Wieczorek Jan

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7374 / 125 | 26 | 132.99
4.35
26.71430000 %
12 / 5 | 5 | 3
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2019, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD D3 1. Třída
2.400
64 / 20 | 18 | 11
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2019, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD D3 1. Třída
3.202
58 / 20 | 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2019, 17.00 | Kulich Libor | SM TD D3 1. Třída
2.900
87 / 20 | 26 | 13
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2020, 17.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
4.350
59 / 20 | 10 | 8
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2020, 17.00 | Kondziolka Marcel | SM TD D3 1. Třída
2.950
42 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2020, 17.00 | Elbl Jiří | SM TD D3 1. Třída
2.102
52 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2020, 17.00 | Ručka Damián | SM TD D3 1. Třída
2.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7316 / 140 | 17 | 82.25
3.05
30.09520000 %
42 / 20 | 6 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2019, 18.00 | Kondziolka Marcel | SM TD D3 1. Třída
2.100
21 / 20 | 7 | 2
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2019, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD D3 1. Třída
1.050
50 / 20 | 7 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2019, 18.00 | Ožog Jan | SM TD D3 1. Třída
2.502
44 / 20 | 17 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2020, 18.00 | Schneider Norbert | SM TD D3 1. Třída
2.200
61 / 20 | 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2020, 18.00 | Kondziolka Marcel | SM TD D3 1. Třída
3.050
53 / 20 | 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2020, 18.00 | Richter Ladislav | SM TD D3 1. Třída
2.652
45 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2020, 18.00 | Košťál Kamil | SM TD D3 1. Třída
2.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7185 / 135 | 7 | 61.37
1.80
44.04760000 %
24 / 15 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2019, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD D3 1. Třída
1.600
23 / 20 | 7 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2019, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD D3 1. Třída
1.150
21 / 20 | 4 | 3
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2019, 19.00 | Ožog Jan | SM TD D3 1. Třída
1.052
29 / 20 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2020, 19.00 | Ďurkáč Petr | SM TD D3 1. Třída
1.452
36 / 20 | 7 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2020, 19.00 | Kondziolka Marcel | SM TD D3 1. Třída
1.802
21 / 20 | 7 | 3
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2020, 19.00 | Richter Ladislav | SM TD D3 1. Třída
1.050
31 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2020, 19.00 | Košťál Kamil | SM TD D3 1. Třída
1.552

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
996 / 353 | 3 | 20.272
0.333
35.55560000 %
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.3000
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.3000
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.3000
11 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.3330
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.2500
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.2500
12 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.3000
8 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.00 | Antoni Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.2000
9 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.2250

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8380 / 149 | 132.55
3.45
23.75000000 %
68 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2018, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
3.400
69 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2018, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
3.452
53 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2018, 17.00 | Richter Ladislav | SM TD 1. Třída
2.652
40 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2019, 17.00 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
2.000
18 / 9 | 8
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2019, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1. Třída
2.000
51 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2019, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
2.550
55 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2019, 17.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
2.750
26 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2019, 17.00 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
1.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8324 / 159 | 202.03
2.90
27.00000000 %
58 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2018, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
2.900
21 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2018, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
1.050
47 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2018, 18.00 | Richter Ladislav | SM TD 1. Třída
2.350
33 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
1.650
35 / 19 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2019, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
1.840
34 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2019, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
1.700
49 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2019, 18.00 | Richter Ladislav | SM TD 1. Třída
2.452
47 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2019, 18.00 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
2.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8180 / 151 | 91.19
1.65
37.50000000 %
20 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2018, 19.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
1.000
10 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2018, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
0.500
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2018, 19.00 | Richter Ladislav | SM TD 1. Třída
1.500
32 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2019, 19.00 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
1.602
13 / 11 | 4
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2019, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1. Třída
1.180
16 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2019, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
0.800
26 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2019, 19.00 | Richter Ladislav | SM TD 1. Třída
1.302
33 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2019, 19.00 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
1.652

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36396 / 1360 | 40.291
0.550
36.66670000 %
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.2500
4 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.1000
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.5252
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4252
3 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.1200
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.4502
6 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.1500
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.00 | Košťál Kamil | SM 3B 1. Třída
0.2752
3 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.0750
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.3000
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.2250
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.3002
10 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.2560
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.3000
7 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 19.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.1750
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.3000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3252
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Ševeček Milan | SM 3B 1. Třída
0.4252
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.2750
14 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.4820
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4250
5 / 22 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.2270
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.3250
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.2500
8 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 17.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.2100
10 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.2500
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.2250
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.3000
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.2750
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 19.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.5502
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.3250
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.3250
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 19.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.2250
5 / 27 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.1850
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Šnyta Radek | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3330
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.00 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.2330

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9363 / 180 | 122.01
2.70
20.16670000 %
19 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 9. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM TD 1. Třída
0.950
40 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2017, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
2.000
40 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2017, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
2.000
47 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2017, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
2.352
37 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2017, 17.00 | Baláž Ladislav | SM TD 1. Třída
1.852
54 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2018, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
2.700
44 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2018, 17.00 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
2.200
39 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2018, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | SM TD 1. Třída
1.950
43 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2018, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
2.150

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9294 / 155 | 121.89
2.87
21.77780000 %
25 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 9. 2017, 18.10 | Ručka Damián | SM TD 1. Třída
1.250
49 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2017, 18.10 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
2.450
23 / 8 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2017, 18.10 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
2.870
32 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2017, 18.10 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
1.600
52 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2017, 18.10 | Baláž Ladislav | SM TD 1. Třída
2.600
23 / 19 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2018, 18.10 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
1.210
51 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2018, 18.10 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
2.550
27 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2018, 18.10 | Pryszcz Tadeáš | SM TD 1. Třída
1.350
12 / 8 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2018, 18.10 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
1.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9215 / 178 | 81.20
1.65
39.81480000 %
21 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 9. 2017, 19.00 | Ručka Damián | SM TD 1. Třída
1.050
19 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2017, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
0.950
32 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2017, 19.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
1.600
23 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2017, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
1.150
15 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2017, 19.00 | Baláž Ladislav | SM TD 1. Třída
0.750
33 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2018, 19.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
1.650
27 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2018, 19.00 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
1.350
28 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2018, 19.00 | Pryszcz Tadeáš | SM TD 1. Třída
1.402
17 / 18 | 3
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2018, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
0.940