.222
200 / 4 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 15.00 | Červenka Michal | MS MČR KÁDR 52/2
50.002
167 / 6 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 17.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR KÁDR 52/2
27.830
88 / 3 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 19.00 | Frieda Jan | MS MČR KÁDR 52/2
29.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11916 / 101 | 569.06
25.00
81.78570000 %
100 / 4 | 35
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
100 / 11 | 39
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 14.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 14 | 18
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 14.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.142
97 / 10 | 44
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 17.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.700
100 / 7 | 23
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 14.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
100 / 7 | 56
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 19.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.281
55 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 10.00 | Vrabec Martin | MS MČR JEDNOBAND
3.662
100 / 7 | 25
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 16.00 | Stareček Vladimír | MS MČR JEDNOBAND
14.282
94 / 10 | 29
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 20.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR JEDNOBAND
9.400
57 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 22.00 | Dvořáček Jan | MS MČR JEDNOBAND
4.750
13 / 4 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2017, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7207 / 195 | 131.061
1.500
90.00000000 %
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 16.30 | Krausová Veronika | MS MČR TROJBAND
0.7332
29 / 30 | 13
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR TROJBAND
0.9662
16 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 14.30 | Škop Pavel | MS MČR TROJBAND
0.8420
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 11.00 | Bača Tomáš | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.1112
40 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 13.00 | Váša Marek | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.0812
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 17.30 | Zündorf Egbert Franz | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.5002
40 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 10.00 | Markup Petr | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.2502

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101264 / 82 | 10215.41
30.00
84.26670000 %
150 / 6 | 75
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 10. 2016, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
35 / 9 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 10. 2016, 12.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.880
150 / 5 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 11. 2016, 12.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
30.002
150 / 10 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 11. 2016, 15.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.001
150 / 10 | 70
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 12. 2016, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.002
150 / 11 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 1. 2017, 15.00 | Hejlik Marek | MS MČR KÁDR 52/1
13.631
118 / 10 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 1. 2017, 17.00 | Kozák Adam | MS MČR KÁDR 52/1
11.800
150 / 9 | 102
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 1. 2017, 19.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR KÁDR 52/1
16.661
61 / 6 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 1. 2017, 10.00 | Truksa Otakar | MS MČR KÁDR 52/1
10.160
150 / 6 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 1. 2017, 12.00 | Vedral Martin | MS MČR KÁDR 52/1
25.001

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1250 / 3 | 18083.33
83.33
100.00000000 %
250 / 3 | 180
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 14.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
83.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112416 / 79 | 15830.58
100.00
98.61220000 %
200 / 6 | 113
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
33.332
200 / 7 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2015, 10.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.572
200 / 5 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 09.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 2 | 158
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 10.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
100.002
169 / 5 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
33.800
200 / 3 | 150
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 10.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
66.662
250 / 7 | 111
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2016, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS MČR Kádr 52/2
35.712
250 / 9 | 126
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2016, 16.00 | Dvořáček Jan | MS MČR Kádr 52/2
27.772
250 / 13 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2016, 18.00 | Slaměník Radek | MS MČR Kádr 52/2
19.232
247 / 14 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2016, 20.00 | Onderka Heřman | MS MČR Kádr 52/2
17.640
250 / 8 | 143
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2016, 22.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/2
31.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8601 / 86 | 576.98
16.66
75.12500000 %
78 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 17.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.202
39 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 15.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.600
100 / 10 | 27
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 16.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 11 | 42
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2016, 19.00 | Frieda Jan | MS MČR Jednoband
9.091
100 / 6 | 57
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2016, 21.00 | Veselý Lukáš | MS MČR Jednoband
16.662
19 / 5 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 12.00 | Vedral Martin | MS MČR Jednoband
3.800
65 / 11 | 26
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 14.00 | Truksa Otakar | MS MČR Jednoband
5.900
100 / 13 | 41
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2016, 16.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.692

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5129 / 115 | 91.121
2.142
86.00000000 %
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 17.00 | Matoušek Zdeněk | MS MČR Trojband - 3B
0.9332
30 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 18.00 | Adámek Petr | MS MČR Trojband - 3B
2.1422
11 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 19.00 | Dostál Martin | MS MČR Trojband - 3B
0.5000
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 10.00 | Vala Miroslav | MS MČR Trojband - 3B
1.3042
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 15.00 | Andrejovský Robert | MS MČR Trojband - 3B
1.1532

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111383 / 101 | 7213.69
25.00
83.81820000 %
150 / 6 | 59
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 10. 2015, 15.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
35 / 6 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 10. 2015, 12.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.830
150 / 8 | 45
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 10. 2015, 11.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.752
113 / 6 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 11. 2015, 12.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.830
127 / 10 | 59
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 11. 2015, 12.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.700
150 / 9 | 72
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 13.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/1
16.662
58 / 11 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 15.00 | Stareček Pavel | MS MČR Kádr 52/1
5.270
150 / 11 | 56
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 17.00 | Jaroš Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
13.632
150 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 19.00 | Domanský Pavel | MS MČR Kádr 52/1
10.002
150 / 6 | 56
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 21.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
25.002
150 / 13 | 53
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 23.00 | Nenál Jiří | MS MČR Kádr 52/1
11.532

