Adámek Petr

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
19351 / 783 | 5 | 40.448
0.720
58.01650000 %
18 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 14.15 | Smotlacha Miroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7202
12 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 15.30 | Vitouš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4800
21 / 51 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 16.00 | Stareček Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4110
26 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 11.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4330
19 / 46 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 14.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.4130
34 / 60 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.5662
9 / 35 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.2570
30 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002
9 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.3600
9 / 24 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 19.00 | Bača Miroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.3750
24 / 49 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.4890
30 / 49 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.00 | Stareček Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6120
34 / 60 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 11.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5662
15 / 60 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 14.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
16 / 34 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 11.00 | Schönhoff Markus | ZS 3B EXTRALIGA
0.4700
23 / 60 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 11.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3832
11 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 10.30 | Coufalík Ivo | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.5502
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 13.30 | Galíček Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.3500
4 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 15.00 | Coufal Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.2000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22365 / 713 | 50.511
0.741
53.67650000 %
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 14.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
25 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6410
22 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 14.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.6280
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 11.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4750
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 14.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 13.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.6001
23 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 16.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.7410
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 14.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 13.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2019, 16.00 | Křístek Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.3600
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2019, 17.00 | Koky Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.4802
17 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 10.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.6802
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 12.00 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.4402
15 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 16.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5550
18 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 18.30 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.6002
11 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 12.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.3140
14 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 15.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.4000
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 14.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 12.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 14.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
0
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 11.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
2
9 / 21 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2019, 11.45 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.4280

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22336 / 694 | 60.484
0.833
52.50000000 %
20 / 24 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2017, 15.00 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8332
3 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2017, 19.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.1200
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 14.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.3501
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.3002
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.2000
8 / 16 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 20.00 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5000
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 11.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.4402
19 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.6550
23 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 14.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
15 / 21 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7140
16 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 16.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
14 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Filip Antonín | ZS 3B EXTRALIGA
0.4370
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002
14 / 18 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 11.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.7770
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
9 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.2430
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.7892
23 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 15.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.6970
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 13.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4750
4 / 18 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 12.00 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.2220
15 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 13.15 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.8330

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18322 / 679 | 60.474
0.675
59.62960000 %
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 10.00 | Hroník Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3750
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 13.00 | Bača Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4252
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 19.30 | Janata Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6750
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 10.00 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5752
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 14.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4660
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 13.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 13.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5250
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.00 | Uher Miroslav ml. | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3500
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 11.00 | Uher Miroslav ml. | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5002
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2017, 18.00 | Bača Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5002
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 13.00 | Škop Pavel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2750
23 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 13.00 | Hambálková Irena | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5752
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 10.00 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5752
21 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 14.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5520
4 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 12.00 | Markup Petr | VS MČR TROJBAND
0.1330
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 14.00 | Ziogas Janis | VS MČR TROJBAND
0.3660
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.00 | Ettel Milan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6502
12 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2017, 13.00 | Bálek Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3870

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10174 / 393 | 50.442
0.763
58.00000000 %
9 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 11.30 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2252
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 16.00 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5002
29 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 14.30 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7630
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 16.00 | Hrdlička Lubomír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 11.30 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3500
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 14.30 | Jaroš Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5002
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 11.30 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3002
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 14.30 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4251
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 17.30 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6252
13 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 19.00 | Dostál Martin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3710

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8133 / 164 | 6 | 30.811
1.250
70.00000000 %
11 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 09.00 | Domanský Pavel | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.8460
20 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 10.30 | Gajda Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.9522
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 12.00 | Coufalík Ivo | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
1.2502
7 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 13.30 | Galíček Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.4110
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 15.00 | Všetička Luboš | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.8002
28 / 29 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.30 | Aleš Jan | MČR 3B MS D3
0.9650
18 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 14.15 | Domanský Pavel | MČR 3B MS D3
0.6000
9 / 13 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Hájek Radovan | MČR 3B MS D3
0.6920

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
236 / 56 | 40.642
0.884
60.00000000 %
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 11.30 | Filip Antonín | MČR TROJBAND D3 MS
0.4330
23 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.8840

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10827 / 225 | 323.67
5.04
55.13330000 %
0 | 0
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2017, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
00
80 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
3.202
126 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 10.00 | Vymětal Leoš | STM - TD 1. třída
5.042
44 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2017, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
1.762
92 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
3.680
87 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 10.00 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
3.482
80 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Roba Jiří | STM - TD 1. třída
3.202
73 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2018, 10.00 | Vymětal Leoš | STM - TD 1. třída
2.922
121 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2018, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
4.842
124 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2018, 10.00 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
4.962

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10808 / 225 | 213.59
4.16
67.33330000 %
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2017, 11.10 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
00
81 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 11.10 | Roba Jiří | STM - TD 1. třída
3.241
104 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 11.10 | Drobňák Filip | STM - TD 1. třída
4.162
93 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 11.10 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
3.722
99 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 11.10 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
3.962
94 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 11.10 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
3.762
95 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 11.10 | Roba Jiří | STM - TD 1. třída
3.802
63 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 11.10 | Vymětal Leoš | STM - TD 1. třída
2.520
101 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2018, 11.10 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
4.042
78 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 11.10 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
3.122

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10484 / 197 | 192.45
5.00
69.14290000 %
0 | 0
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2017, 12.20 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
00
26 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 12.20 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
1.040
51 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 12.20 | Drobňák Filip | STM - TD 1. třída
2.042
70 / 22 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 12.20 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
3.182
29 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 12.20 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
1.810
70 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 12.20 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
3.502
64 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 12.20 | Roba Jiří | STM - TD 1. třída
2.562
57 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 12.20 | Vykydal František | STM - TD 1. třída
2.282
70 / 14 | 19
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 12.20 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
5.002
47 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 12.20 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
1.882

