Lendvay Štefan

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7663 / 174 | 26 | 133.81
5.25
63.14290000 %
87 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 10.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.482
98 / 25 | 16 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 10.00 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.920
95 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.800
87 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.482
126 / 24 | 26 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2020, 11.00 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.250
109 / 25 | 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
14. 6. 2020, 10.00 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.360
61 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
20. 6. 2020, 11.00 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.442

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7578 / 168 | 17 | 83.44
4.54
82.57140000 %
100 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 11.10 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.542
68 / 25 | 8 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2019, 11.10 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.720
94 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 11.10 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.762
76 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 11.10 | Nechvapil Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.040
100 / 24 | 17 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2020, 12.10 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162
58 / 22 | 13 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 6. 2020, 11.10 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.630
82 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 6. 2020, 12.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7347 / 149 | 17 | 72.32
4.28
82.61900000 %
44 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 12.20 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.762
36 / 18 | 6 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2019, 12.20 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.000
60 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 12.20 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.282
55 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 12.20 | Nechvapil Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.202
60 / 19 | 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2020, 13.20 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.152
39 / 25 | 6 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 6. 2020, 12.20 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.560
53 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2020, 13.20 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.300

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8673 / 200 | 253.36
4.44
56.08330000 %
41 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
8. 9. 2018, 10.00 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.642
70 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.802
111 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2018, 10.00 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.442
90 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2019, 11.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.602
98 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 10.00 | Kamenář Přemysl | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.922
91 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2019, 10.00 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.642
100 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2019, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.002
72 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 10.00 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.880

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8685 / 191 | 163.58
4.23
85.62500000 %
84 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 9. 2018, 11.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.362
87 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.10 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.482
72 / 17 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2018, 11.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.230
67 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 12.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.682
91 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 11.10 | Kamenář Přemysl | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.642
100 / 24 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2019, 11.10 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162
93 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 11.10 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.722
91 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2019, 11.10 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.640

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7315 / 171 | 91.84
2.85
75.00000000 %
38 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 12.20 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.522
57 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2018, 12.20 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.282
47 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 13.20 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.882
31 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 12.20 | Kamenář Přemysl | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.240
60 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2019, 12.20 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.852
36 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 12.20 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.442
46 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2019, 12.20 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.842

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5456 / 125 | 263.64
4.84
60.80000000 %
56 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.240
95 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 11.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.800
121 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2018, 11.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.842
106 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2018, 10.00 | Maněna Radim | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.242
78 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 10.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.120

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5359 / 122 | 142.94
4.54
71.80000000 %
43 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 11.30 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.720
81 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 12.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.240
70 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2018, 12.30 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.802
100 / 22 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2018, 11.30 | Maněna Radim | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.542
65 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2018, 11.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5242 / 124 | 131.95
2.36
80.66670000 %
59 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 13.00 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.362
49 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 14.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.960
54 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2018, 14.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.162
55 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2018, 13.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.200
25 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2018, 13.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.040

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8623 / 170 | 333.66
5.16
37.75760000 %
0
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 13.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
66 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 11.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.640
129 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 11.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.162
83 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2017, 10.00 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.320
77 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 10.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.850
78 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 10.00 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.122
96 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2017, 10.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.840
94 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
29. 4. 2017, 13.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.760

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7518 / 170 | 203.04
4.32
47.09090000 %
81 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 14.40 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.240
57 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 12.40 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.280
76 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 12.40 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.040
58 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2017, 11.40 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.322
63 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 12.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.150
108 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 11.40 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.322
75 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 4. 2017, 11.40 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7351 / 168 | 122.08
3.25
76.30430000 %
40 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 16.20 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.600
60 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 14.20 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.502
52 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 14.20 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.080
38 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2017, 13.20 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.520
65 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 14.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.252
50 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 13.20 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.002
46 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 4. 2017, 13.20 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.910

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5498 / 125 | 363.98
6.00
49.80000000 %
150 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2015, 10.00 | Král Zbyněk | SČ - TD 1. třída
6.002
90 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 10.00 | Kamenář Přemysl | SČ - TD 1. třída
3.602
115 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2015, 10.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
4.602
77 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2016, 10.00 | Ježek Bohuslav | SČ - TD 1. třída
3.082
66 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2016, 10.00 | Russó Emelín | SČ - TD 1. třída
2.642