2014/2015

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7969 / 27 | 20035.88
200.00
69.21430000 %
200 / 6 | 124
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
33.332
200 / 5 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 11.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 1 | 200
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
200.002
62 / 4 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
15.500
200 / 4 | 128
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
50.001
107 / 7 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
15.280
0
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 4. 2015, 09.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13951 / 113 | 698.41
17.14
66.97180000 %
50 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
4.160
33 / 8 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 11.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
4.120
38 / 11 | 16
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Stareček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
3.450
19 / 5 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
3.800
120 / 7 | 49
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 14.00 | Frieda Jan | MS MČR Jednoband
17.142
120 / 12 | 28
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 16.00 | Řehůřek Luděk | MS MČR Jednoband
10.002
120 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 18.00 | Dvořáček Jan | MS MČR Jednoband
8.002
11 / 5 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 20.00 | Bača Miroslav | MS MČR Jednoband
2.200
120 / 11 | 32
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Jednoband
10.902
120 / 11 | 29
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 12.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Jednoband
10.902
100 / 10 | 63
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 6 | 69
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
16.662
0
Malý stůl: Jednoband
18. 4. 2015, 09.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121433 / 114 | 5412.57
16.66
69.90240000 %
150 / 9 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 10. 2014, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
16.662
150 / 10 | 54
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 10. 2014, 11.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
15.002
150 / 10 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 10. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
15.002
122 / 10 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
22. 11. 2014, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
12.200
71 / 10 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Onderka Heřman | MS MČR Kádr 52/1
7.100
200 / 13 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Kezsely Radim | MS MČR Kádr 52/1
15.382
115 / 11 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Bača Miroslav | MS MČR Kádr 52/1
10.450
75 / 8 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR Kádr 52/1
9.370
200 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Kádr 52/1
13.331
106 / 10 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
22. 3. 2015, 10.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
10.600
94 / 8 | 44
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 4. 2015, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
11.750
0
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 4. 2015, 09.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
0

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2500 / 4 | 250125.00
250.00
100.00000000 %
250 / 3 | 224
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 13.00 | Bareš Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
83.332
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2013, 10.00 | Horáček Zdeněk | EXTRALIGA MS - ECZ
250.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112320 / 78 | 15429.74
100.00
94.69390000 %
200 / 5 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 10.00 | Dvořáček Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
40.002
200 / 11 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 13.00 | Bareš Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
18.182
200 / 6 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2013, 10.00 | Horáček Zdeněk | EXTRALIGA MS - ECZ
33.332
200 / 5 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2013, 10.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
40.002
200 / 2 | 117
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
100.002
250 / 8 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Musil Jan | MS MČR Kádr 52/2
31.252
250 / 11 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 15.30 | Stareček Vladimír | MS MČR Kádr 52/2
22.722
188 / 5 | 154
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 18.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Kádr 52/2
37.600
250 / 4 | 146
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2014, 10.00 | Onderka Heřman | MS MČR Kádr 52/2
62.502
182 / 13 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2014, 12.30 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/2
14.000
200 / 8 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 5. 2014, 10.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121188 / 140 | 728.48
14.28
94.28570000 %
87 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 10.00 | Bača Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
7.250
100 / 13 | 33
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 13.00 | Bareš Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
7.692
100 / 7 | 28
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2013, 10.00 | Horáček Zdeněk | EXTRALIGA MS - ECZ
14.282
100 / 15 | 37
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2013, 10.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
6.662
100 / 10 | 34
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
10.002
100 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS MČR 1B
7.142
100 / 11 | 30
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 14.30 | Horáček Zdeněk | MS MČR 1B
9.092
100 / 7 | 72
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 19.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR 1B
14.282
120 / 12 | 31
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | MS MČR 1B
10.002
93 / 10 | 42
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | MS MČR 1B
9.300
120 / 14 | 30
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 14.00 | Stareček Vladimír | MS MČR 1B
8.572
68 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2014, 10.00 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
4.530

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4112 / 131 | 50.855
1.125
93.33330000 %
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR 3B - družstva
0.8102
27 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Škop Pavel | MS MČR 3B - družstva
1.1250
27 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Kalabis Petr | MS MČR 3B - družstva
0.7940
28 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 12.00 | Purkyt Tomáš | MS MČR 3B - družstva
0.7770

