Veselý Milan

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9466 / 153 | 23 | 113.04
4.00
25.88890000 %
36 / 13 | 8
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 10.00 | Gajda Robert | JM TD 1.třída
2.760
38 / 11 | 10 | 5
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 10.00 | Daniel Vladislav | JM TD 1.třída
3.450
73 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM TD 1.třída
3.650
58 / 20 | 23 | 9
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
2.900
80 / 20 | 10 | 9
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM TD 1.třída
4.000
53 / 20 | 8 | 7
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2019, 10.00 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
2.650
25 / 9 | 15 | 5
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 10.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
2.770
72 / 20 | 15 | 11
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2020, 14.00 | Gajda Robert | JM TD 1.třída
3.600
31 / 20 | 8 | 6
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Novotný Jiří | JM TD 1.třída
1.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12566 / 229 | 13 | 102.47
3.95
31.44440000 %
45 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 11.30 | Melo Petr | JM TD 1.třída
2.250
79 / 20 | 13 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 13.00 | Novotný Jiří | JM TD 1.třída
3.950
41 / 19 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 11.30 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
2.150
50 / 20 | 8 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 13.00 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
2.500
58 / 16 | 10 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 13.00 | Führlinger Jaroslav | JM TD 1.třída
3.620
58 / 20 | 10 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2019, 11.30 | Bartošek Pavel | JM TD 1.třída
2.902
33 / 14 | 9 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 12.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
2.350
29 / 20 | 6 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 17.00 | Turek Jaroslav | JM TD 1.třída
1.450
38 / 20 | 6 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 13.00 | Novotný Jiří | JM TD 1.třída
1.900
46 / 20 | 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 13.00 | Čermák Igor | JM TD 1.třída
2.300
49 / 20 | 12 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 13.00 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
2.450
40 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 11.30 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
2.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12462 / 235 | 15 | 91.96
3.00
64.16670000 %
36 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 13.00 | Gajda Robert | JM TD 1.třída
1.800
37 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 14.30 | Novotný Jiří | JM TD 1.třída
1.850
28 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 13.00 | Filip Antonín | JM TD 1.třída
1.550
25 / 20 | 4 | 3
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 14.30 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
1.250
32 / 19 | 10 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 13.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
1.680
36 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2019, 14.30 | Bartošek Pavel | JM TD 1.třída
1.802
47 / 18 | 11 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 13.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
2.610
48 / 20 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 18.30 | Turek Jaroslav | JM TD 1.třída
2.402
43 / 20 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 14.30 | Jedlička Jaroslav | JM TD 1.třída
2.152
42 / 20 | 5 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 14.30 | Čermák Igor | JM TD 1.třída
2.100
60 / 20 | 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 14.30 | Beneš Karel | JM TD 1.třída
3.002
28 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 13.00 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
1.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
661 / 180 | 3 | 10.338
0.533
33.88890000 %
16 / 30 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2019, 10.00 | Strnad Marek | 3B JM 2.třída
0.5331
7 / 30 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2019, 11.00 | Hronek Jiří | 3B JM 2.třída
0.2330
14 / 30 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2019, 12.00 | Müller David | 3B JM 2.třída
0.4660
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 10.00 | Bartošek Pavel | 3B JM 2.třída
0.2002
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 11.00 | Preis Josef | 3B JM 2.třída
0.2660
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 12.00 | Nováček František | 3B JM 2.třída
0.3330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3159 / 60 | 31 | 92.65
3.75
53.00000000 %
46 / 20 | 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2020, 11.30 | Čermák Igor | JM TD 1.třída
2.300
38 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2020, 11.30 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
1.900
75 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 2. 2020, 11.30 | Müller David | JM TD 1.třída
3.752

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10773 / 156 | 274.95
15.00
38.65000000 %
137 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2018, 10.00 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
6.852
78 / 13 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
6.000
100 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2018, 10.00 | Novotný Jiří | MS TD - 1. třída JM
5.000
88 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2018, 10.00 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
4.400
93 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 10.00 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
4.652
96 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 10.00 | Fibinger Jan | MS TD - 1. třída JM
4.802
15 / 1 | 15
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 10.00 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
15.000
27 / 5 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 10.00 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
5.400
94 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2019, 10.00 | Soušek Michal | MS TD - 1. třída JM
4.700
45 / 17 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 10.00 | Gajda Robert | MS TD - 1. třída JM
2.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12986 / 228 | 434.32
8.82
54.77780000 %
75 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2018, 11.10 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
3.750
73 / 14 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 12.20 | Führlinger Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
5.210
92 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2018, 11.10 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
4.600
59 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2018, 12.20 | Konečný Radek | MS TD - 1. třída JM
2.952
150 / 17 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2018, 11.10 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
8.822
79 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2018, 11.10 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
3.952
49 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
2.450
77 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 12.20 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
3.850
120 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2019, 11.10 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
6.002
91 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2019, 11.10 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
4.550
56 / 17 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2019, 11.10 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
3.290
65 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 11.10 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
3.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12531 / 238 | 172.23
3.33
73.75000000 %
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2018, 12.20 | Zaňát Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
1.702
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 13.30 | Führlinger Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
1.952
30 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2018, 13.30 | Hrazdíra Miroslav | MS TD - 1. třída JM
1.502
26 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2018, 13.30 | Konečný Radek | MS TD - 1. třída JM
1.302
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 13.30 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
2.502
48 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2018, 12.20 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
2.402
55 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 13.30 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
2.752
47 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 13.30 | Führlinger Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
2.352
42 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2019, 13.30 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
2.100
60 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 12.20 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
3.331
60 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2019, 13.30 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
3.002
40 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 12.20 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
2.002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2140 / 40 | 223.50
3.80
70.00000000 %
64 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 10. 2018, 11.10 | Müller David | MS TD - 1. třída JM
3.202
76 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 11. 2018, 11.10 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
3.802

