Bušanský Petr

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
35342 / 866 | 6 | 30.394
0.750
48.85710000 %
25 / 60 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 11.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.4160
12 / 23 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 14.30 | Daněk Josef | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.5210
8 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 15.45 | Smotlacha Miroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.3200
7 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 09.00 | Svoboda Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.3500
10 / 20 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 10.30 | Hudák Jan | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.5000
4 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 11.15 | Toth Jiří | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.2000
6 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 12.00 | Král Petr | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.3000
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 16.00 | Šlambor Aleš | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4002
9 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.40 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3000
9 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 20.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.3600
15 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 20.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6002
13 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 16.00 | Tichák Josef | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4330
18 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.40 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.6002
12 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 16.00 | Hudák Jan | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4000
12 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.40 | Nápravník Matěj | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4001
7 / 29 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2020, 16.00 | Toth Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2410
9 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2020, 17.40 | Absolon Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3002
16 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2020, 14.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6402
12 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2020, 15.00 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4800
9 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 12.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.3600
2 / 11 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 14.00 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.1810
14 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2020, 16.00 | Šlambor Aleš | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4662
7 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2020, 17.40 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2331
16 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 16.00 | Nápravník Matěj | VČ 3B ZS přebor družstev
0.5332
10 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.40 | Císař Milan | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3332
2 / 20 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 09.00 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.1000
3 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 11.30 | Škop Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.1500
12 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 14.00 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.6002
5 / 15 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 10.10 | Kuchař František | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.3330
7 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 11.55 | Kučera Jan | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.4662
6 / 14 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 15.25 | Ziogas Janis | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.4280
5 / 15 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 17.10 | Štancl Jan | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.3330
4 / 19 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 09.00 | Štancl Jan | Přebor VČO-3B ZS
0.2100
15 / 20 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 11.55 | Svoboda Pavel | Přebor VČO-3B ZS
0.7502
9 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.02 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO-3B ZS
0.3600

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27237 / 531 | 50.446
0.720
48.36730000 %
12 / 24 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 12.00 | Domanský Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5000
13 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 14.00 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5200
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 09.00 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.2660
4 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 12.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.2661
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 14.00 | Svoboda Pavel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.3332
10 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 15.30 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.6662
8 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 10.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.3202
14 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 14.00 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5600
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 14.30 | Štok Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2800
9 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 17.30 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4730
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 09.00 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.1330
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 11.55 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.2661
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 13.40 | Vít Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.6002
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 14.15 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.4000
6 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 09.00 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.4000
9 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 12.30 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.6002
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 14.50 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.6002
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 16.35 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.2000
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 13.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.3202
11 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 15.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5230
13 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 11.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.5202
13 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 15.00 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.5900
6 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 10.00 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS
0.3000
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 11.00 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS
0.3001
16 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 14.50 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS
0.6402
18 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 16.15 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS
0.7202
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 17.30 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS
0.4800

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
771 / 155 | 40.458
0.600
50.71430000 %
14 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 12.00 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5600
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 13.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.3202
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 12.00 | Filip Antonín | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.3200
9 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 14.30 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.4500
12 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 09.40 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.6000
11 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 11.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.5500
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 13.00 | Vít Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.4502

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4181 / 57 | 213.17
5.44
30.16670000 %
11 / 8 | 5
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 1. 2018, 10.00 | Frieda Jan | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
1.370
67 / 20 | 21
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 1. 2018, 17.30 | Vaněk Petr | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
3.352
49 / 9 | 11
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 1. 2018, 22.30 | Kozák Adam | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
5.440
54 / 20 | 21
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 1. 2018, 10.00 | Ostruszka Petr | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
2.700

Malý stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
218 / 58 | 30.310
0.428
30.00000000 %
15 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 10.00 | Kafka Jan st. | 29. MČR TROJBAND MS
0.4280
3 / 23 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 11.15 | Stareček Vladimír | 29. MČR TROJBAND MS
0.1300

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3166 / 60 | 222.76
3.25
27.66670000 %
42 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 10.00 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.100
65 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 13.30 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.250
59 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2018, 10.00 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
2.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2158 / 40 | 233.95
4.30
52.66670000 %
86 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 14.40 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
4.302
72 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2018, 11.10 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
3.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3114 / 59 | 111.93
2.15
63.33330000 %
36 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 12.10 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
1.890
35 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 15.40 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
1.750
43 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2018, 12.10 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
2.150

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
444 / 104 | 40.423
0.466
40.00000000 %
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 11.30 | Dvořáček Václav | 28. MČR TROJBAND MS
0.4662
12 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 13.00 | Švára Libor | 28. MČR TROJBAND MS
0.4000
2 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 17.30 | Váša Marek | 28. MČR TROJBAND MS
0.2220
16 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 20.30 | Ráček Milan | 28. MČR TROJBAND MS
0.4570