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91518 / 105 | 7314.45
22.22
94.87500000 %
92 / 11 | 40
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 10. 2013, 10.00 | Bača Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
8.360
150 / 9 | 47
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 12. 2013, 10.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
16.662
200 / 12 | 68
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 10.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
16.662
200 / 11 | 73
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 15.00 | Nenál Jiří | MS MČR Kádr 52/1
18.182
200 / 9 | 56
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 17.00 | Bača Miroslav | MS MČR Kádr 52/1
22.222
200 / 11 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2014, 10.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/1
18.182
200 / 17 | 41
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | MS MČR Kádr 52/1
11.762
150 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
10.002
126 / 10 | 43
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 5. 2014, 10.00 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
12.600

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51275 / 21 | 24060.71
150.00
85.00000000 %
300 / 6 | 129
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA MORAVA
50.001
300 / 5 | 167
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2013, 13.00 | Uher Miroslav st. | 1.LIGA MORAVA
60.002
75 / 3 | 67
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2013, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA MORAVA
25.000
300 / 2 | 240
Malý stůl: Volná hra
27. 4. 2013, 11.00 | Hroník Jaroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
150.002
300 / 5 | 212
Malý stůl: Volná hra
28. 4. 2013, 10.00 | Truksa Otakar | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91721 / 50 | 11334.42
62.50
78.22730000 %
250 / 4 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA MORAVA
62.502
250 / 5 | 113
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2013, 13.00 | Böhm Pavel | 1.LIGA MORAVA
50.002
200 / 6 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 10.00 | Horáček Zdeněk | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
33.332
200 / 4 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 13.00 | Kočička Petr | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
50.002
91 / 2 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 17.00 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
45.500
219 / 10 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 10.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
21.900
250 / 6 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA MORAVA
41.662
57 / 4 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2013, 13.00 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
14.250
204 / 9 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2013, 12.30 | Truksa Otakar | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
22.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121152 / 140 | 708.22
16.00
64.00000000 %
120 / 16 | 30
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA MORAVA
7.502
120 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 13.00 | Uher Miroslav st. | 1.LIGA MORAVA
7.052
27 / 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 11.30 | Musil Jan | MS Mistrovství ČR - jednoband
3.000
36 / 6 | 23
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - jednoband
6.000
120 / 10 | 43
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 14.30 | Bača Tomáš | MS Mistrovství ČR - jednoband
12.002
120 / 9 | 29
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 16.00 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - jednoband
13.332
105 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2013, 10.00 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - jednoband
8.070
112 / 7 | 70
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2013, 11.30 | Bača Miroslav | MS Mistrovství ČR - jednoband
16.000
32 / 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2013, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS Mistrovství ČR - jednoband
3.200
120 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2013, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA MORAVA
6.662
120 / 14 | 26
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2013, 16.00 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
8.572
120 / 11 | 31
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2013, 15.00 | Bača Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
10.902

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7234 / 228 | 111.026
1.290
90.00000000 %
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 18.00 | Šnyta Radek | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.0712
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 19.00 | Hrdlička Lubomír | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.9372
40 / 31 | 11
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 11.00 | Coufalík Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.2902
40 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 15.30 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.2122
40 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 18.30 | Čaněcký Patrik | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.0522
34 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 10.00 | Vala Miroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.8940
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 14.30 | Aleš Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7140

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3641 / 11 | 30058.27
300.00
71.22220000 %
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2012, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga - Morava
300.002
300 / 7 | 112
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2012, 13.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
42.852
41 / 3 | 40
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2012, 10.00 | Onderka Heřman | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
13.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102488 / 75 | 19933.17
83.33
95.69230000 %
250 / 7 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Frieda Jan | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
35.712
250 / 6 | 167
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Vrabec Martin | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
41.662
250 / 4 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Peštál Petr | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
62.502
250 / 10 | 119
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
25.002
247 / 8 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
30.870
250 / 5 | 122
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Nenál Jiří | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
50.002
241 / 12 | 144
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Červenka Michal | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
20.080
250 / 3 | 199
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2012, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga - Morava
83.332
250 / 11 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2012, 13.00 | Hambálek Vladimír | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
22.722
250 / 9 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2012, 10.00 | Onderka Heřman | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
27.771

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6702 / 95 | 747.38
11.53
60.00000000 %
84 / 13 | 30
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga - Morava
6.460
120 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2012, 13.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
6.002
120 / 14 | 21
Malý stůl: Jednoband
22. 4. 2012, 10.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
8.572
104 / 15 | 33
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Boček Milan | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
6.930
150 / 13 | 74
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
11.532
124 / 20 | 41
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Kočička Petr | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
6.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5138 / 120 | 101.150
1.789
81.17650000 %
34 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2011, 13.30 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.7890
30 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 08.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.5002
25 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 16.00 | Vala Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.8332
30 / 22 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 20.00 | Zündorf Egbert Franz | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.3632
19 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.6550