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5464 / 125 | 183.71
4.68
61.86670000 %
91 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2015, 12.00 | Král Zbyněk | SČ - TD 1. třída
3.642
98 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 12.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
3.922
83 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2015, 12.00 | Russó Emelín | SČ - TD 1. třída
3.320
75 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2016, 12.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
3.000
117 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 12.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
4.682

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5232 / 122 | 161.90
2.72
77.33330000 %
43 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2015, 14.00 | Král Zbyněk | SČ - TD 1. třída
1.722
23 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 14.00 | Koča Pavel | SČ - TD 1. třída
0.920
60 / 22 | 16
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 14.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
2.722
60 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 14.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
2.402
46 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 14.00 | Russó Emelín | SČ - TD 1. třída
1.842

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8904 / 230 | 263.93
5.90
54.78790000 %
97 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2014, 10.00 | Rulík Kamil | 1. třída Severní čechy
4.850
177 / 30 | 26
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2014, 00.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
5.902
72 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 00.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
2.402
159 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2015, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
5.302
81 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2015, 00.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.700
90 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
3.000
92 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
3.060
136 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
4.530

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8704 / 210 | 163.35
4.33
56.32000000 %
44 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2014, 10.00 | Veselý Lukáš | 1. třída Severní čechy
2.930
120 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2014, 00.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
4.002
87 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 00.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
2.902
65 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
2.160
130 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2015, 00.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
4.332
99 / 24 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
4.120
74 / 21 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
3.520
85 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
2.830

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8451 / 181 | 232.49
3.33
90.20000000 %
45 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2014, 10.00 | Veselý Lukáš | 1. třída Severní čechy
2.250
60 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2014, 00.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.852
60 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 00.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
2.002
60 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
3.152
60 / 18 | 23
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 00.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
3.332
46 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2015, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2. třída Severní čechy
1.910
60 / 22 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
2.722
60 / 27 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 4. 2015, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2. třída Severní čechy
2.222

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6633 / 180 | 213.51
4.53
52.75000000 %
126 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 2.třída - Severní Čechy
4.200
89 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2013, 10.00 | Kult Luboš | 2.třída - Severní Čechy
2.962
86 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
2.860
97 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2014, 10.00 | Bachura Jindřich | 2.třída - Severní Čechy
3.232
136 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2014, 10.00 | Hlubuček Petr | 2.třída - Severní Čechy
4.530
99 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2014, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2.třída - Severní Čechy
3.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6640 / 169 | 303.78
5.35
71.11110000 %
150 / 28 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 2.třída - Severní Čechy
5.352
97 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2013, 10.00 | Bachura Jindřich | 2.třída - Severní Čechy
3.232
111 / 30 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
3.702
108 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2014, 10.00 | Král Zbyněk | 2.třída - Severní Čechy
3.602
62 / 21 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2014, 10.00 | Hlubuček Petr | 2.třída - Severní Čechy
2.950
112 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2014, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2.třída - Severní Čechy
3.732

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6333 / 144 | 132.31
4.58
92.50000000 %
45 / 27 | 9
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 2.třída - Severní Čechy
1.660
60 / 29 | 13
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2013, 10.00 | Kult Luboš | 2.třída - Severní Čechy
2.062
55 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
4.580
60 / 27 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2014, 10.00 | Bachura Jindřich | 2.třída - Severní Čechy
2.222
54 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2014, 10.00 | Hlubuček Petr | 2.třída - Severní Čechy
2.450
59 / 27 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2.třída - Severní Čechy
2.180

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9737 / 221 | 223.33
4.75
36.85000000 %
64 / 21 | 9
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2012, 10.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
3.040
87 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
2.900
113 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
3.760
67 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2012, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
2.230
114 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2013, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
3.802
55 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Krahulík Miroslav | 2.LIGA ČECHY
2.750
25 / 10 | 8
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2013, 10.00 | Hejlik Marek | 1.třída - Severní Čechy
2.500
95 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2013, 00.00 | Žiga Vojtěch | 2.LIGA ČECHY
4.750
117 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2013, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
3.900