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9140 / 225 | 70.622
0.952
77.77780000 %
16 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.00 | Domanský Pavel | STM 3B 1. třída
0.6400
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.00 | Šenkyřík Lubomír | STM 3B 1. třída
0.5662
20 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Paprskář Milan | STM 3B 1. třída
0.9522
7 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Provazník Jan | STM 3B 1. třída
0.3180
20 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 14.00 | Vymětal Leoš | STM 3B 1. třída
0.7692
14 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 15.00 | Barbořík Jiří | STM 3B 1. třída
0.5830
20 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 13.00 | Vykydal František | STM 3B 1. třída
0.8332
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 14.00 | Paprskář Milan | STM 3B 1. třída
0.4330
13 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 15.00 | Barbořík Jiří | STM 3B 1. třída
0.5650

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3270 / 75 | 233.60
3.76
45.00000000 %
94 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 10.00 | Roba Jiří | STM - TD 1. třída
3.762
93 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2017, 10.00 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
3.722
83 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2017, 00.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
3.320

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5384 / 100 | 123.84
4.28
51.20000000 %
107 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 11.30 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
4.282
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2016, 11.30 | Vydra Roman | STM - TD 1. třída
02
92 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 11.30 | Roba Jiří | STM - TD 1. třída
3.682
97 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2017, 11.30 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
3.882
88 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 01.30 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
3.522

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10645 / 247 | 222.61
3.12
80.62500000 %
67 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 13.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
2.680
40 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2016, 13.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
1.810
65 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 13.00 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
2.602
50 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 13.00 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
2.002
74 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 03.00 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
2.962
63 / 25 | 16
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 10.10 | Hloušek Milan | Oblastní přebor jednotlivci
2.522
78 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 10.10 | Štaud Božetěch | Oblastní přebor jednotlivci
3.122
71 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 12.30 | Dvořáček Vladimír | Oblastní přebor jednotlivci
2.842
72 / 25 | 18
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 13.40 | Roba Jiří | Oblastní přebor jednotlivci
2.882
65 / 25 | 22
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 16.00 | Dvořáček Vladimír | Oblastní přebor jednotlivci
2.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7110 / 165 | 60.666
0.933
68.75000000 %
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 09.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci
0.9092
12 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 10.00 | Kabeláč Vladimír | Oblastní přebor jednotlivci
0.4800
16 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 11.00 | Kalabis Petr | Oblastní přebor jednotlivci
0.6400
13 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 12.00 | Hloušek Milan | Oblastní přebor jednotlivci
0.5202
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 13.00 | Galíček Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci
0.5000
28 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 14.00 | Mikysa Jiří | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.9332
15 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 20.00 | Markup Petr | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.5760

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8701 / 164 | 224.27
4.85
42.48480000 %
86 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2015, 10.00 | Štaud Božetěch | STM - TD 1.třída
3.442
101 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 10.00 | Halama Petr | STM - TD 1.třída
4.042
0
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Domanský Jiří | STM - TD 1.třída
2
120 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
2. 1. 2016, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1.třída
4.800
95 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Podivínský Jiří | STM - TD 1.třída
3.802
110 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 10.00 | Halama Petr | STM - TD 1.třída
4.402
121 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2016, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1.třída
4.842
68 / 14 | 10
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2016, 13.00 | Bača Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.850

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121160 / 290 | 444.00
5.45
61.05260000 %
128 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.30 | Koláček Josef | STM - TD 1.třída
5.122
62 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 11.30 | Podivínský Jiří | STM - TD 1.třída
2.482
95 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2015, 11.30 | Tomek Bronislav | STM - TD 1.třída
3.802
102 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 11.30 | Sukup Marek | STM - TD 1.třída
4.082
79 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 11.30 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1.třída
3.162
108 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 1. 2016, 11.30 | Hochman Libor | STM - TD 1.třída
4.322
67 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.30 | Podivínský Jiří | STM - TD 1.třída
2.682
133 / 25 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2016, 11.30 | Tomek Bronislav | STM - TD 1.třída
5.322
135 / 25 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 11.30 | Sukup Marek | STM - TD 1.třída
5.402
69 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 11.30 | Vydra Roman | STM - TD 1.třída
2.762
73 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2016, 15.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.650
109 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2016, 11.30 | Jaroš Vladimír | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
5.450

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15876 / 337 | 172.59
3.63
67.38460000 %
52 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 12.30 | Roba Jiří | STM - TD 1.třída
2.082
74 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 12.30 | Podivínský Jiří | STM - TD 1.třída
2.962
44 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2015, 12.30 | Tomek Bronislav | STM - TD 1.třída
1.762
80 / 22 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 12.30 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
3.632
55 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 12.30 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
2.202
56 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 1. 2016, 12.30 | Kalabis Petr | STM - TD 1.třída
2.240
75 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 12.30 | Paprskář Milan | STM - TD 1.třída
3.002
60 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 12.30 | Liška Zdeněk | STM - TD 1.třída
2.402
72 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 12.30 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
2.882
42 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 09.00 | Provazník Jan | Přebor středomor.oblasti 1band
2.100
41 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 13.00 | Kopečný Radek | Přebor středomor.oblasti 1band
2.730
58 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 13.00 | Halama Petr | Přebor středomor.oblasti 1band
2.902
61 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 12.30 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
2.442
53 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2016, 17.00 | Bača Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.530
53 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 5. 2016, 13.00 | Knap Josef | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
2.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
224 / 44 | 30.545
0.633
40.00000000 %
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 16.00 | Matoušek Zdeněk | MS MČR Trojband - 3B
0.6332
5 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 18.00 | Ráček Milan | MS MČR Trojband - 3B
0.3570