2010/2011

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51247 / 29 | 16543.00
62.50
99.76000000 %
250 / 5 | 132
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2011, 10.30 | Vedral Martin | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
50.002
250 / 9 | 115
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2011, 10.30 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
27.772
250 / 4 | 165
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2011, 13.00 | Böhm Pavel | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
62.502
247 / 5 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2011, 13.30 | Böhm Pavel | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
49.400
250 / 6 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2011, 18.00 | Hejlik Pavel ml. | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
41.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5640 / 64 | 4710.00
13.63
85.33330000 %
150 / 15 | 41
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
10.002
150 / 11 | 47
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 12.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
13.632
105 / 9 | 36
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 14.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
11.660
128 / 16 | 21
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 16.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
8.000
107 / 13 | 25
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 18.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
8.230

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123168 / 25 | 300126.72
300.00
88.00000000 %
300 / 4 | 278
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2009, 13.00 | Litterbach David | 1.liga B
75.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
300.002
254 / 2 | 218
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2009, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.liga B
127.000
300 / 2 | 177
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2009, 13.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
150.002
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
22. 12. 2009, 16.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
00
214 / 4 | 101
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
53.500
300 / 2 | 297
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2010, 13.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
150.002
300 / 2 | 300
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.liga B
150.002
300 / 3 | 121
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
100.001
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2010, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
300.001
300 / 2 | 219
Malý stůl: Volná hra
8. 5. 2010, 13.00 | Březina Adam | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
150.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
9. 5. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
300.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173964 / 95 | 22541.72
100.00
86.17390000 %
97 / 4 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2009, 13.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
24.250
250 / 8 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2009, 13.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
31.252
250 / 5 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2009, 13.00 | Dostál Martin | 1.liga B
50.002
250 / 4 | 144
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2009, 13.00 | Mirga Martin | 1.liga B
62.502
300 / 3 | 163
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR v kádru 52/2
100.002
300 / 3 | 225
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Litterbach David | Mistrovství ČR v kádru 52/2
100.002
300 / 6 | 190
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Kopečný Radek | Mistrovství ČR v kádru 52/2
50.002
235 / 8 | 131
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | Mistrovství ČR v kádru 52/2
29.370
300 / 5 | 108
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR v kádru 52/2
60.002
17 / 3 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 12. 2009, 16.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
5.660
250 / 3 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
83.332
250 / 7 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2010, 13.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
35.712
250 / 6 | 121
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.liga B
41.662
250 / 6 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
41.661
250 / 4 | 143
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2010, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
62.502
250 / 13 | 122
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2010, 13.00 | Březina Adam | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
19.232
165 / 7 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 5. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
23.570

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191938 / 226 | 878.57
13.70
69.46240000 %
20 / 3 | 15
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2009, 13.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
6.660
120 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
6.002
120 / 15 | 47
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2009, 13.00 | Tunkr Martin | 1.liga B
8.002
120 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2009, 13.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
8.002
105 / 12 | 28
Malý stůl: Jednoband
22. 12. 2009, 16.00 | Musil Jan | 1.liga B
8.750
0
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
120 / 12 | 87
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
10.002
93 / 12 | 36
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.liga B
7.750
112 / 9 | 31
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1.liga B
12.440
120 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2010, 13.00 | Musil Jan | 1.liga B
8.002
120 / 11 | 36
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2010, 13.00 | Šnajberk Václav | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
10.902
65 / 14 | 18
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
4.640
53 / 8 | 21
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
6.620
120 / 15 | 43
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Litterbach David | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
8.002
137 / 10 | 72
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Musil Jan | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
13.700
139 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
7.310
104 / 11 | 25
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Mrkvička Martin | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
9.450
120 / 12 | 59
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
10.002
150 / 13 | 42
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Ziogas Janis | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
11.532

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9264 / 320 | 60.825
1.000
80.00000000 %
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Zapletal Karel | 3B-JM skupina A
1.0002
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Novák Jiří | 3B-JM skupina A
0.8332
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Hammer Ivan | 3B-JM skupina A
0.7892
34 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.9440
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Rybák Jiří | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.7500
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Jež Libor | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.7502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 11.00 | Pacejka David | 3B-JM finále
1.0002
20 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 13.00 | Berdis Vratislav | 3B-JM finále
0.6450
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 15.00 | Hrdlička Lubomír | 3B-JM finále
0.7692

