Polášek Bohumil

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14157 / 620 | 3 | 20.253
0.425
37.38100000 %
9 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 10.00 | Both Michael | ZS 3B I. LIGA
0.1800
12 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 14.00 | Cakl Marek | ZS 3B I. LIGA
0.2400
15 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 14.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.3000
12 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.00 | Pelikán Petr | ZS 3B I. LIGA
0.2400
7 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.30 | Malíř Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.1400
16 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2019, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4000
9 / 40 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2019, 18.15 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2251
17 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2020, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4250
13 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2020, 18.15 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3252
7 / 50 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 12.30 | Pelikán Petr | ZS 3B I. LIGA
0.1400
13 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3250
6 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.1500
9 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2250
12 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.15 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1166 / 271 | 40.243
0.520
25.88240000 %
2 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 10.00 | Hajný Radim | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.0800
4 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 11.30 | Kováč Aladar | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.1600
6 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 13.00 | Kolder Milan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2400
6 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 14.30 | Kudlík Vlastimil | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2402
13 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 16.00 | Mikurda Dalibor | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.5202
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 12. 2018, 14.30 | Kudlík Vlastimil | SM 3B ZS D2
0.4250
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 12. 2018, 17.30 | Cakl Marek | SM 3B ZS D2
0.2251
8 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 13.00 | Držík Jan | SM 3B ZS D2
0.2000
0
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 14.30 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
2
1 / 26 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 13.00 | Bača Miroslav | SM 3B ZS D2
0.0380
0
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2019, 16.00 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
2

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
15223 / 577 | 5 | 30.386
0.500
49.55560000 %
16 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.4000
7 / 25 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.2800
13 / 40 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.3250
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.5002
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.00 | Kezsely Radim | SM 3B D3 1. Třída
0.3500
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.00 | Wieczorek Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.4252
19 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B D3 1. Třída
0.4752
17 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.4250
18 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 19.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.4502
14 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.3590
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.4502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.3000
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.3000
12 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.3150
14 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.4000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18202 / 669 | 40.301
0.600
37.40740000 %
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3002
3 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.1250
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.2250
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.4251
12 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.3150
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.2750
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.6002
16 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.4210
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 19.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.2000
10 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.2500
12 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3000
6 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.1500
14 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 17.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. Třída
0.3880
8 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.2750
10 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.2500
10 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.4160
5 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.1250
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 19.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.3750