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14948 / 269 | 243.52
5.85
33.85710000 %
45 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída
2.250
117 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 10.00 | Jílek Karel | JM - 1. třída
5.851
48 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
2.400
40 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 10.00 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
2.000
19 / 9 | 10
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2017, 10.00 | Hladký Jiří | JM - 1. třída
2.110
76 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída
3.800
77 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2017, 10.00 | Pánek Rudolf | JM - 1. třída
3.850
98 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2018, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
4.900
114 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída
5.700
61 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2018, 14.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
3.050
34 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
1.700
82 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2018, 10.00 | Jedlička Jaroslav | JM - 1. třída
4.102
67 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2018, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída
3.350
70 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 10.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
3.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14943 / 280 | 203.36
4.75
44.90480000 %
51 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 11.30 | Hykš Petr | JM - 1. třída
2.550
64 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 11.30 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída
3.202
42 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 11.30 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
2.100
86 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2017, 11.30 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
4.302
75 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2017, 11.30 | Caha Josef | JM - 1. třída
3.750
80 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 11.30 | Hronek Jiří | JM - 1. třída
4.002
54 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2017, 11.30 | Preis Josef | JM - 1. třída
2.700
52 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2018, 11.30 | Zaňát Jaroslav | JM - 1. třída
2.600
73 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 11.30 | Jílek Karel | JM - 1. třída
3.652
95 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2018, 15.30 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
4.750
71 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 11.30 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
3.552
72 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 11.30 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
3.600
63 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2018, 11.30 | Lancinger Petr | JM - 1. třída
3.150
65 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2018, 11.30 | Palát Karel | JM - 1. třída
3.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13479 / 259 | 121.84
2.31
61.41030000 %
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 14.20 | Hykš Petr | JM - 1. třída
1.600
42 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 14.20 | Jílek Karel | JM - 1. třída
2.102
45 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 14.20 | Ocásek Jiří | JM - 1. třída
2.252
38 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2017, 14.20 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
1.902
44 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 14.20 | Lancinger Petr | JM - 1. třída
2.310
44 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2017, 14.20 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
2.200
17 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2018, 14.20 | Hykš Petr | JM - 1. třída
0.850
39 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.20 | Jílek Karel | JM - 1. třída
1.950
36 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2018, 18.20 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
1.801
26 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 14.20 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
1.302
45 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 14.20 | Jedlička Jaroslav | JM - 1. třída
2.252
38 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 13.00 | Lancinger Petr | JM - 1. třída
1.902
33 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2018, 14.20 | Preis Josef | JM - 1. třída
1.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28326 / 750 | 50.434
0.766
38.80950000 %
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.00 | Palát Karel | 3B JM - 1.třída
0.2330
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 11.00 | Pánek Rudolf | 3B JM - 1.třída
0.2660
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 12.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.3000
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 14.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.5660
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 15.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.3660
15 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.5002
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Hrdlička Lubomír | 3B JM - 1.třída
0.2660
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 11.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.7662
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 12.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
0.5660
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2017, 15.20 | Daniel Vladislav | JM - 1. třída
0.2660
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.3000
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.2660
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 20.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.4000
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 10.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.3660
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 11.00 | Hammer Ivan | 3B JM - 1.třída
0.3660
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 12.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.4330
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.5661
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.7330
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 12.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.5000
17 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.00 | Burian Vladimír | 3B JM - 1.třída
0.5662
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 11.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.6000
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.6000
0 | 0
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 10.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
00
0 | 0
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 11.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
00
0 | 0
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
00
6 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2018, 10.00 | Jaroš Vladimír | 3B JM - 1.třída
0.2000
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2018, 11.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.4332
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2018, 12.00 | Fibinger Jan | 3B JM - 1.třída
0.4330