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
92189 / 25 | 30087.56
300.00
81.07410000 %
300 / 2 | 250
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Kezsely Radim | 1. liga B
150.002
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2008, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
00
300 / 2 | 222
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2008, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
150.002
89 / 4 | 87
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2008, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
22.250
300 / 4 | 176
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
75.002
300 / 3 | 282
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
100.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2009, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
300.002
300 / 2 | 297
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2009, 13.00 | Hambálek Vladimír | Finále MR - klasické disciplíny
150.002
300 / 6 | 143
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2009, 10.00 | Musil Jan | Finále MR - klasické disciplíny
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143332 / 73 | 22345.64
105.00
88.85330000 %
250 / 3 | 223
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
83.332
250 / 4 | 121
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2008, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
62.502
250 / 8 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2008, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
31.252
250 / 6 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2008, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
41.662
250 / 5 | 140
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
50.002
250 / 5 | 172
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
50.002
250 / 3 | 143
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2009, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
83.332
76 / 5 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2009, 13.00 | Truksa Otakar | Finále MR - klasické disciplíny
15.200
196 / 7 | 137
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2009, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Finále MR - klasické disciplíny
28.000
250 / 5 | 133
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2009, 14.00 | Sedláček Petr | MČR senioři - kádr 52/2
50.002
300 / 10 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2009, 14.00 | Červenka Michal | MČR senioři - kádr 52/2
30.002
210 / 2 | 158
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2009, 14.00 | Onderka Heřman | MČR senioři - kádr 52/2
105.000
250 / 7 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2009, 14.00 | Řehůřek Luděk | MČR senioři - kádr 52/2
35.712
300 / 3 | 168
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2009, 14.00 | Mrkvička Martin | MČR senioři - kádr 52/2
100.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141533 / 174 | 598.81
15.00
73.00000000 %
120 / 13 | 35
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2008, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
9.232
120 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2008, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
6.662
120 / 14 | 24
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2008, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
8.572
118 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2008, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
5.902
60 / 8 | 28
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
7.500
69 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2009, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
4.310
120 / 11 | 59
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
10.902
120 / 8 | 42
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2009, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
15.002
119 / 10 | 48
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2009, 13.00 | Hambálek Vladimír | Finále MR - klasické disciplíny
11.900
120 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2009, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Finále MR - klasické disciplíny
8.002
150 / 12 | 43
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Litterbach David | MČR senioři - jednoband
12.502
120 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Kočička Petr | MČR senioři - jednoband
8.002
120 / 8 | 42
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Ziogas Janis | MČR senioři - jednoband
15.002
57 / 6 | 23
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2009, 08.00 | Faus Marek | MČR senioři - jednoband
9.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
289 / 94 | 60.946
1.063
89.00000000 %
50 / 47 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Czech Zenon | MČR senioři - trojband
1.0632
39 / 47 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Váša Marek | MČR senioři - trojband
0.8290

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112788 / 28 | 35099.57
350.00
72.41560000 %
350 / 3 | 197
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2007, 10.00 | Plaček Robert | 1. liga B
116.662
350 / 5 | 262
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2007, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
70.002
213 / 2 | 212
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
106.500
125 / 2 | 124
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2007, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
62.500
350 / 5 | 149
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2008, 16.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
70.002
350 / 5 | 237
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2008, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
70.002
350 / 3 | 343
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2008, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
116.662
0
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2008, 13.00 | Slezák Jan | 1. liga B
0
0
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2008, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
0
350 / 2 | 258
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2008, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Finále MR, klasické disciplíny
175.002
350 / 1 | 350
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2008, 10.00 | Vedral Martin | Finále MR, klasické disciplíny
350.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112250 / 75 | 12230.00
62.50
76.27120000 %
250 / 4 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2007, 10.00 | Provazník Jan | 1. liga B
62.502
250 / 14 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2007, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
17.852
250 / 5 | 120
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
50.002
250 / 4 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
62.502
250 / 9 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2008, 16.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
27.772
250 / 11 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2008, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
22.721
250 / 11 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2008, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
22.722
0
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2008, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
0
0
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2008, 10.00 | Repecký Jan | 1. liga B
0
250 / 12 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2008, 10.00 | Březina Adam | Finále MR, klasické disciplíny
20.832
250 / 5 | 122
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2008, 10.00 | Musil Jan | Finále MR, klasické disciplíny
50.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141336 / 186 | 617.18
15.00
60.61710000 %
120 / 11 | 61
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2007, 10.00 | Provazník Jan | 1. liga B
10.902
120 / 18 | 26
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2007, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
6.662
120 / 14 | 28
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
8.572
120 / 8 | 36
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2007, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
15.002
120 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2008, 16.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
6.002
95 / 10 | 17
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2008, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
9.500
120 / 9 | 38
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2008, 13.00 | Háva Miloš | 1. liga B
13.332
0
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2008, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
0
0
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2008, 10.00 | Repecký Jan | 1. liga B
0
99 / 16 | 18
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2008, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Finále MR, klasické disciplíny
6.180
92 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2008, 10.00 | Březina Adam | Finále MR, klasické disciplíny
4.602
116 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | MČR Jednoband
5.802
77 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | MČR Jednoband
3.850
137 / 20 | 34
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Pešta Martin | MČR Jednoband
6.852

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
278 / 71 | 71.098
1.290
97.50000000 %
38 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | MČR Trojband
0.9500
40 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Chytil Rudolf | MČR Trojband
1.2902

