Všetička Luboš

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
16246 / 738 | 6 | 40.333
0.550
46.85710000 %
19 / 53 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 14.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.3580
22 / 47 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 11.00 | Přeček Jiří | ZS 3B EXTRALIGA
0.4680
25 / 53 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 14.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.4710
18 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
19 / 60 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3160
33 / 60 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502
18 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
28 / 60 | 6 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2020, 14.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.4662
19 / 60 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 14.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.3160
11 / 55 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 11.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.2000
8 / 60 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.1330
7 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 10.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.2800
5 / 25 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 12.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.2000
5 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 10.30 | Kalabis Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.2500
3 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 13.30 | Domanský Pavel | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.1500
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 15.00 | Gajda Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.3000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14181 / 476 | 50.380
0.733
46.41030000 %
7 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 14.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
13 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 11.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5202
14 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 13.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5602
22 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7332
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 20.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.3330
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 11.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4251
17 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.4252
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 11.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.2250
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 14.00 | Přeček Jiří | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 11.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
11 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 10.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4230
8 / 32 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2019, 10.00 | Přeček Jiří | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7118 / 268 | 30.440
0.575
56.19050000 %
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Vala Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502
11 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 14.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.2890
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.4002
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 15.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 11.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8102 / 159 | 8 | 30.641
1.111
53.68420000 %
13 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 09.00 | Coufalík Ivo | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.5200
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 10.30 | Domanský Pavel | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.7500
13 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 12.00 | Galíček Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.9280
20 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 13.30 | Gajda Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
1.1112
15 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 15.00 | Adámek Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.6000
2 / 10 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.30 | Kohout Štěpán | MČR 3B MS D3
0.2000
21 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 14.15 | Ráček Milan | MČR 3B MS D3
0.7000
9 / 25 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Dvořáček Jan | MČR 3B MS D3
0.3600

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
139 / 15 | 142.60
2.60
15.60000000 %
39 / 15 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 14.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132 / 15 | 72.13
2.13
16.00000000 %
32 / 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 10.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.130

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
134 / 15 | 62.26
2.26
34.00000000 %
34 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 16.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.260

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
337 / 77 | 40.480
0.705
61.66670000 %
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 13.00 | Paprskář Milan | STM 3B 1. třída
0.5000
12 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 14.00 | Barbořík Jiří | STM 3B 1. třída
0.7050
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 15.00 | Vykydal František | STM 3B 1. třída
0.3330