Navrátil Pavel

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9853 / 265 | 303.21
4.70
63.18520000 %
58 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2019, 10.00 | Císař Milan | VČ TD 3.třída
1.930
61 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 10.00 | Fel Jozef | VČ TD 3.třída
2.030
90 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Kulíšek Rudolf | VČ TD 3.třída
3.002
141 / 30 | 30
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 10.00 | Lukeš Martin | VČ TD 3.třída
4.702
85 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Havlíček Josef | VČ TD 3.třída
2.832
106 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 10.00 | Hájek Miloš | VČ TD 3.třída
3.530
68 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2020, 13.00 | John Jiří st. | VČ TD 2.třída
2.722
108 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2020, 10.00 | Böhm Jan | VČ TD 3.třída
3.600
136 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2020, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ TD 3.třída
4.532

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9699 / 233 | 243.00
5.11
77.66670000 %
64 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2019, 11.10 | Císař Milan | VČ TD 3.třída
2.130
82 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 11.10 | Fel Jozef | VČ TD 3.třída
2.732
76 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 11.10 | Vlačiha Josef | VČ TD 3.třída
2.532
81 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 11.10 | Černý Robert | VČ TD 3.třída
4.050
78 / 22 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.10 | Brandejs Karel | VČ TD 3.třída
3.540
71 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 11.10 | Hájek Miloš | VČ TD 3.třída
2.360
81 / 24 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 14.20 | John Jiří st. | VČ TD 2.třída
3.370
79 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2020, 11.10 | Fel Jozef | VČ TD 3.třída
2.630
87 / 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2020, 10.10 | Korbelář Bohumil | VČ TD 3.třída
5.110

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9418 / 224 | 121.86
2.17
92.88890000 %
41 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2019, 12.00 | Hnyk Martin | VČ TD 3.třída
2.150
50 / 27 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 12.00 | Král Petr | VČ TD 3.třída
1.852
41 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 12.00 | Korbelář Bohumil | VČ TD 3.třída
1.360
50 / 26 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 12.00 | Černý Robert | VČ TD 3.třída
1.921
50 / 26 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.00 | Havlíček Josef | VČ TD 3.třída
1.922
38 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 12.00 | Hájek Miloš | VČ TD 3.třída
1.650
48 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 15.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
1.922
50 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2020, 12.00 | Felgr Miloslav | VČ TD 3.třída
2.002
50 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2020, 11.00 | Korbelář Bohumil | VČ TD 3.třída
2.172

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131110 / 376 | 242.95
4.10
56.92310000 %
58 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.930
98 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2018, 09.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
3.262
73 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.432
76 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2018, 13.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
2.532
82 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 13.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
2.730
76 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.532
78 / 28 | 8
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.780
123 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2019, 09.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
4.102
119 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
3.962
72 / 18 | 24
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2019, 13.30 | Kočička Petr | VČ - TD 2.třída
4.000
86 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2019, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
2.862
87 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.900
82 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2019, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
2.732

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131005 / 340 | 212.95
4.00
77.30770000 %
53 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.760
91 / 26 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2018, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
3.500
73 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.430
99 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 14.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
3.302
85 / 28 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 14.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
3.030
82 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.732
64 / 21 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.040
100 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
4.002
45 / 16 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 11.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
2.810
75 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2019, 14.30 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
3.750
99 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 11.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
3.302
61 / 24 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 11.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.540
78 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 11.00 | Suchánek Zdenek | VČ - TD 3.třída
2.601

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13506 / 326 | 201.55
2.17
77.84620000 %
50 / 29 | 20
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 11.50 | Žižka Josef | VČ - TD 3.třída
1.722
45 / 27 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2018, 10.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.660
45 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.502
50 / 27 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 14.50 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
1.852
37 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 14.50 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.230
50 / 28 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 11.50 | Dyrc Karel | VČ - TD 3.třída
1.782
11 / 9 | 3
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.220
50 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 10.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.172
36 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 11.50 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
1.200
21 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2019, 15.30 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
1.160
38 / 27 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 11.50 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
1.400
30 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 11.50 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.660
43 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.432

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15177 / 440 | 50.402
0.566
59.00000000 %
14 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 10.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.4662
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 11.00 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 3.třída
0.3662
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 12.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.2662
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 10.00 | John Jiří st. | VČ - 3B 3.třída
0.3330
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 11.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.3000
7 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 12.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.2330
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ - 3B 3.třída
0.5662
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 11.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.5332
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 12.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
0.5662
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 10.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 3.třída
0.2660
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 11.00 | Červinka František | VČ - 3B 3.třída
0.5660
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 12.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 3.třída
0.4661
10 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 10.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.5000
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 11.00 | John Jiří st. | VČ - 3B 3.třída
0.4332
6 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 12.00 | John Jiří ml. | VČ - 3B 3.třída
0.2000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6455 / 176 | 162.58
3.96
50.55560000 %
68 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
2.260
76 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
2.532
119 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2017, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
3.960
97 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ - TD 3.třída
3.232
43 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2018, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.430
52 / 26 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2018, 10.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
2.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6404 / 175 | 232.30
2.83
67.33330000 %
53 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 11.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
1.760
40 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 11.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
1.330
83 / 30 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2017, 11.00 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
2.762
68 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 11.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.720
75 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2018, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.500
85 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2018, 11.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
2.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6249 / 179 | 101.39
1.72
83.00000000 %
39 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 11.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
1.302
35 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 11.50 | Brož Josef | VČ - TD 3.třída
1.162
50 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2017, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.662
35 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
1.160
50 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2018, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.722
40 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2018, 11.50 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
1.330