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
164570 / 66 | 39969.24
200.00
71.40630000 %
400 / 5 | 223
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2006, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
80.002
400 / 5 | 344
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1. liga B
80.002
119 / 7 | 74
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2006, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
17.000
0
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
0
400 / 2 | 399
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2006, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
200.002
0
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2006, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
2
400 / 6 | 197
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
66.662
400 / 4 | 371
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2007, 10.00 | Musil Jan | 1. liga B
100.002
400 / 6 | 271
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2007, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
66.662
400 / 12 | 193
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2007, 16.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
33.332
400 / 5 | 330
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2007, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
80.001
400 / 4 | 240
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2007, 10.00 | Kezsely Radim | 1. liga B
100.002
400 / 3 | 301
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
133.332
400 / 5 | 338
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 10.00 | Engel Rudolf | MČR družstev - technické disciplíny
80.002
51 / 2 | 48
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 10.00 | Musil Jan | MČR družstev - technické disciplíny
25.500
0
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
214020 / 101 | 25039.80
150.00
70.52630000 %
250 / 5 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
50.002
61 / 2 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
30.500
118 / 5 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2006, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
23.600
0
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
0
250 / 8 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2006, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
31.252
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2006, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
2
250 / 13 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
19.232
206 / 7 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2007, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
29.420
234 / 9 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
26.000
250 / 14 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2007, 16.00 | Fellner Jan | 1. liga B
17.851
250 / 2 | 134
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2007, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
125.002
250 / 3 | 232
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
83.332
250 / 4 | 195
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
62.502
250 / 2 | 250
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 10.00 | Truksa Otakar | MČR družstev - technické disciplíny
125.002
241 / 2 | 241
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MČR družstev - technické disciplíny
120.500
0
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
2
300 / 5 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Andrejovský Miroslav | MČR Senioři, KÁDR 52/2
60.002
250 / 12 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Nenál Jiří | MČR Senioři, KÁDR 52/2
20.832
300 / 5 | 163
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Andrejovský Miroslav | MČR Senioři, KÁDR 52/2
60.002
10 / 1 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Onderka Heřman | MČR Senioři, KÁDR 52/2
10.000
300 / 2 | 213
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Hambálek Vladimír | MČR Senioři, KÁDR 52/2
150.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211946 / 262 | 427.42
17.14
60.66080000 %
120 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2006, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
9.232
100 / 10 | 42
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
10.000
117 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2006, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
5.852
0
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
0
120 / 13 | 32
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2006, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
9.232
0
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2006, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
2
120 / 15 | 35
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
8.002
120 / 12 | 28
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2007, 10.00 | Musil Jan | 1. liga B
10.001
120 / 15 | 39
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
8.002
107 / 20 | 33
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2007, 16.00 | Fellner Jan | 1. liga B
5.352
120 / 16 | 32
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2007, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
7.502
18 / 4 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2007, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
4.500
120 / 16 | 29
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
7.502
120 / 16 | 40
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 10.00 | Engel Rudolf | MČR družstev - technické disciplíny
7.502
120 / 7 | 38
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 10.00 | Musil Jan | MČR družstev - technické disciplíny
17.142
0
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
2
35 / 7 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | MČR Senioři, JEDNOBAND
5.000
121 / 19 | 23
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | MČR Senioři, JEDNOBAND
6.360
122 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Andrejovský Miroslav | MČR Senioři, JEDNOBAND
6.100
96 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Molata Erik | MČR Senioři, JEDNOBAND
4.802
150 / 19 | 41
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Andrejovský Miroslav | MČR Senioři, JEDNOBAND
7.892

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
41600 / 29 | 27755.17
100.00
100.00000000 %
400 / 9 | 118
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
44.442
400 / 8 | 129
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2006, 11.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
50.002
400 / 8 | 194
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2006, 11.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
50.002
400 / 4 | 277
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2006, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
82063 / 48 | 25642.97
100.00
88.10000000 %
243 / 10 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
24.300
250 / 5 | 127
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2006, 11.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
50.002
138 / 6 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2006, 11.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
23.000
250 / 5 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2006, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
50.002
1182 / 22 | 256
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR (Prostějov)
53.726

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7807 / 116 | 296.95
10.90
91.25000000 %
98 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2005, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
4.902
120 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2006, 11.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
6.002
100 / 17 | 16
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2006, 11.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
5.880
120 / 11 | 22
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2006, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
10.902
369 / 48 | 29
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR (Trutnov)
7.684

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7237 / 257 | 60.922
1.187
80.00000000 %
19 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2006, 11.00 | Boháč Martin | JM/3B-FIN
1.1870
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2006, 12.00 | Osvald Josef | JM/3B-FIN
0.8572
23 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2006, 15.00 | Zoufalý Radek | JM/3B-FIN
1.0950
100 / 93 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
1.0754
65 / 92 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR (Billard Brno)
0.7060