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9882 / 226 | 263.90
5.15
60.82760000 %
33 / 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2012, 10.00 | Guláš František | 1.třída - Severní Čechy
2.530
128 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1.třída - Severní Čechy
4.262
134 / 30 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
4.462
118 / 29 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
4.060
93 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2013, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
3.102
80 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 10.00 | Krahulík Miroslav | 2.LIGA ČECHY
4.000
89 / 24 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2013, 10.00 | Hejlik Marek | 1.třída - Severní Čechy
3.700
103 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2013, 00.00 | Žiga Vojtěch | 2.LIGA ČECHY
5.152
104 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
3.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9420 / 193 | 162.17
4.00
72.41380000 %
27 / 14 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2012, 10.00 | Guláš František | 1.třída - Severní Čechy
1.920
26 / 10 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
2.600
36 / 22 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
1.630
38 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
2.000
60 / 29 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2013, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
2.062
38 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Bača Libor | 2.LIGA ČECHY
1.902
60 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
2.002
80 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2013, 00.00 | Žiga Vojtěch | 2.LIGA ČECHY
4.002
55 / 29 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
1.890

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3312 / 90 | 243.46
3.86
41.60000000 %
95 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2011, 10.00 | Ježek Bohuslav | 1. třída - Severní Čechy
3.162
101 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2011, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
3.360
116 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2012, 10.00 | Marenčák Gustav | 1. třída - Severní Čechy
3.862

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5529 / 150 | 273.52
5.30
52.90000000 %
82 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
2.732
159 / 30 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2011, 10.00 | Marenčák Gustav | 1. třída - Severní Čechy
5.302
90 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2011, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
3.000
95 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1. třída - Severní Čechy
3.162
103 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2012, 10.00 | Marenčák Gustav | 1. třída - Severní Čechy
3.432

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5322 / 145 | 132.22
3.20
80.50000000 %
50 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
1.660
67 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2011, 10.00 | Marenčák Gustav | 1. třída - Severní Čechy
2.232
63 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2011, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
2.100
62 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
2.062
80 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2012, 10.00 | Marenčák Gustav | 1. třída - Severní Čechy
3.202

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4422 / 120 | 203.51
4.63
42.03190000 %
139 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2011, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ 1.TŘÍDA
4.632
86 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2011, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.TŘÍDA
2.860
102 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2011, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 1.TŘÍDA
3.400
95 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2011, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ 1.TŘÍDA
3.162

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4387 / 120 | 173.22
4.10
48.37500000 %
71 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2011, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ 1.TŘÍDA
2.360
123 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2011, 10.00 | Čelko Milan | SČ 1.TŘÍDA
4.102
103 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2011, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 1.TŘÍDA
3.432
90 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2011, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ 1.TŘÍDA
3.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4234 / 120 | 141.95
2.26
72.22220000 %
47 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2011, 10.00 | Lerch Aleš | SČ 1.TŘÍDA
1.560
54 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2011, 10.00 | Čelko Milan | SČ 1.TŘÍDA
1.802
65 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2011, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ 1.TŘÍDA
2.162
68 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ 1.TŘÍDA
2.262

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4452 / 109 | 324.14
6.23
61.41300000 %
187 / 30 | 32
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ-2.
6.232
91 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2005, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
3.030
142 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2005, 10.00 | Häckl Libor | SČ-2.
4.732
32 / 19 | 6
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2005, 10.00 | Stambrecht Harro | SČ-2.
1.680

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7672 / 190 | 203.53
4.31
69.34980000 %
82 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 9. 2004, 10.00 | Filip Rostislav ml. | SČ-2.
2.732
127 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2004, 10.00 | Paulík Jiří | SČ-2.
4.232
68 / 18 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2004, 10.00 | Stambrecht Harro | SČ-2.
3.770
98 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Rodina Jindřich | SČ-2.
3.262
98 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2005, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-2.
3.260
104 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2005, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
3.462
95 / 22 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2005, 10.00 | Lupínek Jiří | SČ-2.
4.310

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
160 / 25 | 72.40
2.40
100.00000000 %
60 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2004, 10.00 | Šindler Karel | SČ-2.
2.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8107 / 201 | 70.532
0.812
89.91600000 %
15 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2004, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-2.
0.6252
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2004, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-2.
0.4662
12 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2004, 10.00 | Pilný Zdeněk | SČ-2.
0.5000
9 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2004, 10.00 | Rodina Jindřich | SČ-2.
0.3600
13 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2005, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-2.
0.8120
15 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2005, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
0.5172
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2005, 10.00 | Stambrecht Harro | SČ-2.
0.4660
15 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2005, 10.00 | Rodina Jindřich | SČ-2.
0.6522

2003/2004

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
157 / 30 | 141.90
1.90
96.61020000 %
57 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2004, 10.00 | Lendvay David | SČ-2.
1.900