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3242 / 75 | 363.22
3.40
44.89800000 %
77 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1998, 09.00 | Kohout Ondřej | VČ-1.
3.082
85 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1998, 09.00 | Dyrc Karel | VČ-1.
3.402
80 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 1998, 09.00 | Svědík Petr | VČ-1.
3.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2167 / 50 | 173.34
3.88
62.54680000 %
70 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 1998, 09.00 | Dyrc Karel | VČ-1.
2.802
97 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 1998, 09.00 | Svědík Petr | VČ-1.
3.882

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
237 / 78 | 40.474
0.526
100.00000000 %
20 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 10. 1998, 09.00 | Smotlacha Miroslav | VČ-1.
0.5262
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 1998, 09.00 | Zelinka David | VČ-1.
0.4252

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91189 / 228 | 345.21
9.52
75.53420000 %
102 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1997, 16.00 | Plíva Miloš | VČ-2.A
3.400
100 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 1997, 14.00 | Kincl Vladimír | VČ-2.A
3.330
188 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 1997, 09.00 | Dyrc Karel | VČ-2.A
6.262
200 / 21 | 34
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 1998, 09.00 | Novotný Zdeněk | VČ-2.A
9.521
117 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 1998, 09.00 | Šťovíček Karel | VČ-2.A
3.900
482 / 87 | 27
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 1998, 00.00 | Bušanský Petr | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (TJ NÁCHOD)
5.540

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
339 / 109 | 40.357
0.475
0.00000000 %
39 / 109 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 1. 1998, 00.00 | Bušanský Petr | Grand prix VČO (PARDUBICE)
0.3570

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
223031 / 634 | 424.78
10.52
82.96230000 %
124 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1996, 17.00 | Moro Leoš | VČ-2.A
4.132
125 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1996, 09.00 | Patrný Vladimír | VČ-2.A
4.162
188 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1996, 14.00 | Přibyl Karel | VČ-2.A
6.262
766 / 139 | 42
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 1996, 00.00 | Bušanský Petr | Přebor juniorů VČO (Hronov)
5.518
90 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 1996, 09.00 | Pražák Josef | VČ-2.A
3.002
141 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 1996, 17.00 | Šolc Kamil | VČ-2.A
4.702
126 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 1996, 14.00 | Hruška Jaromír | VČ-2.A
4.202
180 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 1996, 14.00 | Popek Josef | VČ-2.A
6.002
200 / 22 | 39
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 1997, 17.00 | Plíva Miloš | VČ-2.A
9.092
146 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 1997, 14.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.A
4.862
126 / 30 | 26
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 1997, 17.00 | Pražák Josef | VČ-2.A
4.202
84 / 23 | 19
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 1997, 14.00 | Němeček Pavel | VČ-2.A
3.650
196 / 30 | 32
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 1997, 09.00 | Popek Josef | VČ-2.A
6.530
100 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 1997, 14.00 | Janík Jiří | VČ-2.A
3.330
439 / 120 | 26
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 1997, 00.00 | Bušanský Petr | Přebor juniorů VČO (Dvůr Králové)
3.656

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111043 / 293 | 323.55
5.33
60.19420000 %
66 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 1995, 09.00 | Vohnický Filip | VČ-2.A
2.200
103 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 1995, 14.00 | Propílek Josef | VČ-2.A
3.432
160 / 30 | 32
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 1995, 17.00 | Franěk Vladimír | VČ-2.A
5.332
111 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 1996, 17.00 | Novotný Zdeněk | VČ-2.A
3.700
95 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 1996, 09.00 | Lieser Jan | VČ-2.A
3.160
85 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1996, 14.00 | Kocián Pavel | VČ-2.A
2.830
423 / 113 | 26
Malý stůl: Volná hra
11. 5. 1996, 00.00 | Bušanský Petr | MISTROVSTVÍ ČR - kadeti (SKP SEVER ÚSTÍ N.L.)
3.740

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7573 / 206 | 162.78
3.56
65.18770000 %
90 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 1994, 09.00 | Gráf Gustav | III.třída VČ
3.000
107 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 1994, 17.00 | Propílek Radek | III.třída VČ
3.562
88 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 1994, 09.00 | Hrubec Luboš | III.třída VČ
2.932
93 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 1995, 09.00 | Tůma Jiří | III.třída VČ
3.102
79 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 1995, 17.00 | Propílek Radek | III.třída VČ
2.632
57 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 1995, 09.00 | Hrubec Luboš | III.třída VČ
1.900
59 / 26 | 7
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 1995, 09.00 | Karel Josef | II.A třída VČ
2.260