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
103853 / 33 | 400116.75
400.00
96.32500000 %
400 / 3 | 348
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
133.332
400 / 5 | 185
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
80.002
253 / 4 | 177
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
63.250
400 / 3 | 201
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 13.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
133.332
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
400.001
400 / 7 | 173
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
57.142
400 / 3 | 246
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2005, 13.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
133.332
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
400.001
400 / 3 | 188
Malý stůl: Volná hra
4. 6. 2005, 13.00 | Roth Josef | MR-SEMIF.B
133.332
400 / 3 | 200
Malý stůl: Volná hra
5. 6. 2005, 10.00 | Bača Miroslav | MR-F.1
133.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102422 / 53 | 24645.69
83.33
96.88000000 %
250 / 3 | 113
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
83.332
250 / 6 | 154
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
41.662
250 / 12 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
20.832
250 / 6 | 118
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
41.662
223 / 6 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
37.160
250 / 5 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
50.002
250 / 3 | 178
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2005, 13.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
83.332
250 / 3 | 246
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2005, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
83.332
199 / 5 | 114
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 6. 2005, 13.00 | Boček Milan | MR-SEMIF.B
39.800
250 / 4 | 160
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 6. 2005, 10.00 | Stareček Vladimír | MR-F.1
62.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131587 / 173 | 1049.17
16.66
95.25000000 %
78 / 17 | 18
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2004, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
4.580
120 / 8 | 104
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2004, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
15.002
120 / 10 | 47
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
12.002
120 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 13.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
8.002
120 / 13 | 40
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
9.232
120 / 18 | 29
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
6.662
120 / 20 | 30
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2005, 13.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
6.001
120 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
9.232
444 / 40 | 62
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2005, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (PONĚTOVICE)
11.104
120 / 11 | 40
Malý stůl: Jednoband
4. 6. 2005, 13.00 | Boček Milan | MR-SEMIF.B
10.902
105 / 8 | 45
Malý stůl: Jednoband
5. 6. 2005, 10.00 | Stareček Vladimír | MR-F.1
13.120

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8319 / 339 | 70.941
1.190
0.00000000 %
319 / 339 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2005, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
0.9419

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173 / 1 | 7373.00
73.00
18.25000000 %
73 / 1 | 73
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
73.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61679 / 36 | 18846.63
100.00
100.00000000 %
250 / 6 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
41.662
1429 / 30 | 188
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2004, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (Poruba)
47.638

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6812 / 95 | 508.54
12.00
100.00000000 %
120 / 10 | 18
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
12.002
692 / 85 | 50
Malý stůl: Jednoband
22. 5. 2004, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (Prostějov)
8.144

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4165 / 177 | 80.932
1.190
0.00000000 %
165 / 177 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2004, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (Brno)
0.9326

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102646 / 22 | 400120.27
400.00
66.15000000 %
400 / 2 | 200
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
200.002
25 / 2 | 25
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
12.500
61 / 3 | 45
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2002, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
20.330
34 / 2 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2002, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
17.000
400 / 3 | 360
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
133.332
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
400.001
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2003, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
400.002
126 / 2 | 87
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2003, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
63.000
400 / 3 | 230
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2003, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
133.332
400 / 3 | 372
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2003, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
133.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102333 / 48 | 24548.60
125.00
93.32000000 %
250 / 2 | 245
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
125.002
250 / 4 | 173
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
62.502
250 / 6 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
41.661
242 / 10 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2002, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
24.200
91 / 3 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
30.330
250 / 3 | 150
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
83.332
250 / 5 | 150
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2003, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
50.002
250 / 6 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
41.662
250 / 4 | 163
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2003, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
62.501
250 / 5 | 136
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2003, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
50.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151617 / 228 | 447.09
20.00
87.44770000 %
86 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2002, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
4.302
117 / 17 | 25
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
6.880
120 / 14 | 35
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
8.572
120 / 8 | 41
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2002, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
15.002
95 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
6.330
120 / 6 | 34
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
20.002
118 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2003, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
6.550
108 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2003, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
5.400
78 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2003, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
5.200
83 / 14 | 26
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2003, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
5.920
572 / 81 | 44
Malý stůl: Jednoband
24. 5. 2003, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (BC Olomouc)
7.064

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5209 / 207 | 81.009
1.333
0.00000000 %
55 / 58 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Ráček Milan | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
0.9482
154 / 149 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Ráček Milan | Mistrovství republiky (Billard Brno)
1.0334

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51379 / 17 | 29381.11
150.00
91.93330000 %
300 / 7 | 229
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2001, 13.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
42.852
300 / 3 | 271
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2001, 10.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA B
100.002
300 / 3 | 263
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
100.002
179 / 2 | 135
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2001, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
89.500
300 / 2 | 293
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2002, 13.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA B
150.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5823 / 41 | 9920.07
40.00
82.30000000 %
200 / 9 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2001, 13.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
22.222
124 / 11 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2001, 10.00 | Čabla František | 2.LIGA B
11.270
200 / 5 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA B
40.002
99 / 8 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2001, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
12.370
200 / 8 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2002, 13.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5351 / 66 | 355.31
13.33
87.75000000 %
80 / 6 | 35
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2001, 13.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
13.332
80 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2001, 10.00 | Čabla František | 2.LIGA B
4.212
80 / 14 | 26
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
5.712
80 / 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2001, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
5.712
31 / 13 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2002, 13.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
2.380

