Đuranović Miodrag

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
641670 / 1921 | 11 | 70.869
3.333
93.08810000 %
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
23 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6570
19 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5420
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
28 / 29 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9650
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2019, 11.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2019, 12.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2019, 13.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
9 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3460
28 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 18.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0370
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 19.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 19.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 17.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 19.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
30 / 20 | 9
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.5002
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 19.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 18.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 19.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.30 | Roubík Zbyněk | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2020, 11.00 | Hejlik Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2020, 12.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2020, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2001
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.4282
30 / 32 | 7 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 33 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 18.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 22 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 19.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3632
6 / 15 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 09.00 | Roubík Zbyněk | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4002
12 / 14 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 10.40 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8572
10 / 15 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 12.20 | Lekeš Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6662
5 / 15 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 13.35 | Staněk Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
11 / 15 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 14.25 | Pechr Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7331
10 / 15 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 16.25 | Roubík Zbyněk | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6660
30 / 36 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 37 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 21 | 8 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 19.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.4282
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2020, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2020, 18.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 9 | 11
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2020, 19.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.3332
30 / 40 | 9 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 11.00 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 37 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 12.00 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 26 | 8 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 13.00 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 32 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 17.30 | Bača Libor | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
21 / 31 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 18.30 | Dirn Marcel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6770
30 / 26 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 19.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 25 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2020, 10.00 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
18 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2020, 11.00 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
30 / 26 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2020, 12.00 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 39 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2020, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
30 / 26 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2020, 18.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 29 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2020, 19.30 | Pohůtka Ladislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
28 / 40 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
30 / 38 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 18.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
24 / 35 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 19.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6850

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2143 / 29 | 454.93
6.86
35.75000000 %
40 / 14 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.850
103 / 15 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.860

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3135 / 53 | 192.54
3.00
48.21430000 %
45 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.000
38 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 17.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.530
52 / 23 | 16
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2018, 13.20 | Šilhan Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.260

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
491302 / 1595 | 90.816
1.304
1.090
96.65920000 %
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 9. 2018, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 9. 2018, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 9. 2018, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
20 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7140
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 18.40 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 19.50 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2018, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2502
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2018, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2018, 19.50 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.40 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7501
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 18.40 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6251
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 19.50 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
30 / 30 | 9
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2019, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2019, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2019, 19.50 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
14 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5380
27 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8180
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
23 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0000
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 18.40 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 19.50 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 09.00 | Klusáček Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5332
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 11.30 | Kocián Josef | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0002
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 13.10 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8002
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
15 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 14.50 | Kohút Ivan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0712
32 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 15.50 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8002
26 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 17.40 | Suchopárek Jan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.9282
32 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 19.00 | Šimek Stanislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2112 / 30 | 113.73
4.66
37.33330000 %
42 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 9. 2018, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.800
70 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 10. 2018, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.660

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1173 / 25 | 516.92
6.92
86.50000000 %
173 / 25 | 51
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 11.00 | Kohoutek Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.922

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
180 / 21 | 123.80
3.80
53.33330000 %
80 / 21 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 12.30 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
174 / 22 | 213.36
3.36
92.50000000 %
74 / 22 | 21
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 14.00 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.360

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
391029 / 1331 | 90.773
1.250
87.94870000 %
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 18.45 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 17.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 18.45 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 20.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 18.45 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6501
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
14 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4240
23 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6210
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 18.45 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6501
11 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6470
30 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 20.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2018, 10.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.15 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2018, 12.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4251
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.30 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
19 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5930
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
9 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5290
24 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 17.30 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7500
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7000
22 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6470
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2018, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2018, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2018, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 17.30 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 20.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3363 / 61 | 305.95
6.62
55.84620000 %
130 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
17. 9. 2016, 10.00 | Záhorec Robert | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.500
106 / 16 | 28
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2017, 13.00 | Procházka Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.620
127 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 11.00 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3288 / 58 | 244.96
5.92
57.60000000 %
87 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2016, 12.00 | Záhorec Robert | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.350
77 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2017, 14.40 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.920
124 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 12.40 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.960