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102832 / 38 | 30074.52
300.00
94.40000000 %
300 / 3 | 234
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2000, 10.00 | Herman Karel | 2.LIGA B
100.002
132 / 6 | 38
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2000, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
22.000
300 / 4 | 115
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2000, 13.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
75.002
300 / 4 | 186
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2000, 10.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA B
75.002
300 / 2 | 153
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 2.LIGA B
150.002
300 / 5 | 273
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2001, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
60.002
300 / 4 | 255
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2001, 13.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA B
75.002
300 / 6 | 201
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2001, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA B
50.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2001, 10.00 | Gratza Roman | 2.LIGA B
300.002
300 / 3 | 186
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 2.LIGA B
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101881 / 85 | 13222.12
50.00
94.05000000 %
200 / 9 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2000, 10.00 | Herman Karel | 2.LIGA B
22.222
200 / 12 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2000, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
16.662
162 / 7 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2000, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
23.140
200 / 9 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2000, 10.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA B
22.222
200 / 6 | 132
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 2.LIGA B
33.332
200 / 11 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2001, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
18.182
200 / 11 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2001, 13.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA B
18.182
200 / 4 | 115
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2001, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA B
50.001
200 / 10 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2001, 10.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
20.002
119 / 6 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 2.LIGA B
19.830

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10616 / 117 | 305.26
8.88
77.00000000 %
80 / 13 | 24
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2000, 10.00 | Hrachovina Michal | 2.LIGA B
6.152
80 / 12 | 30
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2000, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
6.662
46 / 6 | 15
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2000, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
7.660
34 / 9 | 19
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2000, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
3.770
19 / 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 2.LIGA B
2.110
80 / 11 | 19
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2001, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
7.272
80 / 9 | 27
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2001, 13.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
8.882
37 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2001, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA B
1.850
80 / 10 | 25
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2001, 10.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
8.002
80 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 2.LIGA B
4.441

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8190 / 194 | 80.979
1.500
0.00000000 %
190 / 194 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2001, 00.00 | Ráček Milan | Přebor JM Oblasti (TJ Billard Brno)
0.97910

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3750 / 4 | 250187.50
250.00
100.00000000 %
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 1999, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
250.002
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2000, 10.00 | Hejný Vlado | JM-1.
250.002
250 / 2 | 125
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2000, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
125.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3450 / 12 | 15037.50
150.00
100.00000000 %
150 / 5 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 1999, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
30.002
150 / 1 | 150
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2000, 10.00 | Hejný Vlado | JM-1.
150.002
150 / 6 | 129
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2000, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3180 / 28 | 286.42
8.57
100.00000000 %
60 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 1999, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
5.002
60 / 7 | 28
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2000, 10.00 | Hejný Vlado | JM-1.
8.572
60 / 9 | 17
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2000, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
6.662

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
114300 / 23 | 826186.95
500.00
100.00000000 %
300 / 5 | 193
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 1999, 14.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
60.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 1999, 10.00 | Bača Tomáš | 2.LIGA B
300.002
300 / 3 | 298
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 1999, 16.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
100.002
300 / 3 | 150
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 1999, 10.00 | Šopík Jaroslav | 2.LIGA B
100.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 1999, 15.00 | Salga Marek | 2.LIGA B
300.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1999, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
300.002
2500 / 9 | 826
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 1999, 00.00 | Ráček Milan | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (SK PŘEROV)
277.779

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112700 / 79 | 24234.17
150.00
100.00000000 %
200 / 13 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 1999, 14.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
15.382
200 / 9 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 1999, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
22.222
200 / 6 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 1999, 16.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
33.332
200 / 3 | 117
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 1999, 10.00 | Šopík Jaroslav | 2.LIGA B
66.662
200 / 4 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 1999, 15.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
50.002
200 / 11 | 128
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 1999, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
18.182
1500 / 33 | 242
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 1999, 00.00 | Ráček Milan | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BIŽUTERIE JABLONEC n.N.)
45.4510

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6448 / 60 | 517.46
26.66
93.33330000 %
80 / 8 | 35
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 1999, 14.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
10.002
80 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 1999, 10.00 | Bača Tomáš | 2.LIGA B
6.661
48 / 11 | 24
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 1999, 16.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
4.360
80 / 3 | 51
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 1999, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA B
26.662
80 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 1999, 15.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
5.332
80 / 11 | 31
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 1999, 10.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
7.272