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3137 / 48 | 112.85
3.61
62.27270000 %
59 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2016, 14.00 | Záhorec Robert | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.951
31 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2017, 16.20 | Landa Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.060
47 / 13 | 10
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 14.20 | Martínek František | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.610

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
501254 / 1699 | 100.738
1.875
83.60000000 %
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2016, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2016, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2016, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2016, 13.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2016, 13.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2016, 14.15 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2016, 17.30 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2016, 18.45 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2016, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
19 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 18.45 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6120
30 / 16 | 10
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.8752
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 17.30 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5330
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 39 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
14 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7000
15 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4410
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6750
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2017, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2017, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
9 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2017, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2017, 13.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2017, 14.15 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2017, 15.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
19 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7300
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7400
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 18.45 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
24 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6150
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 20.00 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2017, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 24 | 10
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2017, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
17 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 15.00 | Ettel Milan | MS MČR TROJBAND
0.7720
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 21.00 | Aleš Jan | MS MČR TROJBAND
0.4660
21 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 10.00 | Frieda Jan | MS MČR TROJBAND
0.7002
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2017, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2017, 18.45 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
196 / 25 | 243.84
3.84
48.00000000 %
96 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 13.00 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.840

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1115 / 25 | 194.60
4.60
76.66670000 %
115 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 14.40 | Kocián Josef | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
160 / 14 | 124.28
4.28
100.00000000 %
60 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 16.20 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.282

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
481089 / 1537 | 70.708
1.578
82.18870000 %
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2015, 18.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2015, 19.10 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2015, 20.20 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2015, 19.10 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2015, 20.20 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 18.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
29 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8520
6 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 20.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3150
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 17.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4751
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 18.10 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 19.20 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
17 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.10 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4350
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 20.20 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 11.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
24 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 12.10 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 13.20 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 14.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4751
29 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 15.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 16.50 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 18.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 18.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 19.10 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 19.10 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 20.20 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
26 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 20.20 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7870
15 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 11.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4050
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 12.10 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5792
9 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 13.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 14.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 15.40 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 16.50 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7000
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
17 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 19.10 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 20.20 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2016, 18.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2016, 19.10 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2016, 20.20 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 18.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 19.10 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 20.20 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
10 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 09.05 | Hajný David | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.6662
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 10.20 | Soukup Roman | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8572
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 11.10 | Hruška Vilém | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5332
9 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 12.00 | Pešta Martin | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.6001
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 12.50 | Smotlacha Miroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.6662
14 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 16.20 | Pešta Martin | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5830

2014/2015

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6644 / 114 | 235.64
6.87
71.55560000 %
110 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2015, 09.00 | Pechr Miroslav | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
5.782
106 / 18 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2015, 09.00 | Vrabec Martin | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
5.880
110 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2015, 09.00 | Šramel Peter | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
6.112
107 / 23 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2015, 11.30 | Vrabec Martin | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
4.650
110 / 16 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2015, 12.45 | Pechr Miroslav | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
6.872
101 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2015, 15.15 | Vrabec Martin | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
5.050

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29635 / 1116 | 70.569
1.000
54.74140000 %
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 13.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 13.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5500
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 13.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4752
10 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 16.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2500
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 16.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0002
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 16.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 13.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 13.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2500
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 13.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
10 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 16.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3030
22 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 16.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6110
22 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 16.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6110
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 13.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8572
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 13.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 13.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8102
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 16.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5752
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 16.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 16.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2015, 13.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7252
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2015, 13.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2015, 13.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6502
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2015, 16.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5250
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2015, 16.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2015, 16.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7502
23 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 13.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6760
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 13.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7502
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 13.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
28 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8000
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500